Rishikimi i kazinosë Regent Play

Regent PlayResponsible Gambling
CASINORANK
7.73/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 800 dollarë + 100 rrotullime falas
Bonuset me rrota të larta
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Bonus VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonuset me rrota të larta
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Bonus VIP
Regent Play is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Regent Play ka padyshim një gamë të gjerë të kazinove në internet promovime si për lojtarët e rinj ashtu edhe për ata që kthehen. Lojtarëve të rinj u jepet një paketë bujare e mirëseardhjes që përfshin një përputhshmëri të depozitave plus rrotullime falas. Ekzistojnë gjithashtu bonuse të ringarkimit për lojtarët që kthehen, bonuse të larta dhe një skemë shpërblimi besnikërie.

Games

Games

Kur bëhet fjalë për përzgjedhjen e lojës, Regent Play është mjaft mbresëlënës. Ai krenohet me një gamë të gjerë lojërash kazino në internet, duke përfshirë poker, blackjack, lojëra elektronike në internet, ruletë, lojëra me letra gërvishtëse, etj. Përveç lojërave tipike të kazinosë, ekziston një seksion i tregtarëve të drejtpërdrejtë me disa nga lojërat më të mira baccarat live, ruletë live dhe lojëra blackjack live.

+2
+0
Mbyll

Software

Regent Play ka bashkëpunuar me shitës të njohur të programeve kompjuterike të kazinosë për të siguruar që lojtarët të marrin lojërat më të mira dhe më të fundit. Lista e furnizuesve të softuerit përfshin emra të njohur si Microgaming, NYX, Ainsworth, NetEnt, Quickfire, Play' n Go, Aristocrat, SG Interactive, Barcrest, Cadillac Jack, Bally, Magnet Gaming dhe Big Time Gaming, vetëm për të përmendur disa.

Payments

Payments

Regent Play është një nga kazinotë më të mira në internet, ndaj ofron mënyra të sigurta dhe të lehta depozitimi dhe tërheqjeje. Ju mund të financoni llogarinë tuaj Regent Play duke përdorur një nga metodat 11 dhe të bëni tërheqje shpejt dhe me besueshmëri. Me procese të lehta depozitimi dhe tërheqjeje, mund të përqendroheni në lojërat tuaja të preferuara në vend që të shqetësoheni për transaksionet financiare.

Deposits

Shumë metoda depozitimi mbështeten në kazinonë Regent Play për t'u mundësuar lojtarëve të futen shpejt në kumarin me para të vërteta. Lista përfshin Visa, MasterCard, Klarna, Skrill, Neteller, ecoPayz, PayPal, Euteller dhe Interac. Për rekord, ekziston në të vërtetë një kufi minimal i depozitave, dhe kthesa varion nga çasti deri në 24 orë.

Withdrawals

Një avantazh i Regent Play është se garanton tërheqje të shpejta për sa kohë që lojtarët kanë verifikuar llogaritë e tyre. Metodat e arkëtimit përfshijnë Viza, Paysafecard, MasterCard, Klarna, Neteller, Skrill, ecoPayz, Euteller, PayPal, MuchBetter, AstroPay, dhe Interac. Ekziston një shumë minimale depozite dhe një kufi në shumën maksimale që lojtarët mund të tërheqin për transaksion.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Regent Play Casino synon t'u shërbejë kumarxhinjve nga të gjitha anët e botës, prandaj ka një platformë të përshtatshme shumëgjuhëshe. Opsionet e gjuhës përfshijnë anglisht evropiane, anglisht në MB, gjermanisht, finlandisht dhe norvegjeze. Lojtarët janë të lirë të kalojnë në preferencën e tyre duke përdorur listën rënëse të gjuhës në menynë kryesore.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për Regent Play . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit Regent Play dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të Regent Play ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Security

Mbrojtja e identitetit dhe fondeve të klientëve të tij është një përparësi kryesore për Regent Play , kështu që ata janë siguruar që ta pajisin platformën e tij me veçoritë më të mira të sigurisë. Regent Play kodon të dhënat tuaja duke përdorur protokollin SSL. Për më tepër, sajti i nënshtrohet vlerësimeve të shpeshta të sigurisë për t'u siguruar që ai përdor gjithmonë standardet më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Kur bëhet fjalë për lojërat, Regent Play ka të bëjë me inkurajimin e sjelljes etike. Regent Play është e përkushtuar të sigurojë që përdoruesit e tij të kenë një përvojë pozitive dhe të sigurt të lojërave. Falë përkushtimit të kazinosë për mbrojtjen e lojtarëve dhe bastet etike, është një vend popullor për ata që kërkojnë kushte të tilla.

About

About

Regent Play është një kazino celulare në internet në pronësi dhe operim të Aspire Global International LTD, i njëjti operator që qëndron pas Wixstars Casino, Atlantic Spins Casino, Trada Casino, PlayFrank Casino dhe ExtraSpel Casino, vetëm për të përmendur disa. E themeluar në vitin 2018, kazinoja funksionon sipas Rregulloreve të Lojërave në Largësi të Maltës me numrin e licencës MGA/CRP/148/2007.

Regent Play

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2019

Account

Krijimi i një llogarie është faza e parë e aventurës suaj të lojës Kazino Në Internet . Në Regent Play , procesi i krijimit të llogarisë është i drejtpërdrejtë dhe mund të kryhet në vetëm disa hapa të thjeshtë. Pasi të regjistroheni për një llogari, mund të shijoni gjithçka që ofron kjo faqe më e mirë e lojërave të fatit në internet. Kaloni nëpër një shumëllojshmëri të madhe lojërash, merrni mijëra oferta interesante dhe mbështetuni në mbështetjen profesionale.

Support

Regent Play beson se mantra e klientit është mbret, dhe kjo është arsyeja pse kompania ka shërbimin e dedikuar ndaj klientit në dispozicion çdo ditë nga ora 08:00 deri në 01:00 CET. Opsionet e mbështetjes përfshijnë një bisedë të drejtpërdrejtë dhe email. Kazino ka udhëzues të detajuar dhe një seksion të pyetjeve të bëra shpesh (FAQ) përveç këtyre kanaleve.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të Regent Play . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në Regent Play . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

Kur regjistroheni me Regent Play , do të keni akses në një gamë të gjerë bonusesh, promovimesh dhe marrëveshjesh ekskluzive. Kur luani në këtë kazino kryesore, mund të shkoni direkt në një sërë promovimesh emocionuese. Nëse dëshironi të siguroheni që mund të arkëtoni fitimet tuaja dhe të përmbushni kërkesat e bastit të promovimit, mësoni termat dhe kushtet tërësisht përpara se të pranoni ndonjë marrëveshje. Për më shumë mundësi për të fituar të mëdha dhe për të shijuar me të vërtetë lojërat tuaja të preferuara, ju këshillojmë të shikoni promovimet e ofruara nga Regent Play .

Mobile

Mobile

Regent Play Casino ofrohet si lojë e menjëhershme në të gjitha pajisjet, desktop dhe celular. Lojtarët nuk kanë nevojë për shtesa ose shtesa për të luajtur. Ndërsa nuk ka asnjë aplikacion celular, kazino ka lojëra të optimizuara për celularë të disponueshme në shfletues të njohur. Si me lojërat e kazinosë në internet ashtu edhe me një seksion të tregtarëve të drejtpërdrejtë, Regent Play është marrëveshja e vërtetë.

Monedhat

Monedhat

Përveç opsioneve shumëgjuhëshe, Regent Play Casino ka një faqe interneti me shumë monedha për t'u mundësuar lojtarëve të luajnë kumar duke përdorur monedhën e tyre të preferuar. Opsionet e monedhës këtu përfshijnë euron, dollar australian, paund britanik, dollar i Zelandës së Re, krona suedeze, Peso kilian, rand i Afrikës së Jugut, rupi indiane, etj. Për rekord, monedha e disponueshme i nënshtrohet metodës së depozitimit.