LibraBet Rishikimi 2024

LibraBetResponsible Gambling
CASINORANK
7.75/10
BonusBonus 500$ + 200 rrotullime falas
Miqësore për celularin
Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Miqësore për celularin
Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
LibraBet is not available in your country. Please try:
Aiden Murphy
ReviewerAiden MurphyReviewer
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
Bonuses

Bonuses

Kazinoja ka promovime të përshtatura për baste sportive dhe të tjera posaçërisht për entuziastët e kazinosë. Ofertat e kazinosë përfshijnë një paketë e mirëseardhjes që përbëhet nga një bonus i depozitës së parë dhe rrotullime falas. Përveç promovimeve për lojtarët e rinj, anëtarët ekzistues mund të përfitojnë nga kjo ringarkoni bonuset, opsionet e kthimit të parave të gatshme dhe një program shpërblimi për besnikërinë.

BONUS I MIRË SE VINI TË KAZINOS

100% deri në 500 euro + 200 rrotullime falas Minim Dep 20 EUR (200 NOK / 6000 HUF / 1200 RUB / 30 CAD / 80 PLN / 1600 INR)

Bonusi maksimal 500 EUR (35,000 RUB / 5,000 NOK / 150,000 HUF / 750 CAD / 30,000 INR)

Kërkesat për bast: (depozitë + bonus) x35 Bast për fitimet nga rrotullimet falas: x40 Depozitat e bëra me Neteller ose Skrill nuk kualifikohen për këtë promovim Promovimi është i kufizuar për banorët e Kroacisë, Armenisë, Tunizisë, Bosnjë dhe Hercegovinës, Indonezisë, Gjeorgjisë, Malajzisë , Argjentinë, Peru Slots: - Immortal Romance (Microgaming) - Super 10 Yje (Red Rake) - Wixx (Nolimit) - Tempulli i Zotit (Booongo)

BONUS MIRË SE VINI MIRË SE VINI BATTI SPORTIV

100% deri në 100 € / 200 € (DACH, FI) / 2100 NOK / 35 000 HUF / 3000 RUB / 500 PLN / 150 CAD / 8,000 INR Minimumi 20 EUR / 200 NOK / 30 HUF / 6,00 1600 INR

Depozita e bastit + bonus X6 (X5 DACH, FI, JO) Bast i vetëm 2.0 Multibet 1.5 (çdo ngjarje) 27

Basti maksimal: 50 EUR / 500 NOK / 3,500 RUB / 16,000 HUF / 400 INR

Përjashtohen: Handicap, Mbi/Nën, Të dyja skuadrat për të shënuar, Totali i Golave Tek/çift, Kazino Live dhe Seksioni Virtual. Depozitat e bëra me Neteller ose Skrill nuk kualifikohen për këtë promovim

Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
Games

Games

Një nga avantazhet e LibraBet është biblioteka e madhe e lojërave të kazinove në internet që ndahen në kategori të tilla si ruletë, poker, lojëra elektronike në internet, baccarat, dhe blackjack, etj. Është interesante që LibraBet ka një kazino live seksioni që krenohet me një përzgjedhje të madhe të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë që ofrojnë një përvojë më emocionuese të kazinosë.

+2
+0
Mbyll

Software

Pas përzgjedhjes së gjerë të lojërave është një mori ofruesish më të mirë të programeve kompjuterike të kazinove. Lista e shitësve të programeve kompjuterike në LibraBet përfshin BetGamesTV, Lojëra me sharrë hekuri , Relaksoni lojërat , Luaj n' Go , Pragmatic Play Ltd. , NetEnt , Evolution Gaming , Studios ELK, Lojëra në kohë të mëdha , iSoftBet , Habanero , dhe Push Gaming , vetëm për të përmendur disa.

