Loki - Payments

Age Limit
Loki
Loki is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Payments

Loki Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese, për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët e tyre. Ju ndoshta mund të gjeni metodën tuaj të preferuar këtu për të bërë depozita dhe tërheqje. E vetmja pengesë është se Paypal nuk mbështetet, por ndoshta në të ardhmen, ata do të shtojnë edhe këtë mënyrë pagese.

Ju mund të kërkoni një tërheqje nga llogaria juaj në çdo kohë që dëshironi. Por mbani në mend se kazinoja rezervon të drejtën për të transferuar fonde duke përdorur një mënyrë pagese të ndryshme nga ajo që keni specifikuar.

Të gjitha tërheqjet përpunohen sa më shpejt që të jetë e mundur dhe nuk duhet të duhen më shumë se 24 orë që kazinoja të lëshojë fondet tuaja. Është shumë e rëndësishme të verifikoni llogarinë tuaj përpara se të kërkoni një tërheqje. Nëse nuk arrini të dërgoni dokumentet e kërkuara brenda dy javësh nga data e kërkesës për tërheqje, kërkesa juaj do të anulohet.

Shuma minimale që mund të kërkoni për një tërheqje është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë. Kjo varet gjithashtu nga mënyra e pagesës që përdorni, kështu që nëse keni nevojë për informacion specifik, duhet të shkoni te arkëtari dhe të klikoni në mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni. Megjithatë, këto kufizime nuk zbatohen nëse fitoni xhekpotin progresiv.

Total score8.4
Përfitimet
Disavantazhet
- Asnjë mbështetje telefonike

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayzMaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
Visa
WebMoney
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Australia
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Norvegjia
Rusia
SoftwareSoftware (28)