Gunsbet - Bonuses

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Bonuses

Kur regjistroheni për një llogari të re, ju keni të drejtë për një shumë bujare bonus mirëseardhjeje. Guns Bet Casino ofron një bonus prej 100 dollarësh, i cili është një bonus depozite 100% me ndeshje. Kjo do të thotë që kazinoja do të dyfishojë shumën që depozitoni herën e parë në llogarinë tuaj deri në 100 dollarë. Do të merrni gjithashtu 100 rrotullime falas, të cilat do t'ju japin një shans për të fituar para të vërteta pa pasur nevojë të rrezikoni vetë.

Marrja e këtij bonusi është shumë e thjeshtë. Gjithçka që duhet të bëni është të regjistroheni për një llogari në Guns Bet Casino duke klikuar në butonin e gjelbër të regjistrimit që mund të gjendet në shiritin anësor në të majtë.

Pasi të plotësoni të gjitha informacionet e nevojshme, do të merrni një email me një lidhje aktivizimi. Nëse nuk mund ta gjeni emailin, duhet të kontrolloni edhe dosjen Spam.

Dhe, hapi i fundit do të ishte të depozitoni të paktën 20 dollarë, dhe do të merrni dyfishin e shumës që keni depozituar. Për më tepër, ju do të merrni 100 rrotullime falas. Për të përfituar plotësisht nga bonusi, duhet të depozitoni shumën e plotë prej 100$.

Përveç ofertës së mirëseardhjes, ka shumë bonuse të ndryshme që mund të kërkoni në kazino. Një që duam të theksojmë është Bonusi i së Premtes. Këtu mund të merrni një shtesë prej 55% në depozitën tuaj deri në 300 dollarë. Kini parasysh se kjo ofertë është e disponueshme vetëm të premten.

Bonusi i besnikërisë

Programet e Besnikërisë ofrojnë një mundësi të shkëlqyer për lojtarët që duan të luajnë në baza afatgjatë. Ky bonus funksionon në të dyja mënyrat pasi kazinotë kanë nevojë për lojtarë që do të luajnë për një kohë të gjatë dhe do të japin një rrjedhë të qëndrueshme parash, ndërsa lojtarët duan të shpërblehen për përkushtimin e tyre. Pra, le të shohim se si do të funksionojë e gjithë kjo për ju si lojtar. Gjithçka që duhet të bëni është të krijoni një llogari në kazino dhe të luani lojërat tuaja të preferuara për para të vërteta, është kaq e thjeshtë.

Sa herë që bëni një bast, do të merrni pikë kompliment dhe sa më shumë të keni aq më shumë shpërblime do të merrni. Kjo është argëtuese dhe madje mund të ktheni para të vërteta.

Skema e Besnikërisë së Kazinosë Guns Bet është mjaft krijuese, duhet ta pranojmë. Është temë rreth armëve për t'i qëndruar besnik temës së saj kryesore. Ndërsa luani, do të grumbulloni pikë plotësuese të cilat mund t'i shkëmbeni më vonë për para ose bonuse, çfarëdo që preferoni.

Niveli i parë, ai që futni sapo regjistroheni për një llogari quhet Lasso. Nuk ka bonuse në këtë nivel dhe kursi i këmbimit është 15 me 1.

Revolveri është niveli i dytë, dhe ju duhet të grumbulloni 150 pikë për të arritur këtë nivel. Do të merrni 100 rrotullime falas pasi të arrini nivelin e Revolverit dhe kursi i këmbimit është 14 me 1.

Pushka është niveli i tretë dhe ju nevojiten 500 pikë plotësuese për ta arritur atë. Këtu do të merrni 200 rrotullime falas dhe kursi i këmbimit është 13 me 1.

Machine Gun është niveli i katërt dhe është i disponueshëm pasi të keni goditur 1000 pikë plotësuese. Do të merrni 200 rrotullime falas dhe një kurs këmbimi 13 me 1.

Dynamiti është niveli i pestë të cilin mund ta arrini me 5000 pikë. Do të merrni 200 rrotullime falas dhe 100 dollarë sapo të arrini këtë nivel. Kursi i këmbimit këtu është 12 me 1.

Bazooka është niveli i gjashtë dhe do t'ju nevojiten 30.000 pikë plotësuese për të arritur këtë nivel. Pasi ta bëni, do të merrni 200 rrotullime falas, 500 dollarë në fonde bonus dhe kursi i këmbimit është 10 me 1.

War Cannon është niveli i shtatë dhe i fundit. Arritja e këtij niveli do t'ju sjellë shpërblimet më të mëdha. Do t'ju duhen 100.000 pikë plotësuese për të arritur këtë nivel dhe mund të merrni një bonus deri në 2000 dollarë dhe 200 rrotullime falas. Kursi i këmbimit është 9 me 1.

Bonusi i ringarkimit

Ka një bonus ringarkimi të cilin mund ta pretendoni çdo të premte. Duhet ta pranoni se ky është fundi perfekt i një jave. Domethënë, çdo të premte do të keni mundësinë të kërkoni deri në 300 dollarë fonde bonus dhe 60 rrotullime shtesë falas. Ky bonus është i disponueshëm për të gjithë lojtarët që bëjnë një depozitë të premten dhe përdorin kodin e bonusit LUCKNLOAD. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është të paktën 20 dollarë. Ky bonus është i disponueshëm vetëm për lojtarët aktivë, dhe ata janë lojtarë që kanë bërë të paktën një depozitë gjatë javës së kaluar. Rrotullimet falas do të shpërndahen në të njëjtën mënyrë si rrotullimet falas nga bonusi i mirëseardhjes, 20 në ditë gjatë tre ditëve të ardhshme. Shuma e bonusit dhe rrotullimet falas kanë të dyja kërkesa për bast 40 herë. Basti maksimal që mund të vendosni kur luani me fondet e bonusit është i lidhur me 5 dollarë.

Bonusi i regjistrimit

Mënyra më e mirë për të tërhequr lojtarë të rinj është të ofroni një bonus bujar mirëseardhjeje. Duhet të pranojmë se Guns Bet Casino ka bërë detyrat e shtëpisë dhe ata mirëpresin çdo lojtar të ri me një ofertë bujare. Nëse jeni një lojtar i ri, kjo është se si bonus regjistrimi punon. Duhet të regjistroheni për llogarinë e një lojtari të ri në kazino dhe të bëni depozitën tuaj të parë. Mbani në mend se duhet të kaloni procedurën e verifikimit përpara se të kryeni transaksione në dhe nga llogaria juaj. Kazinoja kërkon një depozitë nga lojtarët e saj në mënyrë që ata të mund të provojnë se janë lojtarë të vërtetë dhe kjo tregon se ata janë të interesuar të luajnë në kazino. Për këtë, kazinoja u jep atyre një shpërblim që vjen në formën e një bonusi të depozitës së ndeshjes në shumicën e rasteve. Kjo do të thotë se shuma që do të depozitoni në llogarinë tuaj do të dyfishohet nga kazinoja. Ky është një fillim i shkëlqyeshëm, që do t'ju lejojë të përmirësoni ekuilibrin dhe të zgjasni lojën tuaj. Nuk mund të thuhet se bonusi i mirëseardhjes është një gjë thelbësore që lojtarët kërkojnë kur regjistrohen në një kazino të re. Shuma e bonusit mund të mos jetë aq e madhe në kazinonë Guns Bets në krahasim me kazinotë e tjera, por është ajo që nuk mund ta humbisni në të njëjtën kohë. Mbani në mend se kur merrni një shumë të madhe bonusi në depozitën tuaj të parë, kërkesat për bast do të jenë gjithashtu të mëdha. Pra, për këtë arsye, Guns Bets Casino ofron një bonus më realist me kërkesat e basteve që mund të plotësoni për një ndryshim.

Bonus pa depozitë

Ekziston një bonus pa depozite në dispozicion në Guns Bet Casino dhe përfshin 10 rrotullime falas në lojën e West Town. Për të kërkuar këtë ofertë ju duhet të regjistroheni për një llogari të re vetëm në kazino. Shuma më e lartë që mund të tërhiqni nga ky bonus është e kufizuar në 50 dollarë dhe lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk kanë akses në bonusin pa depozitë, Kroacia, Polonia dhe Serbia.

Kodi i bonusit

Çdo lojtar i ri në kazino do të marrë një bonus depozite 100% deri në 100 dollarë në depozitën e tij të parë. Do të merrni gjithashtu 100 rrotullime falas në lojërat e përzgjedhura të sloteve. Për të kërkuar këtë ofertë ju duhet të përdorni kodi i bonusit BONUS 100.

Herë pas here, kazino ofron disa kode ekskluzive promovuese që do t'ju japin disa përfitime të shkëlqyera. Pra, nëse nuk doni të humbisni asgjë, ju sugjerojmë të kontrolloni faqen e promovimit sa herë që të mundeni.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Pasi të plotësoni kërkesat e bastit, ekziston një kufizim maksimal i tërheqjes. Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga bonusi i rrotullimeve falas është i kufizuar në 50 dollarë. Ju mund të bastni rrotullimet falas vetëm në lojëra elektronike BGAMING. Mbani në mend se nëse përdorni bonusin me lojërat e ofruesve të tjerë, të gjitha fitimet do të anulohen.

Ju mund të kërkoni çdo bonus që dëshironi për sa kohë që nuk ka kufizime në vend. Për shembull, lojtarët nga Suedia nuk lejohen të marrin asnjë bonus.

Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga fondet e bonusit është e kufizuar në $10,000.

Nuk ju lejohet të përdorni asnjë strategji ndërkohë që keni një bonus aktiv dhe kërkesa për bast.

Basti maksimal që mund të vendosni ndërsa luani me fondet e bonusit është i kufizuar në 5 dollarë.

Bonusi është i disponueshëm për 14 ditë pas marrjes së tij, përveç nëse përcaktohet ndryshe.

Nëse nuk arrini të përmbushni kërkesat e bastit brenda 14 ditëve, të gjitha fitimet do të anulohen.

Ju mund të kërkoni një tërheqje përpara se të plotësoni kërkesat e bastit, por në këtë rast, fondet e bonusit do të anulohen.

Kur keni fonde bonus për të vënë bast, së pari luani me paratë tuaja reale dhe më pas luani me fondet tuaja të bonusit.

Ju mund të keni vetëm një bonus aktiv në të njëjtën kohë dhe keni të drejtë të refuzoni ose të merrni çdo bonus që dëshironi.

Mbani në mend se jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve në të njëjtën mënyrë.

Kur keni kërkesat e bastit për të përmbushur, nuk mund të luani lojërat e mëposhtme, 300 Shields, Adventure Palace, Aliens, Avalon, Avalon II, Beautiful Bones, Big Bang, Bloodsuckers, Book of Dead, Castle Builder, Castle Builder II, Champion of the Track, Cool Buck, Dead or Alive, Devil's Delight, Dr. , Sezoni i pushimeve, Bojë e nxehtë, Hugo 2, Romancë e pavdekshme, Jack Hammer, Jack Hammer 2, Jackpot 6000, Jimi Hendrix, Kings of Chicago, Loaded, Lucky Angler, Medusa, Medusa II, Mega Joker, Moon Princess, Multifruit 81, Ninja , Jackpots Ozwin, Peek-a-Boo, Pimped, Pinocchio, Playboy, Pocket Dice, Queen of Gold, Ragnarok, Reactoonz, Riches of RA, Robin Hood: Shifting Riches, Royal Masquerade, Scarab Treasure, Scrooge, Sea Hunter, Secret of the Stones, Simsalabim, Spectacular Wheel of Wealth, Stardust, Super Nudge 6000, Terminator 2, The Dark Knight, The D ark Knight Rises, The Reel Steal, The Wish Master, Thunderstruck, Thunderstruck II, Tomb Raider, Tomb Raider Secret of the Sword, Tower Quest, Tiger Bengal i pazbutur, Shqiponja e kurorëzuar e pazbutur, Gjigandi i pazbutur, Panda, Tufa ujku e pazbutur, Vikings Go Berzerk , Wheel of Wealth, Wheel of Wealth, Edition Special, Who SpunIt Plus, Zombies, të gjitha lojërat elektronike Jackpot, të gjitha lojërat elektronike EGT.

Lojëra tavoline, lojëra elektronike klasike dhe lojëra video poker do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve vetëm 5%.

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë nuk do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Kur kërkoni një tërheqje, të gjitha fitimet e kërkuara për tërheqje do të duhet të kalojnë një kontroll përpara përpunimit të pagesës.

Kur bëni një depozitë duke përdorur Bitcoin, mund t'ju duhet të luani lojëra të ndryshme nga ato të deklaruara në bonus.

Kazinoja rezervon të drejtën të ndryshojë kushtet e një bonusi në çdo kohë.

Promovimi i lotarisë së basteve të armëve

Lojtarët që kënaqen duke luajtur llotarinë do të jenë të lumtur të dëgjojnë se kazino Guns Bet ofron një promovim llotarie. Të luash llotarinë në internet është njësoj sikur të ishe duke luajtur në jetën reale. Ju do të duhet të blini një biletë dhe ju lejohet të blini sa më shumë bileta të dëshironi. Nuk ka asgjë që mund të bësh, sapo të blesh biletat. Kjo është një lojë që bazohet në fat, kështu që ju mund të uleni dhe të relaksoheni dhe të shpresoni për një fitore.

Megjithatë, ka një kthesë të re kur bëhet fjalë për promovimet e lotarisë. Shuma që depozitoni në llogarinë tuaj do të ndikojë në çmimin e biletës suaj. Le të themi se depozitoni vetëm 50 dollarë, atëherë një biletë do të kushtojë 10 dollarë. Por, nëse depozitoni diku rreth 1000 dollarë, atëherë çmimi i biletave të lotarisë do të bjerë në mënyrë drastike dhe mund të jetë rreth 3 dollarë.

Total score7.6
Përfitimet
Disavantazhet
- Kufijtë e ulët të tërheqjes

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)