Betwinner

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

About

Betwinner është një kazino që u krijua në 2018 në Rusi. Në momentin që kazinoja doli në treg ishte një sukses i menjëhershëm. Market Holdings Limited është kompania që menaxhon shërbimet e kazinosë dhe licenca Curacao lejon lojtarët nga vendet evropiane të hyjnë në Betwinner.

Betwinner

/betwinner/about/

Games

Betwinner ka shtuar lojëra të ndryshme në portofolin e tyre në mënyrë që çdo lloj lojtari të mund të gjejë atë që kërkon. Pavarësisht se cila është zgjedhja juaj në lojëra, ne jemi të sigurt se mund ta gjeni këtu, dhe për më tepër, ju keni mundësinë të eksploroni dhe ndoshta të gjeni diçka të re për të luajtur.

Withdrawals

Betwinner Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Koha e tërheqjes do të varet kryesisht nga metoda që vendosni të përdorni. Mbani në mend se duhet të përdorni të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që keni përdorur për të bërë një depozitë.

Monedhat

BetWinner Casino është një faqe kumari me shumë monedha që u mundëson lojtarëve të luajnë kumar duke përdorur para fiat dhe kriptomonedha. Lojtarët që përdorin para fiat mund të përdorin monedha të njohura si dollari amerikan, euro, paundi britanik, korona norvegjeze, rubla ruse, etj. Për lojërat e fatit kripto, opsionet përfshijnë bitcoin, monero, litecoin, dogecoin, dash dhe ripple.

Bonuses

Ka shumë bonuse të ndryshme në dispozicion për lojtarët e rinj dhe ekzistues në Betwinner Casino. Disa prej tyre kërkojnë kode bonus dhe të tjerët jo.

Nëse nuk doni të humbisni asgjë, ju sugjerojmë të kontrolloni herë pas here faqen e Promocionit dhe nëse diçka ju pret, do të ketë një njoftim.

Payments

Betwinner Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese në portofolin e tyre që mund t'i përdorni si për depozita ashtu edhe për tërheqje. Nëse dëshironi të kontrolloni listën e plotë të metodave të disponueshme, duhet të shkoni te arkëtari. Mbani në mend se disponueshmëria mund të ndryshojë në varësi të vendit ku ndodheni.

Account

Për të luajtur për para të vërteta në Betwinner Casino, së pari duhet të krijoni një llogari. Do të jeni të lumtur të dëgjoni se të gjitha lojërat e kazinosë janë vetëm një klikim larg jush. Krijimi i një llogarie është një proces i thjeshtë dhe do të bëhet në vetëm disa minuta.

Languages

BetWinner është një kazino ndërkombëtare në internet që u shërben lojtarëve nga të gjitha anët e botës. Për të siguruar që askush të mos mbetet pas, kazino ka një faqe interneti shumëgjuhëshe që mbështet anglisht, kinezisht, gjermanisht, portugalisht, norvegjez, suedisht, spanjisht, italisht, bullgarisht, greqisht, malajisht, finlandisht, çeke, rusisht, ukrainisht, frëngjisht dhe danez, ndër gjuhë të tjera ndërkombëtare.

Countries

Fatkeqësisht, lojtarët nga vende të caktuara nuk janë në gjendje të krijojnë një llogari në Betwinner Casino. Pra, nëse jetoni në Australi, Austri, Kroaci, Qipro, Çeki, Danimarkë, Izrael, Poloni, MB, SHBA ose Ugandë, nuk do të mund të luani për para të vërteta në kazino.

Mobile

BetWinner Casino është i disponueshëm si lojë e menjëhershme si në pajisjet desktop ashtu edhe në ato celulare. Kazinoja e re e bitcoin ofron një përvojë të shkëlqyer të lojërave të kazinosë celulare me mirësjellje të një aplikacioni të optimizuar për celular që mund të aksesohet përmes shfletuesve. Përveç kësaj, ka aplikacione BetWinner Android dhe iOS që përmirësojnë më tej përvojën e lojërave celulare.

Tips & Tricks

Kur bashkoheni në Betwinner Casino, mund të përfitoni shumë përfitime. Një nga gjërat e para që mund të bëni është të kërkoni bonusin e mirëseardhjes, i cili do të përmirësojë ekuilibrin tuaj dhe do të zgjasë lojën tuaj.

Live Casino

Betwinner ofron edhe 17 lobe të ndryshme të Kazinosë Live ku mund të gjeni lojën që keni zgjedhur. Shumica e lojërave të drejtpërdrejta ofrohen nga Evolution Gaming dhe Netent, dy nga zhvilluesit më të mirë të softuerit në industrinë e kazinove në internet.

Promotions & Offers

Për të tërhequr lojtarë të rinj, Betwinner ofron një ofertë shumë bujare mirëseardhjeje. Kjo është një mundësi e shkëlqyer që do t'ju lejojë të luani më shumë lojëra se zakonisht dhe të zgjasni seancën tuaj të lojës. Çfarë mënyrë më të mirë për të filluar udhëtimin tuaj në Betwinner se kjo.

