Blizz Casino Rishikimi 2024

Blizz CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus BTC 1
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Blizz Casino is not available in your country. Please try:
Aiden Murphy
ReviewerAiden MurphyReviewer
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
Bonuses

Bonuses

Blizz Casino prezanton lojtarët e saj të rinj në një botë bonusesh fitimprurëse dhe promovime të rregullta përmes një oferte të mirëseardhjes. Megjithatë, kjo kazino nuk ka një ofertë pa depozitë; prandaj lojtarët duhet të bëjnë një depozitë. Paketa e mirëseardhjes ofron deri në një bonus 100% deri në 1BTC në depozitën e parë. Një lojtar merr një bonus 50% deri në 1.2 BTC në depozitën e dytë. Lojtarët duhet të plotësojnë një kërkesë të bastit 40 herë përpara se të arkëtojnë bonusin, i cili duhet të vihet plotësisht brenda 30 ditëve.

Blizz Casino gjithashtu shpërblen klientët e saj besnikë duke u ofruar atyre shërbime ekskluzive, bonuse të mira dhe promovime që ia vlejnë besnikërisë së tyre.

Bonuset e tjera të disponueshme në kazino përfshijnë;

 • Kthimet javore të parave të gatshme
 • Bie dhe fiton
Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+8
+6
Mbyll
Games

Games

Kazinoja ka bashkëpunuar me mbi 80 ofrues lojërash për të ndërtuar një sallë gjithëpërfshirëse lojrash me mbi 4000 lojëra kazino. Këto lojëra ofrojnë kufizime unike të lojës dhe basteve që strehojnë lojtarë të ndryshëm, duke përfshirë lojtarë me buxhet dhe role të larta. Lundrimi në të gjithë sitin është pa probleme, me opsione kërkimi dhe mjete filtri.

Me siguri lojëra të ndershme

Ndoshta lojërat e ndershme lejojnë lojtarin të verifikojë rezultatin e një loje duke krahasuar farën e serverit dhe atë të klientit. Teknologjia është përdoret kryesisht në bitcoin ose kripto kazino lojëra. Siguron monitorim në kohë reale të rezultateve, duke rritur kështu transparencën dhe integritetin e çdo loje. Lojërat e njohura të dëshmueshme të ndershme përfshijnë;

 • JetX
 • Plinko
 • Pilot
 • Hilo
 • Zare

Lojëra tavoline

Lojërat e tavolinës janë një nga zhanret më të njohura në mesin e lojtarëve me përvojë, të cilët nuk janë të entuziazmuar nga makinat e fatit rrotullues. Në Blizz Casino, lojtarët e lojërave të tavolinës shijojnë variacione të ndryshme të blackjack, baccarat, ruletë dhe video poker. Aktualisht, ka mbi 200 lojëra tavoline për të zgjedhur, duke përfshirë:

 • Blackjack Amerikan
 • Ruletë 10p
 • Back Blackjack
 • Texas Hold'Em
 • Bakarat Amerikane

Kazino live

Kazinoja e drejtpërdrejtë ofron një përvojë emocionuese të lojërave në internet falë krupierëve të jetës reale që sigurojnë që lojtarët të kenë një përvojë të paharrueshme. Të gjitha lojërat transmetohen në cilësi të lartë dhe në kohë reale nga studio të ndryshme lojërash. Lojtarët mund të sfidojnë tregtarët ose lojtarët e tjerë nga e gjithë bota. Lojërat e njohura të tregtarëve të drejtpërdrejtë përfshijnë;

 • Ruletë me bar ari
 • Sweet Bonanza Candyland
 • Lightning Blackjack
 • Baccarat me shpejtësi
 • 6+ Poker

Jackpots

Blizz Casino ofron një numër të mirë jackpot-sh progresive. Një jackpot progresiv rritet sa herë që luhet loja dhe jackpoti nuk fitohet. Kur fitohet jackpoti progresiv, çmimi i parë për lojën e radhës rivendoset në vlerën e paracaktuar dhe rritet sipas të njëjtit rregull. Vlera totale aktuale e xhekpotit është mbi 89 milionë dollarë. Lojërat e njohura Jackpot janë;

 • Mega Moolah
 • Mbretëresha e Aleksandrisë WowPot
 • Rrota e dëshirave
 • Thesar Nil
 • Cash Splash 5 mbështjell

Software

Megjithëse disa kazino ofrojnë lojëra të brendshme, shumica e tyre kanë zgjedhur të punojnë me kompani të pjesës së tretë për t'i furnizuar ato. Blizz Casino ka bashkëpunuar me mbi 80 ofrues softuerësh për të krijuar një lobi të shkëlqyer kazinoje me mbi 4000 lojëra. Do të hasni lojëra nga ofrues softuerësh të njohur dhe studio të reja lojërash.

