Miami Club Rishikimi 2024 - Bonuses

Miami ClubResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 800 dollarë
Turne të ftohtë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Turne të ftohtë
Miami Club is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Kur bashkoheni me familjen e Miami Club Casino, ju keni të drejtë për shumë bonuse dhe promovime të ndryshme. këto bonuse janë përshtatur për ndeshjen e lojtarit`nevojave për lojëra.

Ka dy lloje bonusesh të disponueshme në Miami Club Casino. Grupi i parë kërkon kodet e kuponit. Ju do të duhet të shlyeni kodet e kuponit përmes arkëtarit. Ju do të duhet të futni kodin dhe të klikoni në 'Vlereso'. Disa kuponë kërkojnë që të bëni një depozitë, kështu që do t'ju duhet të zgjidhni mënyrën e pagesës përpara se të vendosni kodin e kuponit.

Kur përdorni kuponë falas, do t'ju duhet të zgjidhni metodën e depozitimit 'Kuponi i çastit' dhe të shtoni kodin e kuponit. Nëse keni kuponë për rrotullime falas, do të duhet të vërtetoni kuponin në arkë dhe më pas të hapni lojën e lidhur me kuponin.

Nëse nuk dëshironi të merrni një bonus, do të duhet të zgjidhni opsionin 'Nuk dua bonus' në fund të listës.

Për të tërhequr fitimet e bonusit tuaj, së pari duhet të plotësoni kërkesat e bastit. Është një rregull i përgjithshëm që të gjitha bonuset vijnë me kërkesat e basteve dhe Miami Club nuk është një përjashtim. Kazinoja praktikisht po jep para falas, kështu që ata bëjnë`nuk dua që ju të abuzoni me besimin e tyre. Për këtë arsye, ata po ju detyrojnë me një minimum që do t'ju duhet të vendosni bast përpara se të tërhiqni ndonjë fitim.

Përpara se të pranoni një bonus të caktuar, duhet të rishikoni së pari kërkesat e bastit dhe të shihni nëse kjo është diçka që mund ta përmbushni apo jo. Nëse kërkoni një tërheqje përpara se të plotësoni kërkesat e bastit, fondet tuaja mund të konfiskohen.

Mbani në mend se jo të gjitha lojërat llogariten në kërkesat e basteve në të njëjtën përqindje.

 • Keno, Dazzling Dice, Slots Poker, Bingo Bucks dhe të gjitha lojërat e rregullta slot - çdo bast llogaritet 100% për përmbushjen e çdo kërkese bastesh.
 • Çdo bast i lojës së tavolinës llogaritet 10% në përmbushjen e çdo kërkese të bastit.
 • Çdo bast Blackjack ose video poker llogaritet 10% në përmbushjen e çdo kërkese bastesh.

Nga ana tjetër, disa lojëra janë të ndaluara të luhen kur keni kërkesa për të përmbushur bastet. Këto lojëra përfshijnë Roulette, Craps ose Baccarat. Nëse zgjidhni të luani ndonjë nga këto lojëra, kur të kërkoni një tërheqje, ajo do të refuzohet.

Basti maksimal që mund të vendosni kur keni një bonus aktiv është 2 dollarë për linjë pagese dhe 10 dollarë për lojë. Nëse vendosni baste që janë më shumë se maksimumi, fitimet tuaja do të humbasin.

Bonuset Falas

Nëse kapni një nga bonuset falas që Miami Club ofron për lojtarët e tij, atëherë ka disa gjëra që duhet të mbani parasysh:

Të gjitha këto bonuse vijnë me kërkesa për baste që janë 40 herë në këtë rast, përveç nëse përcaktohet ndryshe.

Luajtja e lojërave Roulette, Craps dhe Baccarat janë të ndaluara kur keni një bonus pa depozitë për të pastruar.

Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga një bonus pa depozita është 5x shuma e bonusit.

Lojtarët që strehohen`Çdo depozitim i mëparshëm në kazino mund të tërheqë vetëm 150 dollarë.

