Euro Palace - FAQ

Age Limit
Euro Palace
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

FAQ

Merrni përgjigje për pyetjet tuaja! Këtu kemi mbledhur pyetjet më të shpeshta nga lojtarët.

Pse i kam marrë fondet e mia me një metodë të ndryshme nga ajo që kam zgjedhur?

Shumicën e kohës, ju do të merrni tërheqjet tuaja duke përdorur metodën tuaj të preferuar. Por në disa raste kjo nuk është`nuk është e mundur për shumë arsye:

  • Në shumicën e rasteve, kazinoja do të kërkojë të paguajë tërheqjen tuaj me të njëjtën metodë që keni përdorur për depozitimin.
  • Ti mundesh`t merrni një tërheqje duke përdorur shërbimet tuaja të menjëhershme të transfertave bankare ose kuponat me parapagesë si Ukas ose PaySafeCard.
  • Në disa raste, mund të ketë kufizime specifike të vendit për mënyrën e kërkuar të pagesës.

A përpunohen paratë e gatshme gjatë fundjavës?

Fatkeqësisht, institucionet financiare nuk e bëjnë këtë`t përpunoni çdo para të gatshme gjatë fundjavës. Kështu për shembull, nëse keni kërkuar një tërheqje të enjten pasdite, atëherë periudha e pritjes për këto tërheqje është pak më e gjatë.

A mund të tërheq fondet e mia të bonusit?

Ju mund të tërhiqni fondet tuaja të bonusit pasi të keni përmbushur kërkesat e bastit. Ti mundesh`t kërkoni një tërheqje nëse nuk i keni vënë bast fondet e bonusit numrin e kërkuar herë.

Cila është paketa e bonusit të mirëseardhjes në Euro Palace?

Të gjithë lojtarët e rinj do të marrin një sasi bujare fondesh bonus në momentin që ata vendosin të regjistrohen në kazino. Ju lutemi mos harroni të zgjidhni të merrni bonuse pas regjistrimit në mënyrë që të fitoni`nuk mungon asgjë. Ju do të merrni fonde bonus jo vetëm në depozitën e parë, por në tre depozitat e para.

A ka ndonjë bonus për lojtarët ekzistues?

Rrotullimet falas, kthimi i parave ose bonuset e ndeshjeve janë të disponueshme për lojtarët ekzistues. Për më tepër, lojtarët mund të shijojnë përfitimet e kazinosë`Programi i besnikërisë ku pikët e besnikërisë shtohen sa herë që luajnë për para të vërteta.

A mund të bashkohem me Programin VIP të Kazinosë?

Gjithçka që duhet të bëni për t'u bashkuar me Programin VIP është të luani lojërat tuaja të preferuara, atë`është kaq e thjeshtë. Në momentin që regjistroheni për një llogari bëheni pjesë e programit të besnikërisë dhe sa më shumë pikë të grumbulloni aq më i lartë do të arrini nivelin.

A mund të kërkoj më shumë bonuse menjëherë?

Ka shumë bonuse të ndryshme të disponueshme në kazino dhe ju mund të kërkoni çfarëdo që dëshironi. Rregulli i përgjithshëm është që ju mund të keni vetëm një bonus aktiv në të njëjtën kohë.

A mund të refuzoj një bonus?

Nëse bëni`Nëse dëshironi të merrni bonuse, duhet të kontaktoni mbështetjen e kazinosë. Ju mund t'u kërkoni atyre të heqin bonusin që nuk dëshironi ose mund t'u kërkoni atyre të heqin të gjitha bonuset.

Kam bërë një depozitë por don\`nuk e shoh bonusin tim. Cfare duhet te bej?

Ne se ti mundesh`Për t'i parë fondet tuaja të bonusit në llogarinë tuaj, gjëja më e mirë për të bërë është të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe ata do të kontrollojnë disa gjëra dhe do ta zgjidhin problemin.

A kreditohet automatikisht shuma e bonusit?

Fondet e bonusit duhet të shfaqen pothuajse menjëherë në bilancin tuaj, por ndonjëherë mund të zgjasin deri në 15 minuta. Për shkak të problemeve teknike, ndonjëherë kjo mund të zgjasë më shumë, kështu që ju duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe ata do të hetojnë për ju.

A është kazino e sigurt?

