Loki

Age Limit
Loki
Loki is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Loki Casino është themeluar në vitin 2016, dhe që atëherë ka arritur të marrë një pozicion të fortë në kazino online botë. Ata vazhdimisht ndjekin trendet dhe vazhdojnë të punojnë për përmirësimin e kazinosë së tyre. Jemi të sigurt që Loki Casino do të plotësojë kërkesat edhe të lojtarëve më me përvojë.

Loki

/loki/about/

Games

Loki Casino ka fuqizuar portofolin e saj me disa nga lojërat më të mira nga disa prej ofruesve të programeve kompjuterike të njohura. Ju mund të gjeni video lojëra elektronike në internet, lojëra tavoline, lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë , dhe shumë të tjera. Loki Casino do t'ju lejojë gjithashtu të eksploroni lojërat e tij pa pagesë, në mënyrë që të keni një ide më të mirë se çfarë të prisni nga kazino. Kjo është një mundësi e shkëlqyer që do t'ju lejojë të mësoni një ose dy gjëra rreth lojës që dëshironi të luani.

Withdrawals

Tërheqja nga llogaria juaj është shumë e thjeshtë. E vetmja gjë që duhet të keni parasysh është se duhet të përdorni të njëjtën metodë për të tërhequr fonde si ajo që keni depozituar.

Bonuses

Oferta e mirëseardhjes në Loki Casino do t'ju lejojë të merrni 100% para bonus deri në 100 dollarë herën e parë që bëni një depozitë. Kjo është një mundësi e shkëlqyer që ju duhet ta shfrytëzoni sepse këto fonde shtesë do të rrisin në mënyrë drastike ekuilibrin tuaj dhe do t'ju lejojnë të luani më shumë lojëra se zakonisht dhe të zgjasin lojën tuaj.

Payments

Loki Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese, për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët e tyre. Ju ndoshta mund të gjeni metodën tuaj të preferuar këtu për të bërë depozita dhe tërheqje. E vetmja pengesë është se Paypal nuk mbështetet, por ndoshta në të ardhmen, ata do të shtojnë edhe këtë mënyrë pagese.

Account

Nëse dëshironi të luani për para të vërteta në Loki Casino, fillimisht duhet të krijoni një llogari. Kjo mund të bëhet në disa minuta vetëm kur duhet të regjistroheni për një llogari dhe të ndani disa detaje personale me kazinonë.

Languages

Faqja e internetit e Loki Casino mbështet gjuhët e mëposhtme: sllovake , arabisht , slloven , hungareze , greke , frëngjisht , estoneze , kroate , kineze , bullgare , portugeze , koreane , japoneze , italisht , çeke , anglisht , gjermanisht , finlandez , norvegjeze , Spanjisht , polonisht , dhe rusisht .

Countries

Secili vend ka ligjet e tij për lojërat e fatit dhe për fat të keq në disa vende kumari është i paligjshëm dhe Loki Casino nuk mund të bëjë asgjë për këtë. Lojtarët nga Britania e Madhe nuk pranohen dhe gjithashtu lojtarë nga vendet e mëposhtme Australia, Franca, Guiana Franceze, Polinezia Franceze, Territoret Jugore Franceze, Territoret Jugore dhe Antarktike Franceze, Antilet Hollandeze, Afrika e Jugut, Spanja, Ishujt e vegjël periferikë të SHBA, Paqësori i ndryshëm i SHBA Ishujt, Ishujt e Virgjër të SHBA, Mbretëria e Bashkuar dhe Shtetet e Bashkuara.

Mobile

Loki Casino nuk ka aplikacione celulare që mund t'i përdorni në këtë pikë, por kjo nuk do të thotë se do të qëndrojë kështu përgjithmonë. Jemi të sigurt se ata do ta bëjnë kazinonë e tyre të disponueshme edhe për pajisjen tuaj të dorës përmes një aplikacioni dhe deri atëherë mund të identifikoheni në llogarinë tuaj duke përdorur shfletuesin tuaj të preferuar celular.

