GetSlots Rishikimi 2024

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
BonusBonus 500$ + 100 rrotullime falas
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
GetSlots is not available in your country. Please try:
Aiden Murphy
ReviewerAiden MurphyReviewer
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
Bonuses

Bonuses

Getslots Casino ofron shumë bonuse të ndryshme për t'i mbajtur lojtarët gjithmonë të interesuar. Bonusi i parë që mund të kërkoni është bonusi i mirëseardhjes që do të rrisë në mënyrë drastike balancën tuaj dhe do t'ju lejojë të zgjasni lojën tuaj.

Lista e plotë e bonuseve të GetSlots
Bonusi high rollerBonusi high roller
Games

Games

Getslots Casino ka shtuar lloje të ndryshme lojërash për t'u kujdesur për lloje të ndryshme lojtarësh. Ata kanë bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit për të sjellë lojërat më të mira në rrugën tuaj. Lajmi i mirë është se ju gjithashtu mund të luani shumicën e lojërave në një modalitet argëtues, i cili është një mundësi e shkëlqyer për të mësuar se si funksionon një lojë pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja.

+10
+8
Mbyll

Software

Getslots Casino përdor produkte që janë zhvilluar nga disa prej ofruesve më të mirë të programeve kompjuterike në industri. Në këtë mënyrë ju mund të gjeni titujt tuaj të preferuar dhe nuk keni pse të kërkoni diku tjetër. Disa nga ofruesit e softuerit përfshijnë Amatic, BetSoft, Endorphina, Ezugi, Microgaming dhe SoftSwiss, vetëm për të përmendur disa.

Payments

Payments

Getslots Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese në mënyrë që t'i bëjë gjërat më të lehta për lojtarët e saj. Jemi të sigurt se mund të gjeni një mënyrë pagese me të cilën jeni të kënaqur dhe mund të bëni lehtësisht depozita dhe tërheqje.

Deposits

Lojtarët mund të zgjedhin nga një shumëllojshmëri metodash depozitimi për të financuar llogarinë e tyre GetSlots. Këto përfshijnë kartat e kreditit si Visa dhe Mastercard, shërbimet e pagesave në internet si ecoPayz dhe iDebit, ofruesit e portofolit dixhital si Skrill dhe shërbimet e transferimit elektronik të parave si Neteller. Nuk ka tarifa përpunimi dhe depozitat përpunohen në çast.

Withdrawals

Metodat e tërheqjes në GetSlots pasqyrojnë shumë metodat e depozitimit. Përveç kartave të kreditit, kuletave elektronike dhe shërbimeve të pagesave në internet, anëtarët mund të tërhiqen edhe nga llogaria e tyre e kazinosë nëpërmjet transfertës elektronike bankare ose rrjetit ndërbankar Interac. GetSlots nuk ngarkon tarifat e tërheqjes dhe përpunimi është i menjëhershëm, me përjashtim të transfertave bankare, të cilat mund të zgjasin deri në pesë ditë.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk do të jenë në gjendje të krijojnë një llogari në Getslots Casino dhe të luajnë për para të vërteta:

Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar, Spanja, Franca dhe territoret e saj përtej detit (Guadeloupe, Martinique, Guiana Franceze, Réunion, Mayotte, St. Martin, Polinezia Franceze, Wallis dhe Futuna, Kaledonia e Re), Greqia, Holanda, Izraeli, Lituania , Inditë perëndimore holandeze dhe Curacao, Azerbajxhani, Armenia, Gjibraltari, Xhersi, Bjellorusia, Kazakistani, Kirgistani, Moldavia, Rusia, Taxhikistani, Uzbekistani dhe Ukraina.

Disa lojëra mund të mos disponohen në juridiksione të caktuara siç kërkohet nga politikat e ofruesve të lojërave. Getslots Casino pranon lojtarë vetëm nga ato vende ku kumari lejohet me ligj.

+180
+178
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+6
+4
Mbyll

Languages

Getslots po bëhet ngadalë por me siguri një platformë ndërkombëtare, kështu që për këtë arsye, ata kanë përkthyer faqen e tyre të internetit në shumë gjuhë të ndryshme. Në këtë pikë, ju mund të hyni në faqen e internetit në gjuhët e mëposhtme anglisht, polonisht, gjermanisht, si dhe çekisht dhe norvegjisht.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

GetSlots: Një kazino në internet e besueshme

Licencimi dhe rregullimi nga Autoriteti i Kumarit në Curacao GetSlots është një kazino me reputacion në internet e rregulluar dhe licencuar nga Autoriteti i Kumarit në Curacao. Ky organ rregullator siguron që kazinoja të funksionojë në përputhje me udhëzimet strikte, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të drejtë lojrash.

Kriptimi dhe masat e sigurisë kibernetike Për të mbrojtur të dhënat e lojtarëve dhe transaksionet financiare, GetSlots përdor teknologji të avancuar të kriptimit. Kjo siguron që informacioni i ndjeshëm të mbetet i sigurt nga sytë kureshtarë, duke mbrojtur privatësinë e lojtarëve.

Auditimet dhe certifikatat e palëve të treta GetSlots i nënshtrohet auditimeve të rregullta të palëve të treta për të vërtetuar drejtësinë e lojërave të tyre dhe sigurinë e platformës së tyre. Këto auditime sigurojnë që të gjitha lojërat të jenë të paanshme, duke u dhënë lojtarëve paqe mendore ndërsa shijojnë lojërat e tyre të preferuara të kazinosë.

Politikat e të dhënave të lojtarëve GetSlots ndjek politika të rrepta në lidhje me mbledhjen, ruajtjen dhe përdorimin e të dhënave të lojtarëve. Ata janë transparentë në lidhje me këto praktika, duke përshkruar qartë se si i trajtojnë informacionet personale në politikën e tyre të privatësisë. Lojtarët mund të besojnë se të dhënat e tyre trajtohen me përgjegjësi.

Bashkëpunimet me organizatat me reputacion GetSlots demonstron përkushtimin e saj ndaj integritetit nëpërmjet bashkëpunimeve me organizata me reputacion në industrinë e lojërave. Këto partneritete theksojnë përkushtimin e kazinosë për ruajtjen e standardeve të larta të drejtësisë dhe besueshmërisë.

Reagime pozitive nga lojtarët e vërtetë Fjala në rrugë rreth GetSlots është jashtëzakonisht pozitive kur bëhet fjalë për besueshmërinë. Lojtarët e vërtetë e kanë vlerësuar kazinonë për transparencën, pagesat e shpejta dhe shërbimin e shkëlqyer ndaj klientit.

Procesi i zgjidhjes së mosmarrëveshjeve Në rast shqetësimesh ose çështjesh të ngritura nga lojtarët, GetSlots ka një proces të fuqishëm zgjidhjeje mosmarrëveshjesh. Kazinoja i merr seriozisht reagimet e klientëve dhe përpiqet të adresojë çdo problem menjëherë dhe në mënyrë të drejtë.

Mbështetja e përgjegjshme e klientit Lojtarët mund të kontaktojnë lehtësisht te mbështetja e klientit të GetSlots për çdo shqetësim besimi ose sigurie përmes kanaleve të shumta si biseda e drejtpërdrejtë ose emaili. Ekipi mbështetës është shumë i përgjegjshëm, duke siguruar ndihmë të shpejtë sa herë që nevojitet.

Ndërtimi i besimit kërkon përpjekje nga të dyja palët, dhe GetSlots shkëlqen në ofrimin e një përvoje të sigurt dhe të besueshme të lojërave në internet. Lojtarët mund të ndihen të sigurt në zgjedhjen e tyre për të luajtur në GetSlots, duke e ditur se siguria dhe kënaqësia e tyre janë prioritetet kryesore.

Licencat

Security

Getslots Casino ofron një mjedis të sigurt për lojtarët e saj. Ju lehtë mund të transferoni fonde në dhe nga llogaria juaj dhe të luani lojën tuaj të preferuar sa herë që dëshironi. Për këtë arsye, kazinoja përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit 128-bit SSL për t'ju mbrojtur.

Responsible Gaming

Nëse mendoni se zakoni juaj i lojërave të fatit po del jashtë kontrollit, duhet të merrni masa të menjëhershme. Ju mund ta mbyllni llogarinë tuaj për një periudhë të caktuar, ose nëse besoni se është e nevojshme, mund ta mbyllni përgjithmonë llogarinë tuaj.

About

About

Getslots është një kazino që u lançua në vitin 2020 dhe u ofron lojtarëve të saj shumë opsione lojrash nga më shumë se 40 ofrues softuerësh. Bonuset e ndryshme do t'ju mbajnë gjithmonë në buzë të vendit tuaj dhe opsionet e ndryshme bankare do t'i bëjnë gjërat shumë më të lehta, kështu që kjo është një kazino që duhet t'i hidhni një sy.

GetSlots

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Për të luajtur në kazino, së pari duhet të krijoni një llogari. Ky është një proces shumë i thjeshtë që mund të bëhet vetëm në disa minuta. Ju do të duhet të plotësoni një aplikim me të dhënat tuaja të sakta. Sigurohuni që të siguroni dokumente për të verifikuar llogarinë tuaj përpara se të kërkoni një tërheqje.

Support

Mund të kontaktoni Mbështetjen e Klientit sa herë që keni nevojë për ndihmë. Mënyra më e përshtatshme është nëpërmjet Live Chat që është në dispozicion 24/7 vetëm për lehtësinë tuaj. Për më tepër, ju mund të flisni me një agjent klienti në disa gjuhë të ndryshme duke përfshirë:

  • anglisht
  • gjermanisht
  • çeke
  • norvegjeze
  • polonisht

Ju gjithashtu mund t'i dërgoni kazinosë një email në support@getslots.com.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të GetSlots . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në GetSlots . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

Në këtë pikë, nuk do t'ju duhet asnjë kod promocional për të kërkuar një ofertë në Getslots Casino. Nëse kjo ndryshon në të ardhmen do të njoftoheni. Pra, gjithçka që duhet të bëni është të bëni depozitën kualifikuese dhe bonusi do të transferohet automatikisht në llogarinë tuaj.

FAQ

Si të krijoni një llogari në Getslots Casino?

Krijimi i një llogarie në Getslots Casino është një proces shumë i thjeshtë. Ju duhet të plotësoni formularin e regjistrimit me të dhënat tuaja dhe pasi të keni mbaruar, do të merrni një e-mail me një lidhje konfirmimi. Gjithçka që duhet të bëni është të klikoni në lidhjen dhe llogaria juaj do të jetë e mirë dhe gati.

Çfarë ndodh nëse harroj fjalëkalimin tim?

Mënyra më e shpejtë për të rikuperuar fjalëkalimin tuaj është të klikoni në 'Harruar fjalëkalimin' që mund të gjendet poshtë kutisë ku zakonisht shkruani fjalëkalimin tuaj. Thjesht ndiqni udhëzimet e thjeshta dhe do të keni një fjalëkalim të ri që mund ta përdorni për të hyrë në llogarinë tuaj.

Çfarë ndodh nëse harroj adresën time të emailit?

Nëse harroni adresën e emailit që keni përdorur për të krijuar llogarinë tuaj, ju sugjerojmë të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do t'ju ndihmojnë të zgjidhni problemin.

A mund ta ndryshoj adresën e emailit që përdora për t'u regjistruar?

Fatkeqësisht, nuk mund ta ndryshoni adresën tuaj të emailit pasi të regjistroheni për një llogari.

A mund të kem më shumë se një llogari?

Mund të keni vetëm një llogari në Getslots Casino. Lojtarët që regjistrohen për llogari të shumta për të përfituar nga ofertat promocionale rrezikojnë të pezullohen të gjitha llogaritë e tyre.

Çfarë monedhe mund të përdor në Getslots Casino?

Ka monedha të ndryshme në dispozicion në Getslots Casino, kështu që ju mund të gjeni atë që ju përshtatet më së miri. Në këtë pikë, mund të përdorni një nga monedhat e mëposhtme: RUB, EUR, USD, CAD, AUD, NZD, NOK, PLN, BTC, LTE, DOGE, BCH, ETH dhe USDT.

Sa kohë duhet që një depozitë të kreditohet?

Pasi të keni depozituar në llogarinë tuaj, fondet duhet të transferohen pothuajse menjëherë.

Cili është depozita minimale që mund të bëj?

Shuma minimale që mund të depozitoni do të varet nga mënyra e pagesës që përdorni. Gjëja më e mirë që mund të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të klikoni në seksionin Depozita. Pranë çdo mënyrë pagese, mund të shihni të gjithë informacionin e nevojshëm. Në përgjithësi, depozita minimale është e kufizuar në 20 dollarë.

Sa kohë i duhet kazinosë për të përpunuar tërheqjet?

Kazinoja përpiqet t'ju ofrojë shërbimin më të mirë të pagesave dhe ata përpiqen të përpunojnë tërheqjet sa më shpejt që të jetë e mundur. Në shumicën e rasteve, ata do të përpunojnë tërheqjet në çast, por ndonjëherë kjo mund të zgjasë jo më shumë se 12 orë.

Kam bërë një depozitë, por nuk mund t'i shoh fondet në bilancin tim. Cfare duhet te bej?

Gjëja e parë që duhet të bëni është të kontrolloni nëse transaksioni ishte i suksesshëm. Nëse ishte dhe ju ende nuk i shihni fondet që pasqyrohen në llogarinë tuaj, atëherë duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do ta shqyrtojnë këtë çështje.

A ka një kufi maksimal të tërheqjes?

Getslots Casino ka një kufi maksimal ditor të tërheqjes prej 2,500 dollarë dhe një kufi mujor të tërheqjes prej 15,000 dollarësh.

Çfarë është një bonus?

Getslots u jep para shtesë lojtarëve të tyre në formën e bonuseve. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të tërhequr lojtarë të rinj dhe për të mbajtur të vjetër të lumtur. Mbani në mend se fondet e bonusit zakonisht vijnë me kërkesat e basteve që duhet të plotësoni përpara se të kërkoni një tërheqje.

Ku mund t'i gjej kërkesat e bastit për një bonus të caktuar?

Kur të shkoni te llogaria ime, klikoni në skedën 'Bonus' dhe mund të shihni të gjithë informacionin e nevojshëm këtu. Në rast se keni nevojë për ndihmë shtesë, gjithmonë mund të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do t'ju ndihmojnë me kënaqësi.

Si të kërkoni bonusin e mirëseardhjes?

Për të marrë bonusin e mirëseardhjes gjithçka që duhet të bëni është të bëni depozitën e kërkuar. Pasi të bëni një depozitë të suksesshme, fondet e bonusit do të transferohen automatikisht në llogarinë tuaj.

Sa herë duhet të vë bast bonusin tim?

Bonusi i mirëseardhjes duhet të vihet 40 herë. Kur bëhet fjalë për bonuse të tjera, duhet të kontrolloni kushtet e bonusit edhe përpara se të pranoni bonusin.

A janë të sigurta të dhënat e mia personale?

Getslots Casino përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit për t'u siguruar që të dhënat tuaja personale dhe financiare janë të sigurta dhe të sigurta në çdo kohë.

A duhet të verifikoj llogarinë time?

Nëse dëshironi të luani për para të vërteta në kazino, do t'ju duhet të verifikoni llogarinë tuaj. Për ta bërë këtë, do t'ju duhet të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore. Kjo është një marrëveshje një herë, dhe pasi të keni mbaruar, nuk keni pse ta bëni përsëri. Gjithsesi, kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë në çdo moment që ata mendojnë se është e nevojshme.

Si të dërgoj dokumentet e mia?

Ju mund të ngarkoni të gjitha dokumentet tuaja direkt në profilin tuaj. Skedarët nuk mund të jenë më të mëdhenj se 2 MB dhe këto janë të gjitha formatet e lejuara BMP, JPEG, JPG dhe PNG. Më vonë, mund të kontrolloni statusin e dokumenteve tuaja në të njëjtën faqe ku i keni ngarkuar ato.

A mund ta mbyll llogarinë time?

Po, mund ta mbyllni llogarinë tuaj përkohësisht dhe nëse kjo nuk funksionon, mund ta mbyllni llogarinë tuaj përgjithmonë. Gjëja më e mirë që mund të bëni nëse dëshironi të mbyllni llogarinë tuaj është të flisni me një agjent të klientit dhe ai do t'ju ndihmojë të merrni një vendim më të informuar.

A më duhet një kod bonus për bonusin e mirëseardhjes?

E vetmja gjë që duhet të bëni për të marrë bonusin e mirëseardhjes është të bëni depozitën e kërkuar. Pasi depozita juaj të jetë e suksesshme, fondet e bonusit do të transferohen automatikisht në llogarinë tuaj.

Si mund të bashkohem në Programin VIP?

Për t'u bashkuar me programin VIP në Getslots Casino ju duhet të grumbulloni të paktën 100 pikë kompliment. Për të mbledhur pikë ju duhet të luani vetëm lojërat tuaja të preferuara.

A duhet të kem një llogari për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes?

Ju duhet të krijoni një llogari në Getslots Casino për të qenë në gjendje të bëni një depozitë dhe të luani për para të vërteta. Pasi të bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni bonusin e mirëseardhjes.

Sa rrotullime falas do të marr nëse depozitoj 30 dollarë të martën?

Kur depozitoni 30 dollarë të martën, do të merrni 50 rrotullime falas. Për të marrë të gjithë shumën prej 100 rrotullimesh falas, duhet të depozitoni 100 dollarë.

Çfarë lloj lojërash mund të luaj në Getslots Casino?

Getslots Casino ka një portofol shumë të pasur lojrash dhe mund t'i gjeni pothuajse të gjitha lojërat këtu. Emri i kazinosë mund të jetë mashtrues në këtë rast dhe ju bën të besoni se këtu mund të luani vetëm lojëra me video slot, por nuk është kështu. Këtu mund të gjeni lojëra tavoline, një seksion kazino live dhe shumë lojëra të tjera.

A ka një bonus rrotullimesh falas në kazino?

Ju do të merrni 150 rrotullime falas në Getslots Casino kur të kërkoni bonusin e mirëseardhjes. Ekziston gjithashtu një promovim i vazhdueshëm çdo të martë që mund të sjellë deri në 100 rrotullime falas kur bëni depozitën e kërkuar.

A mund të kërkoj bonusin e mirëseardhjes kur depozitoj duke përdorur kriptomonedhë?

Po, ju do të merrni bonusin tuaj të mirëseardhjes edhe kur bëni një depozitë duke përdorur kriptovaluta si BTC, LTC, BCH, ETH dhe USDT.

A mund të anuloj një bonus?

Po, nëse nuk dëshironi të merrni një bonus, mund ta anuloni atë. Mënyra më e mirë për ta bërë këtë është të pyesni Mbështetjen e Klientit dhe ata do ta heqin atë nga llogaria juaj.

A mund të luaj pa bërë një depozitë?

Po, ju mund të luani në kazino pa pasur nevojë të bëni një depozitë. Kazinoja ju lejon të luani në një mënyrë argëtuese, që do të thotë se mund të luani lojërat dhe të mësoni rregullat pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja.

A mund të luaj në Getslots Casino nga telefoni im?

Po, Getslots Casino ka një platformë celulare që do t'ju lejojë të hyni në llogarinë tuaj duke përdorur pajisjen tuaj të dorës.

A ka ndonjë lojëra elektronike jackpot në Getslots Casino?

Po, ka shumë lojëra të ndryshme jackpot që mund t'i gjeni në Getslots Casino. Një nga më të njohurit është Megamoolah nga Microgaming.

Live Casino

Live Casino

Getslots Casino ka një seksion Live Dealer ku mund të gjeni disa nga lojërat tuaja të preferuara. Kjo është një përvojë e jashtëzakonshme ku mund të merrni një ndjenjë se si duket të luash në një kazino me bazë tokësore. Lojërat zhvillohen nga njerëz të vërtetë në kohë reale, gjë që do të shtojë një element social në lojë.

Mobile

Mobile

Getslots Casino ka një platformë celulare që do t'ju lejojë të hyni në llogarinë tuaj duke përdorur pajisjen tuaj të dorës. Në këtë pikë, kazinoja nuk ofron një aplikacion që mund ta shkarkoni, përkundrazi, mund të hyni në llogarinë tuaj duke përdorur shfletuesin tuaj.

Affiliate Program

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialeve në Getslots Casino, duhet të klikoni në butonin Regjistrohu i cili mund të gjendet në anën e sipërme të djathtë të faqes suaj fillestare. Plotësoni të gjitha detajet e nevojshme dhe pasi të regjistroheni, një Menaxher Filialin do t'ju kontaktojë.

About the author
Aiden Murphy
Aiden Murphy
About

Aiden Murphy, direkt nga zemra e Irlandës, është një forcë për t'u llogaritur në sektorin e rishikimit të kazinove në internet. Duke u martuar me zgjuarsinë me një sy kritik, komentet e Aiden kanë fituar një reputacion për të qenë brutalisht të ndershëm, por gjithmonë të drejtë.

Send email
More posts by Aiden Murphy