Lojtarët, të cilët nuk kanë bërë kurrë më parë depozita në Miami Club Casino, kanë të drejtë për vetëm një promovim. Nëse dëshironi të kërkoni promovime të tjera, atëherë do t'ju duhet të depozitoni të paktën 25 dollarë.

Ju lejohet të regjistroheni vetëm për një llogari në kazino. Lojtarët që hapin shumë llogari për të kërkuar bonuset falas rrezikojnë t'i mbyllin të gjitha llogaritë e tyre.

Nëse llogaria juaj është joaktive për 21 ditë rresht, çdo gjendje do të hiqet automatikisht.

Ti mundesh`Të pretendoni oferta të shumta bonus falas në mënyrë të njëpasnjëshme pa bërë një depozitë reale parash në mes, do t'i refuzohet një ofertë e tillë.

Lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk janë të disponueshëm për të kërkuar ndonjë ofertë bonus në Miami Club Casino, Shqipëri, Bjellorusi, Bosnje-Hercegovinë, Bullgari, Gjeorgji, Greqi, Kroaci, Hungari, Letoni, Lituani, Mauritius, Moldavi, Mali i Zi, Holandë, Poloni, Rumania, Rusia, Serbia, Sllovakia, Sllovenia dhe Ukraina.

Nuk ju lejohet të kombinoni bonuset dhe mundeni`të bëni një tërheqje derisa kërkesat e bastit të bonusit nuk janë përmbushur plotësisht.

Kazinoja rezervon të drejtën të rishikojë llogaritë në çdo kohë që ata mendojnë se është e nevojshme.

Bonusi i besnikërisë

Miami Club shpërblen lojtarët e tij për besnikërinë e tyre sa herë që luajnë. Për këtë arsye, ata ofrojnë klubin VIP më konkurrues në industri.

Në momentin që hyni në kazino dhe bëni depozitën e parë, ju regjistroheni në nivelin bazë të anëtarësimit VIP të quajtur Flamingo. Kjo ju bën të pranoni të merrni bonuse dhe çmime shtesë çdo muaj. Ka 6 nivele të anëtarësimit VIP në total:

 • Flamingo
 • Në qendër të qytetit
 • Fronti i Gjirit
 • Plazhi i Jugut
 • Ocean Drive
 • Rreshti i milionerit

Milioner`Rreshti s është më prestigjiozi dhe është i hapur për lojtarët që kanë fituar mbi një milion pikë.

Promocione speciale

Ka mijëra promovime speciale në dispozicion për anëtarët që janë regjistruar në programin VIP në Miami Club.

 • 45% bonus në të gjitha depozitat – Maksimumi që mund të merrni është 900 dollarë në ditë
 • Ndeshja e së Dielës – Ky është një bonus 110% në depozitën e parë, deri në 1,100 dollarë
 • Ndeshja e së hënës – Ky është një bonus 75% në depozitën e parë, deri në 750 dollarë
 • Marrëveshja e së Martës – Ky është një bonus 70% në të gjitha depozitat, deri në 700 dollarë
 • Ndeshja e së Mërkurës – Ky është një bonus 90% në depozitën e parë, deri në 900 dollarë
 • E enjtja Reloader – Ky është një bonus 75% për të gjitha depozitat, deri në 750 dollarë
 • Ndeshja e së Premtes – Ky është një bonus 100% për të gjitha depozitat, deri në 1,000 dollarë
 • Ndeshja e së Shtunës – Ky është një bonus 85% për të gjitha depozitat, deri në 850 dollarë
 • 25% ofertë bonus retroaktiv për çdo depozitë kualifikuese
 • Kupon ekskluziv për 5 ringarkime mujore me vlerë deri në $1,500 FALAS
 • 25% zbritje mujore e bonusit për çdo humbje NET (e kredituar brenda 3 ditëve të para të punës të muajit të ri)

Kushtet për çdo promovim ndryshojnë, në varësi të nivelit tuaj VIP. Në përgjithësi, sa më i lartë të jetë niveli, aq më të pasura janë bonuset për të cilat kualifikoheni.

