Gunsbet - About

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Guns Bet është një kazino që u krijua në vitin 2017 dhe bëhet e njohur menjëherë. Për më tepër, uebfaqja e tyre u nominua për më të mirën kazino online në 2018. Kazinoja ka një dizajn modern që përdor një temë perëndimore. Mund të hyni në kazino nga pothuajse të gjitha pajisjet tuaja, gjithashtu mund të instaloni aplikacionin dhe lojërat tuaja të preferuara do të jenë vetëm një klikim larg.

Gunsbet

Në Guns Bet Casino mund të gjeni lojëra nga disa prej ofruesve më të mirë të programeve kompjuterike, duke përfshirë Playtech dhe Netent ndër të tjera. Kur bashkoheni në kazino për herë të parë, mund të kërkoni një bonus mirëseardhjeje që shkon deri në 150 dollarë dhe 100 rrotullime falas. Kur hyni në kazino, mund të zgjidhni një nga filmat vizatimorë si personazh për t'i bërë gjërat më argëtuese, Sherif, Billy, Fatty dhe Bonnie.

Kur hyni në faqen e Guns Bets, do të mahniteni nga shumëllojshmëria e lojërave të disponueshme. Faqja ka paraqitur lojëra dhe janë ato që marrin më shumë shtyp dhe shtrirje. Kazino Gunsbet operohet nga Dama NV Company.

Numri i Licencës

Guns Bet është regjistruar dhe themeluar sipas ligjeve të Curacao . Dama NV dhe e licencuar dhe e rregulluar nga Antillephone NV (nr. licencës 8048/JAZ2020-013). Numri i regjistrimit të Dama NV është 152125 dhe adresa e regjistruar është Julianaplein 36, Willemstad, Curaçao. Strukin Ltd. është një filial i Dama NV, duke vepruar si agjent në emër të Dama NV, i regjistruar në Qipro me adresën e regjistruar Pavlov Nirvana & Aipeias, 4, ALPHA TOWER, Kati 1, Apartamenti 11, 3021, Limassol, Qipro dhe regjistrimi numri ΗΕ 407624.

Ku bazohet Guns Bet Casino?

Guns Bet Casino ka selinë e saj në adresën e mëposhtme Julianaplein 36, Willemstad, Curaçao.

Total score7.6
Përfitimet
Disavantazhet
- Kufijtë e ulët të tërheqjes

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)