Payments

Payments

Opsionet e pagesës në LibraBet: Metodat e depozitimit dhe tërheqjes

Si një adhurues i kalitur i kazinosë, do të jeni të kënaqur të dini se LibraBet ofron një gamë të gjerë metodash depozitimi dhe tërheqjesh që i përshtaten preferencave tuaja. Këtu është një përmbledhje e opsioneve të njohura të disponueshme:

 • Aktia: Një opsion i përshtatshëm për lojtarët finlandezë.
 • Blik: Një mënyrë polake pagese celulare për transaksione të shpejta.
 • Boleto: Ideale për lojtarët brazilianë, duke lejuar pagesa të sigurta.
 • Danske Bank: Lojtarët danezë mund të shijojnë transaksione pa probleme me këtë opsion.
 • Flexepin: Kuponë me parapagesë për depozita pa probleme.
 • Google Pay: Pagesa të shpejta dhe të sigurta duke përdorur llogarinë tuaj Google.
 • Handelsbanken: Lojtarët suedezë mund të mbështeten në këtë opsion bankar të besuar.

Për tërheqje, ju mund të zgjidhni nga metoda të ndryshme duke përfshirë Interac, Jeton, Neteller, Skrill, Visa dhe më shumë.

Shpejtësia e transaksionit është përgjithësisht e shpejtë në LibraBet. Depozitat përpunohen në çast, ndërsa tërheqjet mund të zgjasin deri në 24 orë në varësi të metodës së zgjedhur.

LibraBet siguron transparencë duke mos ngarkuar asnjë tarifë të fshehur për depozitat ose tërheqjet. Megjithatë, rekomandohet gjithmonë të kontrolloni me ofruesin tuaj të zgjedhur të pagesave për çdo tarifë të mundshme që mund të aplikojnë.

Kur bëhet fjalë për kufijtë, si depozitat ashtu edhe tërheqjet kanë diapazon fleksibël në varësi të metodës së zgjedhur.

Siguria është një përparësi kryesore në LibraBet. Kazinoja përdor teknologji të avancuar të kriptimit për të mbrojtur të gjitha transaksionet financiare dhe informacionin personal.

Duke zgjedhur mënyra specifike pagese si Neosurf ose Sofort, mund të përfitoni edhe bonuse speciale të ofruara nga LibraBet.

Fleksibiliteti i monedhës është një avantazh tjetër në LibraBet pasi ato strehojnë monedha të ndryshme duke përfshirë EUR (Euro), USD (Dollar Amerikan), CAD (Dollar Kanadez), AUD (Dollar Australian), NOK (Krona Norvegjeze), PLN (Zloty Polake), RUB ( Rubla ruse), HUF (forintë hungareze) dhe më shumë.

Në rast se keni ndonjë shqetësim në lidhje me pagesat, ekipi efikas i shërbimit ndaj klientit të LibraBet është gjithmonë i gatshëm t'ju ndihmojë në kohën e duhur.

Deposits

Araxio Development NV e kupton se metodat e depozitimit mund të jenë marrës ose shkelës. Për këtë arsye, LibraBet Casino ka partneritet me të gjitha platformat e njohura të pagesave online. Kumarxhinjtë mund të ngarkojnë llogaritë e tyre duke përdorur Klarna , ecoPayz , MasterCard, VISA, Skrill , Paspagesë , Neteller , dhe Me besim . Depozitat mund të bëhen edhe duke përdorur kripto-portofolet.

Withdrawals

Tërheqjet janë po aq të lehta sa depozitat. Lista e opsioneve të tërheqjes përfshin kuletat elektronike, transfertat bankare , dhe tërheqjet e kartave. Është gjithashtu e mundur që lojtarët të tërheqin fitimet në portofolin e tyre kripto. Për rekord, ekziston një kufi minimal i tërheqjes dhe një kufi në shumën maksimale që lojtarët mund të tërheqin, në varësi të metodës së përdorur.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

EuroEUR
+3
+1
Mbyll

Languages

LibraBet u shërben lojtarëve nga të gjitha anët e botës. Për të përmbushur standardet e një kazinoje globale në internet, faqja e internetit LibraBet është shumëgjuhëshe. Ai mbështet disa gjuhë të njohura, duke përfshirë anglisht, frëngjisht, finlandez, gjermanisht, hungareze, italisht, norvegjeze, portugeze, polonisht dhe rusisht . Lojtarët janë të lirë të ndryshojnë gjuhën në zgjedhjen e tyre të preferuar në çdo kohë.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Autoriteti i Kumarit në Curacao: Licencimi dhe Rregullimi

Kazinoja e përmendur funksionon nën mbikëqyrjen e Autoritetit të Kumarit në Curacao. Ky organ rregullator siguron që kazino të jetë në përputhje me të gjitha kërkesat dhe rregulloret e nevojshme për licencim. Për lojtarët, kjo do të thotë se ata mund të besojnë se kazinoja funksionon brenda kufijve ligjorë dhe ndjek standardet e industrisë.

