Euro Palace - About

Age Limit
Euro Palace
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Euro Palace është një nga kazinotë më të qëndrueshme dhe më të besueshme falë të qenit pjesë e grupit të kazinove online Fortune Lounge. Ai ofron një përvojë superiore të lojërave sepse ofron një përzgjedhje të madhe të lojërave të kazinosë dhe promovime të jashtëzakonshme që thjesht mundeni`të humbasësh.

Në Euro Palace, mund të gjeni disa nga lojërat më emocionuese, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra me letra dhe shumë të tjera. Ata prezantojnë lojëra të reja rregullisht, kështu që argëtimi nuk mbaron kurrë pasi të bëheni pjesë e kazinosë Euro Palace. Softueri i tyre i kazinosë është zhvilluar nga Microgaming, e cila është lider në zhvillimin e lojërave në internet.

Promovimet dhe bonuset e kazinosë janë një nga tiparet më tërheqëse të kazinosë. Ju mund të fitoni mijëra çmime në para dhe gjithashtu keni një shans për të fituar bileta për një lundrim luksoz ku mund të konkurroni për çmime të mëdha në turnetë e lojërave elektronike.

Lojtarët e rinj do të marrin një bonus bujar mirëseardhjeje deri në $600. Dhe sapo të vendoseni si lojtar, do të shpërbleheni vazhdimisht përmes kazinosë`Programi i Shpërblimeve. Sa më shumë të luani, aq më shumë pikë do të merrni dhe niveli juaj i statusit do të rritet.

Për më tepër, të gjitha informacionet dhe transaksionet tuaja personale janë të siguruara nëpërmjet teknologjisë së enkriptimit. Kazinosë i është dhënë vula e miratimit 'Safe & Fair' nga eCOGRA.

Pronari dhe CEO

Pronari i Euro Palace është Digimedia Ltd dhe CEO aktual i tyre është Jonas Cederholm.

Numri i Licencës

Organizatat e pavarura monitorojnë dhe auditojnë lojën në kazino. Ata gjithashtu rishikojnë proceset dhe procedurat e brendshme të funksionimit të kazinosë për të siguruar që standardet më të larta të mbahen. Euro Palace është licencuar nga:

  • Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA)
  • eCOGRA (Rregullorja dhe Sigurimi i Tregtisë elektronike dhe Lojërave në internet).

Autoriteti i Lojërave të Maltës rregullon operacionet e lojërave të fatit të Euro Palace. Kazinoja i nënshtrohet një procesi verifikimi të thelluar për të siguruar që infrastruktura e saj operacionale plotëson kërkesat e MGA-së. Nëse rastësisht keni ndonjë çështje të pazgjidhur me kazinonë, mund të sillni mosmarrëveshje tek Autoriteti i Lojërave të Maltës në emailin e mëposhtëm support.mga@mga.org.mt.

eCOGRA, nga ana tjetër, është një organizatë e pavarur që siguron që portalet e lojërave në internet të funksionojnë sipas një kodi të veçantë sjelljeje. Që kazinoja të ruajë certifikatën e saj eCOGRA, ata duhet të kryejnë një inspektim në vend të kazinosë. Në këtë mënyrë ata e dinë se të gjithë lojtarët trajtohen në mënyrë të drejtë dhe se të gjitha pyetjet trajtohen me efikasitet.

Ku ndodhet Euro Palace?

Kazino`Adresa aktuale e saj është Villa Seminia, 8, Sir Temi Zammit Avenue, Ta'XBiex XBX1011.

Total score7.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2010
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Credit Cards
Debit Card
Interac
MasterCardNetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
MonedhatMonedhat (15)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (5)
Brazili
Finlanda
Kanadaja
Kili
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)