Rishikimi i kazinosë LevelUp

LevelUpResponsible Gambling
CASINORANK
8.47/10
Bonus100% deri në 400 EUR/USD + 200 rrotullime falas
Politikë transparente
Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
Nuk ka tarifa shtesë për depozitat
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Politikë transparente
Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
Nuk ka tarifa shtesë për depozitat
LevelUp
100% deri në 400 EUR/USD + 200 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNeteller
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Një nga gjërat më të mira rreth LevelUp Casino është bujaria paketë mirëseardhjeje . Aty eshte nje bonus depozite në depozitën 1, 2, 3 dhe 4. Promovimet nuk mbarojnë këtu: LevelUp krenohet gjithashtu me oferta të tjera, për shembull, të vazhdueshme ringarkoni bonuset dhe bonuset e nivelit të lartë (shpërblimet VIP). Ju lutemi vini re, këto promovime kanë kërkesa për bast.

Rifresko bonuset

Aktualisht, të gjithë lojtarët mund të marrin sa vijon ringarkoni bonuset :

Niveli i freskët - promovimi i disponueshëm dy herë nga e hëna në të enjte. Një lojtar merr një bonus depozite prej 40% (maksimumi 100 dollarë ose 0,01 BTC) dhe 20 rrotullime falas. Shuma minimale e depozitës është 20 dollarë. Për të marrë një bonus, duhet të vendosni kodin BREEZY.

Nxitje e freskët — promovimi i disponueshëm dy herë, nga e premtja në të dielën. Një lojtar merr një bonus depozite prej 70% (maksimumi 200 dollarë ose 0,02 BTC) dhe 40 rrotullime falas. Shuma minimale e depozitës është 40 dollarë. Për të marrë një bonus, duhet të vendosni kodin BOOST.

Niveli i fundjavës - promovimi i disponueshëm dy herë nga e premtja në të dielën. Një lojtar merr një bonus depozite prej 50% (maksimumi 200 dollarë ose 0,02 BTC) dhe 40 rrotullime falas. Shuma minimale e depozitës është 40 dollarë. Për të marrë një bonus, duhet të vendosni kodin WEEKEND.

Siç mund ta shihni, ka shumë bonuse që mund të merrni edhe gjatë javës.

+3
+1
Mbyll
Games

Games

LevelUp ofron "set standard" të lojërave të kazinosë: të ndryshme lojëra elektronike , lojëra tavoline dhe lojëra të drejtpërdrejta . Ka vetëm disa gjëra që e bëjnë këtë kompani të dallohet. Së pari, numri i lojërave elektronike të krijuara nga 40+ ofruesit më të mirë të softuerëve është i jashtëzakonshëm – një lojtar mund të gjejë fjalë për fjalë çdo lojë, nga lojërat legjendar Starburst deri te lojëra elektronike Punk Rocker dhe lojëra të tjera me temë. Sa për lojërat e tavolinës, shumë variacione të vjetra të mira poker , blackjack , ruletë , dhe baccarat ofrohen. Shumica e tyre janë gjithashtu të disponueshme në modalitetin live.

Ekzistojnë gjithashtu kategori të veçanta si lojërat XMAS, Bonus Buy, lojëra të reja dhe lojëra BTC me një shumëllojshmëri të gjerë të lojërave elektronike të shkëlqyera.

Software

Aktualisht, kazino ofron lojëra të ofruara nga 40 globale zhvilluesit e softuerit të kazinosë . Midis tyre ka kompani të reja por premtuese, si dhe furnizues të tillë me reputacion si Yggdrasil , Netent , Ezugi , Playtech , Evolucioni , Tigri i Kuq , dhe me shume.

Payments

Payments

LevelUp është një nga kazinotë më të mira në internet, ndaj ofron mënyra të sigurta dhe të lehta depozitimi dhe tërheqjeje. Ju mund të financoni llogarinë tuaj LevelUp duke përdorur një nga metodat 8 dhe të bëni tërheqje shpejt dhe me besueshmëri. Me procese të lehta depozitimi dhe tërheqjeje, mund të përqendroheni në lojërat tuaja të preferuara në vend që të shqetësoheni për transaksionet financiare.

