Gunsbet Rishikimi 2024 - Account

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusBonus $300 +100 Rrotullime Falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Account

Account

Kur dëshironi të luani në Guns Bet Casino për para të vërteta, fillimisht duhet të krijoni një llogari. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj. Klikoni në butonin 'Regjistrohu Tani' të cilin mund ta gjeni në mes të ekranit.

Ajo që e bën të ndryshme përvojën në Guns Bet Casino është kur regjistroheni për një llogari, mund të zgjidhni një nga katër personazhet, Sherif, Billy, Bonnie dhe Fatty për t'ju përfaqësuar. Kur vendosni se cilën dëshironi të zgjidhni, duhet të shkruani emailin tuaj dhe të krijoni një fjalëkalim.

Në hapin tjetër, duhet të futni disa të dhëna personale. Nuk ka asgjë për t'u shqetësuar këtu sepse kazinoja do t'i mbajë të gjitha të dhënat tuaja të sigurta dhe private.

Limiti Llogarinë

Limiti Llogarinë

Ju lejohet të keni vetëm një llogari në kazino dhe për të qenë i sinqertë, nuk keni nevojë për më shumë se një. Krijimi i më shumë se një llogarie është i ndaluar dhe ju rrezikoni që të gjitha llogaritë tuaja të pezullohen.

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Për të luajtur në kazino, duhet të regjistroheni për një llogari fillimisht. Gjatë procesit të regjistrimit, do t'ju duhet të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik për të hyrë në llogarinë tuaj. Ju duhet ta mbani këtë informacion për veten tuaj dhe të mos e ndani me askënd tjetër.

Bonusi i llogarisë së re

Bonusi i llogarisë së re

Çdo lojtar i ri në Guns Bet Casino ka të drejtë për një bonus mirëseardhjeje. Kazinoja do t'ju shpërblejë me një bonus depozite 100% deri në 100 dollarë dhe gjithashtu do të merrni 100 rrotullime falas.

Ekziston një kufi minimal i depozitave i cili mund të ndryshojë nga vendi në vend. Është shumë e rëndësishme të përdorni një kod bonus kur bëni depozitën tuaj, i cili është 100 BONUS.

Kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes janë 50 herë dhe mbani në mend se duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të kërkoni një tërheqje.