Do të fitoni gjithashtu pikë kompromisi në Miami Club sa herë që vendosni një bast. Përsëri, sa më i lartë të jetë niveli, aq më shumë pikë do të fitoni. Pasi të keni grumbulluar mjaft pikë kompromisi, mund t'i shlyeni ato për kredite bonus me një normë prej 1$ për çdo 1000 pikë. Minimumi i pikëve që mund të ribleni janë 2000.

Bonusi i ringarkimit

Ka shumë shpërblime që ju presin pasi t'i bashkoheni familjes së Miami Club. Atje jane bonuset e ringarkimit ditore që do të përmirësojë ekuilibrin tuaj dhe do të zgjasë seancën tuaj të lojërave. Bonuset ditore të rimbushjes janë të disponueshme në blerjen e parë të krediteve të ditës dhe ato janë si më poshtë:

 • E diel - 'E diela e klubit' – Ky është një bonus depozite prej 110%.
 • E hënë - 'E hëna e klubit' - Ky është një bonus depozite prej 75%.
 • E martë - 'Ringarkues i së martës' - Ky është një bonus depozite prej 70%.
 • E mërkurë - 'Klubi i Mërkurë' - Ky është një bonus depozite prej 90%.
 • E enjte - 'Ringarkuesi i së enjtes' - Ky është një bonus depozite prej 75%.
 • E Premte - 'Ndeshja Super e Premte' - Ky është një bonus depozitimi 100% i ndeshjes.
 • E shtunë - 'Club Saturday' - Ky është një bonus depozite prej 85%.

Depozita minimale që duhet të bëni për secilën nga këto promovime është 25 dollarë.

Bonusi i ndeshjes

Çdo lojtar i ri ka të drejtë për një bonus depozite 100% të ndeshjes kur ata bashkohen në kazino. Kazinoja ka vendosur që mënyra më e mirë për të shkuar është të ofrojë vetëm një bonus mirëseardhjeje. Le`Jini të sinqertë, çdo bonus vjen me kërkesa për bast, dhe edhe pse mund të tërhiqeni nga shuma e madhe që ofrojnë kazinotë e tjera, kur shtoni kërkesat e basteve në figurë, thjesht nuk ia vlen.

Sigurohuni që të lexoni gjithmonë shkronjat e vogla kur po pranoni një bonus. Nuk ka rregulla të fshehura kur bashkohesh në Miami Club Casino, sepse ato nuk janë`thjesht nuk duan t'ju joshin, por duan që ju të jeni të kënaqur dhe të vazhdoni të ktheheni për më shumë.

Si të kërkoni bonusin?

Kërkimi i bonusit është shumë i thjeshtë. Gjithçka që duhet të bëni është të klikoni në lidhjen e Depozitës për të vizituar arkëtarin e kazinosë. Zgjidhni një metodë bankare që është më e përshtatshme për ju dhe shkruani shumën që dëshironi të depozitoni. Nga kutia rënëse, do t'ju duhet të zgjidhni bonusin që dëshironi të kërkoni. Futni kodin e bonusit dhe bonusi i depozitës së ndeshjes do të kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj.

Ka bonuse të tjera të disponueshme sapo të bashkoheni në Miami Club Casino, përveç bonusit të mirëseardhjes. Ju mund të merrni deri në $800 në fonde bonus kur regjistroheni për një llogari. Ky bonus shpërndahet në 8 depozitat tuaja të para dhe shkon në këtë mënyrë:

 • Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% të përputhjes deri në $100 herën e parë që bëni një depozitë.
 • Herën e dytë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% të përputhjes deri në 100 dollarë herën e parë që bëni një depozitë.
 • Herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% të përputhjes deri në 100 dollarë herën e parë që bëni një depozitë.
 • Herën e katërt që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% të përputhjes deri në $100 herën e parë që bëni një depozitë.
 • Herën e pestë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% të përputhjes deri në 100 dollarë herën e parë që bëni një depozitë.
 • Herën e gjashtë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite 100% të përputhjes deri në 100 dollarë herën e parë që bëni një depozitë.
 • Herën e shtatë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% të përputhjes deri në 100 dollarë herën e parë që bëni një depozitë.
 • Herën e tetë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% të përputhjes deri në 100 dollarë herën e parë që bëni një depozitë.