Kriptimi dhe masat e sigurisë kibernetike

Për të mbrojtur të dhënat e lojtarëve dhe transaksionet financiare, kazinoja e përmendur përdor masa të fuqishme kriptimi dhe sigurie kibernetike. Këto masa mbrojnë informacionin e ndjeshëm nga aksesi ose përgjimi i paautorizuar duke përdorur protokolle të avancuara të enkriptimit. Kjo siguron që të dhënat personale të lojtarëve dhe transaksionet financiare të mbeten të sigurta nga sytë kureshtarë.

Auditimet dhe certifikimet e palëve të treta

Kazinoja e përmendur i nënshtrohet auditimeve të rregullta të palëve të treta për të vërtetuar drejtësinë e lojërave të saj dhe për të siguruar sigurinë e platformës së saj. Këto auditime kryhen nga organizata me reputacion në industrinë e lojrave, duke ofruar një shtresë shtesë sigurie për lojtarët në lidhje me drejtësinë e lojës dhe sigurinë e platformës.

Politikat e të dhënave të lojtarit

Kazinoja e përmendur ka politika transparente në lidhje me mbledhjen, ruajtjen dhe përdorimin e të dhënave të lojtarëve. Ata mbledhin vetëm informacione thelbësore të nevojshme për krijimin e llogarisë, verifikimin e moshës dhe qëllime kundër pastrimit të parave. Të dhënat e mbledhura ruhen në mënyrë të sigurt duke përdorur praktika standarde të industrisë për të parandaluar aksesin ose keqpërdorimin e paautorizuar.

Bashkëpunime me Organizata me Reputacion

Kazinoja e përmendur tregon përkushtimin e saj ndaj integritetit përmes bashkëpunimeve me organizata me reputacion në industrinë e lojërave. Këto partneritete theksojnë përkushtimin e tyre ndaj lojës së ndershme, praktikave të përgjegjshme të lojërave të fatit dhe respektimit të standardeve etike.

Reagime nga lojtarët e vërtetë

Lojtarët e vërtetë kanë dhënë reagime pozitive në lidhje me besueshmërinë e kazinosë së përmendur. Dëshmitë nxjerrin në pah shërbimin e tyre të besueshëm ndaj klientit, pagesat e shpejta, përvojën e drejtë të lojës dhe kënaqësinë e përgjithshme me shërbimet e tyre.

Procesi i Zgjidhjes së Mosmarrëveshjeve

Në rast se lojtarët kanë shqetësime ose probleme, kazinoja e përmendur ka një proces të mirëpërcaktuar të zgjidhjes së mosmarrëveshjeve. Ata kanë prioritet adresimin e ankesave të lojtarëve në mënyrë të menjëhershme dhe të drejtë përmes kanaleve të dedikuara mbështetëse për të siguruar një zgjidhje të kënaqshme për të gjitha palët e përfshira.

Aksesueshmëria e mbështetjes së klientit

Lojtarët mund të kontaktojnë me lehtësi mbështetjen e klientit të kazinosë së përmendur për çdo shqetësim besimi dhe sigurie. Kazinoja ofron shumë kanale komunikimi, duke përfshirë bisedën e drejtpërdrejtë, emailin dhe mbështetjen telefonike. Ekipi i tyre i mbështetjes së klientit është shumë i përgjegjshëm dhe përpiqet të adresojë pyetjet ose problemet e lojtarëve në kohën e duhur.

