Euro Palace - Deposits

Age Limit
Euro Palace
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Deposits

Herën e parë që filloni të luani lojëra në internet është për përfitimin tuaj të luani në modalitetin demo. Pasi të ndiheni mjaftueshëm të sigurt, mund të filloni të depozitoni dhe të filloni të fitoni gjithashtu para të vërteta. Krijo një llogari fillimisht në Euro Palace dhe fillo të argëtohesh.

Për të filluar të luani, duhet të krijoni një llogari dhe të depozitoni disa fonde. Ekziston një navigim i shpejtë që ju lejon të zgjidhni një metodë bankare që preferoni. Disa nga opsionet më të përdorura janë kartat e kreditit dhe të debitit dhe Euro Palace mbështet shumë kuleta elektronike dhe kupona me parapagesë.

Metoda të ndryshme depozitimi janë në dispozicion në Euro Palace. Përdorimi i një karte krediti ose debiti Visa është i shpejtë dhe i lehtë dhe të gjitha transaksionet kreditohen menjëherë në llogarinë tuaj të kazinosë.

Karta e debitit Visa Electron është një tjetër mënyrë shumë e përshtatshme pagese që mund të përdorni për të depozituar fonde në llogarinë tuaj. Sidoqoftë, duhet të keni fondet në dispozicion në momentin e transferimit.

Karta e kreditit ose e debitit MasterCard është një mënyrë e shpejtë dhe shumë e përshtatshme për të depozituar para në llogarinë tuaj.

Transferta bankare ju lejon të bëni pagesa të menjëhershme bankare në internet dhe nuk keni nevojë të keni një kartë krediti për ta bërë këtë. Ju mund të përdorni shërbimin tuaj të bankingut në internet.

Ju gjithashtu mund të përdorni Neteller, një portofol elektronik që ju lejon të dërgoni dhe të merrni pagesa në internet. Dhe, gjithçka që duhet të keni është një adresë emaili.

Kufiri i depozitave

Kufiri maksimal i depozitave për Euro Palace është 20,000 dollarë kur përdorni transferta direkte bankare.

Monedha

Valuta të ndryshme janë në dispozicion në Euro Palace dhe ato përfshijnë:

  • Nuevo Peso meksikane
  • MYR - 5.Ringgit malajzian
  • NOK - Krona Norvegjeze
  • NZD - Dollar i Zelandës së Re
  • PLN - Zloty polake
  • SEK - Krona suedeze
  • USD - Dollar Amerikan
Total score7.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2010
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Credit Cards
Debit Card
Interac
MasterCardNetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
MonedhatMonedhat (15)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (5)
Brazili
Finlanda
Kanadaja
Kili
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)