Ofruesit e softuerit janë të mandatuar të zhvillojnë, testojnë dhe lëshojnë lojëra të reja kazino. Që lojtarët të gëzojnë drejtësi në lojë, lojërat e ndërtuara me RNG testohen rregullisht nga laboratorë të pavarur të lojërave. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë priten nga krupierë të vërtetë në studiot e lojërave të ngjashme me dyshemetë e kazinove me bazë nad. Më pas lojërat transmetohen në kohë reale që lojtarët të shijojnë veprime të pandërprera me cilësi të lartë. Ofruesit kryesorë të softuerit përfshijnë:

 • Lojëra evolucionare
 • Betsoft
 • Lojë pragmatike
 • Endorfina
 • Booongo
Payments

Payments

Blizz Casino mbështet metoda të shumta depozitimi. Lojtarët mund të përdorin opsionet e pagesës në kriptomonedhë ose të zgjedhin kuletat elektronike ose pagesat me kartë. Kriptovalutat ofrojnë kufij më të lartë të depozitave dhe kanë periudha më të shkurtra përpunimi kur bëjnë tërheqje. Hapni seksionin e bankave në hapësirën e lojërave në internet dhe zgjidhni ofruesin më të mirë bankar. Metodat popullore të pagesës përfshijnë:

 • Visa/Mastercard
 • Google Pay
 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Dogecoin

Deposits

Metodat e depozitimit në Blizz Casino: Udhëzuesi juaj përfundimtar

Po kërkoni të financoni llogarinë tuaj në Blizz Casino? Ju jeni me fat! Ky destinacion i lojërave në internet ofron një shumëllojshmëri opsionesh depozitash për t'u kujdesur për lojtarët nga të gjitha sferat e jetës. Pavarësisht nëse preferoni komoditetin e kartave, shpejtësinë e transfertave bankare ose fleksibilitetin e kuletave elektronike, Blizz Casino ju ka mbuluar.

Një bollëk opsionesh

Blizz Casino e kupton që çdo lojtar është unik, kjo është arsyeja pse ata ofrojnë një gamë të gjerë metodash depozitimi. Nga kartat tradicionale të Debitit/Kreditit si Visa, Visa Delta dhe Visa Electron te kuletat moderne dixhitale si Apple Pay dhe Google Pay, ka diçka për të gjithë. Kartat me parapagesë janë gjithashtu të disponueshme për ata që preferojnë një qasje më të kontrolluar ndaj shpenzimeve të tyre.

Komoditeti takohet me sigurinë

Kur bëhet fjalë për trajtimin e parave tuaja të fituara me vështirësi, siguria është parësore. Jini të sigurt se Blizz Casino e merr seriozisht sigurinë duke zbatuar protokolle më të avancuara si kriptimi SSL. Kjo siguron që informacioni juaj personal dhe financiar të mbetet konfidencial dhe i mbrojtur nga aksesi i paautorizuar.

Mjekimi VIP

Jeni një anëtar VIP në Blizz Casino? Pastaj përgatituni për disa përfitime ekskluzive! Anëtarët VIP gëzojnë privilegje të veçanta kur bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet. Përjetoni kohë më të shpejta të tërheqjes në mënyrë që të mund të merrni fitimet tuaja në asnjë kohë. Plus, mbani një sy për bonuset ekskluzive të depozitave të përshtatura posaçërisht për VIP-at.

Përvojë miqësore për përdoruesit

Lundrimi nëpër metoda të ndryshme depozitimi ndonjëherë mund të jetë dërrmuese. Por mos kini frikë! Blizz Casino përpiqet ta bëjë procesin sa më miqësor për përdoruesit. Ndërfaqja e tyre intuitive ju udhëzon në çdo hap pa probleme, duke siguruar një përvojë pa probleme, pavarësisht se cilën metodë zgjidhni.

Pra, nëse jeni adhurues i plastikës ose preferoni komoditetin e bankingut në internet, jini të sigurt se Blizz Casino ka kuruar me kujdes opsionet e depozitave duke pasur parasysh nevojat tuaja. Bashkohuni tani dhe filloni të shijoni të gjitha lojërat emocionuese që ofron kjo kazino!

