Dachbet

Age Limit
Dachbet
Dachbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Dachbet

DachBet është një faqe e re e lojërave të fatit në internet që ofron një gamë fantastike prej mbi 2000 lojërash kazino, si dhe një zonë fantastike të librave sportiv me qindra shanse për një sërë ngjarjesh sportive. Bellona NV, e cila gjithashtu zotëron dhe operon disa marka të tjera, e zotëron dhe operon atë.

Pse të luani në kazino Dachbet?

Çdo ditë në Dachbet, mund të keni një përvojë Oktoberfest duke përfituar nga ringarkimet e shkëlqyera dhe duke luajtur lojëra elektronike, jackpot dhe lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë. Kërkoni paketën tuaj të mirëseardhjes duke u regjistruar në Dachbet.

Dachbet është një faqe e sigurt e lojërave të fatit në internet. Është i licencuar dhe i rregulluar në Curacao, dhe ekipi Dachbet përdor enkriptimin SSL për të përpunuar të gjitha pagesat. Tani është koha për të luajtur 1000 lojëra elektronike dhe lojëra të ndershme. Si rezultat, do të kënaqeni duke luajtur në kazino online Dachbet.

About

Dachbet është një lojtar i ri në internet që u themelua në vitin 2021 dhe është i licencuar në Curacao. Bellona NV e drejton atë dhe Delasport është përgjegjës për platformën e basteve. Lojtarët nga më shumë se 150 vende pranohen në librin sportiv.

Faqja e internetit ka një strukturë shumë miqësore për përdoruesit dhe shfletimi i saj nuk duhet të jetë i vështirë sepse i gjithë informacioni është i organizuar siç duhet në pjesë të ndryshme. Në krye të ekranit tuaj, do të shihni skeda të mëdha për lojërat kryesore të kazinosë dhe kategoritë e librave sportiv, si dhe Promocionet.

Games

Koleksioni i lojërave në kazino DachBet është i shkëlqyer dhe përditësohet vazhdimisht me publikimet më të fundit nga prodhuesit kryesorë. 

Slots

Book of Dead, Starburst, Sweet Bonanza, Tyrant King Megaways, Amazon Island Megaways, Starz Megaways, Fruit Shop Megaways dhe shumë të tjera janë ndër vendet e disponueshme.

Lojëra tavoline

Ekzistojnë gjithashtu një numër lojërash tavoline për të zgjedhur, kështu që lojtarët do të kenë shumë zgjedhje. Lojëra të njohura si Blackjack, Roulette dhe Poker janë mes tyre. Ka shumë tabela me tematikë dhe secila tabelë mund të ketë grupin e vet të rregullave dhe kufijve të tabelave, duke e bërë secilën lojë unike.

Video Poker

Ata që duan video poker do të gjejnë shumë për të zgjedhur. Lojërat si Aces dhe Eights, Jacks or Better dhe Bonus Poker janë të disponueshme. Lojërat e rastësishme janë ndër lojërat e tjera të disponueshme në holl.

Kazino live

Ka më shumë lojëra në kazino live, por ato priten nga lojtarë të jetës reale, tamam si në një kazino me bazë tokësore. Lojtarët mund të shijojnë lojëra me cilësi të lartë nga ofrues të shquar si Ezugi dhe Evolution Gaming.

Bonuses

Bonuset e disponueshme në Dachbet janë fantastike! Çdo aspekt i saj na tërheq neve. Bonusi i mirëseardhjes i Dachbet përbëhet nga një paketë gjithëpërfshirëse mirëseardhjeje që mbulon katër depozitat tuaja të para. Paketa e mirëseardhjes ka një vlerë totale potenciale prej 1000 €. 

Depozita juaj e parë ju siguron një bonus 125% dhe deri në 125 € në fonde shtesë. Investimi juaj i dytë do të rrisë bankrollin tuaj me 75%, deri në 250 €. Depozita e tretë e paketës së mirëseardhjes ofron një bonus 50% deri në 400 €. Nxitja përfundimtare në paketën e mirëseardhjes është një bonus ndeshje 100% deri në 225 € në depozitën tuaj të katërt. Kërkesa e bastit për bonusin është 40 herë x(d+b).

