Euro Palace Rishikimi 2024

Euro PalaceResponsible Gambling
CASINORANK
7.12/10
BonusBonus 600 dollarë
Elegancë dhe miqësore për përdoruesit
Shërbim cilësor ndaj klientit
Më shumë se 500 lojëra
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Elegancë dhe miqësore për përdoruesit
Shërbim cilësor ndaj klientit
Më shumë se 500 lojëra
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Aiden Murphy
ReviewerAiden MurphyReviewer
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
Bonuses

Bonuses

Shumë gjëra ju presin pasi të regjistroheni për një llogari në Euro Palace Casino. Në depozitën tuaj të parë do të merrni 20 rrotullime Falas në Wild Orient Plus dhe një bonus 100% të përputhjes së depozitave deri në 150 dollarë. Në depozitën tuaj të dytë, ju do të merrni 30 rrotullime falas në Win Sum Dim Sum Plus dhe një bonus prej 50% për ndeshjen e depozitës deri në 350 dollarë. Në depozitën tuaj të tretë, ju do të merrni 50 rrotullime falas në Bar Bar Blacksheep.

Lista e plotë e bonuseve të Euro Palace
Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

Mund të gjeni mbi 600 lojëra në Euro Palace Casino duke përfshirë lojëra elektronike, video poker, ruletë dhe shumë të tjera. Ata gjithashtu kanë një seksion të drejtpërdrejtë të kazinosë që është aq realist sa do të mendonit se po luani në një kazino të vërtetë me bazë tokësore.

+6
+4
Mbyll

Software

Në Euro Palace, mund të gjeni disa nga lojërat më të mira në internet. Ata kanë bashkëpunuar me NetEnt dhe Microgaming për t'ju sjellë titujt kryesorë. Kur bëhet fjalë për lojërat e drejtpërdrejta, Euro Palace është bashkuar me Evolution Gaming duke u ofruar lojtarëve përvojë të vërtetë të lojërave të kazinosë.

Payments

Payments

Mënyrat më të njohura të pagesës që preferojnë si kazinotë ashtu edhe lojtarët janë Skrill dhe Neteller. Lajmi i mirë është se të dyja këto mënyra pagese janë të disponueshme në Euro Palace dhe mund t'i përdorni për depozita dhe tërheqje. E vetmja pengesë është se PayPal nuk është i disponueshëm në këtë pikë.

Deposits

Herën e parë që filloni të luani lojëra në internet është për përfitimin tuaj të luani në modalitetin demo. Pasi të ndiheni mjaftueshëm të sigurt, mund të filloni të depozitoni dhe të filloni të fitoni gjithashtu para të vërteta. Krijo një llogari fillimisht në Euro Palace dhe fillo të argëtohesh.

VisaVisa
+4
+2
Mbyll

Withdrawals

Në Euro Palace ofrohen mënyra të ndryshme pagese që mund t'i përdorni kur dëshironi të bëni një tërheqje. Disa prej tyre përfshijnë ecoPayz, Solo, Maestro, Cheque, Bank Wire Swift, kartat e kreditit, Neteller, Entropay, VISA, Skrill Moneybookers, Transfertë Bankare, Kartat e Debitit.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Disa vende janë të kufizuara dhe munden`t hyni në Euro Palace`s sajti. Këto vende përfshijnë Shtetet e Bashkuara, Turqinë, Izraelin, Afganistanin, Iranin, Irakun, Samoan Amerikane, Belgjikën, Danimarkën, Francën, Guianën Franceze, Polinezinë Franceze, Italinë, Mayotte, Francën Metropolitane, Palau, Réunion, Saint Barthéley, Saint Martin, Saint Pierre dhe Miquelon, Afrika e Jugut, Spanja, Ishujt e vegjël periferikë të SHBA, Mbretëria e Bashkuar, Wallis dhe Futuna, Shtetet e Bashkuara, Turqia, Izraeli, Afganistani, Irani, Iraku, Samoa Amerikane, Belgjika, Danimarka, Franca, Guiana Franceze, Polinezia Franceze, Italia, Mayotte, Franca Metropolitane, Palau, Réunion, Saint Barthéley, Saint Martin, Saint Pierre dhe Miquelon, Afrika e Jugut, Spanja, Ishujt e vegjël periferikë të SHBA, Mbretëria e Bashkuar, Wallis dhe Futuna.

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+6
+4
Mbyll

Languages

Euro Palace`Faqja e internetit e s është e disponueshme në shumë gjuhë të ndryshme vetëm për lehtësinë tuaj dhe ato përfshijnë: anglisht, gjermanisht, frëngjisht, italisht, spanjisht, rusisht, suedisht, norvegjeze, finlandisht, danezisht, kinezisht, japonisht dhe turqisht.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për Euro Palace . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit Euro Palace dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të Euro Palace ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Security

Euro Palace siguron që informacioni personal dhe financiar i çdo përdoruesi të jetë në duar të sigurta. Kazinoja mban certifikatën eCOGRA për ofrimin e lojërave të sigurta dhe të ndershme. Ata gjithashtu përdorin teknologjinë më të fundit të kriptimit dixhital 128-bit SSL, duke i lejuar lojtarët të kenë qetësinë e mendjes për të shijuar lojërat e kazinosë në internet pa u shqetësuar për asgjë.

