Gunsbet - Account

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Account

Kur dëshironi të luani në Guns Bet Casino për para të vërteta, fillimisht duhet të krijoni një llogari. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj. Klikoni në butonin 'Regjistrohu Tani' të cilin mund ta gjeni në mes të ekranit.

Ajo që e bën të ndryshme përvojën në Guns Bet Casino është kur regjistroheni për një llogari, mund të zgjidhni një nga katër personazhet, Sherif, Billy, Bonnie dhe Fatty për t'ju përfaqësuar. Kur vendosni se cilën dëshironi të zgjidhni, duhet të shkruani emailin tuaj dhe të krijoni një fjalëkalim.

Në hapin tjetër, duhet të futni disa të dhëna personale. Nuk ka asgjë për t'u shqetësuar këtu sepse kazinoja do t'i mbajë të gjitha të dhënat tuaja të sigurta dhe private.

Limiti Llogarinë

Ju lejohet të keni vetëm një llogari në kazino dhe për të qenë i sinqertë, nuk keni nevojë për më shumë se një. Krijimi i më shumë se një llogarie është i ndaluar dhe ju rrezikoni që të gjitha llogaritë tuaja të pezullohen.

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Për të luajtur në kazino, duhet të regjistroheni për një llogari fillimisht. Gjatë procesit të regjistrimit, do t'ju duhet të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik për të hyrë në llogarinë tuaj. Ju duhet ta mbani këtë informacion për veten tuaj dhe të mos e ndani me askënd tjetër.

Bonusi i llogarisë së re

Çdo lojtar i ri në Guns Bet Casino ka të drejtë për një bonus mirëseardhjeje. Kazinoja do t'ju shpërblejë me një bonus depozite 100% deri në 100 dollarë dhe gjithashtu do të merrni 100 rrotullime falas.

Ekziston një kufi minimal i depozitave i cili mund të ndryshojë nga vendi në vend. Është shumë e rëndësishme të përdorni një kod bonus kur bëni depozitën tuaj, i cili është 100 BONUS.

Kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes janë 50 herë dhe mbani në mend se duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të kërkoni një tërheqje.

Total score7.6
Përfitimet
Disavantazhet
- Kufijtë e ulët të tërheqjes

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)