Kazinotë më të mira online

Shikoni listën tonë të plotë të të gjitha kazinove më të mira në internet.

Të rejat e fundit

Yggdrasil paraqet lojën slot të Notre-Dame Tales GigaBlox
2023-07-27

Yggdrasil paraqet lojën slot të Notre-Dame Tales GigaBlox

Më 27 korrik 2023, Yggdrasil, një botues kryesor në industrinë e iGaming, njoftoi slotin e tij më të fundit në internet, Notre-Dame Tales GigaBlox. Kjo lojë i teleporton lojtarët në Mesjetë për një arratisje të lezetshme.

Wazdan nxjerr në qarkullim rrjetin promovues të misterit për tremujorin e katërt 2023
2023-07-14

Wazdan nxjerr në qarkullim rrjetin promovues të misterit për tremujorin e katërt 2023

Wazdan, zhvilluesi i përmbajtjes së fundit të iGaming, ka përshkruar synimet e tij për tre fushata të reja rrjeti për të mbyllur vitin 2023. Promovimet do të funksionojnë në të gjithë portofolin e Wazdan të lojërat e kazinosë në internet dhe janë të hapura për të gjithë operatorët dhe grumbulluesit. Wazdan thotë se do të financojë ekskluzivisht një grup të madh çmimesh prej 2,500,000 €.

Filloni një aventurë epike me Relax Gaming's Cluster Tumble Dream Drop
2023-06-29

Filloni një aventurë epike me Relax Gaming's Cluster Tumble Dream Drop

Relax Gaming, një zhvillues kryesor i lojërave elektronike premierë në internet, ka shpallur lojën e saj më të re, Cluster Tumble Dream Drop. Është një vazhdim i serisë Tumble, që paraqet lojëra me performancë më të mirë si Temple Tumble dhe Templar Tumble.

Playson shkon në udhëtimin egjiptian me Giza Nights: Hold and Win
2023-04-21

Playson shkon në udhëtimin egjiptian me Giza Nights: Hold and Win

Playson, një furnizues kryesor i lojërave elektronike në internet, ka njoftuar debutimin e Giza Nights: Hold and Win. Kjo lojë mund të rezultojë të jetë një shtesë e shkëlqyer për serinë Hold and Win të kompanisë, e cila është aktualisht në trend kazinotë më të mira në internet në mbarë botën.