Shënim: Disponueshmëria e metodave të depozitimit mund të ndryshojë në varësi të vendndodhjes tuaj. Ju lutemi kontrolloni faqen e internetit të Blizz Casino për informacionin më të përditësuar.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve tuaja është po aq e rëndësishme sa depozitimi, dhe Blizz Casino ofron një sërë metodash të sigurta dhe të përshtatshme tërheqjeje. Procesi i tërheqjes është i drejtpërdrejtë me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit që ju lejon të menaxhoni transaksionet tuaja me lehtësi. Megjithatë, kini kujdes të verifikoni termat dhe kushtet përpara se të paraqisni një kërkesë për tërheqje, pasi disa mënyra pagese mund të kenë kufizime tërheqjeje ose ndoshta edhe disa tarifa. Ju mund t'i besoni Blizz Casino për të përpunuar tërheqjet tuaja në kohën e duhur dhe pa probleme - të sigurta, të sigurta dhe të besueshme.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Dollarë amerikanëUSD

Languages

Blizz Casino ofron një platformë shumëgjuhëshe që kujdeset për lojtarë të ndryshëm në mbarë botën. Lojtarët mund të kalojnë lehtësisht nga një gjuhë duke përdorur ikonën e flamurit të faqes së internetit në këndin e sipërm djathtas. Anglishtja është vendosur si gjuhë kryesore. Gjuhët e tjera përfshijnë;

 • frëngjisht
 • gjermanisht
 • japoneze
 • italisht
 • norvegjeze
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Autoriteti i Kumarit në Curacao: Licencimi dhe Rregullimi

Kazinoja e përmendur është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Kumarit në Curacao. Ky organ rregullator mbikëqyr operacionet e tyre, duke siguruar pajtueshmërinë me ligjet dhe rregulloret e lojërave. Për lojtarët, kjo do të thotë që kazinoja funksionon nën një autoritet të njohur, duke ofruar një nivel besimi dhe sigurie.

Kriptimi dhe masat e sigurisë kibernetike

Për të mbrojtur të dhënat e lojtarëve dhe transaksionet financiare nga sytë kureshtarë, kazinoja e përmendur përdor masa të fuqishme kriptimi dhe sigurie kibernetike. Ata përdorin teknologji të avancuar të enkriptimit SSL për të mbrojtur informacionin e ndjeshëm, duke e bërë praktikisht të pamundur për individët e paautorizuar qasjen ose përgjimin e të dhënave.

Auditimet dhe certifikimet e palëve të treta

Kazinoja e përmendur i nënshtrohet auditimeve të rregullta të palëve të treta për të vërtetuar drejtësinë e lojërave të tyre dhe për të siguruar sigurinë e platformës së tyre. Këto auditime kryhen nga organizata me reputacion në industrinë e lojrave, duke ofruar një shtresë shtesë sigurie për lojtarët në lidhje me integritetin e lojës dhe sigurinë e platformës.

Politikat e të dhënave të lojtarit

Kazinoja e përmendur ka politika transparente për mbledhjen, ruajtjen dhe përdorimin e të dhënave të lojtarëve. Ata mbledhin vetëm informacionin e nevojshëm për krijimin e llogarisë dhe respektojnë rreptësisht ligjet e privatësisë. Kazinoja është transparente për mënyrën se si ata i trajtojnë të dhënat e lojtarëve, duke siguruar që ato të ruhen në mënyrë të sigurt duke përdorur protokolle standarde të industrisë.

Bashkëpunime me Organizata me Reputacion

Kazinoja e përmendur tregon përkushtimin e saj ndaj integritetit përmes bashkëpunimeve me organizata me reputacion në industrinë e lojrave. Këto partneritete rrisin më tej besimin midis lojtarëve pasi tregojnë një përkushtim ndaj lojës së ndershme, praktikave të përgjegjshme të lojërave të fatit dhe respektimit të standardeve etike.

Reagime nga lojtarët e vërtetë

Lojtarët e vërtetë kanë dhënë reagime pozitive në lidhje me besueshmërinë e kazinosë së përmendur. Dëshmitë nxjerrin në pah pagesat e besueshme, përvojat e drejta të lojës, shërbimet e shkëlqyera të mbështetjes së klientit dhe kënaqësinë e përgjithshme me përvojën e tyre të lojërave në internet.

Procesi i Zgjidhjes së Mosmarrëveshjeve

Në rast se lojtarët kanë shqetësime ose probleme gjatë lojës në këtë kazino të përmendur, ata kanë një proces të mirëpërcaktuar të zgjidhjes së mosmarrëveshjeve. Kazinoja trajton menjëherë çdo ankesë ose mosmarrëveshje të ngritur nga lojtarët përmes kanaleve të dedikuara të krijuara për të ofruar zgjidhje të drejta.

