Miami Club Rishikimi 2024 - About

Miami ClubResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 800 dollarë
Turne të ftohtë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Turne të ftohtë
Miami Club is not available in your country. Please try:
About

About

Miami Club është një kazino me një ndërfaqe intuitive dhe të pastër me një përzgjedhje të madhe lojërash. Kazinoja është mjaft e re, e themeluar në vitin 2012, por është në pronësi të një kompanie që ka përvojë në industrinë e lojërave të fatit. Miami Club është në pronësi të Deckmedia NV, një kompani që zotëron gjithashtu Black Diamond Casino, Box24 Casino, Slots Capital Casino, Spartan Slots Casino, Desert Nights Casino dhe Sloto Cash Casino.

Edhe pse kompania drejton shumë kazino të ndryshme, ata ende kanë arritur ta bëjnë çdo kazino sa më unike të jetë e mundur. Deckmedia NV është bërë një mjet i shkëlqyeshëm për bashkëpunëtorët që kërkojnë të fitojnë para. Ata e kanë bërë këtë duke ofruar më shumë të ardhura dhe më shumë stimuj për filialet e saj. Pra, nëse drejtoni një faqe interneti në tregun e synuar, mund ta përdorni atë.

Miami Club Casino mundësohet nga WGS Technology, që do të thotë se menaxhohet nga një nga ekipet më të talentuara dhe me përvojë në industrinë e lojërave.

Numri i Licencës

Miami Club Casino është në pronësi të Deckmedia NV, një kompani e inkorporuar në Curacao me një numër licence 8048/JAZ2014-030.

Ku është i bazuar Miami Club Casino?

Miami Club Kazino`Adresa aktuale e saj është E-Zone Vredenberg, Curaçao, Brionplein 4, Curaçao, Antilles Hollandeze.