Si përfundim, kazinoja e përmendur është vendosur si një emër i besuar në industrinë e lojërave në internet përmes respektimit të standardeve rregullatore, masave të forta të sigurisë, praktikave të drejta të lojës, politikave transparente të të dhënave, bashkëpunimeve me reputacion, reagimeve pozitive të lojtarëve dhe procesit efikas të zgjidhjes së mosmarrëveshjeve. Lojtarët mund të ndihen të sigurt në zgjedhjen e tyre për t'u angazhuar me këtë kazino për një përvojë të këndshme dhe të sigurt lojrash.

Licencat

Security

Siguria dhe siguria në LibraBet: Udhëzuesi juaj për një përvojë të sigurt lojërash

Kur bëhet fjalë për kazinotë në internet, siguria duhet të jetë gjithmonë prioriteti kryesor. Në LibraBet, ne e marrim seriozisht sigurinë tuaj dhe kemi zbatuar protokolle të ndryshme për të siguruar një mjedis të sigurt lojrash për të gjithë lojtarët tanë.

 1. Licencuar nga Curacao: Kazinoja jonë është e licencuar nga Curacao, një juridiksion me reputacion i njohur për rregulloret e tij strikte. Ky licencim siguron që ne t'u përmbahemi standardeve të industrisë dhe të operojmë me integritet.

 2. Kriptimi i avancuar: Ne përdorim teknologjinë më të fundit të kriptimit për të mbrojtur informacionin tuaj personal dhe financiar. Jini të sigurt që të dhënat tuaja mbahen konfidenciale dhe mbrohen nga aksesi i paautorizuar.

 3. Çertifikimet e palëve të treta: Për t'ju siguruar paqe mendore, LibraBet ka marrë certifikata të palëve të treta që garantojnë lojën e ndershme. Këto çertifikata vërtetojnë rastësinë e lojërave tona dhe sigurojnë lojtarët për një fushë loje të barabartë.

 4. Termat dhe Kushtet transparente: Ne besojmë në rregulla të qarta, kjo është arsyeja pse termat dhe kushtet tona janë lehtësisht të aksesueshme në faqen tonë të internetit. Nuk ka surpriza të fshehura ose shkronja të imta kur bëhet fjalë për bonuset ose tërheqjet - gjithçka është e paraqitur në mënyrë transparente.

 5. Mjetet e lojërave të përgjegjshme: Ne inkurajojmë praktikat e përgjegjshme të lojërave dhe ofrojmë mjete të tilla si kufijtë e depozitave dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Këto veçori ju fuqizojnë të qëndroni në kontroll të zakoneve tuaja të lojërave të fatit ndërsa shijoni gamën tonë të gjerë të lojërave.

 6. Reputacioni pozitiv i lojtarit: Mos e pranoni vetëm fjalën tonë - dëgjoni se çfarë kanë për të thënë lojtarët e tjerë! Rruga virtuale gumëzhin me reagime pozitive për angazhimin e LibraBet për sigurinë, duke ju ofruar një pamje të plotë të reputacionit të kazinosë sonë.

Në LibraBet, ne i japim përparësi sigurisë suaj mbi të gjitha, në mënyrë që të përqendroheni në shijimin e një eksperience emocionuese dhe të sigurt të lojërave.

Responsible Gaming

Kur bëhet fjalë për lojërat, LibraBet ka të bëjë me inkurajimin e sjelljes etike. LibraBet është e përkushtuar të sigurojë që përdoruesit e tij të kenë një përvojë pozitive dhe të sigurt të lojërave. Falë përkushtimit të kazinosë për mbrojtjen e lojtarëve dhe bastet etike, është një vend popullor për ata që kërkojnë kushte të tilla.

About

About

LibraBet u krijua në 2018, dhe deri më tani, shumë mirë; po u jep kazinove më të mira në industri një përpjekje për paratë e tyre. Sipërmarrja është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, i njëjti operator i kazinosë pas Kazino Malina, Kazino Alf, YoyoCasino, Kazino Nomini, dhe SlotsPalace Casino, ndër të tjera. LibraBet është i licencuar në juridiksionin e Curacao.

