Rishikimi i kazinosë Lucky Nugget

Lucky NuggetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
Bonus150% Bonus Ndeshje Deri në 200 €
Zgjedhje e gjerë Microgaming
ECogra certifikuar
Miqësore për celularin
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Zgjedhje e gjerë Microgaming
ECogra certifikuar
Miqësore për celularin
Lucky Nugget
150% Bonus Ndeshje Deri në 200 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNeteller
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Nga bonuset e mirëseardhjes deri te promovimet speciale, Lucky Nugget ka gjithmonë diçka interesante për lojtarët e saj. Shumë bonuse Kazino Në Internet ofrohen si pjesë e promovimeve të Lucky Nugget . Lojtarët që kërkojnë të përfitojnë sa më shumë nga përvoja e tyre e lojërave do të shohin Lucky Nugget është një opsion i shkëlqyer falë shumëllojshmërisë së bonuseve që ofron. Por bonuset e kazinosë shpesh vijnë me kërkesa për bast dhe kufizime të tjera, prandaj sigurohuni që të kontrolloni shtypjen e imët përpara se të kërkoni një të tillë.

Games

Games

Faqja e internetit Lucky Nugget Casino ka kaq shumë opsione lojrash. Kumarxhinjtë që pëlqejnë lojëra elektronike, craps, keno, bingo, ruletë, blackjack dhe letra gërvishtëse janë të gjitha të mbuluara. Disa nga emrat më të mëdhenj nga Lucky Nugget janë; 5 Reel Drive, 108 Heroes, Alaskan Fishing, Amaztec Aztecs, etj. Kazinoja ofron gjithashtu jackpote progresive për para të mëdha.

+4
+2
Mbyll

Software

Lucky Nugget Casino punon me dy nga ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike të kazinosë; Microgaming dhe Evolution Gaming. Ky duo është i njohur për zhvillimin e softuerit më të mirë të lojërave të kazinosë që funksionon në sistemet më të mira të gjeneruesit të numrave të rastësishëm (RNG). Lojërat janë të përgjegjshme dhe përdorin teknologjitë më të fundit duke përfshirë HTML5 ndër të tjera.

Payments

Payments

Lucky Nugget është një nga kazinotë më të mira në internet, ndaj ofron mënyra të sigurta dhe të lehta depozitimi dhe tërheqjeje. Ju mund të financoni llogarinë tuaj Lucky Nugget duke përdorur një nga metodat 8 dhe të bëni tërheqje shpejt dhe me besueshmëri. Me procese të lehta depozitimi dhe tërheqjeje, mund të përqendroheni në lojërat tuaja të preferuara në vend që të shqetësoheni për transaksionet financiare.

Deposits

Për të filluar, depozitoni para në llogari duke përdorur ndonjë nga kuletat elektronike të listuara dhe kartat e kreditit/debitit; PayPal, Neteller, Maestro, Visa, EntroPay, Skrill, iDEAL etj dhe zgjasin 0-2 orë. Ekziston edhe mundësia e transferimit bankar. Depozita minimale e lejuar në Lucky Nugget Casino është 10 dollarë ose ekuivalenti.

Withdrawals

Sa i përket tërheqjeve, tërheqjet e ePortofave mbështeten dhe marrin më pak kohë; nga 24 deri në 48 orë. Tërheqjet mund të bëhen edhe në kartat e kreditit dhe të debitit në 2 – 6 ditë, ndërsa transfertat bankare dhe çeqet zgjasin përkatësisht 3 – 7 ditë dhe 5 – 21 ditë. Kufiri javor i tërheqjes është 4000 dollarë.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Me kalimin e viteve, Lucky Nugget ka përmirësuar platformat e tyre dhe sot, lojtarët në të gjithë botën mund të zgjedhin gjuhën e tyre të preferuar në vend që të ndjekin verbërisht një gjuhë të huaj. Faqja e internetit është përkthyer në disa gjuhë ndërkombëtare.

Gjuhët kryesore në Lucky Nugget:

 1. anglisht
 2. gjermane
 3. Spanjisht
 4. italiane
 5. ruse
 6. Portugeze Vetëm për të përmendur disa.
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për Lucky Nugget . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit Lucky Nugget dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të Lucky Nugget ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Security

Mbrojtja e identitetit dhe fondeve të klientëve të tij është një përparësi kryesore për Lucky Nugget , kështu që ata janë siguruar që ta pajisin platformën e tij me veçoritë më të mira të sigurisë. Lucky Nugget kodon të dhënat tuaja duke përdorur protokollin SSL. Për më tepër, sajti i nënshtrohet vlerësimeve të shpeshta të sigurisë për t'u siguruar që ai përdor gjithmonë standardet më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Kur bëhet fjalë për lojërat, Lucky Nugget ka të bëjë me inkurajimin e sjelljes etike. Lucky Nugget është e përkushtuar të sigurojë që përdoruesit e tij të kenë një përvojë pozitive dhe të sigurt të lojërave. Falë përkushtimit të kazinosë për mbrojtjen e lojtarëve dhe bastet etike, është një vend popullor për ata që kërkojnë kushte të tilla.

