Rishikimi i kazinosë Royal Vegas

Royal VegasResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 1200 dollarë
Lojëra të drejtpërdrejta në ofertë
ECOGRA certifikuar
Lojëra ekskluzive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra të drejtpërdrejta në ofertë
ECOGRA certifikuar
Lojëra ekskluzive
Royal Vegas is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Kur regjistroheni në Royal Vegas Casino do të merrni një bonus shumë bujar. Ju do të merrni një bonus depozite 100% për secilën nga katër depozitat tuaja të para dhe mund të përfundoni me një shtesë prej $1200 në fonde bonus.

Lista e plotë e bonuseve të Royal Vegas
Games

Games

Një nga pjesët thelbësore të çdo kazinoje janë lojërat që ata duhet t'u ofrojnë klientëve të tyre. Dhe duhet të themi se Royal Vegas ka një bollëk lojërash të ndryshme që çdo lojtar do t'i duket interesante. Lajmi i mirë është se shumica e lojërave, me disa përjashtime, natyrisht, mund të luhen në një modalitet argëtues, që do të thotë se nuk keni nevojë të depozitoni derisa të ndiheni mjaftueshëm të sigurt për ta bërë këtë.

+5
+3
Mbyll

Software

Një nga arsyet pse Royal Vegas është kaq i popullarizuar në mesin e lojtarëve është sepse ata kanë mbajtur vendin e tij numër 1 duke përdorur disa nga ofruesit më të mirë të softuerëve në industri. Pra, kjo do të thotë që ju mund të gjeni disa nga lojërat më të mira në një vend.

Payments

Payments

Royal Vegas pranon opsione të ndryshme pagese për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët e tyre. Ju mund të përdorni kartat standarde të kreditit dhe të debitit, duke përfshirë Visa, MasterCard, Visa Electron, Maestro, Solo dhe Delta, për të bërë depozita dhe tërheqje.

Deposits

Royal Vegas ofron metoda të ndryshme depozitimi për lojtarët e tij, në mënyrë që ata të gjejnë lehtësisht atë që i përshtatet nevojave të tyre. Disa nga metodat më të njohura dhe më të përdorura janë kartat e kreditit, të ndjekura nga kuletat elektronike dhe Paysafecard, dhe lajmi i mirë është se ato janë të gjitha të disponueshme këtu.

Withdrawals

Mund të përdorni mënyra të ndryshme pagese për të tërhequr fitimet tuaja në Royal Vegas. Kjo është ndoshta pjesa më emocionuese e gjithë përvojës suaj të lojërave të fatit, duke marrë shpërblimin në fund të lojës tuaj.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Royal Vegas nuk`t pranoni lojtarë nga vende të caktuara duke përfshirë:

 • Afganistani
 • Azia
 • Territori i Kryeqytetit Australian
 • Uellsi i Ri Jugor
 • Territori Verior
 • Queensland
 • Australia e Jugut
 • Tasmania
 • Victoria
 • Australia perëndimore
 • Bullgaria
 • Kinë
 • Kuba
 • Curaçao
 • Qipron
 • Estonia
 • Hong Kongu
 • Irani
 • Iraku
 • Izraeli
 • Italia
 • Letonia
 • Libinë
 • Macau
 • Filipinet
 • Rumania
 • Spanja
 • Sudani
 • Suedia
 • Siria
 • Turqia
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Alabama
 • Alaska
 • Samoa amerikane
 • Arizona
 • Arkansas
 • Kaliforni
 • Kolorado
 • Konektikat
 • Delaware
 • Distrikti i Kolumbisë
 • Florida
 • Gjeorgji (SHBA)
 • Guam
 • Havai
 • Idaho
 • Illinois
 • Indiana
 • Iowa
 • Kansas
 • Kentaki
 • Luiziana
 • Maine
 • Maryland
 • Massachusetts
 • Michigan
 • Minesota
 • Misisipi
 • Misuri
 • Montana
 • Nebraska
 • Nevada
 • New Hampshire
 • New Jersey
 • Mexico ri
 • Nju Jork
 • veri Carolina
 • Dakota e Veriut
 • Ishujt Mariana Veriore
 • Ohajo
 • Oklahoma
 • Oregon
 • Pensilvania
 • Porto Riko
 • Rhode island
 • Karolina e Jugut
 • Dakota e Jugut
 • Tenesi
 • Teksas
 • Ishujt e Virgjër të SHBA
 • Juta
 • Vermont
 • Virxhinia
 • Uashington
 • Virxhinia Perëndimore
 • Wisconsin
 • Wyoming

Languages

Royal Vegas është në dispozicion në shumë gjuhë të ndryshme. Ekipi i kazinosë e di se sa e rëndësishme është për lojtarët e rinj të kuptojnë termat dhe kushtet e kazinosë. Dhe ka mënyrë më të mirë për të mësuar për gjithçka sesa në gjuhën tuaj amtare.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për Royal Vegas . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit Royal Vegas dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të Royal Vegas ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Security

Lojtar`Siguria e tij është një prioritet kryesor në Royal Vegas, dhe ne duhet të pranojmë se kazinoja po kalon një milje shtesë, për t'i mbajtur të gjitha të dhënat tuaja personale të sigurta. Ata përdorin një teknologji të enkriptimit 128-bit SSL, e cila është e njëjta teknologji që përdorin disa nga bankat më të njohura.

