Gunsbet

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Guns Bet është një kazino që u krijua në vitin 2017 dhe bëhet e njohur menjëherë. Për më tepër, uebfaqja e tyre u nominua për më të mirën kazino online në 2018. Kazinoja ka një dizajn modern që përdor një temë perëndimore. Mund të hyni në kazino nga pothuajse të gjitha pajisjet tuaja, gjithashtu mund të instaloni aplikacionin dhe lojërat tuaja të preferuara do të jenë vetëm një klikim larg.

Gunsbet

/gunsbet/about/

Games

Guns Bet ka shumë lojëra të ndryshme në portofolin e tyre që mund të luani. Ata kanë bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit për të sjellë lojërat më të mira në rrugën tuaj. Pavarësisht se cila është shija juaj në lojëra, ne jemi të sigurt se do të gjeni atë që kërkoni këtu në kazino.

Withdrawals

Kur doni të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja në kazino Guns Bet, shuma minimale është 20 dollarë. Shuma maksimale është e kufizuar në 4000 dollarë. Këtu është një listë e të gjitha metodave që mund të përdorni për të bërë një tërheqje nga kazino.

Viza

Mastercard

Monedha të paguara

Skrill

Neteller

Zimpler

Transferte bankare

IDebit

Instadebit

WebMoney

Ecopayz

Rapid nga Skrill

Sticpay

Neosurf

Pika e Venusit

Interac

Astropay

UpayCard

Paysafecard

Bonuses

Kur regjistroheni për një llogari të re, ju keni të drejtë për një shumë bujare bonus mirëseardhjeje. Guns Bet Casino ofron një bonus prej 100 dollarësh, i cili është një bonus depozite 100% me ndeshje. Kjo do të thotë që kazinoja do të dyfishojë shumën që depozitoni herën e parë në llogarinë tuaj deri në 100 dollarë. Do të merrni gjithashtu 100 rrotullime falas, të cilat do t'ju japin një shans për të fituar para të vërteta pa pasur nevojë të rrezikoni vetë.

Marrja e këtij bonusi është shumë e thjeshtë. Gjithçka që duhet të bëni është të regjistroheni për një llogari në Guns Bet Casino duke klikuar në butonin e gjelbër të regjistrimit që mund të gjendet në shiritin anësor në të majtë.

Pasi të plotësoni të gjitha informacionet e nevojshme, do të merrni një email me një lidhje aktivizimi. Nëse nuk mund ta gjeni emailin, duhet të kontrolloni edhe dosjen Spam.

Dhe, hapi i fundit do të ishte të depozitoni të paktën 20 dollarë, dhe do të merrni dyfishin e shumës që keni depozituar. Për më tepër, ju do të merrni 100 rrotullime falas. Për të përfituar plotësisht nga bonusi, duhet të depozitoni shumën e plotë prej 100$.

Përveç ofertës së mirëseardhjes, ka shumë bonuse të ndryshme që mund të kërkoni në kazino. Një që duam të theksojmë është Bonusi i së Premtes. Këtu mund të merrni një shtesë prej 55% në depozitën tuaj deri në 300 dollarë. Kini parasysh se kjo ofertë është e disponueshme vetëm të premten.

Payments

Metoda të ndryshme pagese janë të disponueshme në Guns Bet Casino që mund t'i përdorni për të bërë depozita dhe tërheqje. Disa mënyra pagese mund të ndryshojnë në varësi të vendndodhjes suaj, kështu që duhet të kontrolloni dy herë me mbështetjen e klientit.

Account

Kur dëshironi të luani në Guns Bet Casino për para të vërteta, fillimisht duhet të krijoni një llogari. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj. Klikoni në butonin 'Regjistrohu Tani' të cilin mund ta gjeni në mes të ekranit.

Languages

Guns Bet është një kazino që është e disponueshme në shumë vende të ndryshme dhe për këtë arsye, faqja e tyre e internetit është e disponueshme në shumë gjuhë të ndryshme duke përfshirë anglisht, gjermanisht , kazake, finlandeze, norvegjeze , çeke, japoneze, polake, kineze, koreane, Spanjisht , italisht, portugalisht, frëngjisht , bullgare, estoneze, kroate , greke, sllovene, sllovake dhe hungareze.

Countries

Lojtarët nga disa vende nuk mund të luajnë në Guns Bet Casino. Mund të ketë shumë arsye pas këtij vendimi, dhe në këtë pikë, lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk mund të luajnë për para të vërteta: Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar, Spanja, Franca dhe territoret e saj jashtë shtetit (Guadeloupe, Martinique, Guiana Franceze , Réunion, Mayotte, St. Martin, Polinezia Franceze, Wallis dhe Futuna, Kaledonia e Re), Holanda, Izraeli, Lituania, Inditë Perëndimore Hollandeze, Curacao, Gjibraltari, Xhersi, Federata Ruse dhe Ukraina.

