Rishikimi i kazinosë Mummys Gold - Live Casino

Mummys GoldResponsible Gambling
CASINORANK
9.12/10
Bonus100% deri ne 500€
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Mummys Gold
100% deri ne 500€
Deposit methodsSkrillVisaTrustlyNeteller
Merr bonusin
Live Casino

Live Casino

Në Mummy's Gold Casino mund të gjeni aksionin dhe dramën e një kazinoje të vërtetë live nga komoditeti i shtëpisë tuaj. Platforma e drejtpërdrejtë e kazinosë mundësohet nga Evolution Gaming, kështu që ju e dini se do të keni përvojën më të mirë që mund të imagjinoni pasi ky është një nga ofruesit kryesorë kur bëhet fjalë për lojërat e drejtpërdrejta.

Në Mummy's Gold mund të gjeni një sërë lojërash Live Roulette:

 1. Ruletë me dy top
 2. Ruletë klasike evropiane
 3. Ruletë franceze. Për adhuruesit e pokerit, Evolution Gaming ka përgatitur Casino Hold'em Poker, 3 Card Poker, Caribbean Stud Poker, së bashku me Texas Hold'em Poker. Blackjack ose Baccarat janë opsione perfekte për këdo që është në kërkim të veprimit të kazinosë një-në-një, me opsione me një lojtar ose me shumë lojtarë.

Lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve në Mummy's Gold janë jashtë kësaj bote. Ju mund të luani lojëra ruletë me tregtarë të drejtpërdrejtë, duke përfshirë ruletën klasike evropiane, ruletën me dy top dhe ruletën franceze. Për adhuruesit e Pokerit, Evolution Gaming ofron Poker me 3 Karta, Poker Casino Hold'em, Poker Caribbean Stud, si dhe Texas Hold'em Poker. Dhe nëse doni një veprim një për një, mund të provoni Blackjack ose Baccarat.

Blackjack live

Blackjack live

Blackjack live është pothuajse i njëjtë me blackjack-un konvencional dhe ndryshimi i vetëm këtu është se ju mund të flisni me tregtarin e drejtpërdrejtë dhe lojtarët e tjerë në tryezën tuaj. Loja shpaloset para syve tuaj dhe në vend që të keni një kompjuter që merret me letrat, ju keni një tregtar të drejtpërdrejtë para jush dhe duke pasur një përvojë realiste.

Paravendim

Ju ndoshta keni vënë re se kur luani një lojë live veprimi është shumë më i ngadalshëm. Kjo është për shkak se letrat duhet të mblidhen dhe të përzihen, dhe më pas të shpërndahen, në vend që rezultati të krijohet menjëherë duke përdorur Gjeneruesin e Numrave të Rastit. Për këtë arsye, veçoritë e paravendosjes i lejojnë të gjithë të bëjnë lëvizjen e tyre në të njëjtën kohë dhe jo me radhë.

Bast prapa

Kur luani Blackjack, mund të vini bast në cilindo lojtar tjetër që dëshironi, pa marrë parasysh nëse jeni ulur në tavolinë dhe po luani me dorën tuaj, ose jeni duke pritur për vendin tuaj. Kjo veçori do t'ju ndihmojë të zhvilloni njohuritë dhe taktikat tuaja. Për më tepër, ju mund të shikoni lojtarë të tjerë dhe të mësoni gjithashtu nga loja e tyre.

Bastet anësore

Blackjack ofron 2 baste të ndryshme anësore, Perfect Pair dhe 21+3. Këto baste anësore do ta bëjnë lojën më sfiduese dhe në të njëjtën kohë do të keni një mundësi për të fituar disa para në të njëjtën kohë.

Me Çiftet Perfekte do tĂ« paguheni nĂ«se 2 kartat tuaja janĂ« njĂ« Çift i PĂ«rzier, me NgjyrĂ« ose i PĂ«rsosur. Me bastin 21+3 ju do tĂ« paguheni nĂ«se 2 letrat tuaja kombinohen me kartĂ«n ballore tĂ« tregtarit.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta e drejtpërdrejtë në Mummy's Gold Casino mundësohet nga Evolution Gaming dhe kjo thotë shumë për këtë ofertë. Ky është zhvilluesi i një loje që është njohur që nga momenti i lançimit në vitin 2006. Kur bëhet fjalë për ruletën, mund të gjeni frëngjisht, evropian, Double Ball dhe shumë variacione të ndryshme për t'u shijuar. Atmosfera e secilës lojë është pothuajse e njëjtë si në një kazino me bazë tokësore ku flisni me lojtarët e tjerë dhe me hostin tuaj gjithashtu. Ashtu si çdo lojë tjetër ruletë, kur luani ruletë live, duhet të mendoni se ku do të bjerë topi kur rrota ndalon së rrotulluari. Veçoritë e veçanta si udhëzuesit në lojë dhe një listë e 15 basteve tuaja më të mira janë vetëm disa që do ta bëjnë lojën tuaj edhe më interesante.

Baccarat live

Baccarat live

Kur luani lojëra baccarat live në Mummy's Gold Casino, ju keni së bashku pjesët më të mira të kazinove tokësore dhe online. Të gjitha variacionet e baccarat mundësohen nga Evolution Gaming që do të thotë se mund të gjeni lojëra me diapazonin më të gjerë të basteve dhe veçoritë më të mira të veçanta. Rregullat e lojës janë të njëjta si në çdo lojë baccarat. Këtu keni mundësinë të bisedoni me hostin tuaj dhe lojtarët e tjerë që janë në tryezën tuaj duke përdorur funksionin e bisedës. Disa veçori do ta bëjnë lojën më interesante për ju, kështu që ju mund të zgjidhni cilësime të ndryshme të ekranit, të vendosni baste anësore dhe shumë të tjera.

