GetSlots - About

Age Limit
GetSlots
GetSlots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Getslots është një kazino që u lançua në vitin 2020 dhe u ofron lojtarëve të saj shumë opsione lojrash nga më shumë se 40 ofrues softuerësh. Bonuset e ndryshme do t'ju mbajnë gjithmonë në buzë të vendit tuaj dhe opsionet e ndryshme bankare do t'i bëjnë gjërat shumë më të lehta, kështu që kjo është një kazino që duhet t'i hidhni një sy.

GetSlots

Getslots Casino ka një version celular të faqes në internet, kështu që ju mund të hyni në llogarinë tuaj sa herë që dëshironi. Mund të shkarkoni aplikacionin e kazinosë ose të hyni në kazino duke përdorur një shfletues.

Pronari dhe CEO

Getslots Casino është në pronësi dhe operuar nga Dama NV

Numri i Licencës

Getslots Casino është një kompani e regjistruar dhe themeluar sipas ligjeve të Curacao. Dama NV është licencuar dhe rregulluar nga Antillephone NV me numër licence 8048/JAZ2020-013. Numri i regjistrimit të Dama NV është 152125.

Ku bazohet Getslots Casino?

Getslots Casino ka selinë e saj në adresën e mëposhtme: Julianaplein 36, Willemstad, Curaçao. Friolion Ltd. është një filial i Dama NV dhe kompania ka selinë e saj në adresën e mëposhtme: Pavlov Nirvana & Aipeias, 4, ALPHA TOWER, Kati 1, Apartamenti 11, 3021, Limasol, Qipro dhe numri i regjistrimit ΗΕ 407624.

Total score8.4
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (1)
Bonusi high roller
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
Instabet
Litecoin
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Venus Point
Visa
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (10)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (11)
Australia
Austria
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Shqipëria
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (35)