Loki Rishikimi 2024 - Payments

LokiResponsible Gambling
CASINORANK
8.43/10
BonusBonus 18,000 dollarë + 230 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Loki is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Loki Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese, për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët e tyre. Ju ndoshta mund të gjeni metodën tuaj të preferuar këtu për të bërë depozita dhe tërheqje. E vetmja pengesë është se Paypal nuk mbështetet, por ndoshta në të ardhmen, ata do të shtojnë edhe këtë mënyrë pagese.

Ju mund të kërkoni një tërheqje nga llogaria juaj në çdo kohë që dëshironi. Por mbani në mend se kazinoja rezervon të drejtën për të transferuar fonde duke përdorur një mënyrë pagese të ndryshme nga ajo që keni specifikuar.

Të gjitha tërheqjet përpunohen sa më shpejt që të jetë e mundur dhe nuk duhet të duhen më shumë se 24 orë që kazinoja të lëshojë fondet tuaja. Është shumë e rëndësishme të verifikoni llogarinë tuaj përpara se të kërkoni një tërheqje. Nëse nuk arrini të dërgoni dokumentet e kërkuara brenda dy javësh nga data e kërkesës për tërheqje, kërkesa juaj do të anulohet.

Shuma minimale që mund të kërkoni për një tërheqje është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë. Kjo varet gjithashtu nga mënyra e pagesës që përdorni, kështu që nëse keni nevojë për informacion specifik, duhet të shkoni te arkëtari dhe të klikoni në mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni. Megjithatë, këto kufizime nuk zbatohen nëse fitoni xhekpotin progresiv.

Loki Casino këshillon lojtarët të marrin pjesë në promovimin e Ditës së Zbulimit
2023-08-22

Loki Casino këshillon lojtarët të marrin pjesë në promovimin e Ditës së Zbulimit

Loki Casino është një kazino në internet e licensuar nga Curacao e vitit 2017 e operuar nga Dama NV. Kjo kazino ka një ndërfaqe të shkëlqyeshme dhe moderne, qoftë duke luajtur në desktop ose në aplikacionin e pavarur të kazinosë. Kazinoja është gjithashtu e famshme për gamën e saj të shkëlqyer të bonuseve dhe promovimeve për anëtarët e rinj dhe besnikë.