Ju mund të vini bast në 2 letrat e para të shpërndara kur lojtari ose bankieri janë një palë dhe nëse e keni marrë me mend mirë do të merrni një pagesë 1:11.

Poker Live

Poker Live

Pokeri është një lojë që të gjithë duhet të përpiqen të luajnë të paktën një herë. Ne e dimë se mund të duhet pak kohë për të mësuar rregullat dhe për ta marrë atë, por sapo ta bëni, do ta shijoni kaq shumë. Ka variacione të ndryshme të lojës, por bazat janë pothuajse të njëjta për secilën prej saj.

Pasi të merrni kartat tuaja, duhet të bëni lëvizjen tuaj të radhës. Ju keni 4 opsione kur bëhet fjalë për bast:

 • Ju mund tĂ« ngrini - Kjo do tĂ« thotĂ« qĂ« jeni tĂ« kĂ«naqur me dorĂ«n tuaj, ose dĂ«shironi qĂ« lojtarĂ«t e tjerĂ« tĂ« besojnĂ« se keni njĂ« dorĂ« tĂ« mirĂ«, kĂ«shtu qĂ« ju do tĂ« rrisni bastin tuaj dhe do tĂ« vazhdoni tĂ« luani.
 • Ju mund tĂ« palosni – Kjo do tĂ« thotĂ« se dora juaj nuk Ă«shtĂ« mjaft e mirĂ« pĂ«r tĂ« vazhduar tĂ« luani dhe nuk mund ta pĂ«rmirĂ«soni atĂ« me letra shtesĂ«. Ju nuk do ta fitoni kĂ«tĂ« dorĂ« nĂ«se palosni, por nĂ« tĂ« njĂ«jtĂ«n kohĂ« nuk do tĂ« humbni as çipat.
 • Mund tĂ« telefononi – Kjo do tĂ« thotĂ« se do t'ju duhet t'i pĂ«rgjigjeni bastit tĂ« lojtarit tĂ« mĂ«parshĂ«m qĂ« ngriti bastin.
 • Ju mund tĂ« kontrolloni - Kjo do tĂ« thotĂ« qĂ« askush para jush nuk e ka rritur bastin, kĂ«shtu qĂ« ju mund tĂ« kaloni opsionin pĂ«r tĂ« vĂ«nĂ« bast.

Ideja e lojës është të formojë dorën më të mirë të pokerit me pesë letra. Këto janë renditjet e duarve nga vlera më e ulët tek ajo më e lartë:

 • High Card - NĂ«se nuk mund tĂ« bĂ«het asnjĂ« kombinim, atĂ«herĂ« dora juaj vlerĂ«sohet nĂ« kartĂ«n mĂ« tĂ« lartĂ« tĂ« vetme. NĂ« rast se dy lojtarĂ« kanĂ« tĂ« njĂ«jtin karton tĂ« lartĂ«, letra e dytĂ« mĂ« e lartĂ« do tĂ« prishte barazimin.
 • NjĂ« palĂ« - Ky Ă«shtĂ« njĂ« çift i formuar kur keni dy letra tĂ« njĂ«jta.
 • Dy çifte - Kur mĂ« shumĂ« se njĂ« lojtar ka dy çifte, atĂ«herĂ« fiton lojtari me çiftin mĂ« tĂ« lartĂ«.
 • Tre tĂ« njĂ« lloji - Kur keni 3 letra me tĂ« njĂ«jtĂ«n vlerĂ«.
 • Straight - Kjo Ă«shtĂ« njĂ« dorĂ« me pesĂ« letra qĂ« pĂ«rbĂ«het nga letra qĂ« ekzekutohen nĂ« njĂ« sekuencĂ«, pavarĂ«sisht nga kostumi.
 • Flush - Kjo Ă«shtĂ« njĂ« dorĂ« me pesĂ« letra me letra tĂ« tĂ« njĂ«jtit kostum.
 • Full House - Ky Ă«shtĂ« njĂ« kombinim i tre-ve-njĂ« lloji dhe njĂ« palĂ« nĂ« tĂ« njĂ«jtĂ«n dorĂ«.
 • Four of a Kind - Kjo Ă«shtĂ« njĂ« dorĂ« me katĂ«r letra me tĂ« njĂ«jtĂ«n vlerĂ«.
 • Straight Flush - Kjo Ă«shtĂ« njĂ« dorĂ« prej pesĂ« letrash radhazi, tĂ« gjitha nga i njĂ«jti kostum.
 • Royal Flush - Kjo Ă«shtĂ« dora mĂ« e mirĂ« e formuar nga njĂ« Straight Flush qĂ« shkon te Ace, pĂ«r shembull, njĂ« 10, Jack, Queen, King dhe Ace of spades.
1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë
Rishikimi i Kazinosë së Mummy's Gold
2021-03-08

Rishikimi i Kazinosë së Mummy's Gold

Kazinoja e Mummy's Gold është në treg që nga viti 2014. Kjo kazino online ofron një shumëllojshmëri lojërash dhe drejton promovime të ndryshme. Për sa i përket pajtueshmërisë ligjore dhe sigurisë së lojtarit, ai plotëson të gjitha kërkesat ndërkombëtare të një kazinoje. Në dritën e këtij fakti, lojtarët e shohin atë të besueshëm dhe të sigurt. Disa pika kryesore në lidhje me kazinonë e Mummy's; konfidencialiteti është i garantuar, lojërat janë të drejta dhe tërheqjet për të gjithë fituesit janë të garantuara, me kusht që të përmbushen kërkesat e basteve.