Përfitoni nga ringarkimet ekzistuese të lojtarëve dhe ofertat speciale të librave sportiv nëse jeni i rregullt në Dachbet.

Payments

Vendi juaj i rezidencës përcakton mënyrat e disponueshme të pagesës në kazino DachBet. Ju do të jeni në gjendje të zgjidhni nga opsionet e mëposhtme pasi të keni krijuar një llogari:

 • Viza
 • Neteller
 • Skrill
 • GiroPay
 • MasterCard dhe shumë të tjerë

Shuma minimale e depozitës është 10 €, ndërsa shuma minimale e tërheqjes është 20 €. Duhen deri në 3 ditë pune për tërheqje. 

Monedhat

Shumë monedha dhe opsione pagese janë të disponueshme për depozita dhe tërheqje të lehta. Ka pothuajse 40+ monedha të mbështetura. Disa nga monedhat më të njohura të pranuara nga kjo kazino në internet janë:

 • GBP
 • CAD
 • USD
 • EUR
 • BR dhe shumë të tjera

Languages

Faqja është e disponueshme në një sërë gjuhësh dhe është e aksesueshme nëpërmjet platformave online dhe celulare. Gjuhët e mëposhtme mbështeten:

 • anglisht
 • finlandez
 • frëngjisht
 • gjermanisht
 • italisht

Software

Ofruesit e softuerit

Nga një shumëllojshmëri e jashtëzakonshme e ofruesve më të mirë të programeve kompjuterike, ju mund të luani mbi 1000 lojëra, duke përfshirë lojëra elektronike kryesore, jackpote të mëdha dhe përvoja tërheqëse të drejtpërdrejta të kazinosë. Këta ofrues softuerësh janë:

 • Lojë pragmatike
 • Lojëra me Tigër të Kuq
 • Evolucioni
 • Boomin Games
 • iSoftBet dhe shumë të tjerë

Support

Nëse keni nevojë për mbështetje gjatë lojës në Dachbet, keni katër opsione. Përgjigjet e pyetjeve në lidhje me gjithçka, nga siguria deri te kumari i përgjegjshëm mund të gjenden në seksionin FAQ. Mënyra të tjera për të kontaktuar ekipin e shërbimit të klientit përfshijnë ndihmën e emailit dhe telefonit.

Zgjidhni një kategori nga menyja rënëse për t'u lidhur me agjentin më të mirë të disponueshëm të drejtpërdrejtë kur përdorni këtë bisedë me veçori. Në Android, iOS dhe desktop, merrni ndihmën që ju nevojitet 24/7.

Pse ia vlen të luash në kazino Dachbet?

DachBet bëri përpjekje të mëdha për të përfshirë disa nga aspektet më vitale të një kazinoje në internet. Paketa e Mirëseardhjes përfshin një numër të madh bonusesh, një përzgjedhje lojrash që përfshin shumë të preferuara të vjetra, si dhe tituj krejt të rinj nga furnitorë të mirënjohur dhe një gamë të gjerë opsionesh pagese. Megjithatë, kushtet e bonusit nuk janë ideale.

Shërbimi ndaj klientit është i shkëlqyer, me një bisedë të drejtpërdrejtë në dispozicion 24 orë në ditë, 7 ditë në javë. Është gjithashtu i disponueshëm në një larmi gjuhësh nëse anglishtja nuk është gjuha juaj e parë.

Total score7.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonusi VIPBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Italiane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Credit Cards
Crypto
EcoPayz
Euteller
Fast Bank Transfer
GiroPay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPaysafe CardSkrill
Sofort
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (79)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Maqedonas
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Kanadez
Dollari Namibian
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Estonian Kroon
Euro
Forintë Hungarisht
Franga AQF të Afrikës Perëndimore
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Ruandeze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Latvian lati
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Peso uruguaiane
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali i Omanit
Rieli Kamboxhian
Ringgiti Malajzian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Mauritiane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (14)
Austria
Finlanda
Hungaria
Kanadaja
Kroacia
Luksemburgu
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Shqipëria
Turqia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (48)