Kosmonaut Casino

Age Limit
Kosmonaut Casino
Kosmonaut Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Kosmonaut Casino është një kazino online miqësore me kripto, e lançuar në vitin 2020. Është e licencuar dhe e rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Kosmonaut Casino ofron një gamë të gjerë lojërash kazino (mbi 5000) duke përfshirë lojëra elektronike, video poker, lojëra tavoline, jackpot dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Kazino Kosmonaut merr frymëzim nga eksplorimi ndërgalaktik dhe ka adoptuar veçori të ndryshme bazuar në eksplorimin e hapësirës.  

Të gjitha lojërat e disponueshme janë optimizuar për t'u luajtur në pajisje të shumta, duke përfshirë telefonat celularë. Depozitimi në Kosmonaut Casino sigurohet me teknologjinë më të fundit të enkriptimit SSL dhe muret e zjarrit modern.

Një anëtar i Dama NV Kosmonaut është një kompani motër e BitStarz, KatsuBet, RocketPlay, 7BitCasino dhe Wild Tornando, mes kazinove të tjera.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (11)
Bonus cashbackBonus nuk ka basteshBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Irlandeze
Japoneze
Polake
Portugeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (15)
BaccaratBileta gërvishtëseBingoBlackjack
Blackjack Party
Classic Roulette Live
CrapsKeno
Live Multiplayer Poker
Live Speed Baccarat
Live Speed Blackjack
Live Speed Roulette
PokerRuletëSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Accent Pay
AstroPay
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
E-wallets
EcoPayz
Ethereum
Interac
MaestroMiFinityMuchBetter
Neosurf
Neteller
Online Bank Transfer
QIWI
Siru Mobile
Skrill
Venus Point
Visa
Visa Debit
Wire Transfer
iDEAL
MonedhatMonedhat (12)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Australia
Austria
Brazili
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (36)