Euro Palace është një kazino e vjetër që do të thotë se ata i qëndruan provës së kohës. Kazinoja ka një reputacion solid midis lojtarëve të saj dhe është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, i cili është një nga autoritetet më të respektuara të lojërave të fatit në ditët e sotme.

Cilat metoda depozitimi janë të disponueshme në Euro Palace?

Ju mund të zgjidhni nga shumë mënyra të ndryshme pagese për të depozituar në kazino. Disa nga më të përdorurat përfshijnë Visa, MasterCard, Skrill, Neteller, Trustly, Bank Wire, EcoPayz, EntroPay, Paysafecard, Flexepin, iDeal, iDebit, GiroPay. Pranohen monedha të ndryshme duke përfshirë EUR, USD, GBP, SEK, AUD, CAD dhe shumë të tjera.

Cilat opsione të tërheqjes janë të disponueshme në Euro Palace?

Ju mund t'i tërheqni fitimet tuaja lehtësisht në Euro Place. Ne ju këshillojmë të përdorni të njëjtën metodë për tërheqje si ajo që keni përdorur për depozitat. Përjashtimet e vetme këtu janë kartat me parapagesë dhe disa opsione të tjera bankare.

Cilat lojëra ofrohen në Euro Palace?

Ka më shumë se 650 lojëra të ndryshme në kazino, kështu që ju mund të zgjidhni ato që ju pëlqejnë dhe të filloni të luani. Të gjitha lojërat janë sjellë nga një zhvillues softuerësh, Microgaming, i cili është ndër më të mirat në industri.

A ka shumë bonuse në ofertë?

Ka shumë bonuse që Euro Palace u ofron lojtarëve të saj. Si fillim, të gjithë lojtarët e rinj mund të përfitojnë nga një bonus mirëseardhjeje me tre nivele që mund të sjellë deri në 500 dollarë dhe 100 rrotullime falas. Ekzistojnë gjithashtu promovime të ndryshme të disponueshme që përditësohen rregullisht.

Cilat mënyra pagese pranohen në Euro Palace?

Në Euro Palace ofrohen mënyra të ndryshme depozitash dhe tërheqjesh, kështu që ju mund të zgjidhni atë që ju përshtatet më së miri.

Si të filloni të luani në Euro Palace?

Nëse dëshironi të filloni të luani në Euro Palace, fillimisht duhet të krijoni një llogari të re klienti. Shkoni në faqen e internetit dhe klikoni "Regjistrohu", kaloni hapat dhe plotësoni informacionin e nevojshëm. Bëni një depozitë dhe jeni gati të shkoni.

A mund të luaj lojëra në iPhone tim?

Po, madje mund të shkarkoni një aplikacion në App Store. Duam të theksojmë se duhet të kesh një llogari me para reale për t'u kualifikuar për të luajtur lojëra.

Mund të shpjegoni se çfarë janë lojërat 'Live Dealer'?

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë sjellin përvojën e kazinosë me bazë tokësore në komoditetin e shtëpisë tuaj. Tregtarët e vërtetë drejtojnë lojën ndërsa veprimi transmetohet në kohë reale.

A mund t'i luaj lojërat drejtpërdrejt nga shfletuesi?

Po, nëse e bëni`nuk dëshironi të shkarkoni aplikacionin që mund t'i luani lojërat nga shfletuesi juaj.

A janë të drejta ndeshjet në Euro Palace?

Po, Euro Palace punon me eCOGRA që kryen auditime të pavarura në softuerin e tyre për të kontrolluar nëse gjithçka është e sigurt dhe e drejtë. Euro Palace është një kazino Microgaming, kjo do të thotë që lojërat e tyre auditohen përpara publikimit.

A mund të kontaktoj mbështetjen e Euro Palace?

Po, ka disa mënyra për të kontaktuar kazinonë Euro Palace. Mund të përdorni funksionin Live Chat, i cili është mënyra më e përshtatshme për të kontaktuar me Mbështetjen e Klientit. Ka mënyra të tjera që mund të kontaktoni kazinonë gjithashtu:

  • Email: support@europalace.com
  • Telefoni: MB: 0808 2386 048 Francë: 0805 101 095 Itali: 800 897 660 Spanjë: 800 300 823

Nëse jeni pjesë e programit VIP, mund të kontaktoni kazinonë në vip@europalace.com

Total score7.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2010
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Credit Cards
Debit Card
Interac
MasterCardNetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
MonedhatMonedhat (15)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (5)
Brazili
Finlanda
Kanadaja
Kili
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)