Gunsbet Rishikimi 2024 - Payments

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusBonus $300 +100 Rrotullime Falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Metoda të ndryshme pagese janë të disponueshme në Guns Bet Casino që mund t'i përdorni për të bërë depozita dhe tërheqje. Disa mënyra pagese mund të ndryshojnë në varësi të vendndodhjes suaj, kështu që duhet të kontrolloni dy herë me mbështetjen e klientit.

Shuma minimale që mund të depozitoni është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale e depozitës është 4000 dollarë për një transaksion. Ka edhe kufizime kur bëhet fjalë për tërheqjet. Shuma minimale që mund të tërhiqni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 4,000 dollarë në ditë. Disa kufizime të tjera përfshijnë metodat e mëposhtme të pagesës Yandex Money, Comepay, Sberbank Online, Mobile Commerce, Svyaznoy, Euroset dhe QIWI. Shuma maksimale që mund të tërhiqni kur përdorni një nga këto metoda është 200 dollarë në ditë. Ekzistojnë gjithashtu kufizime javore dhe mujore, përkatësisht 6,000 dollarë dhe 15,000 dollarë.

Kur bashkoheni në Guns Bet Casino, mund të përdorni një nga metodat e mëposhtme:

Kartat e kreditit dhe debitit: Visa, MasterCard

Kuletat elektronike: Neteller, Skrill, WebMoney

iDebit

Yandex

QIWI

Zimpler

Me besim

Sofort

Transfertat bankare

Bitcoin

Siç thamë më parë, mund të ketë disa kufizime në varësi të vendndodhjes tuaj.

Rregullat e parave të gatshme

Rregullat e parave të gatshme

Ju mund të bëni një tërheqje duke përdorur ndonjë nga mënyrat e pagesës që janë të disponueshme në kazino.

Kazinoja rezervon të drejtën për të transferuar fonde me një mënyrë pagese të ndryshme nga ajo që keni kërkuar të përdorni.

Koha e përpunimit nuk do të zgjasë më shumë se 24 orë.

Nëse nuk e keni verifikuar llogarinë tuaj, koha e përpunimit të tërheqjes suaj mund të zgjasë më shumë.

Nëse nuk arrini të dërgoni dokumente verifikimi brenda 2 javësh nga koha kur keni kërkuar tërheqjen tuaj, tërheqja e fondeve do të anulohet.