Responsible Gaming

Varësia nga bixhozi është një çështje serioze dhe ju duhet të bëni gjithçka në fuqinë tuaj për të shmangur kurthet e kësaj varësie. Betwinner është gjithashtu i vetëdijshëm se disa lojtarë mund të zhvillojnë një marrëdhënie jo të shëndetshme me lojërat e fatit. Për këtë arsye, ata kanë shtuar disa veçori që mund t'i përdorni për t'ju ndihmuar të kontrolloni lojën tuaj të fatit.

Software

Ndoshta një nga aspektet më të rëndësishme të çdo kazinoje në internet është cilësia e shërbimit që ato ofrojnë. Kjo bëhet kur kazinoja është në partneritet me ofrues të njohur softuerësh.

Betwinner ka mësuar mësimin e saj dhe për këtë arsye, ata kanë bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike në industri për të sjellë lojërat më cilësore në rrugën tuaj. Pra, ju mund të gjeni lojëra nga ofruesit e mëposhtëm të softuerit këtu:

 • Zeus Play
 • Shpërthyes
 • XLojë
 • WorldMatch
 • Ne Jemi Kazino
 • VivoGaming
 • Tom Horn Gaming
 • Thunderkick
 • Lojëra Sinotike
 • Superloto
 • Spinomenale
 • Spinmatik
 • Spigo
 • SpadeGaming
 • Slotvision
 • Fabrika e sloteve
 • SA Gaming
 • Rival
 • ReelNRG
 • Rake e kuqe
 • Push Gaming
 • Playson
 • Luaj Perlat
 • Platipus
 • PG Soft
 • Lojëra Oryx
 • Ortiz
 • Nje prekje
 • Omi Gaming
 • Qyteti NoLimit
 • Multislot
 • MrSlotty
 • Microgaming
 • MGA
 • Magma
 • LeapGaming
 • Kalamba
 • KAgaming
 • ISoftBet
 • Iron Dog Studio
 • IGROSOFT
 • GMW
 • Gluk
 • GII365
 • Zanafilla
 • Gaming Ganapati
 • Gamshy
 • Gamomat
 • Fugaso Gaming
 • Feliks
 • Fazi
 • EvoPlay
 • Lojëra evolucionare
 • Lojëra me ekspres
 • Endorfina
 • Studios ELK
 • DLV
 • Koncept lojërash
 • Cayetano
 • Lojëra me CT
 • Boongo
 • BoomingGaming
 • Lojëra në kohë të mëdha
 • BGaming
 • Lojëra BF
 • Betsoft
 • Betsense
 • Belatra
 • BBIN
 • Autentike
 • Lojëra në gusht
 • Lojëra me aspekte
 • Lojërat Apollo
 • Amatike
 • Lojra Aiwin
 • AG lojëra
 • Lojëra 2BY2
 • Lojëra 1x2

Support

Të jesh në gjendje të kontaktosh me një përfaqësues kazino sa herë që ke një problem është një nga karakteristikat më të rëndësishme që një kazino mund të ofrojë. Betwinner ofron disa mënyra të ndryshme për të kontaktuar me Mbështetjen e Klientit.

Mënyra më e përshtatshme është përmes Chat live, por mund t'i telefononi edhe në +44 203 455 62 22 ose t'i dërgoni një email në:

Deposits

Për të luajtur në Betwinner Casino ju duhet të bëni një depozitë në fillim. Ky është një hap shumë i thjeshtë dhe ju do të transferoni fonde në llogarinë tuaj shumë shpejt. Nëse kjo është hera e parë që bëni një depozitë, ne do t'ju udhëzojmë gjatë procedurës.

Security

Betwinner përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit për të ofruar një mjedis të sigurt për lojtarët e tyre. Kazinoja përdor një kombinim të serverëve të murit të zjarrit së bashku me politika të ndryshme të krijuara për të zbuluar mashtrimin. Për më tepër, kazino përdor një gjenerues numrash të rastësishëm për t'u siguruar që lojërat e tyre janë të drejta.

FAQ

Lexoni listën e të gjitha pyetjeve të bëra shpesh që kanë bërë lojtarët nga Betwinner.

Affiliate Program

Për t'u bërë pjesë e programit të filialeve në Betwinner Casino, duhet të paraqisni fillimisht aplikimin tuaj. Pasi aplikimi juaj të miratohet, mund të filloni të promovoni kazinonë dhe të fitoni të ardhura të mira.

Total score8.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (43)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (70)
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste onlineBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
Keno
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
Lotaria
MMA
Mini Baccarat
Mortal Kombat
Motorsport
Poker
Politika
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Volejbolli
World of Tanks
Zagarët
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
MonedhatMonedhat (31)
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Cedi Ganez
Dinari Algjerian
Dinari i Bahreinit
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Drami Armenian
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koruna Çeke
Kuanza e Angolës
Lari Gjeorgjian
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Paundi Egjiptian
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Rubla Bjelloruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (53)
Argjentina
Azerbajxhani
Bahamas
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Finlanda
Gabon
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kameruni
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kongo
Korea Jugore
Kroacia
Lituania
Madagaskari
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Suazilandi
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Tunizia
Turqia
Uganda
Ukraina
Uzbekistani
Vietnami
Zambia
SoftwareSoftware (13)