10 Kazinotë në internet më të vlerësuarat që pranojnë CashtoCode

Në ditët e sotme, lojtarët e kazinove në internet mund të përfitojnë nga përdorimi i shumë mënyrave të ndryshme të pagesës për të bërë depozita dhe tërheqje në faqet e kazinove në internet. Me konkurrencën në rritje, institucionet financiare online ofrojnë shërbime të ndryshme, duke synuar transaksione më të sigurta dhe më të shpejta, por në të njëjtën kohë të disponueshme në sa më shumë vende.

Sigurisht, realiteti është se çdo zgjidhje pagese ka të mirat dhe të këqijat e veta, të cilat mund të jenë thelbësore për vendimin tuaj përfundimtar se cilën të përdorni. Nuk ka një mënyrë kaq perfekte pagese online në përgjithësi, por ju duhet të zgjidhni atë që funksionon më mirë për ju.

CashtoCode është një nga mënyrat më inovative për të bërë depozita dhe tërheqje. Numri i faqeve të kazinosë CashtoCode po rritet shumë shpejt dhe kjo metodë do të sigurojë një mënyrë të sigurt dhe të shpejtë për të rimbushur llogarinë tuaj të kazinosë.

10 Kazinotë në internet më të vlerësuarat që pranojnë CashtoCode
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Çfarë është CashtoCode?

CashtoCode është një ofrues shumë i përshtatshëm i shërbimit të pagesave në Mbretërinë e Bashkuar, i cili në thelb funksionon si një sistem barkodi, i cili ju lejon të krijoni kodin tuaj dhe të bëni pagesa online me të. CashtoCode filloi në vitin 2013 kur disa profesionistë të industrisë financiare themeluan kompaninë Funanga AG. Qëllimi kryesor i kompanisë ishte të ofronte një mundësi më të lehtë për klientët e saj për të paguar online për tregtarët online, pa pasur nevojë të përdornin ndonjë llogari bankare ose të jepnin ndonjë detaj bankar.

Këto ditë, ka në thelb mijëra vendndodhje që janë të lidhura me CashtoCode, kështu që bërja e pagesave në internet do të jetë mjaft e lehtë, pasi sapo të merrni kodin tuaj QR, mund të shkoni në pikat e shitjes me pakicë që pranojnë CashtoCode dhe të paguani online me para në dorë. .

Si të depozitoni fonde me CashtoCode në kazinotë në internet?

Nëse po kërkoni një mënyrë pagese që ju lejon të depozitoni fonde në kazinonë tuaj online, do të jeni të lumtur të dëgjoni se CashtoCode ju lejon ta bëni këtë.

Bërja e depozitave me CashtoCode në çdo kazino online është mjaft e thjeshtë, pasi nuk keni nevojë të jepni asnjë detaj llogarie bankare, të dhëna të kartës së kreditit ose ndonjë të dhënë tjetër personale. Për të bërë procesin e depozitimit me kazinotë në internet CashtoCode, le të kontrollojmë hapat e thjeshtë për këtë.

 • Zgjidhni ndonjë nga kazinotë më të mira në internet të CashtoCode
 • Krijoni llogarinë tuaj të kazinosë në internet
 • Shkoni te seksioni i arkëtarit dhe zgjidhni CashtoCode si metodë depozitimi.
 • Zgjidhni shumën e dëshiruar të depozitës
 • Gjeneroni kodin tuaj unik QR CashtoCode
 • Pastaj, mund të vizitoni CashtoCode më të afërt për të finalizuar depozitën

Ndoshta, një nga mënyrat më të lehta për të depozituar fonde në çdo kazino online sot është duke marrë një e-kupon online. Sigurisht, nëse doni të përfitoni plotësisht nga një nga mënyrat më të përshtatshme të pagesës, CashtoCode, ne ju këshillojmë shumë të përdorni gjetësin e dyqanit dhe të shkoni në një nga vendet më të afërta të shitjes me pakicë.

