Miami Club - Account

Age Limit
Miami Club
Miami Club is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Account

Regjistrimi për një llogari në Miami Club Casino është shumë i lehtë. Thjesht duhet të ndiqni këto hapa të thjeshtë:

  • Klikoni në butonin Regjistrohu në krye të djathtë.
  • Plotësoni formularin e regjistrimit online me të dhënat tuaja.
  • Klikoni në butonin Submit dhe prisni miratimin.

Procesi i verifikimit

Procesi i verifikimit është një masë standarde sigurie për të verifikuar identitetin e çdo anëtari. Kazinoja mund të kërkojë cilindo nga dokumentet e mëposhtme në çdo kohë të caktuar:

  • Një fotokopje e identitetit tuaj aktual me foto, si patentë shoferi ose pasaportë.
  • Një fotokopje e çdo karte krediti (para dhe mbrapa) që përdorni ose keni ndërmend të përdorni në kazino.
  • Një fotokopje e deklaratës/ve të kartës suaj të kreditit (duke treguar emrin, adresën dhe numrin e kartës së kreditit).
  • Një lëshim i nënshkruar autorizimi për çdo kartë krediti të përdorur në kazino.

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Procesi i regjistrimit në Miami Club Casino është i lehtë dhe i shpejtë. Kur klikoni në butonin e regjistrimit, do t'ju duhet të plotësoni formularin në internet me emailin e mëposhtëm të informacionit, emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin, titullin, emrin, mbiemrin, datëlindjen, adresën, qytetin, shtetin/provincën, kodin postar/postar. kodin dhe numrin e telefonit.

Një hap shumë i rëndësishëm është zgjedhja e një emri përdoruesi dhe fjalëkalimi. Ju do të duhet ta mbani këtë informacion të sigurt dhe të mos lejoni askënd tjetër ta përdorë atë. Do t'ju duhen emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi sa herë që dëshironi të hyni në llogarinë tuaj dhe nëse po e ndani kompjuterin tuaj me dikë tjetër, atëherë duhet të dilni gjithmonë nga llogaria juaj për arsye sigurie.

Bonusi i llogarisë së re

Çdo lojtar i ri në Miami Club Casino që krijon me sukses një llogari ka të drejtë për një bonus mirëseardhjeje dhe në këtë rast, bonusi mund të shtojë deri në 800 dollarë në balancën tuaj. Nëse dëshironi të kërkoni bonusin e mirëseardhjes, do të duhet të klikoni në opsionin 'Bonusi i mirëseardhjes' në arkë herën e parë që bëni një depozitë.

Pasi pagesa të përpunohet, fondet do të shtohen automatikisht në llogarinë tuaj. Bonusi i mirëseardhjes është një bonus depozite 100% dhe bartet mbi 8 depozitat e para që bëni.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Bank transferBitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EZ Voucher
EcoPayzMasterCardNeteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Wire Transfer
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (1)
SoftwareSoftware (1)