Royal Vegas Rishikimi 2024 - Account

Royal VegasResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
BonusBonus 1200 dollarë
Lojëra të drejtpërdrejta në ofertë
ECOGRA certifikuar
Lojëra ekskluzive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra të drejtpërdrejta në ofertë
ECOGRA certifikuar
Lojëra ekskluzive
Royal Vegas is not available in your country. Please try:
Account

Account

Territoret Palestineze, Kamboxhia, Togo, Indonezia, Ukraina, El Salvador, Zelanda e Re, Omani, Arabia Saudite, Guatemala, Bahreini, Republika Dominikane, Seychelles, Turkmenistani, Ekuador, Moldavia, Taxhikistani, Papua Guinea e Re,Bribatia,Mongolia , Letonia, Mali, Guinea, Kosta Rika, Kuvajti, Palau, Islanda, Grenada, Maroku, Aruba, Pakistani, Mali i Zi, Paraguaj, Tuvalu, Algjeria, Sierra Leone, Lesoto, Peru, Irak, Katar, Shqipëri,Guajane, ,Namibia,Senegal,Liban,Makau,Panama,Burundi,Bahamat,Republika Afrikane Qendrore,Ishujt Pitcairn,Territori Britanik i Oqeanit Indian,Cocos [Keeling] Ishujt,Anguilla,Tonga,Madagaskari,Ishulli i Manit,Samoa,Niger,Kepi Verde,Xhamajka,Trinidad & Tobago,Guinea Ekuatoriale,Burkina Faso,Niue,Monako,Côte d'Ivoire,Ishujt Solomon,Kilandez,Gambia ,Angola,Haiti,Kazakistani,Malavi,Barbados,Fixhi,Nauru,Serbi,Nepal,Laos,Luksemburg,Gabon,Siri,Norvegji,Sri Lanka,Ishujt Marshall,Tajlandë,Belize,Ishulli Bouvet,Libia,Gjeorgjia,Gjeorgjia. Bissau, Honduras, Antilet Holandeze, Liberi, Emiratet e Bashkuara Arabe, Butan, Jordani, Dominika, Benin, Zimbabve, Tokelau, Ishujt Kajman, Mauritania, Irlanda, Lihtenshtajni, Japonia, Montserrat, Rusia, Kongobojian, U, Khadbek ,Korea,Austri,Azerbajxhan,Kanada,Koreja e Jugut,Ishujt Kuk,Bosnje dhe Hercegovinë,Egjipt,Suriname,Bolivi,Sudan,Swaziland,Meksikë,Gjibraltar,Qipro,Kroaci,Brazil,Tunizi,Maldive,Kroate,Mauritius , Zelanda e Re, Bangladesh

Royal Vegas ofron masa sigurie më të fundit për t'u siguruar që të gjitha informacionet tuaja të mbrohen në çdo kohë. Kur të krijoni llogarinë tuaj, do të duhet të ndani disa informacione personale me kazinonë duke përfshirë:

 • Emri juaj, data e lindjes, gjinia dhe gjuha
 • Adresa juaj e emailit dhe adresa juaj e plotë
 • Një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik

Siguria është një nga prioritetet kryesore në Royal Vegas. Për këtë arsye, do t'ju duhet të verifikoni llogarinë tuaj. Kazinoja është e çertifikuar nga Autoriteti i Lotarive dhe Lojërave të Maltës dhe mban vulën e miratimit eCOGRA "Safe & Fair". Pra, për këtë arsye, Royal Vegas është i detyruar të kryejë kontrolle sigurie herë pas here.

Është e një rëndësie vendimtare që të dorëzoni dokumentet tuaja të verifikimit të identitetit. Ju nuk keni nevojë të dërgoni dokumentet në momentin që regjistroheni në kazino. Ju do të keni kohën tuaj për të eksploruar lojërat dhe atë që Royal Vegas ka për t'u ofruar lojtarëve të tij. Ata madje do t'ju lejojnë të bëni një depozitë dhe të luani për ca kohë përpara se të kërkojnë verifikim.

Procedura e verifikimit zakonisht bëhet kur ju kërkoni tërheqjen tuaj të parë. Kazinoja gjithashtu rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë sa herë që ata mendojnë se është e nevojshme. Kazinoja do t'ju kontaktojë me email kur të vijë koha për të dorëzuar dokumentet tuaja. Ju do të duhet të dërgoni kopje të dokumenteve të mëposhtme:

 • Leja juaj e drejtimit ose dokumenti i identifikimit me fotografi të lëshuar nga qeveria (kështu që ne mund të verifikojmë që askush nuk ju ka vjedhur identitetin
 • Një faturë komunale më pak se 3 muaj e vjetër, kështu që ne mund të verifikojmë adresën që na keni dhënë gjatë regjistrimit
 • Pjesa e përparme dhe e pasme e kartës(eve) tuaj të kreditit për t'u siguruar që askush nuk e përdor kartën tuaj në mënyrë mashtruese

Kur dërgoni kopje të kartave të kreditit, duhet të tregoni vetëm 6 numrat e parë dhe 4 të fundit të kartës së kreditit. Ju mund të mbuloni pjesën tjetër të numrave dhe gjithashtu nuk keni nevojë të dërgoni numrin CCV.

