Euro Palace Rishikimi 2024 - Account

Euro PalaceResponsible Gambling
CASINORANK
7.12/10
BonusBonus 600 dollarë
Elegancë dhe miqësore për përdoruesit
Shërbim cilësor ndaj klientit
Më shumë se 500 lojëra
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Elegancë dhe miqësore për përdoruesit
Shërbim cilësor ndaj klientit
Më shumë se 500 lojëra
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Account

Account

Mënyra më e mirë për të shijuar përvojën e plotë të Euro Palace është të krijoni një llogari dhe të bëni depozitën tuaj të parë. Kazinoja do t'ju shpërblejë me një bonus shumë bujar mirëseardhjeje që do të zgjasë seancat tuaja të lojërave në mënyrën më të mirë të mundshme.

Krijimi i një llogarie është shumë i thjeshtë. Ju duhet vetëm të përfundoni regjistrimin me 3 hapa dhe së shpejti mund të filloni të luani. Mund të filloni duke luajtur lojëra për argëtim vetëm që të mund të kuptoni se si funksionojnë lojërat dhe të mësoheni me softuerin. Pasi të ndiheni mjaftueshëm të sigurt, mund të depozitoni fonde në llogarinë tuaj dhe të vendosni baste në lojën tuaj të preferuar.

Procesi i verifikimit

Procesi i verifikimit të llogarisë është thelbësor sepse siguron që kazino të jetë një mjedis i sigurt për të luajtur. Nga ana tjetër, ata duhet të shohin disa dokumente për t'u siguruar që ju jeni ai që thoni se jeni.

Në shumicën e rasteve, kazino do të kërkojë një kopje të një ID-je zyrtare me foto. Kjo kërkohet në mënyrë që kazinoja të verifikojë emrin tuaj dhe datën e lindjes në mënyrë që ata të konfirmojnë se jeni në moshë ligjore për të luajtur.

Më pas, ata mund të kërkojnë faturën më të fundit të shërbimeve. Kjo do t'i ndihmojë ata të verifikojnë emrin dhe adresën tuaj. Dokumentet mund`të jetë më i vjetër se 3 muaj në momentin e paraqitjes për shqyrtim.

Kopje e pjesës së përparme dhe të pasme të çdo karte të përdorur për depozitim. Ata duhet të kontrollojnë nëse numri i kartës dhe data e skadencës janë të vlefshme dhe më e rëndësishmja që karta është në lojtar`emri s.

Mënyra më e mirë për të dërguar dokumentet është përmes hollit të kazinosë. Lidhja midis jush dhe kazinosë mbrohet nga kriptimi SSL. Ky është i njëjti protokoll që përdoret për mbrojtjen e të dhënave tuaja bankare dhe personale. Sigurohuni që të keni dokumentet e mëposhtme:

  • Foto ID
  • Dëshmi zyrtare e vendbanimit
  • Kartë pagese e përdorur në kazino

Ju duhet të skanoni ose fotografoni dokumentet pasi dorëzimi është elektronik. Këto janë formatet e mëposhtme të imazheve që kazino pranon jpg, jpeg, bmp, gif, png dhe xps.

Duhet të skanoni të dyja anët e dokumenteve që kanë tekst mbi to. Kjo vlen për kartat e pagesës dhe ID-në ose shoferin`s licencës. Të gjitha dokumentet tuaja duhet të jenë me ngjyra dhe të katër qoshet duhet të jenë të dukshme.

Pasi të dorëzoni dokumentet, do të merrni një mesazh konfirmimi për përfundimin e procesit. Mund të duhen deri në 48 orë që kazinoja të verifikojë dokumentet dhe ju do të merrni një njoftim se dokumentet janë kontrolluar dhe miratuar.

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Në momentin që regjistroheni në kazino, do t'ju kërkohet të zgjidhni një kombinim unik të emrit të përdoruesit dhe fjalëkalimit. Është përgjegjësia juaj e vetme ta mbani atë informacion privat. Nëse ndodh ndonjë veprim në llogarinë tuaj pasi emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi janë futur saktë, kazino do të besojë se jeni ju ai që po përdorni llogarinë.

Bonusi i llogarisë së re

Lojtarët e rinj mund të marrin deri në 500 dollarë bonus herën e parë që regjistrohen në kazino. Bonusi i mirëseardhjes bartet në 2 depozita radhazi. Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% deri në 150 dollarë. Herën e dytë që depozitoni do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 350 dollarë. Duhet të bëni depozitën e dytë brenda 7 ditëve nga e para dhe mbi të, do të merrni 100 rrotullime falas. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 40x.

Nëse jeni i ri në kazinonë online, me siguri po e përmbushni termin 'kërkesat e bastit' për herë të parë. Mund të jetë konfuze hera e parë që vendosni të luani sepse dëshironi të kaloni pak kohë argëtuese në kazino dhe të mos shqetësoheni për asnjë term dhe kusht. Ne do të përpiqemi t'ju shpjegojmë termin 'kërkesat e bastit' në një mënyrë të thjeshtë.

Kur merrni fonde bonus nga kazino, është normale të presësh që ka disa kërkesa të lidhura me të. Madhësia e kërkesave për bast varet nga lloji i bonusit që merrni. Në Euro Palace, ka vetëm 2 kërkesa bastesh 30x dhe 40x. Pra, le`s thonë se keni një bonus me kërkesa 30x të basteve, që do të thotë që ju duhet të vendosni 300 kredite për të hequr 10 kredite nga balanca juaj e bonusit.

Disa lojëra kontribuojnë më shumë në përmbushjen e kërkesave të basteve sesa të tjerat.

  • Slots dhe lojërat e salloneve duke përfshirë letrat Keno dhe Gërvishtëse do të kontribuojnë 100% në kërkesat e basteve.
  • Lojërat e pokerit në tavolinë dhe Kazino Lufta do të kontribuojnë 20% në kërkesat e basteve.
  • Texas Hold'em Bonus Poker, Sic Bo, Wheel of Riches dhe të gjitha varietetet e ruletit do të kontribuojnë 10% në kërkesat e basteve.
  • Video lojërat e pokerit, craps, baccarat dhe të gjitha blackjack përveç Blackjack Classic do të kontribuojnë 10% në kërkesat e basteve.
  • Blackjack Classic dhe All Aces Video Poker do të kontribuojnë 2% në kërkesat e basteve.
  • Shigjetat me fat do të kontribuojnë 0% në kërkesat e basteve.