Responsible Gaming

Royal Vegas bën gjithçka që është në fuqinë e tij për t'u dhënë lojtarëve të tij një përvojë të këndshme dhe të sigurt lojrash. Për të shijuar një lojë të sigurt, çdo lojtar duhet të ketë disa gjëra në mendje. Bixhozi është një formë argëtimi dhe duhet parë si e tillë dhe jo si një mjet për të fituar të ardhura. Dhe se çdo lojtar duhet të mbajë shënim kohën dhe paratë që shpenzon.

About

About

Royal Vegas është një kazino që u themelua nga Fortune Lounge Group, në vitin 2000. Kazinoja ka qenë në treg për mjaft kohë dhe ata kanë një histori të gjatë në ofrimin e veçorive vërtet mbresëlënëse dhe një larmi lojërash masive.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2000

Account

Përpara se të shijoni të gjitha lojërat që Royal Vegas ka për të ofruar, duhet të krijoni një llogari. Procesi i regjistrimit është shumë i thjeshtë dhe do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj. Gjithçka që duhet të bëni është të klikoni në butonin 'Luaj Tani' dhe të ndiqni udhëzimet e thjeshta.

Support

Royal Vegas është gjithmonë në dispozicion për lojtarët e tyre sa herë që kanë nevojë për ndihmë. Ju mund të kontaktoni kazinonë në disa mënyra të ndryshme dhe ekipi shumë profesional do t'ju ndihmojë në çdo mënyrë të mundshme. Ekipi gjithashtu do të ofrojë ndihmë në gjuhë të ndryshme ndërkombëtare:

 • portugeze
 • Spanjisht
 • norvegjeze
 • frëngjisht
 • gjermanisht
Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Adhuruesit e kazinove janë gjithmonë në kërkim për të gjetur disa truke të reja se si të përmirësojnë përvojën e tyre të lojërave, ose më mirë akoma, si të fitojnë më shumë. Pavarësisht se në cilën kategori jeni, është gjithmonë mirë të mësoni diçka të re dhe për këtë arsye, ne do të ndajmë disa këshilla dhe truke për ju që do t'ju ndihmojnë të përmirësoni lojën tuaj.

Promotions & Offers

Pasi të bashkoheni në Royal Vegas, do të gjeni shumë promovime dhe oferta që do t'ju ndihmojnë të përmirësoni lojën tuaj. Në momentin që bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus kolosal mirëseardhjeje që do të zgjasë lojën tuaj.

FAQ

Nëse keni pyetje rreth Royal Vegas Casino, mund të kontaktoni shërbimet e tyre mbështetëse, ose mund t'i hidhni një sy pyetjeve të tyre më të shpeshta - mund të gjeni përgjigjen për pyetjen tuaj këtu!

Live Casino

Live Casino

Kazinoja e drejtpërdrejtë është shumë e popullarizuar në ditët e sotme, dhe të gjithë ata që pëlqejnë të luajnë lojëra kazinoje duan të bashkohen me kazinonë live. Në këtë pikë mund të gjeni lojërat e mëposhtme live:

 • Ruletë me tregtar të drejtpërdrejtë
 • Tregtar i drejtpërdrejtë Blackjack
 • Baccarat me tregtar të drejtpërdrejtë
 • Live Dream Catcher
 • Poker me tregtar të drejtpërdrejtë
Mobile

Mobile

Lojërat e lëvizshme janë suksesi i fundit kohët e fundit, dhe nëse doni të bashkoheni me argëtimin, mund ta bëni edhe atë. Gjithçka që duhet të keni është pajisja juaj e dorës dhe të hyni në sajtin përmes shfletuesit. Përvoja e celularit është pothuajse e njëjtë me versionin e desktopit dhe mund të përdorni të gjitha të njëjtat veçori gjithashtu.

Affiliate Program

Affiliate Program

Anëtarësimi në një program shoqërues është një mënyrë e mirë për të fituar ca para dhe lajmi i mirë është se ju mund t'i bashkoheni programit të filialeve Royal Vegas sa herë që dëshironi. Procedura është shumë e thjeshtë, duhet të klikoni në butonin 'Bashkohuni tani' dhe të plotësoni një aplikim të shkurtër.