Rishikimi i kazinosë GetSlots - Withdrawals

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 500 € + 100 rrotullime falas
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
GetSlots is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Metodat e tërheqjes në GetSlots pasqyrojnë shumë metodat e depozitimit. Përveç kartave të kreditit, kuletave elektronike dhe shërbimeve të pagesave në internet, anëtarët mund të tërhiqen edhe nga llogaria e tyre e kazinosë nëpërmjet transfertës elektronike bankare ose rrjetit ndërbankar Interac. GetSlots nuk ngarkon tarifat e tërheqjes dhe përpunimi është i menjëhershëm, me përjashtim të transfertave bankare, të cilat mund të zgjasin deri në pesë ditë.

Një nga hapat thelbësorë kur bëhet fjalë për tërheqjet është të verifikoni llogarinë tuaj përpara se të mund të kërkoni një tërheqje. Kjo është një marrëveshje një herë dhe pasi të keni përfunduar, nuk keni pse ta bëni përsëri. Gjithsesi, kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë në çdo kohë që ata mendojnë se është e nevojshme.

Këto janë mënyrat e pagesës që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja:

 • Visa është një kartë krediti që mund ta përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Depozita minimale që mund të bëni është e kufizuar në 20 dollarë, dhe depozita maksimale që mund të bëni është e kufizuar në 4000 dollarë.

 • Mastercard është një kartë krediti që mund ta përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Depozita minimale që mund të bëni është e kufizuar në 20 dollarë, dhe depozita maksimale që mund të bëni është e kufizuar në 4000 dollarë.

 • Interact Online është një mënyrë pagese që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Depozita minimale që mund të bëni është e kufizuar në 20 dollarë, dhe depozita maksimale që mund të bëni është e kufizuar në 4000 dollarë.

 • EcoPayz është një mënyrë pagese që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Depozita minimale që mund të bëni është e kufizuar në 20 dollarë, dhe depozita maksimale që mund të bëni është e kufizuar në 4000 dollarë.

 • Bitcoin By CoinsPaid është një mënyrë pagese që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Depozita minimale që mund të bëni është e kufizuar në BTC 0,001, dhe depozita maksimale që mund të bëni është e kufizuar në BTC 1.

 • Bitcoin Cash By CoinsPaid është një mënyrë pagese që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Depozita minimale që mund të bëni është e kufizuar në 0,001 BCH, dhe depozita maksimale që mund të bëni është e kufizuar në 10 BCH.

 • Ethereum By CoinsPaid është një mënyrë pagese që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Depozita minimale që mund të bëni është e kufizuar në 0,001 ETH dhe depozitimi maksimal që mund të bëni është i kufizuar në 10 ETH.

 • Litecoin By CoinsPaid është një mënyrë pagese që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Depozita minimale që mund të bëni është e kufizuar në LTC 0,01, dhe depozita maksimale që mund të bëni është e kufizuar në LTC 100.

 • Tether By CoinsPaid është një mënyrë pagese që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Depozita minimale që mund të bëni është e kufizuar në 001 USDT dhe depozita maksimale që mund të bëni është e kufizuar në 4000 USDT.

 • Dogecoin By CoinsPaid është një mënyrë pagese që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Depozita minimale që mund të bëni është e kufizuar në DOG 0.01, dhe depozitimi maksimal që mund të bëni është i kufizuar në DOG 2.500.000.

 • Transferta bankare është një mënyrë pagese që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Koha e përpunimit mund të zgjasë deri në 5 ditë dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Depozita minimale që mund të bëni është e kufizuar në 15 dollarë, dhe depozita maksimale që mund të bëni është e kufizuar në 40,000 dollarë.

 • Venus Point është një mënyrë pagese që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Koha e përpunimit mund të zgjasë deri në 5 ditë dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Depozita minimale që mund të bëni është e kufizuar në 20 dollarë, dhe depozita maksimale që mund të bëni është e kufizuar në 4,000 dollarë.

 • InstaDebit është një mënyrë pagese që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Koha e përpunimit mund të zgjasë deri në 5 ditë dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Depozita minimale që mund të bëni është e kufizuar në 20 dollarë, dhe depozita maksimale që mund të bëni është e kufizuar në 4,000 dollarë.

 • IDebit është një mënyrë pagese që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Koha e përpunimit mund të zgjasë deri në 5 ditë dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Depozita minimale që mund të bëni është e kufizuar në 20 dollarë, dhe depozita maksimale që mund të bëni është e kufizuar në 4,000 dollarë.

 • Paysafecard është një mënyrë pagese që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Koha e përpunimit mund të zgjasë deri në 5 ditë dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Depozita minimale që mund të bëni është e kufizuar në 20 dollarë, dhe depozita maksimale që mund të bëni është e kufizuar në 4,000 dollarë.

 • Skrill është një mënyrë pagese që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Koha e përpunimit mund të zgjasë deri në 5 ditë dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Depozita minimale që mund të bëni është e kufizuar në 20 dollarë, dhe depozita maksimale që mund të bëni është e kufizuar në 4,000 dollarë.

 • Neteller është një mënyrë pagese që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Koha e përpunimit mund të zgjasë deri në 5 ditë dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Depozita minimale që mund të bëni është e kufizuar në 20 dollarë, dhe depozita maksimale që mund të bëni është e kufizuar në 4,000 dollarë.

 • Qiwi është një mënyrë pagese që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Koha e përpunimit mund të zgjasë deri në 5 ditë dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Depozita minimale që mund të bëni është e kufizuar në 20 dollarë, dhe depozita maksimale që mund të bëni është e kufizuar në 4,000 dollarë.

 • Yandex është një mënyrë pagese që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Koha e përpunimit mund të zgjasë deri në 5 ditë dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Depozita minimale që mund të bëni është e kufizuar në 20 dollarë, dhe depozita maksimale që mund të bëni është e kufizuar në 4,000 dollarë.

Si të bëni një tërheqje?

Si të bëni një tërheqje?

Tërheqja është një procedurë shumë e thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të klikoni në seksionin Tërheqje. Zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni dhe vendosni shumën që dëshironi të tërhiqni.

Shuma maksimale që mund të tërhiqni në një ditë është e kufizuar në 4,000 dollarë, 12,000 dollarë në javë dhe 24,000 dollarë në muaj.

Monedhat

Monedhat

Getslots Casino ka shtuar shumë monedha të ndryshme që mund t'i përdorni për të tërhequr fitimet tuaja, duke përfshirë ato në vijim:

 • Euro (€)
 • Dollar Amerikan ($)
 • Dollar Australian (AU$)
 • Dollar Kanadez (CA$)
 • Dollar i Zelandës së Re (NZ$)
 • Krona Norvegjeze (NOK)
 • Zloty polake (PLN)
 • Rubla (RUB)
 • Jeni japonez (¥)
 • Kazakistan Tenge (KZT)
 • Ju gjithashtu mund të përdorni kriptovalutat e mëposhtme për të bërë një tërheqje:
 • Bitcoin (BTC)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Ethereum (ETH)
 • Litecoin (LTC)
 • Dogecoin (DOGE)
 • Tether (USDT)