Mbështetja dhe besimi i klientit

Lojtarët mund të kontaktojnë me lehtësi mbështetjen e klientit të kazinosë së përmendur për çdo shqetësim besimi dhe sigurie. Kazinoja ofron opsione të shumta kontakti, duke përfshirë bisedën e drejtpërdrejtë, emailin dhe mbështetjen telefonike. Ekipi i tyre i mbështetjes së klientit është shumë i përgjegjshëm, duke siguruar ndihmë në kohë për të adresuar çdo shqetësim të lojtarit.

Si përfundim, kazinoja e përmendur krijon besim përmes licencimit të saj nga Autoriteti i Kumarit në Curacao, masave të forta të kriptimit, auditimeve të palëve të treta, politikave transparente të të dhënave, bashkëpunimeve me organizata me reputacion, reagimeve pozitive nga lojtarët e vërtetë, një procesi të drejtë zgjidhjeje të mosmarrëveshjeve dhe klientit të përgjegjshëm. mbështetje. Lojtarët mund të ndihen të sigurt në zgjedhjen e tyre për t'u angazhuar me këtë platformë të besuar të lojrave në internet.

Licencat

Security

Siguria dhe siguria në Blizz Casino

Licencuar nga Curacao: Sigurimi i një mjedisi të sigurt lojrash Blizz Casino ka një licencë nga Curacao, e cila garanton një mjedis të sigurt dhe të sigurt lojrash. Ky licencim siguron që kazinoja të funksionojë në përputhje me rregulloret strikte, duke përfshirë lojën e ndershme, mbrojtjen e lojtarëve dhe praktikat e përgjegjshme të lojërave të fatit.

Kriptimi i fundit për mbrojtjen e të dhënave Në Blizz Casino, informacioni juaj personal trajtohet me kujdes maksimal. Kazinoja përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit për t'i mbajtur të dhënat tuaja konfidenciale dhe të sigurta. Kjo do të thotë që të gjitha detajet tuaja të ndjeshme janë të koduara dhe të ruajtura në mënyrë të sigurt, duke i mbrojtur ato nga aksesi i paautorizuar.

Certifikatat e palëve të treta për lojën e ndershme Për t'u siguruar lojtarëve paqe mendore, Blizz Casino ka marrë certifikata të palëve të treta që garantojnë lojën e ndershme. Këto çertifikata sigurojnë që lojërat e ofruara në kazino të jenë të paanshme dhe të rastësishme, duke i dhënë çdo lojtari një shans të barabartë për të fituar.

Termat dhe Kushtet Transparente Blizz Casino beson në transparencë kur bëhet fjalë për termat dhe kushtet e saj. Rregullat e kazinosë janë të përcaktuara qartë pa ndonjë surprizë të fshehur ose me shtypje të imët në lidhje me bonuset ose tërheqjet. Kjo siguron që lojtarët të kenë një kuptim të qartë të asaj që mund të presin ndërsa luajnë në kazino.

Mjetet e lojërave të përgjegjshme për mirëqenien tuaj Blizz Casino e merr seriozisht lojën e përgjegjshme. Kazinoja ofron mjete të ndryshme për të mbështetur praktikat e përgjegjshme të lojërave të fatit, si kufijtë e depozitave dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Këto veçori i fuqizojnë lojtarët të vendosin kufijtë e tyre dhe të shijojnë përvojën e tyre të lojërave me përgjegjësi.

Reputacioni ka rëndësi: Çfarë thonë lojtarët Mos e pranoni fjalën tonë për të - dëgjoni se çfarë kanë për të thënë lojtarët e tjerë për Blizz Casino! Reputacioni ynë flet shumë për përkushtimin tonë ndaj sigurisë dhe sigurisë. Me reagime pozitive nga lojtarët e kënaqur, mund të na besoni që t'ju ofrojmë një përvojë të besueshme të kazinosë në internet.

Në Blizz Casino, ne i japim përparësi sigurisë tuaj mbi të gjitha. Bashkohuni me ne sot për një aventurë emocionuese por të sigurt lojrash!

Responsible Gaming

Angazhimi i Blizz Casino për lojëra të përgjegjshme

Në Blizz Casino, lojërat e përgjegjshme janë një përparësi kryesore. Ata e kuptojnë se kumari mund të jetë i këndshëm, por është thelbësore të sigurohet që lojtarët të mbajnë zakone të shëndetshme dhe të ofrojnë mbështetje kur është e nevojshme. Këtu është një përmbledhje e masave që ata kanë në vend:

Mjetet dhe veçoritë për monitorimin dhe kontrollin Blizz Casino ofron mjete të ndryshme për të ndihmuar lojtarët të monitorojnë dhe kontrollojnë aktivitetet e tyre të lojërave të fatit. Këto përfshijnë kufijtë e depozitave, kufijtë e humbjeve, përkujtuesit e sesioneve dhe opsionet e vetë-përjashtimit. Duke vendosur këto kufij, lojtarët mund të menaxhojnë shpenzimet dhe kohën e kaluar në platformë në mënyrë efektive.

