Rishikimi i kazinosë Duelz

DuelzResponsible Gambling
CASINORANK
8.5/10
Bonus€/$100 Bonusi i parë i depozitës
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Duelz
€/$100 Bonusi i parë i depozitës
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Për momentin, Duelz Casino ofron 20 bonuse rrotullimi falas për lojtarët nga Norvegjia. Megjithatë, ka bonuse të tjera që mund të gëzojnë kumarxhinjtë nga rajone të ndryshme. Këto përfshijnë bonuse të mirëseardhjes deri në 100 dollarë. Një lojtar mund të shijojë gjithashtu një ndeshje 100 për qind për depozitën e dytë deri në 300 dollarë.

Games

Games

Një lojtar mund të shijojë disa lojëra të ofruara nga Duelz Casino. Lojëra të tilla përfshijnë lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra poker dhe lojëra live. Kazinoja ofron një përvojë tërheqëse të lojërave në internet për lojtarët e saj. Është një sit lojërash emocionuese që është e mbushur me magji magjike fitimprurëse, duele emocionuese dhe arka thesari.

+1
+-1
Mbyll

Software

Ofruesit kryesorë të softuerit në DuelCcasino përfshijnë Play'n GO, NetEnt dhe Microgaming. Faqja, e cila është e disponueshme në shumë gjuhë, mund të arrihet menjëherë përmes një shfletuesi uebi. Platformat softuerike janë gjithashtu të pajtueshme me shumicën e pajisjeve mobile. Si i tillë, lojtarët mund të përdorin një aplikacion kazino celular për të luajtur lojërat e tyre.

Payments

Payments

Duelz është një nga kazinotë më të mira në internet, ndaj ofron mënyra të sigurta dhe të lehta depozitimi dhe tërheqjeje. Ju mund të financoni llogarinë tuaj Duelz duke përdorur një nga metodat 11 dhe të bëni tërheqje shpejt dhe me besueshmëri. Me procese të lehta depozitimi dhe tërheqjeje, mund të përqendroheni në lojërat tuaja të preferuara në vend që të shqetësoheni për transaksionet financiare.

Deposits

Kazinoja ka disa opsione depozitash, të cilat përfshijnë VISA/MasterCard, Entercash, Skill, Trusty, Zimpler, Paysafecard dhe Euteller. Kazinoja pranon një depozitë minimale prej 20 €. Depozita maksimale është 100,000 € dhe mund të ndryshojë në varësi të mënyrës së pagesës që përdor. Financimi i llogarisë së një lojtari është zakonisht i shpejtë me defekte minimale.

Withdrawals

Kazinoja ka një shifër minimale të tërheqjes prej 20 €. Tërheqja maksimale është 100,000 € dhe mund të ndryshojë në varësi të mënyrës së pagesës që përdoret. Për shkak se kazinoja është e licencuar në Maltë dhe MB, jepen pagesa të shpejta. Një lojtar mund të marrë pagesën më të shpejtë duke përdorur metodat e mëposhtme:; Euteller, Entercash, Skrill dhe Trustly.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Për shkak se është një kazino me fokus në Evropë, është në dispozicion në katër gjuhë të ndryshme. Ata janë norvegjeze, finlandeze, suedeze dhe angleze. Këto janë gjuhët e zakonshme të folura nga lojtarët nga shumica e vendeve evropiane. Prandaj, një lojtar i kumarit nga cilido nga vendet evropiane mund të shijojë lojën duke përdorur gjuhën e tyre të preferuar.