Tërheqja e fondeve nga kazinotë në internet me CashtoCode

Fatkeqësisht, CashtoCode është një shërbim pagese, një lloj sistemi kupon, kështu që nuk do të mund të tërhiqni fonde nga llogaria juaj e kazinosë në internet, kështu që do të keni të mbështeten në mënyrat alternative të pagesës për atë. Ju mund të përdorni një kartë ose llogari bankare për këtë, duke pasur parasysh se ato janë një nga opsionet më të sigurta dhe më të shpejta duke bërë tërheqje nga faqet e basteve.

Natyrisht, pa marrë parasysh se nuk mund të bëni tërheqje me CashtoCode, prapë mund të mbështeteni në çdo mënyrë tjetër pagese për këtë qëllim, por para kësaj, do të duhet të kaloni me sukses verifikimin KYC. Megjithatë, nëse jeni pjesë e kazinove online, faqeve të lotarisë online ose ndonjë platforme tjetër të lojërave të fatit.

Kohët dhe tarifat e përpunimit të CashtoCode

Kur bëhet fjalë për tarifat, nëse dëshironi të depozitoni me CashtoCode, duhet të dini se nuk do t'ju ngarkohen tarifa shtesë.

Meqenëse pagesat e CashtoCode bazohen në kupon, ju nuk do të jeni në gjendje të bëni depozita solide në CashtoCode. Zakonisht, shuma minimale e depozitës është rreth 10 € - 20 €, në varësi të vendndodhjes tuaj. Në shumicën e kazinove online që pranojnë pagesa CashtoCode, kufiri maksimal i depozitave është deri në rreth 400 €. Nëse po kërkoni depozita më të mëdha, do t'ju duhet ta përsërisni transaksionin disa herë, por pavarësisht nëse me faqet e kazinosë CashtoCode ku jeni pjesë, do t'ju duhet të përfundoni transaksionin e parë dhe më pas të gjeneroni një kod tjetër.

Sigurisht, kur bëni depozita në kazino në internet me CashtoCode, do t'i shihni fondet tuaja menjëherë pasi të skanoni kodin tuaj dhe të paguani.

Ku pranohet CashtoCode?

Kazinotë në internet CashtoCode janë të disponueshme kryesisht në Evropë. Megjithatë, pasi tashmë është krijuar si një mënyrë pagese shumë e besueshme dhe e shpejtë, CashtoCode po përhapet vazhdimisht dhe tani mund të aksesohet në territore të caktuara të Amerikës Latine, Australisë dhe shumë të tjera.

Këtu janë disa nga vendet ku kazinotë CashtoCode pranohen:

 • Austria
 • Italia
 • Gjermania
 • Holanda
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Irlanda
 • Australia

CashtoCode kazinotë në internet po përhapen çdo ditë, kështu që nëse ende nuk mund ta përdorni në vendndodhjen tuaj, jini të durueshëm, së shpejti do të jeni në gjendje. Një tjetër gjë për t'u marrë parasysh në lidhje me disponueshmërinë e CashtoCode është se, tani, e vetmja monedhë e pranuar është Euro.

Ofertat kryesore të bonusit me CashtoCode

Nëse jeni lloji i lojtarit që pëlqen të mbledhë oferta promovuese, do të jeni të kënaqur të dëgjoni se ka shumë faqet më të mira të kazinosë në internet CashtoCode, të cilat ofrojnë promovime të ndryshme vetëm për përdorimin e kësaj mënyre pagese.

Sigurisht, shumica e CashtoCode Ofertat e bonusit të kazinosë janë oferta të mirëseardhura, që do të thotë, do t'i merrni për të bërë depozitën tuaj të parë në kazinonë e zgjedhur në internet. Shumica e kazinove CashtoCode që ofrojnë bonuse për depozitimin janë të disponueshme për bastorët nga Evropa, pasi mënyra e pagesës operohet kryesisht atje.

Ne ju këshillojmë shumë që t'i hidhni një sy seksionit promovues të kazinosë së zgjedhur në internet për të kontrolluar se çfarë ofrojnë Casinos CashtoCode që mund të merrni.

