Euro Palace Rishikimi 2024 - About

Euro PalaceResponsible Gambling
CASINORANK
7.12/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 600 dollarë
Elegancë dhe miqësore për përdoruesit
Shërbim cilësor ndaj klientit
Më shumë se 500 lojëra
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Elegancë dhe miqësore për përdoruesit
Shërbim cilësor ndaj klientit
Më shumë se 500 lojëra
Euro Palace is not available in your country. Please try:
About

About

Euro Palace është një nga kazinotë më të qëndrueshme dhe më të besueshme falë të qenit pjesë e grupit të kazinove online Fortune Lounge. Ai ofron një përvojë superiore të lojërave sepse ofron një përzgjedhje të madhe të lojërave të kazinosë dhe promovime të jashtëzakonshme që thjesht mundeni`të humbasësh.

Në Euro Palace, mund të gjeni disa nga lojërat më emocionuese, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra me letra dhe shumë të tjera. Ata prezantojnë lojëra të reja rregullisht, kështu që argëtimi nuk mbaron kurrë pasi të bëheni pjesë e kazinosë Euro Palace. Softueri i tyre i kazinosë është zhvilluar nga Microgaming, e cila është lider në zhvillimin e lojërave në internet.

Promovimet dhe bonuset e kazinosë janë një nga tiparet më tërheqëse të kazinosë. Ju mund të fitoni mijëra çmime në para dhe gjithashtu keni një shans për të fituar bileta për një lundrim luksoz ku mund të konkurroni për çmime të mëdha në turnetë e lojërave elektronike.

Lojtarët e rinj do të marrin një bonus bujar mirëseardhjeje deri në $600. Dhe sapo të vendoseni si lojtar, do të shpërbleheni vazhdimisht përmes kazinosë`Programi i Shpërblimeve. Sa më shumë të luani, aq më shumë pikë do të merrni dhe niveli juaj i statusit do të rritet.

Për më tepër, të gjitha informacionet dhe transaksionet tuaja personale janë të siguruara nëpërmjet teknologjisë së enkriptimit. Kazinosë i është dhënë vula e miratimit 'Safe & Fair' nga eCOGRA.

Pronari dhe CEO

Pronari i Euro Palace është Digimedia Ltd dhe CEO aktual i tyre është Jonas Cederholm.

Numri i Licencës

Organizatat e pavarura monitorojnë dhe auditojnë lojën në kazino. Ata gjithashtu rishikojnë proceset dhe procedurat e brendshme të funksionimit të kazinosë për të siguruar që standardet më të larta të mbahen. Euro Palace është licencuar nga:

  • Autoriteti i LojĂ«rave tĂ« MaltĂ«s (MGA)
  • eCOGRA (Rregullorja dhe Sigurimi i TregtisĂ« elektronike dhe LojĂ«rave nĂ« internet).

Autoriteti i Lojërave të Maltës rregullon operacionet e lojërave të fatit të Euro Palace. Kazinoja i nënshtrohet një procesi verifikimi të thelluar për të siguruar që infrastruktura e saj operacionale plotëson kërkesat e MGA-së. Nëse rastësisht keni ndonjë çështje të pazgjidhur me kazinonë, mund të sillni mosmarrëveshje tek Autoriteti i Lojërave të Maltës në emailin e mëposhtëm support.mga@mga.org.mt.

eCOGRA, nga ana tjetër, është një organizatë e pavarur që siguron që portalet e lojërave në internet të funksionojnë sipas një kodi të veçantë sjelljeje. Që kazinoja të ruajë certifikatën e saj eCOGRA, ata duhet të kryejnë një inspektim në vend të kazinosë. Në këtë mënyrë ata e dinë se të gjithë lojtarët trajtohen në mënyrë të drejtë dhe se të gjitha pyetjet trajtohen me efikasitet.

Ku ndodhet Euro Palace?

Kazino`Adresa aktuale e saj është Villa Seminia, 8, Sir Temi Zammit Avenue, Ta'XBiex XBX1011.