About

About

Filluar në vitin 1998, Lucky Nugget është ndër kazinotë më të vjetra në internet dhe një me reputacion me norma të larta RTP në treg. Kazinoja është e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Lojërave Kahnawake të Kanadasë. Bayton Ltd. është kompania që operon kazinonë ndërsa eCOGRA është rregullatori. Përveç kësaj, Lucky Nugget është një kazino flash, duke e bërë atë të popullarizuar në mesin e lojtarëve në internet.

Lucky Nugget

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 1998
Sajti i uebit: Lucky Nugget

Account

Krijimi i një llogarie është faza e parë e aventurës suaj të lojës Kazino Në Internet . Në Lucky Nugget , procesi i krijimit të llogarisë është i drejtpërdrejtë dhe mund të kryhet në vetëm disa hapa të thjeshtë. Pasi të regjistroheni për një llogari, mund të shijoni gjithçka që ofron kjo faqe më e mirë e lojërave të fatit në internet. Kaloni nëpër një shumëllojshmëri të madhe lojërash, merrni mijëra oferta interesante dhe mbështetuni në mbështetjen profesionale.

Support

Lucky Nugget Casino është i disponueshëm si lojë e menjëhershme dhe gjithashtu mbështet lojërat në celular. Grafika, zëri dhe rrjedhshmëria e lojës janë të shkëlqyera. Kazinoja është e disponueshme për të gjitha pajisjet me Windows OS, iOS, Android dhe Mac OS. Të gjitha të dhënat e përdoruesit në faqen e internetit të kazinosë janë të sigurta falë kriptimit 128-bit SSL.

Të gjitha detajet e mbështetjes:

 • Posta mbështetëse për llogaritë dhe emaili i mbështetjes teknike: support@playersupportcentre.com
 • Australi Telefoni: 0011 800 1515 1516
 • Telefoni i Kanadasë: 1 800 768 1946
 • Francë Telefoni: 0 800 907 837
 • Telefon tjetër: +44 800 917 8547
 • Gjermani Telefoni: 0 800 000 3369
 • Telefoni i Zvicrës: 0 800 001 720
 • Austri Telefoni: 0 800 005 078
 • Itali Telefoni: 800 870 065
 • Spanja Telefoni: 900-994-520
 • Japonia nëpërmjet telefonit KDDI: 010-800-1515-1516
 • Telefoni i Japonisë: 001-010-800-1515-1516
 • Telefoni celular i Japonisë: 0033-010-800-1515-1516
Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të Lucky Nugget . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në Lucky Nugget . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

Lucky Nugget ofron promovime shumë tërheqëse. Së pari, ekziston një program besnikërie, në mënyrë që lojtarët të shpërblehen gjatë rrugës me pikë që mund të riblerin. Ka edhe rrotullime falas pa depozite. Së fundmi, Lucky Nugget ofron një bonus depozite të parë prej 150% deri në 200 dollarë dhe një bonus të lartë prej 100% për depozitat deri në 1000 dollarë.

Live Casino

Live Casino

Kur bëhet fjalë për shërbimin ndaj klientit, Lucky Nugget është përsëri i jashtëzakonshëm. Ekziston një mbështetje e bisedës live 24/7 për reagime të menjëhershme. Për më tepër, kazino ka disa linja telefonike për vendet kryesore, duke përfshirë Gjermaninë, Zvicrën, Kanadanë, Italinë dhe Francën ndër të tjera. Një linjë ndërkombëtare ofrohet gjithashtu së bashku me email.

Mobile

Mobile

Lucky Nugget gjithashtu krenohet me një version plotësisht të optimizuar të kazinosë së tyre për entuziastët e kazinove celularë. Shikoni rishikimin tonë të plotë të kazinosë celulare Luckynugget këtu.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë
Lucky Nugget Casino
2021-03-04

Lucky Nugget Casino

Cilat janë argumentet e forta që mund ta bëjnë një lojtar të zgjedhë ose të injorojë një kazino? Zakonisht janë vetëm dy; madhësia e bonus mirëseardhjeje dhe promovimet dhe bonuset e ofruara nga kazinoja më pas. Në fakt, lojtari dhe kazinoja kanë të njëjtën qasje. Asnjëri prej tyre nuk dëshiron t'i japë paratë tjetrit falas. Prandaj, kazinoja do ta inkurajojë lojtarin të shpenzojë pak më shumë për të marrë bonuse, ndërsa lojtari do të kërkojë një kazino që ofron bonusin maksimal për paratë e tij. Ata që kërkojnë raportin më të mirë të depozitave/bonusit do të përfitojnë duke i kushtuar vëmendje kazino online Lucky Nugget.