Rishikimi i kazinosë GSlot - Payments

GSlotResponsible Gambling
CASINORANK
8.17/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 200 dollarë + 200 rrotullime falas
Miqësore për celularin
6000+ lojëra
Kazino shumëgjuhëshe
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Miqësore për celularin
6000+ lojëra
Kazino shumëgjuhëshe
GSlot is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Një nga veçoritë më të mira të GSlot Casino është fakti që kjo kazino u ofron lojtarëve të regjistruar një bollëk të metodave të depozitimit dhe tërheqjes.

Falë faktit që kazinoja përdor softuerin më të fundit të enkriptimit 128-bit SSL, lojtarët mund të jenë të sigurt duke ditur se siguria është në vend dhe se palët e treta të padëshiruara nuk do të kenë akses në informacione të ndjeshme.

Megjithatë, numri i mënyrave të pranuara të pagesës mund të ndryshojë, në varësi të vendndodhjes së lojtarit.

Lojtarët e regjistruar në GSlot Casino mund të depozitojnë dhe tërheqin fonde kurdo që të duan. Nëse ata po planifikojnë të tërheqin fitimet e bëra me një nga bonuset e paraqitura (bonusi i mirëseardhjes, Bonusi javor, Bonusi i së enjtes), ata duhet të kenë parasysh se bonuset vijnë me disa kushte dhe kushte që duhen përmbushur.

Kërkesat e basteve janë ndër T&C më të rëndësishme, kështu që lojtarët duhet t'u kushtojnë vëmendje këtyre detajeve. Shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin në GSlot Casino është vendosur në 20 dollarë, ndërsa shuma maksimale është vendosur në 5,000 dollarë për transaksion.

Rasti është i njëjtë për depozitat - depozita minimale është 20 dollarë ndërsa depozita maksimale është 5,000 dollarë.

Përpara se lojtarët të tërheqin fondet nga llogaritë e tyre, atyre do t'u kërkohet t'i verifikojnë ato. Për fat të mirë, procesi është jashtëzakonisht i thjeshtë dhe do të marrë vetëm disa minuta për të përfunduar.

Pas regjistrimit të një llogarie, GSlot Casino do t'u kërkojë lojtarëve të dërgojnë disa dokumente që mund të konfirmojnë emrin dhe adresën e tyre të vërtetë. Pasi lojtarët të dërgojnë dokumentet e kërkuara, kazinoja do të verifikojë menjëherë llogarinë e tyre dhe ata do të jenë në gjendje të tërheqin para me lehtësi.

Nëse lojtarët përballen me disa probleme në lidhje me depozitat ose tërheqjet, ata duhet të kontaktojnë me ekipin e mbështetjes së klientit të kazinosë. Mbështetja e klientit në GSlot Casino mund të arrihet përmes Live Chat ose duke plotësuar një formular në internet. Kazinoja do të përgjigjet menjëherë.

Nëse rastësisht ka një mosmarrëveshje midis lojtarit dhe GSlot, lojtarët mund të kontaktojnë gjithmonë Autoritetin e Lojërave të Maltës. Ky organ qeverisës ka licencuar GSlot Casino dhe ka fuqinë për të zgjidhur çdo mosmarrëveshje që mund të lindë.

Depozitat në GSlot janë të menjëhershme dhe nuk vijnë me asnjë tarifë. Tërheqjet nuk kanë asnjë tarifë, por koha e përpunimit varet nga metoda e zgjedhur.

Kartat e kreditit dhe të debitit kanë një kohë përpunimi deri në 3 ditë pune, transfertat bankare përpunohen brenda 5 ditëve të punës dhe pjesa tjetër e metodave të tërheqjes vijnë me përpunim të menjëhershëm.