Euro Palace Rishikimi 2024 - Payments

Euro PalaceResponsible Gambling
CASINORANK
7.12/10
BonusBonus 600 dollarë
Elegancë dhe miqësore për përdoruesit
Shërbim cilësor ndaj klientit
Më shumë se 500 lojëra
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Elegancë dhe miqësore për përdoruesit
Shërbim cilësor ndaj klientit
Më shumë se 500 lojëra
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Mënyrat më të njohura të pagesës që preferojnë si kazinotë ashtu edhe lojtarët janë Skrill dhe Neteller. Lajmi i mirë është se të dyja këto mënyra pagese janë të disponueshme në Euro Palace dhe mund t'i përdorni për depozita dhe tërheqje. E vetmja pengesë është se PayPal nuk është i disponueshëm në këtë pikë.

Ju gjithashtu mund të përdorni karta krediti ose debiti si për depozita ashtu edhe për tërheqje. Kartat e mëposhtme të kreditit ose debitit janë në dispozicion në Euro Palace:

 • Diners Club International
 • Viza Virtuale EntroPay
 • Maestro
 • MasterCard
 • Paspagesë
 • Solo
 • Ndërro
 • Viza
 • Debitimi i vizave
 • Visa Electron

Ju gjithashtu mund të përdorni Transfertë Bankare për të depozituar dhe tërhequr fonde dhe këto janë në dispozicion në Euro Palace:

 • GiroPay
 • iDeal
 • Instant Banking nga Citadel
 • POLi

Rregullat e marrjes së parave

Para se të hapni një llogari, duhet të siguroheni që kumari është i ligjshëm në juridiksionin tuaj dhe se jeni në moshë ligjore për të luajtur.

Ju duhet të lexoni dhe kuptoni termat dhe kushtet e kazinosë.

Duhet të kuptoni se tërheqja juaj do të jetë në pritje për të paktën 24 orë përpara se të kualifikohet për përpunim.

Ti mundesh`të ndërhyni teknikisht në çfarëdo mënyre me softuerin e kazinosë ose ta manipuloni atë gjithsesi.

Nëse jeni në shkelje të ndonjë prej kushteve, kazinoja nuk është e detyruar të bëjë pagesën e tërheqjes suaj.

Kazinoja rezervon të drejtën të paguajë të gjithë ose një pjesë të shumës suaj të tërheqjes.

Kazinoja mund të kërkojë nga ju që të dërgoni dokumente për të vërtetuar identitetin tuaj në çdo kohë që ata mendojnë se është e nevojshme. Ti mundesh`t merrni pagesën tuaj përpara se të dërgoni të paktën dy nga dokumentet e mëposhtme:

 • Një deklaratë bankare e fundit për llogarinë bankare që keni përdorur për të bërë një depozitë
 • Kopjet e përparme dhe të pasme të kartave të kreditit që keni përdorur për të bërë një depozitë
 • Një patentë shoferi
 • Një kartë e sigurimeve shoqërore ose një dokument i ngjashëm që përmban një identifikim fotografik të jush
 • Një pasaportë aktuale dhe e vlefshme
 • Një faturë e shërbimeve nga gazi, uji ose telefoni ku emri juaj dhe adresa juaj e regjistruar në kazino përputhen

Nëse kazinoja ka një arsye për të besuar se ju jeni duke pastruar paratë, ata kanë detyrimin t'ju raportojnë tek autoritetet federale ose lokale.

Problemet me paratë e gatshme

Nëse nuk jeni në gjendje të bëni një tërheqje, në shumicën e rasteve ka dy arsye për këtë:

 • Ju keni kërkuar të tërhiqni një shumë që është nën shumën minimale të kërkuar.
 • Ju strehë`t i plotësonte kërkesat e bastit për bonusin.

Nëse një nga këto dy duket se është problemi, atëherë problemi mund të zgjidhet lehtësisht. Ju duhet të siguroheni që bilanci juaj i parave të jetë i mjaftueshëm në mënyrë që të mund të bëni një tërheqje dhe duhet të plotësoni kërkesat e bastit nëse keni fonde bonus në dispozicion në llogarinë tuaj. Nëse problemi vazhdon, atëherë ju këshillojmë të kontaktoni Mbështetjen e Klientit për ndihmë të mëtejshme.

Strategjia e Cash Out

Kur doni të filloni një tërheqje, ka disa gjëra që duhet të mbani parasysh. Gjëja e parë që duhet të dini është se duhet të keni një sasi të mjaftueshme fondesh për të bërë një tërheqje, dhe në këtë rast kjo është të paktën 50 dollarë. Pastaj, duhet të keni plotësuar kërkesat e basteve përpara se të mund të tërhiqni fondet tuaja. Vetëm atëherë, ju mund të zgjidhni shumën e tërheqjes dhe të zgjidhni një mënyrë pagese që ju përshtatet më së miri. Konfirmoni detajet dhe mbani një sy në emailin tuaj në rast se kërkohen dokumente verifikimi.

 • Nëse përdorni kuletat elektronike: ClickandBuy, NETELLER, Ecocard, Skrill, EziPay për tërheqje, koha mesatare që do të merrni fondet tuaja është diku midis 1 dhe 3 ditë pune.
 • Nëse përdorni karta krediti dhe debiti VISA për tërheqje, koha mesatare që do të merrni fondet tuaja është diku midis 3 dhe 7 ditë pune.
 • Nëse përdorni EntroPay për tërheqje, koha mesatare që do të merrni fondet tuaja është diku ndërmjet 3 dhe 7 ditë pune.
 • Nëse përdorni Instadebit i cili është i disponueshëm vetëm në Kanada, për tërheqje koha mesatare që do të merrni fondet tuaja është diku midis 1 dhe 3 ditë pune. Dhe, edhe 8 ditë të tjera janë në pritje të para-autorizimit.
 • Nëse përdorni transfertë bankare SWIFT për tërheqje, koha mesatare që do të merrni fondet tuaja është diku midis 5 dhe 7 ditë pune. Ju lutemi mbani mend se tarifat mund të jenë të aplikueshme.
 • Nëse përdorni çek korrier për tërheqje, koha mesatare që do të merrni fondet tuaja është diku midis 3 dhe 7 ditë pune. Ju lutemi mbani mend se tarifat mund të jenë të aplikueshme.
 • Nëse përdorni një kontroll të rregullt postar për tërheqje, koha mesatare që do të merrni fondet tuaja është diku midis 1 dhe 3 javë.

Kufizimet për shumat e tërheqjes

Kur filloni një tërheqje që është të paktën pesë herë më e madhe se totali i të gjitha depozitave që ju`e bërë atëherë shuma e tërheqjes do të kufizohet në 5000 kredite në javë. Në rast se fitoni një xhekpot progresiv, atëherë do të merrni të gjithë xhekpotin në gjendjen tuaj bankare.

Nëse fiton shumë nga një turne, por je strehë`Nëse keni bërë ndonjë depozitë paraprake në llogarinë tuaj, atëherë shuma më e lartë që mund të tërhiqni është 100 dollarë.

Ju keni të drejtë për një bonus mirëseardhjeje herën e parë që regjistroheni në kazino dhe depozitoni fonde. Nëse bëni`nuk dëshironi bonusin, atëherë gjëja më e mirë që mund të bëni është të kontaktoni mbështetjen e klientit për të hequr bonusin për ju. Mos harroni se duhet të kontaktoni mbështetjen përpara se të filloni të luani. Nëse bëhet ndonjë bast, bonusi nuk mund të hiqet nga llogaria përpara se të plotësohen kërkesat e bastit.