Kazinotë më të mira në internet CashtoCode për oferta bonus

Për shembull, Betwinner është një nga kazinotë më të mira në internet që pranon pagesa CashtoCode. Bonusi fillestar i kazinosë që ofrohet nga kompania është me vlerë 100%, deri në 1500 €, që është mjaft bujar në krahasim me konkurrentët.

Një tjetër kazino e mrekullueshme në internet ku mund të bashkoheni për të mbledhur oferta bujare promo është Bizzo. Kjo është një nga kazinotë më të mira në internet CashtoCode, e cila ka një ofertë fillestare të jashtëzakonshme, me vlerë deri në 775 €.

Kazinoja e tretë CashtoCode, në të cilën mund të hapni llogarinë tuaj të lojrave për të mbledhur oferta promovuese, për sa kohë që dëshironi të depozitoni me këtë mënyrë pagese, është Nomini. Kjo faqe e lojërave të fatit në internet ofron një promovim të mahnitshëm mirëseardhjeje me vlerë deri në 500 € dhe 100 rrotullime shtesë falas.

Sigurisht, për të marrë këtë ofertë promovuese në kazinonë tuaj online Cashtocode, do t'ju duhet të plotësoni disa kërkesa për bast, por edhe të ndiqni kushtet e tjera, të cilat në shumicën e rasteve janë të ngjashme. Si shembull, ju mund të bastni vetëm në seksionin e lojërave elektronike, dhe jo në lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve.

Si të zgjidhni metodën e duhur të depozitimit?

Në ditët e sotme, ju mund të gjeni një përzgjedhje të gjerë të faqeve të lojërave të fatit në internet, të cilat ofrojnë shumë mënyra pagese që ju lejojnë të bëni depozita dhe tërheqje duke përdorur kartën tuaj të kreditit, transfertën bankare, portofolin elektronik, sistemin e pagesave, portofolin kripto dhe shumë të tjera.

Megjithatë, do t'ju duhet të zgjidhni me kujdes se cilën zgjidhje pagese jeni të gatshëm të përdorni, pasi çdo kompani pagese ka përfitimet dhe të metat e veta. Siç mund të sugjeroni, zgjidhja e pagesave CashtoCode për kazinotë online preferohet nga miliona bastesh, të cilët duan të mbështeten në metoda të sigurta dhe të shpejta depozitimi, por megjithatë, ajo ka disa të meta, të cilat duhet t'i dini.

Pra, le të shohim përfitimet dhe të metat kryesore të Kazinove Online CashtoCode.

Përparësitë e CashtoCode:

 • CashtoCode ju lejon të bëni depozita në kazinotë online me para.
 • CashtoCode po punon me më shumë se 100 000 partnerë ekskluzivë.
 • Nuk ju nevojiten detajet e kartës së kreditit ose të llogarisë bankare për të paguar me CashtoCode.
 • Niveli i lartë i sigurisë.
 • Kur të bëni depozitën tuaj në kazino në internet me CashtoCode, ajo do të jetë menjëherë e disponueshme në llogarinë tuaj të kazinosë.
 • Depozita minimale varion ndërmjet €10 dhe €20.
 • Në varësi të kazinosë online në të cilën regjistroheni, mund të depozitoni deri në 400 € për transaksion.
 • Ju mund të përsërisni transaksione për depozita më të mëdha CashtoCode.

Disavantazhet e CashtoCode:

 • Ju nuk mund të bëni tërheqje me CashtoCode në kazinotë online.
 • CashtoCode është në dispozicion në vende të kufizuara.

Procesi i hapjes së llogarisë CashtoCode

CashtoCode është një nga mënyrat më të përshtatshme të pagesës që nuk kërkon verifikim shtesë për të bërë një depozitë në çdo llogari të kazinosë në internet. Shërbimi i pagesave ju lejon të kryeni transaksione në internet vetëm duke gjeneruar një kod QR, më pas duke shkuar në vendndodhjen më të afërt të shitjes me pakicë për të finalizuar depozitën.

Ky është një nga shërbimet më të thjeshta në internet për të bërë depozitime në faqet e internetit të lojërave të fatit në internet, megjithëse, le të shohim udhëzuesin e detajuar se si mund ta finalizoni lehtësisht depozitën tuaj të filloni të luani lojëra kazino sa me shpejt te jete e mundur.

1. Zgjidhni një nga faqet më të mira të kazinosë CashtoCode

Pasi të zgjidhni një nga kazinotë që pranon CashtoCode, mund të vazhdoni me krijimin e llogarisë tuaj të kazinosë në internet dhe të shkoni te seksioni i arkëtarit. Nga atje, ju mund të zgjidhni CashtoCode. E vetmja gjë që duhet të bëni pas kësaj, është të shkruani shumën që dëshironi të depozitoni dhe të gjeneroni kodin tuaj QR.

2. Gjeni vendndodhjen më të afërt të shitjes me pakicë rreth jush

Pasi të gjeneroni kodin tuaj QR, mund të përdorni gjetësin e dyqanit të CashtoCode për të gjetur dyqanin më të afërt, ku mund të shkoni për të finalizuar transaksionin tuaj. Gjetësi i dyqanit për CashtoCode është i disponueshëm në faqen e tyre zyrtare të internetit.

3. Shkoni në vendndodhjen më të afërt të shitjes me pakicë dhe përfundoni pagesën

Pasi të gjeni vendndodhjen më të afërt të shitjes me pakicë të CashtoCode, duhet të zgjidhni një dhe të shkoni atje për të paguar para për të depozituar në kazinonë tuaj online, pa pasur nevojë të përdorni asnjë detaj bankar, të dhëna të kartës së kreditit ose ndonjë të dhënë tjetër personale që nuk dëshironi. ndajnë.

Siguria dhe siguria e CashtoCode për pagesat në kazino

Siç e dini tashmë, CashtoCode është një mënyrë pagese e sigurt dhe e shpejtë në internet që mund ta përdorni për të bërë depozita në kazinotë online. Fakti që ju duhet vetëm të krijoni llogarinë tuaj në ndonjë nga kazinotë e disponueshme të CashtoCode, dhe më pas të krijoni një kod QR dhe të paguani para në dorë, thjesht e bën këtë metodë kaq të sigurt, pasi nuk keni nevojë të ndani asnjë të dhënë personale, detaje të kartës së kreditit, ose ndonjë gjë tjetër me kazinonë tuaj CashtoCode Online.

Pasi të përfundoni pagesën me para në dorë, do t'i shihni menjëherë fondet tuaja në llogarinë tuaj të kazinosë CashtoCode. Sigurisht, kazinotë online me reputacion që mbështesin këtë mënyrë pagese do t'ju kërkojnë verifikimin e identitetit dhe adresës, që është një tjetër masë sigurie për ju.

Çdo transaksion që përpunohet nga CashtCode mbrohet me enkriptim SSL 256-bit. Gjithashtu, vetëm punonjësit e kufizuar të kompanisë kanë të drejtë të shohin edhe të dhënat tuaja personale. Në përgjithësi, pagesa me CashtoCode është një metodë shumë e sigurt për lojtarët e kazinove në internet.

Zbuloni metoda të tjera kryesore të pagesës për të paguar në çdo kazino në internet

Sigurisht, ka lojtarë të kazinove në internet që shijojnë kazinotë CashtoCode në internet, pasi ka shumë përfitime mbi metodat e tjera të depozitimit. Shumë kazino online pranojnë CashtoCode, por shumë lojtarë janë ende në kërkim të një mënyre alternative pagese, pasi kjo mund të përdoret vetëm për depozita, por jo tërheqje.

Ky disavantazh i CashtoCode bën që disa lojtarë të mbështeten në çdo zgjidhje tjetër pagese e cila do t'u sigurojë atyre këtë opsion. Nëse jeni të gatshëm të braktisni opsionin për të depozituar plotësisht falas, pa pasur nevojë të ndani të dhënat tuaja personale me të gjithë, dhe gjithashtu të mos mbledhni asnjë ofertë të kazinove CashtoCode, le të hedhim një vështrim në disa opsione të tjera pagese për faqet e kazinove në internet.

