GetSlots - Bonuses

Age Limit
GetSlots
GetSlots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Bonuses

Getslots Casino ofron shumë bonuse të ndryshme për t'i mbajtur lojtarët gjithmonë të interesuar. Bonusi i parë që mund të kërkoni është bonusi i mirëseardhjes që do të rrisë në mënyrë drastike balancën tuaj dhe do t'ju lejojë të zgjasni lojën tuaj.

Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni 225 dollarë dhe 150 rrotullime falas në Sweet Bonanza. Pasi të bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni 50 rrotullime falas dhe 20 rrotullime falas çdo ditë gjatë 5 ditëve të ardhshme. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 20 dollarë.

Bonusi i dytë i depozitës do të sjellë 225 dollarë në bilancin tuaj. Për t'u kualifikuar për këtë ofertë ju duhet të depozitoni të paktën 20 dollarë.

Herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni 300 dollarë. Për të aktivizuar ofertën e vetmja gjë që duhet të bëni është të depozitoni të paktën 20 dollarë dhe fondet e bonusit do të kreditohen automatikisht në bilancin tuaj.

Bonuse speciale për nivelet VIP

  • Kur të arrini nivelin e parë VIP, do të merrni 25 rrotullime falas në Sweet Bonanza me 40 herë kërkesat e bastit.

  • Kur të arrini nivelin e dytë VIP, do të merrni 50 rrotullime falas në Portën e Olimpit me 40 herë kërkesat e basteve.

  • Kur të arrini nivelin e tretë VIP, do të merrni 30 dollarë me kërkesat e basteve 10 herë.

  • Kur të arrini nivelin e katërt VIP, do të merrni 75 dollarë me kërkesat e basteve 10 herë.

  • Kur të arrini nivelin e pestë VIP, do të merrni 275 dollarë me kërkesat e basteve 10 herë.

  • Kur të arrini nivelin e gjashtë VIP, do të merrni 400 dollarë me kërkesat e basteve 10 herë, dhe 6% kthim parash javore dhe tërheqje x3.

  • Kur të arrini nivelin e shtatë VIP, do të merrni 1500 dollarë me kërkesat e basteve 10 herë, një kthim javor parash 8% dhe tërheqje x5.

  • Kur të arrini nivelin e tetë VIP, do të merrni 3000 dollarë me kërkesat e basteve 10 herë, dhe 10% kthim parash javore dhe tërheqje të pakufizuar.

Bonusi i ringarkimit

Çdo fundjavë mund të merrni një bonus ringarkimi që do të përmirësojë drastikisht ekuilibrin tuaj. Shuma maksimale që mund të merrni shkon deri në 150 dollarë dhe shuma minimale që duhet të depozitoni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 20 dollarë. Ky bonus është i disponueshëm të premten, të shtunën ose të dielën.

Bonusi me rul të lartë

Ky është një bonus që është i disponueshëm për të gjithë lojtarët që duan të luajnë më shumë në anën më të rrezikshme dhe të vendosin baste të larta. Për të marrë këtë bonus ju duhet të bëni një depozitë minimale prej të paktën 300$ dhe shuma maksimale që mund të merrni në këtë mënyrë është e kufizuar në 500$.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Kur luani me fondet e bonusit, të gjitha fitimet e kërkuara për tërheqje do të duhet të kalojnë një çek përpara përpunimit të pagesës. Ju do të duhet të verifikoni identitetin tuaj përpara se të kërkoni një tërheqje të fitimeve tuaja.

Nëse kazinoja vëren se ju keni marrë fitime në mënyrë të pandershme, ata kanë të drejtë t'i revokojnë ato fitime.

Ju mund të kërkoni vetëm një bonus në të njëjtën kohë. Ju mund të përfitoni nga çdo bonus që kazino ka për të ofruar, përveç nëse bonusi ka një kufizim të vendit dhe ju jeni banor i një vendi të tillë.

Ju mund të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja vetëm pasi të keni përmbushur kërkesat e bastit të bonusit.

Bonusi është i vlefshëm për 14 ditë, dhe nëse nuk arrini të pastroni bonusin brenda këtij afati kohor, rrezikoni të humbni fitimet tuaja.

Ajo që duhet të keni parasysh është se jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve në të njëjtën përqindje. Nëse dëshironi të pastroni bonusin, duhet të luani lojëra me video slot në internet sepse ato do të kontribuojnë në pastrimin e bonusit 100%.

Total score8.4
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (1)
Bonusi high roller
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
Instabet
Litecoin
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Venus Point
Visa
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (10)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (11)
Australia
Austria
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Shqipëria
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (35)