Euro Palace Rishikimi 2024 - Bonuses

Euro PalaceResponsible Gambling
CASINORANK
7.12/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 600 dollarë
Elegancë dhe miqësore për përdoruesit
Shërbim cilësor ndaj klientit
Më shumë se 500 lojëra
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Elegancë dhe miqësore për përdoruesit
Shërbim cilësor ndaj klientit
Më shumë se 500 lojëra
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Shumë gjëra ju presin pasi të regjistroheni për një llogari në Euro Palace Casino. Në depozitën tuaj të parë do të merrni 20 rrotullime Falas në Wild Orient Plus dhe një bonus 100% të përputhjes së depozitave deri në 150 dollarë. Në depozitën tuaj të dytë, ju do të merrni 30 rrotullime falas në Win Sum Dim Sum Plus dhe një bonus prej 50% për ndeshjen e depozitës deri në 350 dollarë. Në depozitën tuaj të tretë, ju do të merrni 50 rrotullime falas në Bar Bar Blacksheep.

Kjo ofertë e mirëseardhjes është e disponueshme vetëm për lojtarët e rinj dhe ju keni 7 ditë nga depozitimi juaj për të përmbushur kërkesat e basteve. Pasi të bëni një depozitë, bonuset dhe rrotullimet tuaja Falas do të kreditohen në llogarinë tuaj. Për të marrë rrotullimet falas, duhet të bëni të paktën 10 dollarë që është depozitimi minimal i kërkuar. Dhe kërkesat e basteve për bonusin e mirëseardhjes janë 40x.

Bonusi i besnikërisë

Në momentin që regjistroheni në kazinonë Euro Palace ju bëheni pjesë e Programit të Besnikërisë. Sa herë që vendosni një bast me para në dorë dhe luani lojërat tuaja të preferuara të kazinosë, do të merrni Pikët e Besnikërisë dhe pasi t'i grumbulloni ato, mund t'i shkëmbeni për Kredi Bonus.

Sa më shumë të luani në Euro Palace, do të zbuloni se me çdo nivel do të zhbllokoni një sërë shpërblimesh unike. Këto janë gjërat që duhet të bëni për të fituar pikë:

 • Vendosni baste në Kazinonë Online Euro Palace.
 • Shlyeni pikët e besnikërisë në rritje të paracaktuara.
 • Kur shlyeni pikët e besnikërisë ju merrni kredite bonus.
 • Pikat e shpenguara do të kreditohen menjëherë në bilancin tuaj të bonusit.

Bonusi i ringarkimit

Lojtarëve në Euro Palace thjesht do t'ju pëlqejë bonusi mujor i rimbushjes dhe kthimi ditor i parave. Për më tepër, ekziston një klub VIP me katër nivele dhe shumë surpriza për ju.

Bonusi i ndeshjes

Lojtarët e rinj do të marrin një bonus ndeshjeje 100% kur depozitojnë për herë të parë deri në 150 dollarë. Në depozitën e tyre të dytë, ata do të marrin një bonus depozite prej 50% deri në 350 dollarë.

Bonusi me rul të lartë

Nëse dëshironi të shpenzoni para të mëdha kur luani lojëra online, mund të përfitoni nga bonusi i lartë i disponueshëm. Depozitoni të paktën 10,000 dollarë dhe do të merrni një total prej 15,000 dollarë.

Bonusi i regjistrimit

Çdo lojtar i ri në Euro Palace do të marrë një bonus bujar mirëseardhjeje deri në 600 dollarë gjatë tre depozitave radhazi. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të regjistroheni në kazino, të bëni një depozitë dhe të kërkoni bonusin e depozitës tuaj 100% deri në 200 dollarë.

Herën e dytë që bëni një depozitë do të merrni gjithashtu një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 200 dollarë dhe herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% deri në 200 dollarë. Kërkesat e bastit për këtë bonus janë 50x dhe bonusi është i vlefshëm vetëm për 7 ditë.

Bonusi i mirëseardhjes/bashkimit

Herën e parë që regjistroheni në kazino, do të merrni oferta të përshtatshme për depozitat në dy depozitat tuaja të para të parave reale në kazino. Për më tepër, do të merrni rrotullime falas edhe për lojëra të zgjedhura slot. Paketa e mirëseardhjes zbërthehet në këtë mënyrë:

 • Kur të bëni depozitën tuaj të parë, do të fitoni një bonus depozite 100% deri në 200 dollarë.
 • Kur të bëni depozitën tuaj të dytë, do të fitoni një bonus depozite 100% deri në 200 dollarë.
 • Kur bëni depozitën tuaj të tretë, do të fitoni një bonus depozite 100% deri në 200 dollarë.

Ju lutemi mbani mend se jo të gjitha lojërat kontribuojnë në të njëjtën mënyrë në përmbushjen e kërkesave të basteve. Pra, ne kemi bërë një listë të lojërave së bashku me përqindjen e tyre përkatëse.

 • Lucky Darts kontribuon me 0% në kërkesat e basteve.
 • Të gjithë Aces Video Poker dhe Blackjack Classic kontribuojnë 2% në kërkesat e basteve.
 • Të gjitha lojërat Blackjack, përveç Blackjack Classic, baccarat, craps, video-poker games, të gjitha lojërat ruletë, Wheels of Riches, Sic Bo dhe Texas Hold'em Bonus Poker kontribuojnë 10% në kërkesat e basteve.
 • Lufta e Kazinosë dhe Lojërat e Pokerit në Tavolinë kontribuojnë 20% në kërkesat e basteve.
 • Lojërat e sallonit (lojërat me letra gërvishtëse dhe keno) dhe lojërat elektronike kontribuojnë 100% në kërkesat e basteve.

Bonus pa depozitë

Në Euro Palace, ju merrni një bonus pa depozite hera e parë që regjistroheni në kazino. Lajmi i mirë është se ju mund të luani me paratë tuaja bonus çdo lojë që dëshironi. Fakti që kjo kazino mundësohet nga Microgaming, kjo do të thotë se ka shumë lojëra elektronike në internet nga të cilat mund të zgjidhni. Disa nga më të njohurat e tyre përfshijnë:

 • Mbreti Tusk
 • Rrufeja II
 • Fantazma e Operas
 • Playboy Gold
 • Holly Jolly Penguins
 • Panda e çuditshme
 • Diamante Deco
 • Zanat e Goldwyn
 • Zotat e vegjël me fat
 • Romancë e pavdekshme

Ju mund të zgjidhni të shpenzoni bonusin tuaj pa depozitim edhe në disa lojëra të tjera. Nëse jeni adhurues i lojërave tavoline, mund të provoni fatin tuaj në një nga lojërat e shumta Blackjack, ose mund të mundni tregtarin në Jacks or Better ose Louisiana Double, zgjedhja varet nga ju.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Përpara se të bëni një tërheqje të parave tuaja të bonusit, duhet të plotësoni kërkesat e bastit që lidhen me bonusin. Kërkesat e bastit mund të ndryshojnë, kështu që më mirë kontrolloni para se të kërkoni një tërheqje.