Golden Crown Casino

Age Limit
Golden Crown Casino
Golden Crown Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Visa
Trusted by
Curacao

About

Kurora e Artë ofron Kumarxhinj australianë me përvojën më të mirë të kazinosë në internet. Katalogu i tyre i lojërave është i gjerë dhe vazhdon të rritet. Lojtarët mund të gjejnë një koleksion mbresëlënës pokies në internet dhe të gjitha lojërat klasike të tavolinës nga ofruesit e nivelit të lartë. Kazinoja Golden Crown sigurohet që t'u shërbejë shijeve të ndryshme të lojtarëve të Aussie. 

Një kazino online e njohur gjerësisht me mbështetje të dedikuar për kriptovalutat për depozitime dhe tërheqje të menjëhershme. Siguria e klientit është një prioritet kryesor në Golden Grown.

Golden Crown Casino

Games

Slots , Ruletë , Lojëra me letra dhe Kazino Live

Bonuses

Bonusi i mirëseardhjes

100% Bonus i depozitës së parë deri në 1000 dollarë + 100 rrotullime falas.

Kodi i Bonusit të Depozitës së Parë: GC100

Rrotullimet e lira të mërkurën

20, 60 dhe 100 rrotullime falas 

Rifresko bonusin nga e premtja deri të dielën

Merrni 50% deri në 1000 dollarë.

PROGRAM VIP

Kazinoja Golden Crown ka një program VIP shumë të vlerësuar për lojtarët e fatit. Ndërsa bëni baste me para të vërteta, ju automatikisht lëvizni drejt statusit më të mirë dhe grumbulloni pikë kompliment. Këto pikë më pas mund të shkëmbehen me bonuse.

Payments

Koha në pritje e arkëtimit: Periudha e përpunimit të kërkesave për tërheqje është nga 0 deri në 24 orë.

Software

Shumë ofrues softuerësh të njohur dhe të respektuar bashkëpunojnë me Golden Crown Casinos. Disa nga këto përfshijnë: Belatra, BGaming , Fantazma, IGTech, iSoftBet Lucky Maxwingaming Nolimit, Dritat e veriut , Bërthama , Platipus , Relaksohuni, Sthlmgaming, Wazdan

Deposits

Periudha e përpunimit të kërkesave për tërheqje është nga 0 deri në 24 orë. 

Shuma maksimale e tërheqjes nga llogaria e lojërave për transaksion është 7,500 AUD / 5,000 USD / 5,000 EUR / 7,500 NZD / BTC 0,5 / BCH 23 / DOG 1,900,000 / ETH 14 / LTC 113/ USDT 500.

Shuma minimale e depozitës në çdo monedhë të disponueshme është:

AUD 20 / USD 20 / EUR 20 / NZD 20 / BTC 0,005 / BCH 0,23 / DOG 20,000 / ETH 0,15 / LTC 1 / USDT 20.

Total score7.0
Përfitimet
Disavantazhet
- Jo miqësore me celularin

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (5)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
Bank Wire Transfer
Bitcoin Cash
Credit Cards
Debit Card
Dogecoin
Ethereum
Litecoin
Visa
Visa Debit
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Australian
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (1)
Australia
SoftwareSoftware (11)