LibraBet

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2018

Account

Territoret Palestineze, Kamboxhia, Malajzia, Togo, Indonezia, Ukraina, El Salvadori, Zelanda e Re, Omani, Finlanda, Polonia, Arabia Saudite, Turqia, Guatemala, India, Zambia, Bahreini, Botsvana, Mianmar, Republika Dominikane,Topanija,Sejshel, ,Ekuadori,Tajvani,Gana,Taxhikistani,Papua Guinea e Re,Mongolia,Bermuda,Zvicra,Kiribati,Eritrea,Letonia,Mali,Guinea,Kosta Rika,Kuvajti,Palau,Islanda,Grenada,Maroku,Montegro,Aruba Paraguaj, Tuvalu, Vietnam, Algjeri, Sierra Leone, Lesoto, Peru, Katar, Shqipëri, Uruguay, Brunei, Guajana, Mozambik, Namibi, Senegali, Ruanda, Liban, Nikaragua, Makau, Panama, Bahami, Sllovenia, Sllovenia Republika e Afrikës Qendrore, Ishujt Pitcairn, Territori Britanik i Oqeanit Indian, Cocos [Keeling] Ishujt, Argjentinë, Anguilla, Tonga, Maqedoni, Madagaskar, Ishulli i Manit, Samoa, Niger, Kepi Verde, Xhamajka, Trinidad & Tobago, Guinea Ekuatoriale, Ishulli i Krishtlindjeve, Burkina Faso, Niue, Uganda, Monako'Iôire Ishujt Solomon, Gambia, Kili, Kirgistani, Angola, Haiti, Kazakistani, Malavi, Barbados, Fixhi, Nauru, Serbi, Nepal, Laos, Luksemburg, Grenlandë, Venezuelë, Gabon, Siri, Norvegji, Ishujt Sri Lanka, Kenia, Belize, Ishulli Norfolk, Ishulli Bouvet, Libia, Gjeorgjia, Komoret, Guinea-Bissau, Hondurasi, Ishujt e Virgjër Britanikë, Antilet e Holandës, Liberia, Emiratet e Bashkuara Arabe, Butani, Jordania, Dominika, Nigeria, Benin, Tokelau, Ishujt, Mauritania, Hong Kongu, Irlanda, Sudani i Jugut, Lihtenshtajni, Andorra, Kuba, Japonia, Somali, Montserrat, Rusia, Hungaria, Kolumbia, Kongo, Çadi, Xhibuti, San Marino, Uzbekistani, Korea, Austria, Austria ,Koreja e Jugut, Ishujt Kuk, Tanzania, Kameruni, Bosnja dhe Hercegovina, Egjipti, Surinami, Bolivia, Sudani, Afrika e Jugut, Svazilanda, Meksika, Gjibraltari, Kroacia, Brazili, Tunizia, Maldivet, Mauritius, Kroati,Vanuatua,Armenia , Singapor, Bangladesh, Gjermani, Kinë

Support

LibraBet krenohet me një ekip të përkushtuar për mbështetjen e klientit që siguron që të gjithë lojtarët të kenë përvojën më të mirë të lojërave. Ekipi mund të arrihet përmes një 24/7 chat live, i cili ofron reagime të menjëhershme për shumicën e çështjeve. Ekziston edhe një linjë telefonike për lojtarët në Evropë dhe një email adresa edhe pse përgjigja nuk është e menjëhershme.

Mbështet orarin e punës

24/7

Informacioni i kontaktit

[email protected] | tel: +35627780669

Gjuhët e disponueshme të bisedës së drejtpërdrejtë

Anglisht, gjermanisht, rusisht, hungarisht, polonisht

Gjuhët e disponueshme të telefonit dhe postës elektronike

njëjtë

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të LibraBet . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në LibraBet . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

LibraBet: Zbulimi i bonuseve dhe promovimeve më të fundit të kazinosë

A jeni gati për të nisur një aventurë emocionuese të kazinosë? Mos kërkoni më larg se LibraBet, ku ju pret një thesar bonusesh dhe promovimesh! Qoftë rishtar apo lojtar me përvojë, LibraBet ka diçka të veçantë për të gjithë.

