JVSpin

Age Limit
JVSpin
JVSpin is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

About

JVSpin Casino është themeluar në vitin 2020. Pavarësisht se është mjaft e re në industrinë e lojërave të fatit në internet, JVSpin është bërë mjaft popullor dhe ka më shumë se 7000 lojëra nga ofrues dhe kategori të ndryshme. Për të përmendur disa: kazino ofron automate klasike dhe video, keno, blackjack, ruletë, poker, lojëra elektronike 3D, baccarat, bingo, megaways, jackpot, para dhe çmime, lojëra të reja dhe më shumë.

Bonuses

JVSpin Casino është e njohur për promovimet e panumërta që u jep lojtarëve të saj. Bujaria e tyre fillon me bonusin e mirëseardhjes së kazinosë, ku mund të merrni deri në 100% në depozitën tuaj të parë, 50% në depozitën tuaj të dytë dhe 25% në depozitën tuaj të tretë dhe të katërt. Është gjithashtu e mundur të gjesh bonuset e lulëzuara, të cilat shtohen në bilancin tuaj të kazinosë në mënyrë progresive, nga 30% në 70%. Dhurata e ditëlindjes, ku transformimet bëhen në ditëlindjen tuaj dhe brenda 7 ditëve pas saj dhe mund të merrni 20 rrotullime falas. Bonusi pa depozite me 150 rrotullime falas pa shtuar para në bilancin tuaj, që mund ta merrni gjatë përfundimit të procesit të regjistrimit. Përveç bonusit të mirëseardhjes, kazinoja JvSpin ka promovime të tjera, si kthimi i parave. Institucioni do të kthejë një pjesë të fondeve të humbura për javën e kaluar. Për të marrë cashback, duhet të jeni të regjistruar.

Languages

JVSpin ka një dizajn lundrimi të gjallë dhe plot ngjyra. Ai gjithashtu ka një akses të mirë, qoftë nga versioni celular ose nga faqja e internetit. Kazinoja është e përputhshme me Android, iOS, Mac, Windows. Është përkthyer në shumë gjuhë të ndryshme që lejojnë lojtarët nga vende të ndryshme të shijojnë kazinonë: rusisht, anglisht, ukrainas, kazak dhe të tjerë

Deposits

Të gjitha proceset e lidhura me pagesën janë jashtëzakonisht të shpejta dhe të sigurta, JVSpin pranon shumë mënyra pagese, si: Visa, MasterCard, PaySafeCard, Astropay Card, QIWI, Piastrix, WebMoney, Perfect Money, Skrill, Neteller, e të tjera. Sa i përket metodave të tërheqjes, ato nuk janë gjithashtu të komplikuara. Në JVSpin vëmendja është e menjëhershme, qoftë nga biseda e drejtpërdrejtë, FAQ, departamente apo telefonata.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (3)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Holandeze
Norvegjeze
Portugeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (26)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
Credit Cards
Debit Card
Flexepin
MasterCard
Perfect Money
QIWI
Visa
Yandex Money
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
SoftwareSoftware (91)