Partneritetet me Organizatat Mbështetëse Blizz Casino ka krijuar partneritete me organizata me reputacion dhe linja ndihmëse të dedikuara për të ndihmuar lojtarët me probleme. Nëpërmjet këtyre bashkëpunimeve, ata ofrojnë akses në shërbimet dhe burimet e këshillimit profesional për ata që kërkojnë ndihmë.

Fushatat ndërgjegjësuese dhe burimet arsimore Për të promovuar praktikat e përgjegjshme të lojërave të fatit, Blizz Casino zhvillon fushata ndërgjegjësimi duke theksuar shenjat e sjelljes problematike të lojërave të fatit. Ata gjithashtu ofrojnë burime arsimore që ndihmojnë lojtarët të njohin problemet e mundshme që herët.

Proceset e rrepta të verifikimit të moshës Për të parandaluar individët e mitur të hyjnë në platformën e tyre, Blizz Casino zbaton procese të rrepta të verifikimit të moshës gjatë regjistrimit. Kjo siguron që vetëm të rriturit e kualifikuar mund të marrin pjesë në aktivitetet e lojërave të fatit me para reale.

Veçoria e kontrollit të realitetit dhe periudhat e ftohjes Blizz Casino e kupton rëndësinë e marrjes së pushimeve gjatë lojërave të fatit. Ata ofrojnë një veçori të "kontrollit të realitetit" që u kujton lojtarëve kohëzgjatjen e tyre të lojës në mënyrë periodike. Për më tepër, periudhat e ftohjes janë të disponueshme për lojtarët që dëshirojnë të bëjnë një pushim të përkohshëm nga platforma.

Identifikimi proaktiv i lojtarëve me probleme të mundshme të kumarit Blizz Casino monitoron në mënyrë aktive zakonet e lojës së lojtarëve për çdo shenjë të sjelljes së mundshme problematike të kumarit. Nëse identifikohen, ata marrin hapa të menjëhershëm për të ndihmuar këta individë duke ofruar mundësi mbështetjeje ose duke sugjeruar masa vetëpërjashtimi.

Tregime me ndikim pozitiv Ka pasur dëshmi të shumta ku iniciativat e lojërave të përgjegjshme të Blizz Casino ndikuan pozitivisht në jetën e lojtarëve. Nga ndihma e tyre për të rifituar kontrollin mbi zakonet e tyre të lojërave të fatit deri te ofrimi i një mjedisi mbështetës, këto histori nxjerrin në pah efektivitetin e angazhimit të Blizz Casino.

Mbështetja e klientit për shqetësimet e lojërave të fatit Blizz Casino ka një ekip të dedikuar për mbështetjen e klientit në dispozicion 24/7. Lojtarët mund të kontaktojnë me ta në lidhje me çdo shqetësim në lidhje me sjelljen e tyre të lojërave të fatit. Ekipi mbështetës është i trajnuar për të trajtuar pyetje të tilla me ndjeshmëri dhe për të ofruar udhëzime ose burime të përshtatshme.

Si përfundim, Blizz Casino shkon më lart dhe përtej për të siguruar që praktikat e përgjegjshme të lojërave të respektohen. Nëpërmjet mjeteve të ndryshme, partneriteteve, fushatave ndërgjegjësuese, proceseve të verifikimit të moshës, masave proaktive të identifikimit dhe kanaleve të mbështetjes së klientit, ata i japin përparësi mirëqenies së lojtarëve dhe përpiqen të krijojnë një mjedis të sigurt lojërash fati.

About

About

Blizz Casino është një kripto-kazino në internet e lançuar në vitin 2022. Ajo është në pronësi dhe operuar nga Meta Bliss Group BV dhe është e licencuar dhe rregulluar nga autoriteti i lojërave të Curacao. Është një ent legjitim që i përmbahet rregulloreve globale të lojërave të fatit dhe ofron një hapësirë të sigurt në internet. Dizajni i faqes në internet është i strukturuar mirë dhe i lehtë për t'u naviguar, me kategori të qarta dhe një përvojë të përgjithshme pa probleme.

Në Blizz Casino, lojtarët mund të kenë akses në shumicën e veçorive nga faqja kryesore. Ai ofron një koleksion të madh me mbi 4000 lojëra kazino të mundësuara nga ofruesit kryesorë të softuerëve në tregun e lojrave. Blizz Casino është në dispozicion në shumë vende, me lojtarë në vende të tilla si Izraeli, Franca dhe Italia në listën e kufizuar. Ky rishikim i kazinosë në internet do të ofrojë një përmbledhje të thelluar të kazinosë Blizz. Qëndroni të sintonizuar!

Pse të luani në Blizz Casino

Lojtarët e Blizz Casino kanë akses në një gamë të gjerë lojërash nga mbi 80 ofrues softuerësh. Ato përfshijnë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra elektronike video, megaway, lojëra tavoline, lojëra të ndershme dhe jackpots. Shumica e lojërave janë të disponueshme në modalitetin demo, përveç tregtarëve të drejtpërdrejtë, të cilët u ofrojnë lojtarëve një shans për t'u njohur me lojën. Lojërat e dëshmueshme të ndershme ofrojnë një përvojë unike të kazinosë, me lojtarët që janë në gjendje të verifikojnë rezultatet e kazinosë duke përdorur farat e serverit dhe klientit.

Blizz Casino ofron përfitime të shumta për lojtarët e saj, duke përfshirë bonuse të mira, promovime dhe turne të rregullt. Lojtarët kanë akses në opsione të ndryshme pagese me kriptomonedhë, përveç metodave bankare konvencionale të mbështetura nga kjo kazino. Lojtarët gëzojnë shërbime të mbështetjes së klientit gjatë gjithë orarit të disponueshme në shumë gjuhë.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2022

Account

Territoret Palestineze, Kamboxhia, Malajzia, Togo, Indonezia, Ukraina, El Salvadori, Zelanda e Re, Omani, Finlanda, Polonia, Arabia Saudite, Turqia, Guatemala, Bullgaria, India, Zambia, Bahreini, Botsvana, Mianmar, Republika Dominikane, Dominikane, , Etiopi, Ekuador, Tajvan, Gana, Taxhikistan, Papua Guinea e Re, Mongolia, Bermuda, Zvicra, Kiribati, Eritrea, Letonia, Mali, Guinea, Kosta Rika, Kuvajti, Palau, Islanda, Grenada,Arubaaor, Mali i Zi, Paraguaj, Tuvalu, Vietnam, Algjeri, Sierra Leone, Lesoto, Peru, Katar, Shqipëri, Uruguay, Brunei, Guajana, Mozambik, Namibi, Senegal, Ruanda, Liban, Nikaragua, Macaulove,Baama,Baama, Kaledonia, Republika e Afrikës Qendrore, Ishujt Pitcairn, Territori Britanik i Oqeanit Indian, Cocos [Keeling] Ishujt, Argjentinë, Anguilla, Tonga, Maqedoni, Madagaskar, Ishulli i Manit, Samoa, Niger, Kepi Verde, Xhamajka, Trinidad & Tobago, Guinea Ekuatoriale, Ishulli i Krishtlindjeve, Burkina Faso, Niue, Uganda, Ishulli Monako, Golobia ,Kili, Kirgistani, Angola, Haiti, Kazakistani, Malavi, Barbados, Fixhi, Nauru, Serbi, Nepal, Laos, Luksemburg, Grenlandë, Venezuelë, Gabon, Siri, Norvegji, Sri Lanka, Ishujt Marshall, Tailandë, Tailandë Ishulli, Ishulli Bouvet, Libi, Gjeorgji, Komore, Guinea-Bissau, Honduras, Ishujt e Virgjër Britanikë, Antilet Holandeze, Liberi, Emiratet e Bashkuara Arabe, Butani, Jordani, Dominika, Nigeri, Benin, Zimbabve, Tokelau, Ishujt Kajmania Kong, Irlanda, Sudani i Jugut, Lihtenshtajni, Andorra, Kuba, Japonia, Somalia, Montserrat, Rusia, Hungaria, Kolumbia, Kongo, Çadi, Xhibuti, San Marino, Uzbekistan, Korea, Austri, Azerbajxhan, Koreja e Koresë së Veriut, Philipin Ishujt, Tanzania, Kameruni, Bosnja dhe Hercegovina, Egjipti, Surinami, Bolivia, Sudani, Afrika e Jugut, Swaziland, Meksika, Gjibraltari, Kroacia, Brazili, Tunizia, Maldivet, Mauritius, Vanuatu, Armenia, Kroatisht, Zelanda e Re, Zelanda e Re Gjermania, Kina

Support

Ekipi i mbështetjes së klientit është i disponueshëm gjatë gjithë kohës për t'u siguruar që lojtarët të shijojnë një përvojë të qetë lojrash. Blizz Casino mbështet kanale të shumta të cilat lojtarët mund t'i përdorin për të kontaktuar ekipin mbështetës. Për ndihmë të menjëhershme, lojtarët mund të përdorin bisedën e drejtpërdrejtë gjatë orarit të punës. Përndryshe, lojtarët arrijnë ekipin mbështetës përmes emailit (support@blizzcasino.io) ose telefon. Seksioni FAQ gjithashtu ka përgjigje për pyetjet e zakonshme.

Një përmbledhje e Blizz Casino

Blizz Casino është një kazino kripto-kazino në internet e lançuar në vitin 2022. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Meta Bliss Group BV, një kompani lojrash e licencuar dhe e rregulluar në Curacao. Kjo kazino ka një dizajn të thjeshtë me grafikë tërheqëse, një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe një prekje të përgjithshme të qetë. Blizz Casino ofron mbi 4000 lojëra nga ofruesit e programeve kompjuterike të nivelit më të lartë si NetEnt, Pragmatic Play, Microgaming dhe Evolution Gaming.

Blizz Casino përdor teknologjinë më të fundit të sigurisë për të siguruar që lojtarët të gëzojnë një hapësirë të sigurtë dhe të sigurt lojrash. Ai mbështet opsione të shumta pagese duke u fokusuar në teknologjinë e bazuar në blockchain dhe opsionet e kriptomonedhave. Blizz Casino shpërblen lojtarët me bonuse bujare, promovime dhe turne të rregullt. Më në fund, Blizz Casino ka shërbime të besueshme të mbështetjes së klientit të disponueshme në shumë gjuhë.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të Blizz Casino . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në Blizz Casino . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

Zbuloni bonuset dhe promovimet emocionuese në Blizz Casino

A jeni gati për të nisur një aventurë emocionuese të kazinosë? Mos kërkoni më larg se Blizz Casino, ku ju pret një thesar bonusesh dhe promovimesh! Pavarësisht nëse jeni një lojtar i ri ose një lojtar me përvojë, ka diçka për të gjithë.

Për fillestarët që hyjnë në garë, Blizz Casino hap tapetin e kuq me bonusin e tyre tërheqës të mirëseardhjes. Bëhuni gati për të nisur udhëtimin tuaj të lojërave me një nxitje bujare që do t'ju lërë të uritur për më shumë!

Por nuk ndalet me kaq. Besnikëria shpërblehet në Blizz Casino me promovime dhe ngjarje ekskluzive të krijuara vetëm për anëtarët tanë të përkushtuar. Zhbllokoni shpërblime të këndshme ndërsa ngjiteni në shkallët e besnikërisë dhe përjetoni lojëra si kurrë më parë.

Kërkesat e basteve mund të duken të frikshme, por mos kini frikë! Të kemi shpinën. Qasja jonë transparente siguron që të gjitha kushtet janë përcaktuar qartë, kështu që ju e dini saktësisht se çfarë të prisni.

Dhe hej, pse ta mbani gjithë këtë emocion për vete? Prezantoni shokët tuaj në Blizz Casino dhe korrni përfitimet e Bonusit tonë të Referimit. Në fund të fundit, ndarja është kujdes!

Pra, pavarësisht nëse jeni në të për lojëra elektronike ose preferoni lojëra tavoline, Blizz Casino ju ka kthyer në krah. Me bonuse si Bonusi Bitcoin, Bonusi i Depozitave, Bonusi i Rrotullimeve Falas, Bonusi i Ndeshjes, Bonusi javor, Bonusi VIP, Bonusi i ringarkimit, Bonusi i Besnikërisë, Bonusi i kthimit të parave dhe bonusi me vlerë të lartë - ne kemi diçka të veçantë vetëm për ju.

Bëhuni gati për të zbuluar një botë bonusesh dhe promovimesh emocionuese në Blizz Casino – ku çdo rrotullim sjell mundësi të pafundme!

FAQ

Çfarë lloje lojërash ofron Blizz Casino? Blizz Casino ofron një gamë të gjerë lojërash që i përshtaten shijeve të çdo lojtari. Mund të shijoni lojëra të njohura slot, lojëra klasike tavoline si blackjack dhe ruletë, si dhe opsione emocionuese të kazinosë live me tregtarët e vërtetë.

Si i jep përparësi sigurisë së lojtarëve Blizz Casino? Në Blizz Casino, siguria juaj është përparësia e tyre kryesore. Ata përdorin metoda të avancuara të kriptimit për të siguruar që të gjitha informacionet tuaja personale dhe financiare të mbahen të sigurta dhe të sigurta. Për më tepër, ata kanë politika strikte të privatësisë për të mbrojtur të dhënat tuaja.

