Rishikimi i kazinosë GetSlots - Bonuses

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
Bonus100% Deri në 500 € + 100 rrotullime falas
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
GetSlots
100% Deri në 500 € + 100 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Getslots Casino ofron shumë bonuse të ndryshme për t'i mbajtur lojtarët gjithmonë të interesuar. Bonusi i parë që mund të kërkoni është bonusi i mirëseardhjes që do të rrisë në mënyrë drastike balancën tuaj dhe do t'ju lejojë të zgjasni lojën tuaj.

Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni 225 dollarë dhe 150 rrotullime falas në Sweet Bonanza. Pasi të bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni 50 rrotullime falas dhe 20 rrotullime falas çdo ditë gjatë 5 ditëve të ardhshme. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 20 dollarë.

Bonusi i dytë i depozitës do të sjellë 225 dollarë në bilancin tuaj. Për t'u kualifikuar për këtë ofertë ju duhet të depozitoni të paktën 20 dollarë.

Herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni 300 dollarë. Për të aktivizuar ofertën e vetmja gjë që duhet të bëni është të depozitoni të paktën 20 dollarë dhe fondet e bonusit do të kreditohen automatikisht në bilancin tuaj.

Bonuse speciale për nivelet VIP

Bonuse speciale për nivelet VIP

  • Kur të arrini nivelin e parë VIP, do të merrni 25 rrotullime falas në Sweet Bonanza me 40 herë kërkesat e bastit.

  • Kur të arrini nivelin e dytë VIP, do të merrni 50 rrotullime falas në Portën e Olimpit me 40 herë kërkesat e basteve.

  • Kur të arrini nivelin e tretë VIP, do të merrni 30 dollarë me kërkesat e basteve 10 herë.

  • Kur të arrini nivelin e katërt VIP, do të merrni 75 dollarë me kërkesat e basteve 10 herë.

  • Kur të arrini nivelin e pestë VIP, do të merrni 275 dollarë me kërkesat e basteve 10 herë.

  • Kur të arrini nivelin e gjashtë VIP, do të merrni 400 dollarë me kërkesat e basteve 10 herë, dhe 6% kthim parash javore dhe tërheqje x3.

  • Kur të arrini nivelin e shtatë VIP, do të merrni 1500 dollarë me kërkesat e basteve 10 herë, një kthim javor parash 8% dhe tërheqje x5.

  • Kur të arrini nivelin e tetë VIP, do të merrni 3000 dollarë me kërkesat e basteve 10 herë, dhe 10% kthim parash javore dhe tërheqje të pakufizuar.

Bonusi i ringarkimit

Bonusi i ringarkimit

Çdo fundjavë mund të merrni një bonus ringarkimi që do të përmirësojë drastikisht ekuilibrin tuaj. Shuma maksimale që mund të merrni shkon deri në 150 dollarë dhe shuma minimale që duhet të depozitoni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 20 dollarë. Ky bonus është i disponueshëm të premten, të shtunën ose të dielën.

Bonusi me rul të lartë

Bonusi me rul të lartë

Ky është një bonus që është i disponueshëm për të gjithë lojtarët që duan të luajnë më shumë në anën më të rrezikshme dhe të vendosin baste të larta. Për të marrë këtë bonus ju duhet të bëni një depozitë minimale prej të paktën 300$ dhe shuma maksimale që mund të merrni në këtë mënyrë është e kufizuar në 500$.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Kur luani me fondet e bonusit, të gjitha fitimet e kërkuara për tërheqje do të duhet të kalojnë një çek përpara përpunimit të pagesës. Ju do të duhet të verifikoni identitetin tuaj përpara se të kërkoni një tërheqje të fitimeve tuaja.

Nëse kazinoja vëren se ju keni marrë fitime në mënyrë të pandershme, ata kanë të drejtë t'i revokojnë ato fitime.

Ju mund të kërkoni vetëm një bonus në të njëjtën kohë. Ju mund të përfitoni nga çdo bonus që kazino ka për të ofruar, përveç nëse bonusi ka një kufizim të vendit dhe ju jeni banor i një vendi të tillë.

Ju mund të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja vetëm pasi të keni përmbushur kërkesat e bastit të bonusit.

Bonusi është i vlefshëm për 14 ditë, dhe nëse nuk arrini të pastroni bonusin brenda këtij afati kohor, rrezikoni të humbni fitimet tuaja.

Ajo që duhet të keni parasysh është se jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve në të njëjtën përqindje. Nëse dëshironi të pastroni bonusin, duhet të luani lojëra me video slot në internet sepse ato do të kontribuojnë në pastrimin e bonusit 100%.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë