Rishikimi i kazinosë Drück Glück

Drück GlückResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 100 dollarë
Pranon PayPal
Xhekpote për orë
Aplikacioni i disponueshëm
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Pranon PayPal
Xhekpote për orë
Aplikacioni i disponueshëm
Drück Glück is not available in your country. Please try:
Aiden Murphy
ReviewerAiden MurphyReviewer
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Bonuses

Bonuses

Pasi të bashkoheni me familjen Drueck Glueck, do të keni të drejtë për shumë bonuse të ndryshme. Ato janë si shpërblime të vogla që merrni nga kazino për të qenë klienti i tyre besnik. Dhe, edhe pse ndonjëherë këto shpërblime nuk janë kolosale, ato do t'ju çojnë ende shumë.

Lista e plotë e bonuseve të Drück Glück
Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+2
+0
Mbyll
Games

Games

Lojëra të ndryshme janë në dispozicion për ju kur bashkoheni me familjen Drueck Glueck. Pavarësisht se cila është shija juaj në lojëra, mund të gjeni atë që ju pëlqen në kazino. Lajmi i mirë është se ju mund të luani shumicën e lojërave falas për të parë se për çfarë bëhet fjalë. Dhe kjo është një mundësi e shkëlqyer për të praktikuar rregullat ose për të zhvilluar një strategji nëse jeni adhurues veçanërisht i lojërave në tryezë.

Software

Kazinoja ofron një numër lojërash nga ofrues të ndryshëm softuerësh, në varësi të llojit të lojës që klienti dëshiron të luajë. Një numër i shitësve të softuerëve të automatëve të lojërave elektronike janë në dispozicion, si p.sh NetEnt. Kazinoja gjithashtu ka lojëra të drejtpërdrejta përmes faqes së tyre të internetit ku klientët mund të luajnë blackjack ose poker.

Payments

Payments

Drueck Glueck ka shtuar sa më shumë mënyra pagese të jetë e mundur për t'i bërë gjërat më të lehta për ju. Për më tepër, ata kanë shtuar Paypal, Neteller dhe Skrill si opsione, pasi këto janë një nga mënyrat më të besueshme të pagesës si nga lojtarët ashtu edhe nga kazinotë.

Deposits

Pasi të bashkoheni me familjen Drueck Glueck, duhet të depozitoni për të filluar të luani për para të vërteta. Ka shumë mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni duke përfshirë Abaqoos, Boleto Bancario, ClickandBuy, ecoPayz, EntroPay, Euteller, eWire, iDeal, Maestro, MasterCard, Moneta.ru, Neteller, Przelewy24, QIWI, Skrill, Sofortuberwaisung, Ukash, Visa Electron.

Withdrawals

Jemi të sigurt që tërheqja është një pjesë shumë emocionuese e të gjithë lojës në përvojën e kazinosë. Për këtë arsye, Drueck Glueck e ka bërë procedurën sa më të thjeshtë. Ju mund të përdorni një nga metodat e mëposhtme për të bërë një tërheqje nga llogaria juaj Bitcoin, EcoPayz, Maestro, Paypal, Paysafecard, Skrill. Neteller, Solo, Switch, Visa, Wire Transfer.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Lojtarët nga vende të caktuara munden`hapni një llogari në Drueck Glueck dhe luani për para të vërteta. Kjo mund të ndodhë për shumë arsye të ndryshme. Nëse doni të shihni nëse ju lejohet të luani në kazino, atëherë duhet të kontrolloni listën e vendeve të kufizuara.

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+8
+6
Mbyll

Languages

Drück Glück është një kazino që është e disponueshme në shumë vende, kështu që për këtë arsye është e një rëndësie vendimtare që të jetë e disponueshme në gjuhë të ndryshme.

Në këtë pikë, ju mund të zgjidhni një nga gjuhët e mëposhtme: anglisht, italisht, finlandisht, frëngjisht, gjermanisht, polonisht, suedisht, norvegjez, portugalisht, spanjisht, rumanisht, rusisht, greqisht, bullgarisht, danezisht, hungarisht, sllovakisht, turqisht dhe kroate.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për Drück Glück . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit Drück Glück dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të Drück Glück ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Security

Drueck Glueck vë lojtar`Siguria të jetë prioriteti i tyre kryesor. Kjo është një nga arsyet kryesore pse kjo kazino është kaq e popullarizuar në mesin e kumarxhinjve. Ata përdorin kriptimin më të fundit SSL për të mbrojtur informacionin tuaj personal dhe financiar.

Responsible Gaming

Varësia nga kumari është një çështje serioze për të cilën duhet të jeni të vetëdijshëm. Është mirë të hyni në botën e lojërave të fatit në internet duke ditur se mund të ketë disa pasoja nëse i lini gjërat të dalin jashtë kontrollit.

Mjetet për vetë-kufizim

 • Mjeti i kufirit të depozitës
 • Mjeti për vetë-përjashtim
 • Mjeti i qetësimit dhe ndërprerjes
 • Mjeti për vetë-vlerësim
About

About

Drück Glück u lançua në vitin 2015 dhe është një kazino mjaft e re, por në pak vitet e ekzistencës së saj, ka arritur të lërë gjurmë në industrinë e kazinove online. Kazinoja mundësohet nga SkillOnNet dhe ka licenca në Maltë, Danimarkë, Mbretërinë e Bashkuar dhe Schleswig Holstein.

Fakte të shpejta

Kompania: Skill On Net Limited
Viti i themelimit: 2015

Account

Nëse dëshironi të filloni të luani në Drueck Glueck Casino, duhet të krijoni një llogari fillimisht. Nuk ka asgjë për t'u shqetësuar këtu sepse do të duhen vetëm disa minuta nga koha juaj për të krijuar një të tillë.

Support

Ekipi i mbështetjes së klientit në Drueck Glueck mund të arrihet në çdo kohë të ditës. Ata janë të gjithë miqësorë dhe të sjellshëm dhe do të bëjnë gjithçka që është në fuqinë e tyre për t'ju ndihmuar të zgjidhni problemin që keni.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të Drück Glück . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në Drück Glück . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

Duket se Drueck Glueck Casino di se si t'i fillojë gjërat siç duhet duke shpërblyer lojtarë të rinj vetëm për krijimin e llogarisë së tyre. Domethënë, do të merrni 10 rrotullime falas që mund t'i luani në njërën nga këto lojëra Gonzo's Quest, Jack and the Beanstalk dhe Starburst, dhe më vonë ju presin shumë surpriza të tjera.

FAQ

A më duhet një kod bonus në Drueck Glueck?

Ju nuk keni nevojë për një kod bonus për të marrë bonusin e mirëseardhjes në Drueck Glueck Casino. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të krijoni një llogari të re dhe të bëni depozitën tuaj të parë dhe fondet e bonusit do të transferohen automatikisht në llogarinë tuaj.

A ka një bonus pa depozite në dispozicion në Drueck Glueck Casino?

Një bonus pa depozite është një mundësi e shkëlqyer, veçanërisht për lojtarët e rinj. Ato ju lejojnë të shijoni lojën pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja. Lajmi i mirë është se Drueck Glueck ka një bonus pa depozitë në dispozicion në këtë pikë, dhe herë pas here u pëlqen të befasojnë klientët e tyre besnikë me një bonus pa depozitë.

Çfarë e bën Drueck Glueck Casino të dallohet në turmë?

Drueck Glueck është një kazino me reputacion që shumë lojtarë i besojnë plotësisht. Kjo për shkak se kazinoja ka kohë që ekziston dhe fakti që i rezistoi kohës thotë shumë. Ata kanë një ofertë mirëseardhjeje shumë bujare që tërheq klientë të rinj, por gjithashtu ofrojnë bonuse dhe promovime të rregullta për të mbajtur të kënaqur klientët e tyre besnikë. Ato ofrojnë lojëra të ndryshme me cilësi të mirë nga disa prej ofruesve më të mirë të programeve kompjuterike në industri.

A janë të sigurta të dhënat e mia private?

Kazinoja përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit për të mbajtur të sigurta të dhënat tuaja financiare dhe personale. Për më tepër, kazinoja përdor gjithashtu një gjenerues të certifikuar të numrave të rastësishëm që ofron rezultate të rastësishme. Kjo do të thotë që ju nuk mund të parashikoni rezultatin e lojës dhe për më tepër, askush nuk mund të ngacmojë as rezultatet.

Kazinoja ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar, duke përfshirë ato nga komisionet e lojërave të Maltës, Mbretërisë së Bashkuar, Danimarkës dhe Schleswig-Holstein.

Cilat monedha janë të disponueshme në Drueck Glueck?

Kur krijoni llogarinë tuaj për herë të parë, kazino do të caktojë monedhën më logjike sipas vendbanimit tuaj. Më vonë, ju mund të ndryshoni monedhën duke bërë depozitën tuaj të parë duke përdorur monedhën e zgjedhur.

Ju mund të zgjidhni një nga monedhat e mëposhtme GBP, EUR, CHF, USD, AUD, CAD, DKK, SEK, NOK, ZAR dhe RUB. Mbani në mend se pasi të zgjidhni monedhën që preferoni, nuk mund ta ndryshoni më vonë.

Në cilat platforma mund të luaj në kazino?

Ju mund të shijoni lojërat tuaja të preferuara në Drueck Glueck në shumë platforma të ndryshme duke përfshirë kompjuterin tuaj, tabletin ose smartphone.

Nga cilët ofrues lojërash mund të luaj lojëra në kazino?

Drueck Glueck ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike për të sjellë lojërat më cilësore në rrugën tuaj. Ju mund të luani lojëra nga Amaya, NextGen, NetEnt, WMS, Merkur dhe Evolution, vetëm për të përmendur disa.

Si të kërkoni një bonus falas?

Përveç ofertës së mirëseardhjes, ka shumë bonuse të ndryshme që mund të kërkoni në kazino. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të lundroni në seksionin e bonusit. Nëse keni një kod kuponi, mund ta shkruani atë dhe të klikoni në butonin Submit dhe bonusi është i juaji për të luajtur.

Çfarë lojërash mund të luaj me bonusin tim?

Pothuajse të gjitha bonuset në Kazino Drueck Glueck kanë kërkesa 'Standard Bast'. Kjo do të thotë që ju mund të vendosni baste në lojëra elektronike dhe letra gërvishtëse në përgjithësi. Por, ne ju këshillojmë të kontrolloni termat dhe kushtet e çdo bonusi përpara se ta pranoni atë.

Çfarë ofertash ka kazino Drueck Glueck?

Drueck Glueck ka lloje të ndryshme ofertash vetëm për ju. Ata duan që përvoja juaj në kazino të fillojë mirë, kështu që për këtë arsye, ata ju ofrojnë një bonus mirëseardhjeje shumë bujare.

Dhe, sapo të bëheni të rregullt në kazino, mund të shijoni shumë shpërblime të ndryshme në formën e rrotullimeve falas dhe shpërblimeve në para. Për këtë arsye, ne ju këshillojmë që të kontrolloni rregullisht zgjedhjet tuaja ditore sepse disa oferta janë të disponueshme për një kohë të caktuar, kështu që ju fituat`nuk mungon asgjë.

A është e mundur të kontrolloni kërkesat e mia për bast?

Po, sa herë që dëshironi, mund të gjurmoni kërkesat tuaja të bastit për bonus. Drueck Glueck Casino ka bërë që kjo procedurë të jetë shumë e thjeshtë dhe e përshtatshme për ju. Ju mund ta bëni këtë duke hyrë në arkë dhe më pas duke lundruar te seksioni i Bonuseve.

A ka një program besnikërie në Drueck Glueck?

Po, ekziston një program besnikërie që vazhdon të shpërblejë lojtarët. Ata kanë përshtatur programin VIP për t'iu përshtatur nevojave të gjithsecilit, në mënyrë që të mund të përfitoni shumë përfitime pasi të bashkoheni në kazino dhe të bëheni një lojtar besnik.

Cilat metoda janë në dispozicion për të bërë një depozitë?

Pasi të bashkoheni në kazino, ndoshta do të dëshironi të luani për para të vërteta. Ju mund të bëni një depozitë duke përdorur shumë mënyra të ndryshme pagese, duke përfshirë kartat e kreditit/debitit, Neteller, Skrill dhe shumë opsione të tjera të pagesave elektronike. Thjesht drejtohuni te arkëtari dhe zgjidhni atë që ju përshtatet më shumë.

A duhet të dërgoj ndonjë dokument në kazino përpara një tërheqjeje?

Për arsye sigurie, duhet të kaloni procedurën e verifikimit. Kazinoja kërkon që të dërgoni dokumente verifikimi pak para se të dëshironi të bëni tërheqjen tuaj të parë. Ju duhet të dërgoni kopje të dokumenteve të mëposhtme:

 • Një faturë komunale jo më e vjetër se 6 muaj.
 • Një kopje e kartës suaj të kreditit, për arsye sigurie duhet të mbuloni 8 shifrat e mesme në pjesën e përparme të kartës suaj.
 • Vërtetim ID.

Kur kërkoni një tërheqje në një llogari të portofolit elektronik, dërgoni një pamje ekrani që do të përfshijë numrin e llogarisë dhe adresën tuaj të emailit.

Kazinoja do të kontrollojë të gjitha dokumentet tuaja brenda 12 orëve dhe nëse nevojitet një verifikim shtesë, mund të zgjasë pak më shumë.

Sa kohë do të duhet për të marrë fitimet e mia?

Nëse e keni kaluar procedurën e verifikimit, atëherë do t'ju duhen jo më shumë se 24 orë për të marrë fitimet tuaja. Ju lutemi mbani mend se kazinoja mund të kërkojë disa dokumente shtesë në çdo kohë nëse ata besojnë se janë të nevojshme.

Çfarë do të thotë mesazhi "Nuk mund të tërhiqesh kur ke bonuse aktive, ju lutemi kontaktoni mbështetjen për të zgjidhur këtë problem"?

Nëse keni një bonus aktiv në llogarinë tuaj, atëherë nuk do të jeni në gjendje të bëni një tërheqje të fondeve tuaja. Ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të kërkoni një tërheqje, përndryshe rrezikoni të humbni paratë tuaja.

A mund të vendos kufizime në llogarinë time?

Ju mund të vendosni shumë kufij të ndryshëm në llogarinë tuaj. Ne inkurajojmë një lojtar të ri që ta bëjë këtë, sepse në këtë mënyrë do të keni më shumë kontroll mbi fondet tuaja dhe nuk do ta lejoni veten të tejkaloni buxhetin tuaj. Ju mund të vendosni limite ditore, javore dhe mujore, dhe që kjo të funksionojë, ju duhet t'i mbani fund ujdisë.

A ka ndonjë tarifë përpunimi në kazino?

Nëse ka ndonjë tarifë përpunimi, ato do të shfaqen qartë kur dëshironi të bëni një depozitë ose tërheqje.

Çfarë duhet të bëj në rast se harroj fjalëkalimin tim?

Drueck Glueck nuk mban një regjistrim të fjalëkalimit tuaj për arsye sigurie, por ata do t'ju ndihmojnë të rikuperoni tuajin në rast se e harroni atë. Nëse kjo ndodh, ju duhet të klikoni në lidhjen "Keni harruar fjalëkalimin" të cilin mund ta gjeni poshtë kutisë ku supozohet të jetë fjalëkalimi juaj. Ju do të duhet t'i përgjigjeni pyetjes sekrete që keni paraqitur gjatë regjistrimit.

Si të verifikoj llogarinë time?

Kur regjistroheni për një llogari në Drueck Glueck Casino, ata do t'ju dërgojnë një email me një lidhje verifikimi. Gjithçka që duhet të bëni është të shkoni te emaili juaj dhe të klikoni në lidhjen e verifikimit, është kaq e thjeshtë.

Loja ime ngriu. Cfare duhet te bej?

Është e mundur të hasni disa probleme teknike kur luani online, por nuk ka asgjë për t'u shqetësuar. Mund të provoni të dilni dhe më pas të identifikoheni përsëri në llogarinë tuaj. Fondet tuaja dhe loja juaj do të jenë ashtu siç i keni lënë kur të identifikoheni përsëri.

Unë kam marrë një mesazh që unë jam identifikuar tashmë në llogarinë time. Çfarë do të thotë kjo?

Ju mund të hyni në kazino duke përdorur pajisje të shumta, kështu që kjo do të thotë që ju jeni ende i identifikuar nga një pajisje tjetër. Duhet të gjurmoni pajisjen dhe të dilni përpara se të jeni në gjendje të identifikoheni përsëri nga një pajisje tjetër.

Mora një mesazh që më duhet të aktivizoj dritaret kërcyese që faqja e internetit të vazhdojë të luajë. Çfarë do të thotë kjo?

Nëse e keni marrë këtë mesazh, atëherë kjo do të thotë që ju duhet të konfiguroni bllokuesin e dritareve kërcyese sepse ekziston një program që parandalon shfaqjen e dritareve kërcyese. Për ta bërë këtë, duhet të ndiqni këto hapa të thjeshtë:

 • Duhet të klikoni menunë Chrome në shiritin e veglave të shfletuesit.
 • Zgjidhni cilësimet.
 • Pastaj klikoni në Cilësimet e Avancuara.
 • Klikoni në butonin Cilësimet e përmbajtjes në seksionin e privatësisë.
 • Zgjidhni "Lejo të gjitha faqet" që të shfaqin dritare kërcyese në seksionin "Shkarkime".
 • Dhe në fund, klikoni 'Aplikoni'.
Live Casino

Live Casino

Lojërat Live Casino janë ndër më të njohurat në Kazino Drueck Glueck. Ju mund të luani për para të vërteta ruletë live, blackjack ose baccarat me një tregtar të drejtpërdrejtë. Dhe për më tepër, mund të gjeni lojëra nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerit, duke përfshirë studiot NetEnt Live, Extreme Live Gaming dhe Evolution Gaming.

Mobile

Mobile

Ju mund të shijoni më shumë se 500 lojëra me rezolucion të lartë sapo të bashkoheni në kazino Drueck Glueck. Dhe për më tepër, ju mund t'i luani ato në lëvizje, sa herë që dëshironi falë platformës së tyre celulare.

Affiliate Program

Affiliate Program

Nëse dëshironi të bashkoheni me Programin e Filialeve në Drueck Glueck Casino, mund ta bëni këtë duke plotësuar thjesht formularin e regjistrimit. Kjo procedurë është shumë e thjeshtë, ku duhet të futni të dhënat tuaja.