Tips & Tricks

Nëse dëshironi të luani disa lojëra kazino, Loki Casino është vendi i përsosur për të filluar. Nëse jeni plotësisht fillestar, atëherë keni ardhur në vendin e duhur. Ne do t'ju ndihmojmë të filloni dhe në të njëjtën kohë të shmangni disa nga gabimet më të zakonshme.

Live Casino

Lojërat e kazinosë live po fitojnë shumë popullaritet këto ditë pasi ato janë një alternativë e shkëlqyer për lojërat klasike të tavolinës. Në Loki Casino, ju mund të gjeni rreth 60 lojëra të ndryshme me tregtarë të drejtpërdrejtë në këtë pikë dhe të keni përvojë aq të afërt sa mund të jetë sikur të luanit në një kazino me bazë tokësore.

Promotions & Offers

Loki Casino është shumë bujare për të gjithë lojtarët e tyre të rinj. Gjëja e parë që do të merrni kur të bashkoheni në kazino është një shumë bujare bonus mirëseardhjeje . Më vonë, ka shumë promovime dhe bonuse që mund të shijoni gjithashtu.

Responsible Gaming

Luajtja e lojërave në internet mund të ofrojë një kënaqësi të tillë dhe ju mund të relaksoheni dhe të çlodheni lehtësisht. Shumë njerëz luajnë lojëra elektronike në internet ose ndonjë lojë tjetër rregullisht dhe i kanë gjërat në kontroll. Por ka një përqindje të vogël të njerëzve që fitojnë një varësi, e cila është një çështje serioze.

Software

Loki Casino ka bashkëpunuar me shumë ofrues të ndryshëm softuerësh për të sjellë lojërat më të mira në rrugën tuaj. Pra, ju mund të gjeni lojëra nga ofruesit e mëposhtëm të softuerit këtu:

Belatra

BGaming

Amatike

Betsoft

Studios ELK

Endorfina

Feliks

Platipus

BoomingGaming

Boongo

EGT

Lojëra evolucionare

Arti i lojës

Qyteti NoLimit

Spinomenale

Thunderkick

Lojëra në gusht

Autentike

Rrjeti me fat

Support

Loki Casino është gjithmonë në dispozicion për lojtarët e tyre, kështu që ju mund t'i kontaktoni ata në çdo kohë që ju nevojitet. Mënyra më e përshtatshme është nëpërmjet Bisedë e drejtpërdrejtë funksion i cili është i disponueshëm 24/7 vetëm për lehtësinë tuaj. Ata kanë gjithashtu një telefon në dispozicion, kështu që ju mund t'i kontaktoni në +442080896812, ose mund t'i dërgoni një emailsupport@lokicasino.com.

Deposits

Mënyra të ndryshme pagese mund të përdoren për të depozituar fonde në llogarinë tuaj të Loki Casino. Kur të krijoni llogarinë tuaj, do t'ju kërkohet të zgjidhni monedhën tuaj të preferuar dhe mbani në mend se pasi të zgjidhni një monedhë, nuk mund ta ndryshoni atë më vonë.

Security

Nëse dëshironi të luani disa lojëra kazino, Loki Casino është vendi i përsosur për të filluar. Nëse jeni plotësisht fillestar, atëherë keni ardhur në vendin e duhur. Ne do t'ju ndihmojmë të filloni dhe në të njëjtën kohë të shmangni disa nga gabimet më të zakonshme.

FAQ

Fillestarët dhe kumarxhinjtë e shpeshtë ndonjëherë hasin në pengesa. Këtu është një koleksion i pyetjeve të bëra shpesh nga të cilat lojtarët mund të marrin përgjigje.

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialit duhet të plotësoni një formular regjistrimi. Këtu ju duhet të vendosni disa detaje personale si emri, data e lindjes dhe adresa e emailit për të filluar. Pasi të jeni miratuar, mund të filloni të fitoni para.

Total score8.4
Përfitimet
Disavantazhet
- Asnjë mbështetje telefonike

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayzMaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
Visa
WebMoney
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Australia
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Norvegjia
Rusia
SoftwareSoftware (28)