Kur dërgoni kopje, ato duhet të jenë të cilësisë së mirë, kështu që çdo detaj në imazh duhet të jetë i dukshëm. Nëse kopjet që dërgoni janë të cilësisë së dobët, kazinoja do të kërkojë të reja.

Ju mund t'i dërgoni dokumentet me email në [email protected]. Një mënyrë tjetër është të shkoni te "Promovimet e mia" dhe të klikoni "Kthejini dokumentet tuaja KYC" dhe t'i ngarkoni ato.

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Kur krijoni llogarinë tuaj të re, ju lejohet të zgjidhni emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj. Është shumë e rëndësishme ta ruani këtë informacion të sigurt, sepse të gjitha aktivitetet e kryera përmes llogarisë suaj do të konsideroheshin si tuajat nëse informacioni i hyrjes do të futej saktë.

Nëse besoni se dikush tjetër po përdor të dhënat tuaja të hyrjes për të hyrë në llogarinë tuaj, atëherë duhet të kontaktoni menjëherë mbështetjen e klientit. Për arsye sigurie, kazinoja këshillon lojtarët të ndryshojnë herë pas here fjalëkalimin.

Bonusi i llogarisë së re

Royal Vegas është shumë bujar me lojtarët e tij të rinj dhe ata do të shpërblejnë të gjithë ata që krijojnë një llogari dhe bëjnë një depozitë. Domethënë, ju do të merrni deri në 1200 dollarë në fonde bonus kur të bashkoheni me familjen mbretërore Vegas.

 • Herën e parë që depozitoni Royal Vegas, do të merrni një bonus depozite 100% deri në $300.
 • Herën e dytë që depozitoni Royal Vegas, do të merrni një bonus depozite 100% deri në 300 dollarë.
 • Herën e tretë që depozitoni Royal Vegas, do të merrni një bonus depozite 100% deri në 300 dollarë.
 • Herën e katërt që depozitoni Royal Vegas, do të merrni një bonus depozite 100% deri në 300 dollarë.

Keni 7 ditë nga dita që keni krijuar llogarinë tuaj për të kërkuar ofertën e mirëseardhjes. Fondet e bonusit do të kreditohen automatikisht në llogarinë tuaj pasi të keni bërë me sukses një depozitë.

Nëse merrni një ofertë rrotullimesh falas, do t'ju duhet të luani 50 herë përpara se të jeni në gjendje të tërhiqni fitimet tuaja.

Shuma e bonusit nga bonusi i mirëseardhjes është gjithashtu subjekt i kërkesave të bastit që duhet të plotësoni përpara se të bëni një tërheqje.

Pothuajse të gjitha lojërat në kazino do të llogariten në përmbushjen e kërkesave të basteve me disa përjashtime si Roulette, Sic Bo, Craps, Baccarat, Table Poker dhe Casino War & Red Dog. Një tjetër gjë që është shumë e rëndësishme të kihet parasysh këtu është se jo të gjitha lojërat do të llogariten në kërkesat e basteve në të njëjtën përqindje. Për këtë arsye, duhet të kaloni nëpër listë dhe të shihni se cilat lojëra do t'ju ndihmojnë të përmbushni kërkesat e basteve më shpejt se të tjerët:

 • Të gjitha lojërat slot, keno dhe letrat gërvishtëse do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve. Rrotullimet në lojëra elektronike numërohen 10%)
 • Të gjithë pokerët me video/poker (duke përjashtuar të gjitha Aces dhe Jacks ose video-pokerë më të mirë), të gjitha blackjack-et (me përjashtim të Blackjack-ut klasik) do të kontribuojnë 8% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
 • Blackjacks Classic, All Aces video pokers, të gjitha Jacks ose Better video pokerët do të kontribuojnë 2% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
 • Të gjitha baccarat, të gjitha katrahurat, Red Dog, Sic Bo do të kontribuojnë 0% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Bastet e vendosura kur përdorni funksionin e kumarit nuk kontribuojnë në kërkesat e bastit.

Duhet të dini se nëse luani në lojërat e përjashtuara përpara se të plotësoni kërkesat e bastit, kazinoja rezervon të drejtën të anulojë të gjitha fitimet tuaja.

Përpara se të përpunohet një tërheqje, loja juaj do të shqyrtohet për çdo parregullsi.

Nëse bonusi juaj i regjistrimit mbetet i papërdorur për 2 muaj, atëherë kazinoja do të humbasë bonusin.