Loki - Account

Age Limit
Loki
Loki is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Account

Nëse dëshironi të luani për para të vërteta në Loki Casino, fillimisht duhet të krijoni një llogari. Kjo mund të bëhet në disa minuta vetëm kur duhet të regjistroheni për një llogari dhe të ndani disa detaje personale me kazinonë.

Kur të shkoni në faqen zyrtare të kazinosë, klikoni në butonin Regjistrohu. Ju do të duhet të shkruani emailin dhe fjalëkalimin tuaj, si dhe vendin tuaj dhe mënyrën e pagesës për të nisur gjërat. Pranoni Termat dhe Kushtet dhe klikoni në kutinë për të konfirmuar që jeni 18 vjeç e lart dhe do ta keni llogarinë tuaj të mirë dhe gati.

Ekziston gjithashtu një mënyrë e thjeshtë për t'u regjistruar duke përdorur mediat sociale, si Google ose Facebook, vetëm me një klik.

Limiti Llogarinë

Ju mund të keni vetëm një llogari në Loki Casino dhe për të qenë i sinqertë nuk do t'ju duhet më shumë se një. Lojtarët që krijojnë më shumë se një llogari për të përfituar nga bonusi i mirëseardhjes rrezikojnë të pezullohen të gjitha llogaritë e tyre. Nëse për ndonjë arsye, dëshironi të krijoni një llogari të re në kazino, duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe pasi ta bëni këtë, ata do të mbyllin llogarinë tuaj kryesore.

Procedura e verifikimit

Për të verifikuar llogarinë tuaj, duhet të dërgoni kopje të dokumenteve të ligjshme. Ju do të duhet të provoni identitetin tuaj, adresën dhe mënyrën e pagesës që përdorni. Pasi llogaria juaj të verifikohet, ju mund të transferoni fonde në dhe nga llogaria juaj lehtësisht. Mbani në mend se kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë në çdo kohë.

Bonusi i llogarisë së re

Loki Casino është shumë bujare për të gjithë lojtarët e tyre të rinj me një bonus mirëseardhjeje që shpërndahet në tre depozitat tuaja të para. Në përgjithësi, ju mund të përmirësoni bilancin tuaj me një shumë shtesë prej 1200 dollarësh dhe mbi të, do të merrni 100 rrotullime falas. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për ofertën është 20 dollarë dhe mos harroni të përdorni kodin e bonusit për çdo depozitë. Bonusi i mirëseardhjes funksionon në mënyrën e mëposhtme:

· Herën e parë që bëni një depozitë, do të duhet të përdorni kodin e bonusit LOKI100 dhe do të merrni një bonus depozite 100% deri në 100 dollarë.

· Herën e dytë që bëni një depozitë, do të duhet të përdorni kodin e bonusit LOKI75 dhe do të merrni një bonus depozite prej 75% deri në 100 dollarë.

· Herën e tretë që bëni një depozitë, do të duhet të përdorni kodin e bonusit LOKI150 dhe do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 100 dollarë.

Bonusi me rul të lartë

Loki Casino ka përgatitur diçka edhe për rrotulla të larta. Gjithçka që duhet të bëni për të kërkuar bonusin është të regjistroheni për një llogari të re dhe kur të bëni depozitën tuaj të parë, duhet të përdorni kodin promovues LOKIHR. Do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 1000 dollarë. Kërkesat e bastit për këtë bonus janë 55 herë, dhe bast maksimal që mund të vendosni kur luani me paratë e bonusit është 10 dollarë.

Total score8.4
Përfitimet
Disavantazhet
- Asnjë mbështetje telefonike

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayzMaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
Visa
WebMoney
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Australia
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Norvegjia
Rusia
SoftwareSoftware (28)