Me operacione në disa vende, kjo kazino ka siguruar që kumarxhinjtë nga vende të ndryshme mund të shijojnë lehtësisht duke luajtur për para të vërteta. Lojtarët kanë pak për t'u shqetësuar. Ata mund të depozitojnë dhe tërhiqen nga llogaritë e tyre duke përdorur monedhat e tyre lokale. Aktualisht, kazinoja Duelz pranon pesë monedha, duke përfshirë euron, kronën suedeze, korona norvegjeze, dollarë të Zelandës së Re dhe dollarë kanadezë.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për Duelz . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit Duelz dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të Duelz ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Security

Mbrojtja e identitetit dhe fondeve të klientëve të tij është një përparësi kryesore për Duelz , kështu që ata janë siguruar që ta pajisin platformën e tij me veçoritë më të mira të sigurisë. Duelz kodon të dhënat tuaja duke përdorur protokollin SSL. Për më tepër, sajti i nënshtrohet vlerësimeve të shpeshta të sigurisë për t'u siguruar që ai përdor gjithmonë standardet më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Kur bëhet fjalë për lojërat, Duelz ka të bëjë me inkurajimin e sjelljes etike. Duelz është e përkushtuar të sigurojë që përdoruesit e tij të kenë një përvojë pozitive dhe të sigurt të lojërave. Falë përkushtimit të kazinosë për mbrojtjen e lojtarëve dhe bastet etike, është një vend popullor për ata që kërkojnë kushte të tilla.

Mjetet për vetë-kufizim

  • Mjeti i kufirit të depozitës
  • Mjeti i kufirit të seancës kohore
  • Mjeti për vetë-përjashtim
  • Mjeti i qetësimit dhe ndërprerjes
About

About

Duelz Casino u krijua në 2018 si një kazino në internet që fton lojtarët e fatit të shijojnë lojërat e tyre të preferuara. Kazinoja, e cila është në pronësi të SuprPlay Limited Casinos, përmban disa lojëra të tilla si lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra pokeri dhe lojëra të drejtpërdrejta. Kumarxhinjtë mund të luajnë lojëra duke përdorur ofruesit kryesorë të softuerit që përfshijnë Play'n GO, NetEnt dhe Microgaming.

Kazino Duelz aktualisht ka në ofertë llojet e mëposhtme të lojërave të kazinosë; lojëra tavoline, kazino live, jackpots, lojëra elektronike klasike dhe lojëra elektronike video. Faqja është gjithashtu e dizajnuar mirë për të mbështetur telefonat celularë. Ai përmban një ndërfaqe celulare mahnitëse por të drejtpërdrejtë me vonesa minimale. Përvoja e tyre e lojërave celulare dallon vërtet.

Duelz

Fakte të shpejta

Kompania: SuprGames B.V., SuprPlay Limited
Viti i themelimit: 2018
Sajti i uebit: Duelz

Account

Krijimi i një llogarie është faza e parë e aventurës suaj të lojës Kazino Në Internet . Në Duelz , procesi i krijimit të llogarisë është i drejtpërdrejtë dhe mund të kryhet në vetëm disa hapa të thjeshtë. Pasi të regjistroheni për një llogari, mund të shijoni gjithçka që ofron kjo faqe më e mirë e lojërave të fatit në internet. Kaloni nëpër një shumëllojshmëri të madhe lojërash, merrni mijëra oferta interesante dhe mbështetuni në mbështetjen profesionale.

Support

Duelz Casino ofron mbështetje në katër gjuhë të ndryshme. Megjithëse kazinoja nuk ka numër telefoni pa pagesë, një lojtar mund të marrë përgjigje të menjëhershme nga ekipi mbështetës i gatishmërisë. Stafi i kazinosë është i aksesueshëm 24/7, dhe një lojtar mund t'i kontaktojë ata përmes bisedës së drejtpërdrejtë, e cila është e disponueshme në faqen e internetit të kazinosë.

Orari: 24/7
Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të Duelz . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në Duelz . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

Kur regjistroheni me Duelz , do të keni akses në një gamë të gjerë bonusesh, promovimesh dhe marrëveshjesh ekskluzive. Kur luani në këtë kazino kryesore, mund të shkoni direkt në një sërë promovimesh emocionuese. Nëse dëshironi të siguroheni që mund të arkëtoni fitimet tuaja dhe të përmbushni kërkesat e bastit të promovimit, mësoni termat dhe kushtet tërësisht përpara se të pranoni ndonjë marrëveshje. Për më shumë mundësi për të fituar të mëdha dhe për të shijuar me të vërtetë lojërat tuaja të preferuara, ju këshillojmë të shikoni promovimet e ofruara nga Duelz .

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë