Gaming Club - Promotions & Offers

Age Limit
Gaming Club
Gaming Club is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Promotions & Offers

Bonuset dhe promovimet fitimprurëse janë të disponueshme në baza ditore si për lojtarët e rinj ashtu edhe për ata ekzistues. Klubi i Lojërave është krenar që i shpërblen lojtarët e tyre rregullisht dhe i mban ata të lumtur, kështu që nëse nuk keni një llogari, është koha që ta krijoni një të tillë.

Ka bonuse të ndryshme që mund të merrni pasi t'i bashkoheni familjes së Gaming Club. Për të nisur gjërat, kazinoja shpërblen të gjithë lojtarët e rinj me një bonus mirëseardhjeje të dyfishtë depozite që shkon deri në 350 dollarë. Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus 100% ndeshje deri në 200 dollarë, dhe herën e dytë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 150% deri në 150 dollarë.

Gjërat e ardhshme që ofrohen janë promovime të ndryshme të mbushura me çmime. Ju mund të merrni bonuse ditore, javore dhe mujore me kredite kazino, rrotullime falas dhe bonuse në para.

Pasi të bashkoheni në kazino, bëheni anëtar i klubit të tyre të Besnikërisë, ku merrni pikë sa herë që vendosni një bast me para të vërteta. Pasi të grumbulloni pikë të mjaftueshme, mund t'i shkëmbeni ato me kredite bonus. Shpërblimet nuk ndalen këtu, do të përfitoni edhe bonuse në përqindje të ndeshjes së mesjavës dhe fundjavës dhe nëse arrini të bëheni pjesë e programit të shpërblimit VIP do të keni një trajtim të veçantë.

Regjistrohu / Oferta për Klientin e Ri

Lojtarët e rinj në Gaming Club do të marrin një bonus të dyfishtë. Pjesa e parë do t'ju shpërblejë me rrotullime falas dhe pjesa e dytë është bonusi i ndeshjes. Herën e parë që depozitoni në kazino do të merrni një bonus depozite prej 100% dhe herën e dytë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 150%.

Total score7.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1994
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Italiane
Japoneze
Kroate
Letonisht
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Credit Cards
Debit Card
Interac
MasterCardNetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
MonedhatMonedhat (15)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (7)
Brazili
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)