Për të sapoardhurit, LibraBet hap tapetin e kuq me bonusin e tyre tërheqës të mirëseardhjes. Bëhuni gati për të nisur udhëtimin tuaj të lojërave me një nxitje bujare në bankrollin tuaj. Por kjo nuk është e gjitha - ndërsa vazhdoni të luani, do të zhbllokoni promovime edhe më emocionuese të përshtatura vetëm për ju.

Duke thirrur të gjithë lojtarët besnikë! LibraBet di si ta mbajë eksitimin. Me promovime dhe ngjarje unike në mëngë, kjo kazino në internet siguron që çdo vizitë të jetë e mbushur me surpriza dhe shpërblime. Nga turnetë ekskluzive deri te ofertat e personalizuara, ka gjithmonë diçka emocionuese që ndodh në LibraBet.

Por ç'të themi për ata që qëndrojnë të vërtetë në mënyrë të trashë dhe të hollë? Anëtarët e përkushtuar janë në një kënaqësi me programin e besnikërisë së LibraBet. Shijoni shpërblime të këndshme si bonuse për kthimin e parave, baste falas dhe shumë më tepër. Sa më gjatë të luani, aq më të mëdha janë përfitimet!

Tani le të flasim për kërkesat e basteve – ne e dimë se ato mund të jenë konfuze. Në LibraBet, transparenca është thelbësore. Ata ofrojnë udhëzime të qarta për çdo kusht që i bashkëngjitet bonuseve të tyre, në mënyrë që të mund të merrni vendime të informuara.

Dhe këtu është një përfitim shtesë për të qenë një flutur social – prezantoni bashkëshortët tuaj me LibraBet dhe korrni përfitimet! Fitoni bonuse referimi ndërsa ndani gëzimin e kësaj përvoje të jashtëzakonshme të kazinosë në internet.

Pra, pavarësisht nëse jeni në lojëra elektronike apo lojëra tavoline, përgatituni për një përvojë të paharrueshme lojrash në LibraBet. Me bonuset dhe promovimet e tyre të parezistueshme që presin afër, është koha për t'u zhytur në një botë me mundësi të pafundme!

FAQ

Çfarë lloje lojërash ofron LibraBet? LibraBet ofron një gamë të gjerë lojërash që i përshtaten preferencave të çdo lojtari. Ju mund të shijoni një përzgjedhje të gjerë të lojërave elektronike, duke përfshirë lojëra elektronike klasike dhe video me tema dhe veçori emocionuese. Nëse preferoni lojëra tavoline, do të gjeni opsione të njohura si blackjack, ruletë, baccarat dhe poker. Ekzistojnë gjithashtu lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë në dispozicion për një përvojë gjithëpërfshirëse të kazinosë.

Si i jep përparësi LibraBet sigurinë e lojtarëve? Në LibraBet, siguria e lojtarëve është një përparësi kryesore. Ata përdorin metoda të avancuara të kriptimit për të siguruar që të gjitha informacionet tuaja personale dhe financiare të mbahen të sigurta dhe të sigurta. Për më tepër, kazinoja operon nën një licencë të vlefshme nga një autoritet rregullator me reputacion, duke siguruar lojë të ndershme dhe respektim të standardeve strikte të industrisë.

Cilat opsione pagese janë të disponueshme në LibraBet? LibraBet ofron një sërë opsionesh të përshtatshme pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Ju mund të përdorni metoda të njohura si kartat e kreditit/debitit, kuletat elektronike si Skrill ose Neteller, transfertat bankare, apo edhe kriptovalutat si Bitcoin. Zgjedhja është e juaja!

A ka ndonjë bonus ekskluziv për lojtarët e rinj në LibraBet? po! Si një lojtar i ri në LibraBet, do të përshëndeteni me një paketë ekskluzive bonus mirëseardhjeje të krijuar për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave që në fillim. Kjo mund të përfshijë bonuse ndeshjesh në depozitat tuaja të para ose edhe rrotullime falas në lojëra elektronike të zgjedhura.

