Loki Rishikimi 2024 - About

LokiResponsible Gambling
CASINORANK
8.43/10
BonusBonus 18,000 dollarë + 230 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Loki is not available in your country. Please try:
About

About

Loki Casino është themeluar në vitin 2016, dhe që atëherë ka arritur të marrë një pozicion të fortë në kazino online botë. Ata vazhdimisht ndjekin trendet dhe vazhdojnë të punojnë për përmirësimin e kazinosë së tyre. Jemi të sigurt që Loki Casino do të plotësojë kërkesat edhe të lojtarëve më me përvojë.

Loki

Loki Casino është në pronësi dhe operuar nga Dama NV Kjo është një kompani e regjistruar dhe themeluar sipas ligjeve të Curacao. Dama NV është e licencuar dhe e rregulluar nga Antillephone NV me numër licence 8048/JAZ2020-013.

Ku është i bazuar Loki Casino?

Ku është i bazuar Loki Casino?

Numri i regjistrimit të Dama NV është 152125 dhe adresa e tij e regjistruar është Julianaplein 36, Willemstad, Curaçao.

Loki Casino këshillon lojtarët të marrin pjesë në promovimin e Ditës së Zbulimit
2023-08-22

Loki Casino këshillon lojtarët të marrin pjesë në promovimin e Ditës së Zbulimit

Loki Casino është një kazino në internet e licensuar nga Curacao e vitit 2017 e operuar nga Dama NV. Kjo kazino ka një ndërfaqe të shkëlqyeshme dhe moderne, qoftë duke luajtur në desktop ose në aplikacionin e pavarur të kazinosë. Kazinoja është gjithashtu e famshme për gamën e saj të shkëlqyer të bonuseve dhe promovimeve për anëtarët e rinj dhe besnikë.