Responsible Gaming

Për disa arsye, lojtarët mund të zhvillojnë një varësi ndaj lojërave të fatit, e cila është mjaft serioze, dhe ata që e bëjnë këtë duhet të ndërmarrin disa veprime të menjëhershme. Hapi i parë është të flisni me një profesionist dhe të kërkoni ndihmë. Ka grupe të ndryshme, faqe interneti dhe linja ndihmëse që mund të gjeni duke përfshirë:

Terapia e lojërave të fatit: https://www.gamblingtherapy.org

Këshilli përgjegjës i lojërave të fatit: https://www.responsiblegambling.org/

GamCare (me bazë në Mbretërinë e Bashkuar): 0-845-600-0133 ose http://www.gamcare.org.uk

About

About

Euro Palace është një nga kazinotë më të qëndrueshme dhe më të besueshme falë të qenit pjesë e grupit të kazinove online Fortune Lounge. Ai ofron një përvojë superiore të lojërave sepse ofron një përzgjedhje të madhe të lojërave të kazinosë dhe promovime të jashtëzakonshme që thjesht mundeni`të humbasësh.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2010

Account

Mënyra më e mirë për të shijuar përvojën e plotë të Euro Palace është të krijoni një llogari dhe të bëni depozitën tuaj të parë. Kazinoja do t'ju shpërblejë me një bonus shumë bujar mirëseardhjeje që do të zgjasë seancat tuaja të lojërave në mënyrën më të mirë të mundshme.

Support

Çdo problem ose pyetje e menjëhershme zgjidhet përmes Bisedës Live që është në dispozicion 24/7. Kjo është mënyra më e lehtë dhe më e përshtatshme për të kontaktuar kazinonë dhe për të kontaktuar me agjentët e klientëve dhe ata do t'ju udhëzojnë për problemet tuaja.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Kur dëshironi të luani një lojë në internet, duhet të mësoni së pari rregullat. Shumica e lojërave janë vërtet të thjeshta dhe të lehta për t'u mësuar, por megjithatë, ju duhet të njiheni me atë që po ndodh pasi të vendosni bast. Lajmi i mirë është se kazinoja ju jep mundësinë të luani shumicën e lojërave në modalitetin falas, në mënyrë që të merrni një ndjenjë se si funksionon softueri dhe cilat janë rregullat e lojës.

Promotions & Offers

Të gjithë lojtarët e rinj që fillojnë me Euro Palace marrin një bonus pa depozite dhe shumë oferta të tjera bujare kazinoje. Bonusi i depozitës së parë është gjithashtu shumë bujar, për të thënë të paktën, dhe ofron deri në 600 dollarë dhe rrotullime falas mbi depozitat e tre lojtarëve të parë të rinj.

FAQ

Merrni përgjigje për pyetjet tuaja! Këtu kemi mbledhur pyetjet më të shpeshta nga lojtarët.

Live Casino

Live Casino

Nëse jeni duke kërkuar për një përvojë më realiste të kazinosë, mund ta gjeni falë seksionit Live Dealer në Euro Palace Casino. Teknologjia e transmetimit të drejtpërdrejtë sjell një përvojë autentike të lojërave të kazinosë ku luani në tavolina reale me tregtarë të vërtetë ndërsa jeni në shtëpi, ose kudo që dëshironi, për sa kohë që keni një lidhje të mirë interneti. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni lojën që dëshironi të luani dhe tregtarin me të cilin dëshironi të luani.

Mobile

Mobile

Ju mund të hyni në Euro Palace në një mori celularësh të ndryshëm. Ju mund ta keni llogarinë tuaj celulare të regjistruar dhe gati për të luajtur në pak më shumë se një minutë.

Falë shiritit të menusë në fund, mund ta gjeni lehtësisht lojën që kërkoni. Për më tepër, ju gjithashtu mund të renditni të gjitha depozitat dhe tërheqjet direkt nga telefoni juaj.

Për më shumë informacion rreth versionit celular të Euro Palace, shikoni rishikimin tonë të plotë për celularin e kazinosë Euro Palace.

Affiliate Program

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialeve në kazinonë Euro Palace ju duhet të plotësoni një aplikim. Emri i programit të filialeve është Fortune Affiliate dhe ju mund të fitoni një shumë të mirë nëse jeni të përkushtuar ndaj punës.

About the author
Aiden Murphy
Aiden Murphy
About

Aiden Murphy, direkt nga zemra e Irlandës, është një forcë për t'u llogaritur në sektorin e rishikimit të kazinove në internet. Duke u martuar me zgjuarsinë me një sy kritik, komentet e Aiden kanë fituar një reputacion për të qenë brutalisht të ndershëm, por gjithmonë të drejtë.

Send email
More posts by Aiden Murphy