Rishikimi i kazinosë LuckyLouis

LuckyLouisResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
Bonus100% deri në 100 Super rrotullime
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
LuckyLouis
100% deri në 100 Super rrotullime
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Lucky Louis kazino ka gjithmonë fat shtesë për të ndarë, dhe kjo bëhet duke ju ofruar bonuse dhe çmime ditore. Kazinoja ka kuptuar se si të buzëqeshë në fytyrat e lojtarëve të tyre të rinj. Ai motivon lojtarët e rinj që të regjistrohen në faqen e saj të internetit duke ofruar një shpërblim bujar mirëseardhjeje.

Shpërblimi është 100%, dhe dikush mund të fitojë deri në 100 rrotullime falas pasi të bashkoheni i pari. Një minimum prej 10 € për të hyrë në këtë bonus. Megjithatë, lojtarët ekzistues që kanë kërkuar bonusin e tyre të mirëseardhjes mund të presin përpara, mund të marrin promovime dhe shpërblime të tjera. Bonuset e tjera janë në dispozicion nën:

 • Zgjedhjet ditore
 • Sallë pritjeje VIP
Games

Games

LuckyLouis është një kazino e re që u ofron lojtarëve një koleksion gjithnjë në rritje titujsh të ndarë në disa kategori, duke përfshirë klasikët, lojërat elektronike, kartat gërvishtëse dhe jackpotet. Kur shikojmë se me cilët ofrues softuerësh kemi zgjedhur të bashkëpunojmë, është e qartë se ne duam të punojmë vetëm me më të mirët nga më të mirët.

Video Slots

Bota e lojërave elektronike në internet është masive dhe ka diçka për të gjithë. Lojërat vijnë në tema të ndryshme, linja pagese dhe veçori të tjera unike bonus. Mund të gjeni lojëra elektronike me motorë me linja fikse pagese ose motorë mega mënyrash me linja pagese. Disa nga këto lojëra elektronike përfshijnë:

 • Libri i të Vdekurve
 • Tempulli Bie
 • Spiralja virale
 • King Kong Cash
 • Wolf Gold

Lojëra tavoline

Luckylouis ka një koleksion mbresëlënës lojërash tavoline. Ky seksion dominohet nga Playtech, një zhvillues softuerësh i nivelit të lartë. Ata vijnë me kufij fleksibël të basteve për të akomoduar role të larta. Lojtarët luajnë disa nga lojërat e tavolinës falas në versionin demo. Lojërat kryesore të tavolinës përfshijnë:

 • Blackjack Amerikan
 • Blackjack Evropian
 • Blackjack amerikan 21
 • Frëngjisht Roulette Pro
 • European Roulette Pro

Jackpots

Seksioni i jackpot-it është tërheqja kryesore për rolet më të lartë në kazinonë online LuckyLouis. Ai ofron jackpote progresive dhe fikse me pagesa masive. Shuma aktuale e jackpot-it zakonisht shfaqet në pjesën e sipërme të lojës. Disa nga lojërat përfshijnë:

 • Nxehtësia e djegës
 • Mustang Gold
 • Khonsu Zoti i Hënës
 • Perlat e prosperitetit
 • Fortune Reels

Lojëra të tjera

Lobi i kazinosë LuckyLouis është shumë i gjerë, me secilin lojtar të marrë në konsideratë. Lojtarët mund të eksplorojnë tituj të tjerë unikë si video poker dhe lojëra speciale. Këto lojëra ofrojnë lojëra unike me rregulla, pagesa dhe tema të ndryshme. Disa nga këto lojëra janë të disponueshme në modalitetin demo. Ato përfshijnë:

 • Andar Bahar
 • Çmimi Buffalo Blitz
 • Deuces Wild 3 Hands
 • Poker Double Down
 • Aces & Fytyrat
+3
+1
Mbyll

Software

Koleksioni i shkëlqyer i lojërave nuk do të ishte i disponueshëm pa mbështetjen e zhvilluesve të shumtë me reputacion të softuerit. Këto studio kanë për detyrë të bëjnë lojëra kazino që e bëjnë të paharrueshme përvojën e lojërave të çdo lojtari. Përveç kësaj, lojtarët mund të renditin shpejt hollin e lojës duke përdorur ofruesit e programeve kompjuterike në opsionin "Kërko".

Shumica e ofruesve të programeve kompjuterike në LuckyLouis Casino janë shumë të njohura në mesin e kazinove në internet. Ata mbajnë rekorde të shkëlqyera për zhvillimin e lojërave të jashtëzakonshme të kazinosë. Mos harroni, të gjitha lojërat në internet në kazino online LuckyLouis janë optimizuar për pajisje të shumta. Disa nga ofruesit më të mirë të softuerit përfshijnë:

 • Playtech
 • Evolution Gaming
 • NetEnt
 • Amaya
 • NextGen Gaming
Payments

Payments

LuckyLouis është një nga kazinotë më të mira në internet, ndaj ofron mënyra të sigurta dhe të lehta depozitimi dhe tërheqjeje. Ju mund të financoni llogarinë tuaj LuckyLouis duke përdorur një nga metodat 8 dhe të bëni tërheqje shpejt dhe me besueshmëri. Me procese të lehta depozitimi dhe tërheqjeje, mund të përqendroheni në lojërat tuaja të preferuara në vend që të shqetësoheni për transaksionet financiare.

Deposits

Kazino Lucky Louis ju ofron mbi dhjetë mënyra të ndryshme pagese. Ekipi ynë i rishikimit të Lucky Louis mendon se kjo është e shkëlqyeshme, pasi me siguri do të gjeni atë me të cilën jeni të kënaqur dhe është gjithashtu i disponueshëm në vendin tuaj. Mënyrat e pagesës përfshijnë:

 • MasterCard
 • Skrill
 • Viza
 • Neteller
 • Transferta me tela

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve tuaja është po aq e rëndësishme sa depozitimi, dhe LuckyLouis ofron një sërë metodash të sigurta dhe të përshtatshme tërheqjeje. Procesi i tërheqjes është i drejtpërdrejtë me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit që ju lejon të menaxhoni transaksionet tuaja me lehtësi. Megjithatë, kini kujdes të verifikoni termat dhe kushtet përpara se të paraqisni një kërkesë për tërheqje, pasi disa mënyra pagese mund të kenë kufizime tërheqjeje ose ndoshta edhe disa tarifa. Ju mund t'i besoni LuckyLouis për të përpunuar tërheqjet tuaja në kohën e duhur dhe pa probleme - të sigurta, të sigurta dhe të besueshme.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

LuckyLouis Online Casino ju lejon të bëni transaksione duke përdorur monedha të ndryshme. Opsioni i monedhës bazohet në vendndodhjen; prandaj kazinoja do të zgjedhë monedhën e rekomanduar. Ju mund të shikoni të gjithë listën e disponueshme në monedhë nën Taksonomitë. Këto monedha përfshijnë:

 • AUD
 • USD
 • CAD
 • fshij
 • CHF

Languages

Kazino online LuckyLouis është një platformë shumëgjuhëshe që kërkon t'u shërbejë lojtarëve në rajone të ndryshme. Lojtarët mund të kalojnë lehtësisht midis gjuhëve të disponueshme pa ndonjë mbështetje teknike. Vendndodhja e disponueshme flitet gjerësisht. Ato përfshijnë:

 • gjermanisht
 • anglisht
 • norvegjeze
 • finlandez
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për LuckyLouis . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit LuckyLouis dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të LuckyLouis ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Security

Mbrojtja e identitetit dhe fondeve të klientëve të tij është një përparësi kryesore për LuckyLouis , kështu që ata janë siguruar që ta pajisin platformën e tij me veçoritë më të mira të sigurisë. LuckyLouis kodon të dhënat tuaja duke përdorur protokollin SSL. Për më tepër, sajti i nënshtrohet vlerësimeve të shpeshta të sigurisë për t'u siguruar që ai përdor gjithmonë standardet më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Kur bëhet fjalë për lojërat, LuckyLouis ka të bëjë me inkurajimin e sjelljes etike. LuckyLouis është e përkushtuar të sigurojë që përdoruesit e tij të kenë një përvojë pozitive dhe të sigurt të lojërave. Falë përkushtimit të kazinosë për mbrojtjen e lojtarëve dhe bastet etike, është një vend popullor për ata që kërkojnë kushte të tilla.

About

About

LuckyLouis është një kazino online e krijuar në pranverën e 2018. Ajo i ka hequr një fletë humoristit amerikan Louis KC Maskota e kazinosë, Lucky Louis, mban barrën e kazinosë. Është në pronësi dhe operuar nga Skill On Net PT Limited. Kompania mëmë ndodhet në Maltë dhe operon me licencë malteze. LuckyLouis Casino krenohet me një dizajn të thjeshtë të plotësuar me lojëra emocionuese kazino dhe bonuse të mira. Faqja kryesore do t'ju japë një paraqitje të shkurtër të hollit të lojës.

Ai mbështet shumë gjuhë dhe pranon pagesa nga disa metoda bankare për të qëndruar si një kazino konkurruese në internet. Vazhdoni të lexoni këtë përmbledhje për të marrë njohuri më të mira mbi LuckyLouis Casino.

Pse të luani në LuckyLouis Online Casino?

Faqja e internetit e LuckyLouis Casino ka një ndërfaqe të pastër dhe moderne të përdoruesit. Megjithatë, ajo ruan një element argëtues të brendshëm me skemën e tij të gjallë të ngjyrave dhe nuskën e gëzuar me flokë argjendi. Ajo posedon licenca prestigjioze të lojërave nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar.

LuckyLouis Casino ofron bonuse dhe promovime bujare për t'i mbajtur lojtarët e saj larg. Ka oferta ditore si dhe bonuse javore. Ekziston një program fitimprurës VIP që ofron shpërblime dhe veçori më të personalizuara. Zgjedhja e lojërave shkon mbi 2000+ lojëra të mundësuara nga ofruesit kryesorë të softuerëve në industri. LuckyLouis e ka pozicionuar veten si një kazino globale duke mbështetur shumë gjuhë dhe opsione pagese të njohura globalisht.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2018
Sajti i uebit: LuckyLouis

Account

Krijimi i një llogarie është faza e parë e aventurës suaj të lojës Kazino Në Internet . Në LuckyLouis , procesi i krijimit të llogarisë është i drejtpërdrejtë dhe mund të kryhet në vetëm disa hapa të thjeshtë. Pasi të regjistroheni për një llogari, mund të shijoni gjithçka që ofron kjo faqe më e mirë e lojërave të fatit në internet. Kaloni nëpër një shumëllojshmëri të madhe lojërash, merrni mijëra oferta interesante dhe mbështetuni në mbështetjen profesionale.

Support

Lucky Louis Casino ka një grup jashtëzakonisht të përkushtuar dhe të aftë si mbështetjen e klientëve të tyre. Grupi ju ndihmon në eksplorimin e faqes në internet. Ai do t'i përgjigjet pyetjeve të shpeshta në lidhje me shqetësimet më të njohura.

Mbështetja është e aksesueshme 24/7 përmes telefonit, emailit (support@luckylouis.com), ose vizitë live. Për pyetje të përgjithshme, gjithmonë mund t'i referoheni seksionit FAQ.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të LuckyLouis . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në LuckyLouis . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

Kur regjistroheni me LuckyLouis , do të keni akses në një gamë të gjerë bonusesh, promovimesh dhe marrëveshjesh ekskluzive. Kur luani në këtë kazino kryesore, mund të shkoni direkt në një sërë promovimesh emocionuese. Nëse dëshironi të siguroheni që mund të arkëtoni fitimet tuaja dhe të përmbushni kërkesat e bastit të promovimit, mësoni termat dhe kushtet tërësisht përpara se të pranoni ndonjë marrëveshje. Për më shumë mundësi për të fituar të mëdha dhe për të shijuar me të vërtetë lojërat tuaja të preferuara, ju këshillojmë të shikoni promovimet e ofruara nga LuckyLouis .

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë