DuxCasino - Countries

Age Limit
DuxCasino
DuxCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Countries

Përveç shumëllojshmërisë së gjerë të mënyrave të pagesës nga të cilat lojtarët mund të zgjedhin kur bëjnë një depozitë, kjo kazino online mbështet edhe monedha të shumta. Kjo është një veçori e mahnitshme që duhet pasur pasi lojtarët mund të kenë më shumë fleksibilitet kur bëjnë transaksione. Monedhat e mbështetura në DuxCasino janë si më poshtë:

  • euro
  • dollar amerikan
  • dollar kanadez
  • korona norvegjeze
  • Rubla ruse
  • zloty polake
  • Dollari i Zelandës së Re
  • jen japonez
  • Tenge kazakistaneze

DuxCasino operon në të gjitha vendet ku kumari në internet nuk konsiderohet i paligjshëm. Megjithatë, zbatohen kufizime të caktuara të vendit dhe lojtarët nga disa rajone nuk do të mund të depozitojnë gjetje dhe të shijojnë lojërat për para të vërteta.

Lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk lejohen të bastojnë në DuxCasino: Anguilla, Sllovakia, Australia, Belgjika, Afganistani, Republika Çeke, Estonia, Izraeli, Franca dhe territoret e saj jashtë shtetit (Guadeloupe, Martinique, Guiana Franceze, Réunion, Kirgistan, Sierra Leone, Mayotte, Republika e Kongos, St. Martin, Polinezia Franceze, Spanja, Wallis dhe Futuna, Kaledonia e Re), Greqia, Italia, Sllovenia, Turqia, MB, Uzbekistani, SHBA, Azerbajxhani, Armenia, Bjellorusia, Moldavia, Rusia, Taxhikistani, Lituania, Ukraina, Irani, Guatemala, Angola, Shqipëria, Iraku, Xhamajka, Uganda, Pakistani, Panamaja, Libani, Zimbabve, Mauritius, Nikaragua, Jemeni, Bregu i Fildishtë, Sudani, Liberia, Republika Arabe Siriane, Ishujt Kajman, Barbados, Somali, Republika e Kongos, Koreja e Veriut, Haiti, Republika e Afrikës Qendrore, Etiopia, Mianmari, Sudani i Jugut, Burkina Faso, Eritrea, Kazakistani, Libia, Mali dhe Ruanda.

Total score9.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
Bank transferCredit Cards
Debit Card
EcoPayz
Interac
Klarna
MaestroMasterCard
Neosurf
Neteller
Prepaid Cards
Skrill
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Austria
Finlanda
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Qipro
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (31)