Mobile

Ju mund të shijoni lojërat tuaja të preferuara në Guns Bet Casino në lëvizje tani, falë platformës së tyre celulare. Mund të hyni në kazino duke përdorur shfletuesin tuaj të preferuar, sepse ata ende nuk kanë një aplikacion celular të disponueshëm për shkarkim. Kjo nuk do të thotë se do të qëndrojë kështu përgjithmonë dhe së shpejti mund të na befasojnë me një aplikacion.

Tips & Tricks

Duke luajtur në një kazino online mund të sjellë shumë argëtim në rrugën tuaj. Për më tepër, ju mund të fitoni para të mira ndërsa luani lojërat tuaja të preferuara. Dhe, me siguri po pyesni veten në këtë pikë, nëse mund të bëni diçka për t'i kthyer gjërat në favorin tuaj. Ka disa këshilla dhe truke që do t'i ndajmë me ju.

Live Casino

Një nga seksionet më të mira që mund të gjeni në Guns Bet Casino është ndoshta ai Tregtar i drejtpërdrejtë seksioni. Këtu, ju mund të luani një nga lojërat tuaja të preferuara dhe të keni një ndjenjë se jeni ulur në një kazino të vërtetë tokësore. Disa nga lojërat që mund të gjeni këtu përfshijnë:

  • Variacionet e ruletës
  • Variacione Blackjack
  • Variacionet Baccarat
  • Ëndërrimtare
  • Hold'em Poker

Promotions & Offers

Guns Bet është shumë bujar për të gjithë lojtarët e tyre të rinj. Ata ofrojnë një bonus mirëseardhjeje ju nuk mund të refuzoni dhe më vonë, ka shumë promovime të ndryshme në dispozicion për lojtarët besnikë. Pra, nëse nuk keni një llogari në kazino, ne ju sugjerojmë të krijoni një të tillë dhe të shijoni të gjitha përfitimet që kazinoja ofron.

Responsible Gaming

Shumë njerëz luajnë lojëra online për të kaluar pak kohë ose sa herë që duan të ndiejnë pak emocion. Pavarësisht se cila është arsyeja juaj e lojërave të fatit, duhet të jeni të vetëdijshëm se ky veprim mund të ketë edhe disa pasoja. Kur të filloni të luani kumar me këtë njohuri, do të jeni më të kujdesshëm dhe më të kujdesshëm, kështu që nuk do të zhvilloni asnjë varësi.

Software

Guns Bet Casino ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike për të sjellë lojërat më cilësore në rrugën tuaj. Këtu mund të gjeni më shumë se 1500 tituj të ndryshëm nga ofruesit e mëposhtëm: Playtech , Thunderkick , Wazdan , Microgaming , NetEnt , Betsoft , Luajnë GO , Quickspin , Lojëra Yggdrasil , BLOJËRI , Amatic Industries , EGT Interaktive , Elk Studios , Endorfina , Arti i lojës , Quickfire , Lojë pragmatike , Belatra , Spinomenale , Lojëra Platipus , Lojëra në gusht , Plani i lojërave , Lojëra në lulëzim , Booongo Gaming , Felix Gaming , iSoftBet , Merkur Gaming , Qyteti i Nolimit , Lojëra autentike , Lojëra evolucionare , Rrip fati .

Support

Ka disa mënyra të ndryshme që mund të kontaktoni Mbështetjen e Klientit në kazino Guns Bet. Një nga më të përshtatshmet është nëpërmjet Bisedë e drejtpërdrejtë veçori. Ata gjithashtu kanë një numër telefoni ndërkombëtar që mund ta telefononi në +44 208 089 92 91. Ju gjithashtu mund t'u dërgoni një email në support@gunsbet.com.

Deposits

Guns Bet Casino ofron shumë mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për të depozituar në llogarinë tuaj. Transferet janë pothuajse të menjëhershme dhe kazinoja nuk përfshin asnjë tarifë kur depozitoni fonde.

Security

Siguria është një përparësi kryesore në Guns Bet Casino. Ata përdorin një protokoll të sigurt HTTPS me një certifikatë të vlefshme dhe mbi të, ata përdorin gjithashtu teknologjinë e kriptimit SSL. Kjo do të thotë që të gjitha të dhënat tuaja personale dhe financiare janë të sigurta dhe të mbrojtura.

FAQ

Lexoni disa nga pyetjet e bëra shpesh që lojtarët mund të hasin duke luajtur në Guns Bet.

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialeve në Guns Bet Casino, duhet të plotësoni një aplikim. Kjo është një procedurë e thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj. Pas kësaj, do t'ju duhet të prisni miratimin dhe lajmi i mirë është se kazinoja u jep një shans pothuajse të gjithëve.

Total score7.6
Përfitimet
Disavantazhet
- Kufijtë e ulët të tërheqjes

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)