Cilat opsione pagese janë të disponueshme në Blizz Casino? Blizz Casino ofron një sërë opsionesh të përshtatshme pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Ju mund të zgjidhni nga metodat e njohura si kartat e kreditit/debitit, kuletat elektronike si PayPal ose Skrill, transfertat bankare dhe madje edhe opsionet e kriptomonedhave si Bitcoin.

A ka ndonjë bonus ekskluziv për lojtarët e rinj në Blizz Casino? Absolutisht! Si një lojtar i ri në Blizz Casino, do të përshëndeteni me një paketë bonus emocionuese mirëseardhjeje. Kjo mund të përfshijë bonuse ndeshjesh në depozitat tuaja të para ose edhe rrotullime falas në lojëra elektronike të zgjedhura. Mbani një sy për faqen e tyre të promovimeve për ofertat më të fundit.

Sa e përgjegjshme është mbështetja e klientit e Blizz Casino? Blizz Casino krenohet me ofrimin e mbështetjes së shkëlqyer të klientit. Ekipi i tyre i dedikuar është i disponueshëm 24/7 përmes kanaleve të ndryshme si biseda e drejtpërdrejtë, emaili ose mbështetja telefonike. Ata përpiqen t'i përgjigjen menjëherë çdo pyetjeje ose shqetësimi që mund të keni.

A mund të luaj Blizz Casino në pajisjen time celulare? po! Blizz Casino e kupton rëndësinë e komoditetit dhe aksesit. Platforma e tyre është plotësisht e optimizuar për pajisjet celulare, kështu që ju mund të shijoni të gjitha lojërat tuaja të preferuara në lëvizje. Thjesht vizitoni uebsajtin e tyre duke përdorur shfletuesin tuaj të smartphone ose tablet për të filluar.

A ka një program besnikërie në Blizz Casino? Absolutisht! Në Blizz Casino, ata vlerësojnë lojtarët e tyre besnikë dhe i shpërblejnë në përputhje me rrethanat. Ata kanë një program fantastik besnikërie ku mund të fitoni pikë për çdo bast që bëni. Këto pikë më pas mund të blihen për shpërblime emocionuese si kthim parash, bonuse ekskluzive apo edhe dhurata luksoze.

A janë lojërat në Blizz Casino të drejta dhe të rastësishme? Po ata jane! Blizz Casino përdor ofrues me reputacion të softuerit që i nënshtrohen auditimeve të rregullta për të siguruar që lojërat e tyre janë të drejta dhe të rastësishme. Kjo do të thotë që çdo rrotullim i rrotullave të slotit ose i dorës së letrave është plotësisht i paanshëm dhe i bazuar në rastësi.

A mund t'i provoj lojërat në Blizz Casino falas? Sigurisht! Blizz Casino ofron një modalitet demo për shumicën e lojërave të tyre. Kjo ju lejon t'i provoni ato pa rrezikuar para të vërteta. Është një mënyrë e shkëlqyer për t'u njohur me lojën dhe veçoritë përpara se të vendosni të luani me fonde reale.

Sa kohë duhet për të tërhequr fitimet e mia nga Blizz Casino? Blizz Casino përpiqet të përpunojë kërkesat për tërheqje sa më shpejt që të jetë e mundur. Koha e saktë mund të ndryshojë në varësi të mënyrës së zgjedhur të pagesës, por zakonisht tërheqjet përpunohen brenda 24-48 orëve. Pas kësaj, mund të duhet kohë shtesë që fondet të arrijnë në llogarinë tuaj për shkak të kohës së përpunimit të bankës.

Monedhat

Monedhat

Kazino Blizz lejon lojtarët të bëjnë depozita duke përdorur kriptovaluta të njohura ose opsione të zgjedhura të monedhës fiat. Depozitat e bëra në monedha fiat konvertohen në kriptovaluta nëpërmjet një tregu të integruar të kriptove të palëve të treta të mbështetur nga kazinoja. Adresat kripto janë shumë të ndjeshme dhe një gabim i thjeshtë mund të shkaktojë humbje të konsiderueshme. Opsionet e njohura të kriptomonedhës përfshijnë:

 • BTC
 • ETH
 • LTC
 • DOGE
 • USDT
About the author
Aiden Murphy
Aiden Murphy
About

Aiden Murphy, direkt nga zemra e Irlandës, është një forcë për t'u llogaritur në sektorin e rishikimit të kazinove në internet. Duke u martuar me zgjuarsinë me një sy kritik, komentet e Aiden kanë fituar një reputacion për të qenë brutalisht të ndershëm, por gjithmonë të drejtë.

Send email
More posts by Aiden Murphy