Sa e përgjegjshme është mbështetja e klientit të LibraBet? LibraBet krenohet që ofron mbështetje të shkëlqyer ndaj klientit për lojtarët e saj. Ekipi i tyre i përkushtuar mbështetës është i disponueshëm 24/7 përmes kanaleve të ndryshme si biseda e drejtpërdrejtë ose emaili. Jini të sigurt se çdo pyetje ose shqetësim që keni do të adresohet menjëherë nga stafi i tyre miqësor dhe i ditur.

A mund të luaj në LibraBet në pajisjen time celulare? Absolutisht! LibraBet e kupton rëndësinë e komoditetit dhe aksesit për lojtarët në lëvizje. Faqja e tyre e internetit është plotësisht e optimizuar për pajisjet celulare, duke ju lejuar të shijoni lojërat tuaja të preferuara në çdo kohë, kudo. Thjesht vizitoni faqen e internetit të kazinosë në shfletuesin tuaj celular dhe filloni të luani.

A është LibraBet një kazino online e licencuar dhe e rregulluar? Po, LibraBet është një kazino online e licencuar dhe e rregulluar. Ata operojnë nën një licencë të vlefshme nga një autoritet rregullator me reputacion, duke siguruar që ata t'u përmbahen standardeve strikte të industrisë për lojën e ndershme dhe mbrojtjen e lojtarëve.

Cilat janë kërkesat e basteve për bonuset në LibraBet? Kërkesat specifike të basteve për bonuse në LibraBet mund të ndryshojnë në varësi të promovimit. Është e rëndësishme të lexoni me kujdes termat dhe kushtet e secilës ofertë bonus për të kuptuar kërkesat e bastit përpara se t'i kërkoni ato. Kjo do t'ju ndihmojë të dini se sa duhet të vendosni bast përpara se të jeni në gjendje të tërhiqni çdo fitim të lidhur me bonusin.

A mund të provoj lojëra falas në LibraBet? po! Në LibraBet, ju keni mundësinë të provoni shumë nga lojërat e tyre në modalitetin demo pa pasur nevojë të bëni ndonjë depozitë reale parash. Kjo ju lejon të njiheni me lojën dhe veçoritë përpara se të vendosni nëse doni të luani me para të vërteta.

Sa kohë duhet për tërheqjet në LibraBet? Koha e përpunimit të tërheqjes në LibraBet mund të ndryshojë në varësi të disa faktorëve si mënyra e zgjedhur e pagesës dhe procesi i verifikimit. Në përgjithësi, tërheqjet e portofolit elektronik përpunohen më shpejt në krahasim me transfertat bankare ose pagesat me kartë. Jini të sigurt se pasi kërkesa juaj për tërheqje të miratohet, ajo do të përpunohet sa më shpejt të jetë e mundur nga ekipi financiar i kazinosë.

Mobile

Mobile

LibraBet është një kazino online që gjithashtu plotëson nevojat e baste sportive Tifozët. Seksioni i kazinosë krenohet me mijëra lojëra të disponueshme si lojë e menjëhershme. Prandaj, asnjë shtesë ose shtojcë e shfletuesit nuk duhet të instalohet më parë. Ndërsa kazinoja nuk ka aplikacione celulare për Android dhe iOS, faqja e internetit është optimizuar për lojëra të qetë celulare.

Monedhat

Monedhat

Përveç mbështetjes së të gjitha gjuhëve të njohura, LibraBet është gjithashtu një kazino me shumë monedha. Lojtarët që duan të luajnë kumar duke përdorur paratë fiat mund të zgjedhin të luajnë duke përdorur euro (EUR ), rubla ruse (fshij ), dollar kanadez (CAD), forintë hungareze (HUF), korona norvegjeze (NOK), dhe Polonia złoty. Sa i përket kriptos, monedhat e mbështetura janë litecoin , ethereum, bitcoin , dhe valëzim .

About the author
Aiden Murphy
Aiden Murphy
About

Aiden Murphy, direkt nga zemra e Irlandës, është një forcë për t'u llogaritur në sektorin e rishikimit të kazinove në internet. Duke u martuar me zgjuarsinë me një sy kritik, komentet e Aiden kanë fituar një reputacion për të qenë brutalisht të ndershëm, por gjithmonë të drejtë.

Send email
More posts by Aiden Murphy