Shuma minimale që duhet të depozitoni është 25 dollarë për t'u kualifikuar për ofertën. Kërkesat e bastit janë 20 herë në bonus dhe depozitë. Basti maksimal që mund të vendosni ndërsa bonusi juaj është ende aktiv është 10 dollarë.

Një bonus tjetër që mund të kërkoni është një bonus 250% i depozitës së ndeshjes deri në 250 dollarë dhe 25 bonus ndeshjeje të rrotullimeve falas. Ky është një bonus i mirëpritur dhe gjithçka që duhet të bëni është të krijoni një llogari të re dhe të bëni depozitën tuaj të parë. Rrotullimet falas mund të luhen në slotin Cash Cow dhe shuma minimale që duhet të depozitoni për t'u kualifikuar për bonusin është vetëm 10 dollarë. Kërkesat e bastit për këtë bonus janë 20 herë bonusi dhe depozita.

Bonusi i mirëseardhjes / bashkimit

Nëse jeni gati të luani në Miami Club Casino dhe të përfitoni nga oferta e tyre ekskluzive e bonusit, atëherë do t'ju duhet të krijoni një llogari dhe kazino do të përputhet me depozitën tuaj deri në 800 dollarë. Të bonus mirëseardhjeje bartet mbi 8 depozitat tuaja të para.

Pasi të bëni një depozitë dhe të vendosni baste me para të vërteta, do të regjistroheni automatikisht në programin e besnikërisë së Miami Club dhe do të shijoni shumë oferta bonus dhe përfitime që vijnë me anëtarësimin.

Kodi i bonusit

Ka shumë bonuse dhe promovime të ndryshme që Miami Club Casino ka përgatitur për lojtarët e saj. Çdo promovim vjen me një kod bonus të ndryshëm.

 • Kur dëshironi të kërkoni 200 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e mëposhtëm të bonusit CHERRYSPINS. Ju duhet të bëni një depozitë minimale prej $35, dhe kërkesat e bastit për këtë bonus janë 20x. Nuk ka arkëtim maksimal për këtë ofertë.
 • Kur dëshironi të kërkoni 20 bonus rrotullimesh falas pa depozite, duhet të përdorni kodin e mëposhtëm të bonusit WOOF20. Ju duhet të bëni një depozitë minimale prej $35, dhe kërkesat e bastit për këtë bonus janë 40x. Shuma maksimale e arkëtimit për këtë bonus është 150 dollarë.
 • Kur dëshironi të kërkoni një bonus prej 10 dollarësh pa depozite, duhet të përdorni kodin e mëposhtëm të bonusit USA10BONUSCODE. Ju don`Nuk duhet të bëni një depozitë dhe kërkesat e bastit për këtë bonus janë 20x. Nuk ka arkëtim maksimal për këtë ofertë.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Të gjitha bonuset vijnë me kërkesat e basteve që duhet të plotësoni përpara se të bëni një tërheqje. Kjo është shuma minimale që ju duhet të vendosni bast përpara se të keni të drejtë të bëni një tërheqje. Kërkesat e basteve në Miami Club nuk janë aq të mëdha. Ata janë diku midis 20x dhe 40x depozitën plus bonusin.

Bonusi i zbritjes

Nëse hezitoni të përdorni fondet e bonusit, mund të keni të drejtë për një ofertë ekskluzive zbritjeje prej 25%. Duhet të depozitoni të paktën 25 dollarë. Mënyra e vetme për të kërkuar bonusin e zbritjes është të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe të kërkoni që bonusi të shtohet në llogarinë tuaj. Ju duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit brenda 48 orëve pas depozitimit. Bonusi maksimal që mund të merrni është 200 dollarë dhe kërkesat e bastit për këtë bonus janë 20x.