Transferte bankare

Transfertat bankare janë një nga mënyrat më të përhapura të pagesave në faqet e kazinove në internet. Transfertat bankare ofrojnë një nivel të jashtëzakonshëm sigurie dhe shërbim shumë të besueshëm të mbështetjes së klientit, por mund të duhet shumë më tepër që paratë të mbërrijnë në llogarinë tuaj online.

Kartat e Kreditit/Debitit

Ngjashëm me transfertat bankare, transfertat e kartave janë mjaft të besueshme dhe të sigurta si të gjitha. Fatkeqësisht, kjo zgjidhje pagese mund të marrë gjithashtu mjaft kohë për t'u përpunuar dhe gjatë viteve të fundit, tarifat për atë lloj transaksioni në çdo faqe kazinoje në internet janë rritur.

Pagesat kripto

Disa shërbime të tjera në internet tek të cilat mund të mbështeteni për të bërë pagesa në kazinotë në internet janë Crpyto Payments. Këto shërbime janë fjalë për fjalë në të gjitha kazinotë online sot. Pavarësisht se cilin portofol kriptosh përdorni, çdo transaksion do të përpunohet në çast dhe ju keni mundësinë të luani plotësisht në mënyrë anonime. Disa nga sistemet më të njohura të pagesave kripto për lojërat e fatit në internet janë TANI Pagesat, Quickbit, dhe PurplePay.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

FAQ

Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

Çfarë është CashtoCode?

CashtoCode është një sistem inovativ pagese me kod QR që ju lejon të gjeneroni kodin tuaj në internet në çdo tregtar dhe të shkoni në cilindo nga vendet e shitjes me pakicë për të paguar para në dorë.

A ka ndonjë kazino në internet që pranon CashtoCode?

CashtoCode është bërë mjaft i popullarizuar në mesin e lojtarëve të kazinove në internet, kështu që gjithnjë e më shumë faqe bastesh po integrojnë metodat e pagesës CashtoCode për klientët e tyre. Kazinotë CashtoCode po përhapen mjaft shpejt, dhe pavarësisht nëse kompania është krijuar kryesisht për lojtarë nga Mbretëria e Bashkuar, Australia dhe disa vende në Evropë, tani ajo mund të përdoret pothuajse në të gjithë botën.

A është falas të luash në kazinotë CashtoCode?

Kazinotë në internet CashtoCode mund të bashkohen pa kosto, dhe gjithashtu nuk do të tarifoheni për të bërë depozita me CashtoCode. Vini re se shuma minimale e depozitës për CashtoCode në çdo kazino më të mirë të cashcode është rreth 10 € deri në 20 €.

A mund të tërhiqem nga llogaria ime e lojërave me CashtoCode?

Fatkeqësisht, tërheqjet me CashtoCode janë në thelb të pamundura, pasi ky është një sistem që ju lejon të paguani me para në dorë, duke gjeneruar kode QR. Pra, në këtë moment, kur i bashkoheni ndonjë kazinoje që pranon CashtoCode si mënyrë pagese, nuk do të mund të bëni tërheqje, por duhet të mbështeteni në një metodë tjetër.

Ku pranohet CashtoCode?

CashtoCode fillimisht u krijua për tregun evropian. Megjithatë, tani shumë lojtarë të kazinove në internet nga pothuajse e gjithë bota mund ta përdorin këtë sistem të sigurt dhe të shpejtë kuponash. Mund të merrni ose kupona CashtoCode ose të gjeneroni një kod QR në faqen tuaj të basteve në internet dhe të shkoni në një nga vendet më të afërta të shitjes me pakicë për të përfunduar transaksionin.

Sa kohë duhet që pagesa CashtoCode të përpunohet?

Sapo të gjeneroni kodin tuaj në faqen tuaj të basteve, mund të shkoni të paguani para në dorë dhe do t'i shihni fondet tuaja menjëherë në llogarinë tuaj për të filluar të luani lojëra në kohë reale.