Deposits

Një nga përfitimet kryesore të të luajturit në kazino LevelUp është shumëllojshmëria e gjerë e metodave të pagesës. Depozitat përpunohen në çast dhe nuk ngarkohen tarifa, pavarësisht nga metoda që përdorni. Aktualisht, ka 20 mënyra depozitimi të disponueshme në faqen e internetit. Ato mund të ndahen në disa kategori kryesore:

Pagesat me kartë: Viza , Mastercard , Maestro ,

Kuletat elektronike: Skrill , Neteller , MiFinity, Pika e Venusit,

Pagesat kripto: Bitcoin , Bitcoin Cash , Ethereum , Litecoin , Dogecoin , monedhë Usdt

Metoda të tjera: Neosurf , Instadebit , iDebit , Seru, Ecopayz , Tregti celulare

Withdrawals

Shumë kazino ofrojnë metoda të shumta depozitimi, por jo të gjitha ofrojnë shumë mundësi tërheqjeje.

Pra, po në lidhje me kazinonë LevelUp? Lajmi i mirë është se ka shumë mënyra pagese të sigurta, të cilat, nga ana tjetër, mund të ndahen gjithashtu në disa kategori kryesore:

Pagesat me kartë: Viza , Mastercard , Maestro

Kuletat elektronike: Skrill , Neteller , Pika e Venusit , MiFinity

Pagesat kripto: Bitcoin , Bitcoin Cash , Ethereum , Litecoin , Dogecoin , monedhë Usdt

Metoda të tjera: Transferte bankare, Instadebit , iDebit , Ecopayz

Natyrisht, ndryshe nga depozitat, tërheqjet zakonisht nuk përpunohen menjëherë. Koha e pritjes ndryshon në varësi të metodës që zgjidhni. Pagesat kripto dhe pagesat me portofolin elektronik janë më të shpejtat – ato zakonisht zgjasin më pak se një ditë ose madje mund të përpunohen menjëherë. Pagesat me kartë krediti, për shembull, mund të përpunohen në 1-3 ditë. Sa i përket tarifave, të gjitha pagesat janë krejtësisht falas për një lojtar, përveç transfertave bankare - nëse zgjidhni këtë metodë, do t'ju duhet të paguani tarifën $/16 €.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

LevelUp është një faqe interneti ndërkombëtare e lojërave të fatit me lojtarë në shumicën e vendeve të botës. Aktualisht, është në dispozicion në gjuhët e mëposhtme:

gjermanisht , italisht , Australian anglisht , anglisht kanadeze

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për LevelUp . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit LevelUp dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të LevelUp ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Licencat

Security

Mbrojtja e identitetit dhe fondeve të klientëve të tij është një përparësi kryesore për LevelUp , kështu që ata janë siguruar që ta pajisin platformën e tij me veçoritë më të mira të sigurisë. LevelUp kodon të dhënat tuaja duke përdorur protokollin SSL. Për më tepër, sajti i nënshtrohet vlerësimeve të shpeshta të sigurisë për t'u siguruar që ai përdor gjithmonë standardet më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Kur bëhet fjalë për lojërat, LevelUp ka të bëjë me inkurajimin e sjelljes etike. LevelUp është e përkushtuar të sigurojë që përdoruesit e tij të kenë një përvojë pozitive dhe të sigurt të lojërave. Falë përkushtimit të kazinosë për mbrojtjen e lojtarëve dhe bastet etike, është një vend popullor për ata që kërkojnë kushte të tilla.

About

About

LevelUp Casino është ndër sipërmarrjet e reja të nisura nga operatori i njohur i lojërave të fatit Dama NV, i cili gjithashtu drejton BitStarz Casino, Kingdom Casino, BaoCasino , dhe Kazino Oshi. Është licencuar në juridiksionin e Curacao nga Antillephone NV Themeluar në vitin 2020, LevelUp Casino është sot një nga më të mirat kazinotë celulare mirësjellje e qasjes së saj mobile-first.

LevelUp

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020
Sajti i uebit: LevelUp

Account

Krijimi i një llogarie është faza e parë e aventurës suaj të lojës Kazino Në Internet . Në LevelUp , procesi i krijimit të llogarisë është i drejtpërdrejtë dhe mund të kryhet në vetëm disa hapa të thjeshtë. Pasi të regjistroheni për një llogari, mund të shijoni gjithçka që ofron kjo faqe më e mirë e lojërave të fatit në internet. Kaloni nëpër një shumëllojshmëri të madhe lojërash, merrni mijëra oferta interesante dhe mbështetuni në mbështetjen profesionale.

Support

Për të siguruar që lojtarët të kenë një përvojë të qetë të lojërave në internet, LevelUp Casino ka një shërbim të dedikuar ndaj klientit të disponueshëm në disa kanale. Kanali më i besueshëm është chat live , e cila garanton reagime të menjëhershme. Kumarxhinjtë gjithashtu mund të kontaktojnë ekipin e mbështetjes së klientit duke përdorur email sistemi i biletave. Përveç kësaj, LevelUp Casino ka një seksion të detajuar FAQ.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të LevelUp . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në LevelUp . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

Oferta të mirëseardhjes

Ka bonuse të ndryshme të mirëseardhjes në kazino LevelUp. Ndryshe nga shumica e platformave të tjera, LevelUp u ofron kumarxhinjve një mundësi për të dyfishuar depozitat e tyre katër herë dhe për të marrë gjithashtu disa rrotullime falas.

