Kazinotë më të mira në internet

Shikoni listën tonë të plotë të të gjitha kazinove më të mira në internet.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Yggdrasil paraqet lojën slot të Notre-Dame Tales GigaBlox
2023-07-27

Yggdrasil paraqet lojën slot të Notre-Dame Tales GigaBlox

Më 27 korrik 2023, Yggdrasil, një botues kryesor në industrinë e iGaming, njoftoi slotin e tij më të fundit në internet, Notre-Dame Tales GigaBlox. Kjo lojë i teleporton lojtarët në Mesjetë për një arratisje të lezetshme.

Wazdan nxjerr në qarkullim rrjetin promovues të misterit për tremujorin e katërt 2023
2023-07-14

Wazdan nxjerr në qarkullim rrjetin promovues të misterit për tremujorin e katërt 2023

Wazdan, zhvilluesi i përmbajtjes së fundit të iGaming, ka përshkruar synimet e tij për tre fushata të reja rrjeti për të mbyllur vitin 2023. Promovimet do të funksionojnë në të gjithë portofolin e Wazdan të lojërat e kazinosë në internet dhe janë të hapura për të gjithë operatorët dhe grumbulluesit. Wazdan thotë se do të financojë ekskluzivisht një grup të madh çmimesh prej 2,500,000 €.

Filloni një aventurë epike me Relax Gaming's Cluster Tumble Dream Drop
2023-06-29

Filloni një aventurë epike me Relax Gaming's Cluster Tumble Dream Drop

Relax Gaming, një zhvillues kryesor i lojërave elektronike premierë në internet, ka shpallur lojën e saj më të re, Cluster Tumble Dream Drop. Është një vazhdim i serisë Tumble, që paraqet lojëra me performancë më të mirë si Temple Tumble dhe Templar Tumble.

Playson shkon në udhëtimin egjiptian me Giza Nights: Hold and Win
2023-04-21

Playson shkon në udhëtimin egjiptian me Giza Nights: Hold and Win

Playson, një furnizues kryesor i lojërave elektronike në internet, ka njoftuar debutimin e Giza Nights: Hold and Win. Kjo lojë mund të rezultojë të jetë një shtesë e shkëlqyer për serinë Hold and Win të kompanisë, e cila është aktualisht në trend kazinotë më të mira në internet në mbarë botën.