GetSlots Rishikimi 2024 - About

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
BonusBonus 500$ + 100 rrotullime falas
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
GetSlots is not available in your country. Please try:
About

About

Getslots është një kazino që u lançua në vitin 2020 dhe u ofron lojtarëve të saj shumë opsione lojrash nga më shumë se 40 ofrues softuerësh. Bonuset e ndryshme do t'ju mbajnë gjithmonë në buzë të vendit tuaj dhe opsionet e ndryshme bankare do t'i bëjnë gjërat shumë më të lehta, kështu që kjo është një kazino që duhet t'i hidhni një sy.

GetSlots

Getslots Casino ka një version celular të faqes në internet, kështu që ju mund të hyni në llogarinë tuaj sa herë që dëshironi. Mund të shkarkoni aplikacionin e kazinosë ose të hyni në kazino duke përdorur një shfletues.

Pronari dhe CEO

Pronari dhe CEO

Getslots Casino është në pronësi dhe operuar nga Dama NV

Numri i Licencës

Numri i Licencës

Getslots Casino është një kompani e regjistruar dhe themeluar sipas ligjeve të Curacao. Dama NV është licencuar dhe rregulluar nga Antillephone NV me numër licence 8048/JAZ2020-013. Numri i regjistrimit të Dama NV është 152125.

Ku bazohet Getslots Casino?

Ku bazohet Getslots Casino?

Getslots Casino ka selinë e saj në adresën e mëposhtme: Julianaplein 36, Willemstad, Curaçao. Friolion Ltd. është një filial i Dama NV dhe kompania ka selinë e saj në adresën e mëposhtme: Pavlov Nirvana & Aipeias, 4, ALPHA TOWER, Kati 1, Apartamenti 11, 3021, Limasol, Qipro dhe numri i regjistrimit ΗΕ 407624.