Më poshtë do t'i hedhim një vështrim më të detajuar secilës prej tyre.

Bonus për depozitën e parë. Të gjithë anëtarët që sapo janë regjistruar mund të depozitojnë $20+ dollarë dhe të marrin një ndeshje depozite 100% deri në $100 ose 1 BTC (nëse depozitoni $20, do të merrni një bonus prej $20, nëse depozitoni $50, do të merrni një $50 depozitim, etj.) dhe 100 rrotullime falas. Për të aktivizuar bonusin, mjafton të futni LVL1 në fushën e kodit të bonusit. Kërkesa për bast është 40 herë.

Bonus për depozitën e dytë. Lojtarët që bëjnë një depozitë të dytë mund të marrin një ndeshje 50% deri në 100 dollarë ose 1.25 BTC dhe 50 rrotullime falas. Për të aktivizuar bonusin, duhet të futni LVL2 në fushën e kodit të bonusit. Kërkesa për bast është 40 herë.

Bonus për depozitën e tretë. Lojtarët që bëjnë depozitën e tretë mund të marrin një ndeshje 50% deri në 100 dollarë ose 1.25 BTC. Për të aktivizuar bonusin, duhet të futni LVL3 në fushën e kodit të bonusit. Kërkesa për bast është 40 herë.

Bonus për depozitën e katërt. Lojtarët që bëjnë depozitën e tretë mund të marrin një ndeshje 100% deri në 100 dollarë ose 1.5 BTC dhe 50 rrotullime falas. Për të aktivizuar bonusin, duhet të futni LVL3 në fushën e kodit të bonusit. Kërkesa për bast është 40 herë.

Pra, mund të merrni deri në 400 dollarë ose 5 BTC dhe 200 rrotullime falas në total.

Oferta dhe evente speciale

LevelUp ofron gjithashtu bonuse të tjera speciale, programe shpërblimi dhe turne. Për shembull, aktualisht, lojtarët e rinj "arritin për yjet" - marrin pjesë në programin VIP dhe marrin çmime (rrotullime falas dhe para të vërteta, deri në 30,000 dollarë) për pikë që, nga ana tjetër, mund të fitohen për baste në makinat e fatit. Për më tepër, ata gjithashtu mund të marrin pjesë në turneun e quajtur Yggdrasil Pema e Krishtlindjeve, të bashkohen, të luajnë lojëra specifike dhe të fitojnë. Grupi i çmimeve është 250,000 dollarë. Natyrisht, ngjarje të tilla përfundojnë, por LevelUp zakonisht ofron të reja menjëherë. Prandaj, bonuset e mirëseardhjes dhe ringarkimit nuk janë gjithçka që mund të merrni në kazino LevelUp – ka shumë çmime të tjera që lojtarët mund të marrin rregullisht.

Mobile

Mobile

LevelUp Casino ka investuar në teknologjinë e fundit për t'u garantuar lojtarëve një nivel krejtësisht të ri të përvojës së lojërave në internet. Kazinoja është në dispozicion si lojë e menjëhershme , që do të thotë se lojtarët nuk duhet të instalojnë ndonjë shtesë ose shtojcë shfletuesi për të hyrë në lojë. Përveç avantazheve të lojës së menjëhershme, ekziston LevelUp kazino celulare për entuziastët e lojërave të fatit në lëvizje.

Monedhat

Monedhat

Sa i përket valutave, kumarxhinjtë mund të bëjnë pagesa në të dollarë amerikanë , euro , dollarë australianë , dollarë kanadezë , Kronat norvegjeze , zloty polake , dollarë të Zelandës së Re , jen japonez , tenge kazakistaneze , dhe Randi i Afrikës së Jugut . Kriptovalutat, në veçanti, BTC , LTE , DOGE , BCH , ETH , dhe USDT, janë gjithashtu të disponueshme.

Siç mund ta shihni, ka shumë mënyra të sigurta pagese ndërkombëtare për të zgjedhur. Metodat maksimale dhe minimale të tërheqjes mund të ndryshojnë. Për shembull, mund të depozitoni nga 10 $/€ deri në 4,000 $/€ duke përdorur një kartë krediti Maestro ose nga $/€10 në $/€10,000 duke përdorur llogarinë tuaj Skrill.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë