Rishikimi i kazinosë FgFox

FgFoxResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 100 € + 100 rrotullime falas
Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
Mënyra të shumta depozitimi
Mbështetje e bisedës live
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
Mënyra të shumta depozitimi
Mbështetje e bisedës live
FgFox is not available in your country. Please try:
Aiden Murphy
ReviewerAiden MurphyReviewer
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Bonuses

Bonuses

Kazino online Fgfox ofron disa nga bonuset më fitimprurëse në industrinë e kazinosë. Lojtarët gëzojnë një dhuratë prej 150% bonus ndeshjeje deri në 1000 dollarë plus 150 rrotullime falas. Lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale prej $20 për t'u kualifikuar për bonusin e mirëseardhjes. Megjithatë, lojtarët me bazë në vende si Kroacia, Tunizia, Malajzia dhe Suedia nuk kanë të drejtë. Një kërkesë 45x e basteve duhet të plotësohet përpara se të bëni ndonjë tërheqje të fitimeve të bonusit. Bonuset dhe promovimet janë të gjitha subjekt i kushteve të bonusit siç përcaktohet në skedën e kushteve dhe kushteve.

Përveç kësaj, lojtarët ekzistues mund të eksplorojnë bonuse dhe promovime të ndryshme të disponueshme. Ato përfshijnë:

 • Bonuset e kthimit të parave
 • Bonuset e ringarkimit të së enjtes
 • Rrotullime falas të së hënës

Ka bonuse dhe turne ekskluzive VIP që lojtarët mund të përfitojnë dhe të shpërblehen mjaft mirë.

Bonus cashbackBonus cashback
+3
+1
Mbyll
Games

Games

Në faqen kryesore të Fgfox, ju lehtë mund të shikoni paraprakisht shumicën e lojërave të ofruara këtu. Shumica e lojërave janë në dispozicion në demo falas duke përdorur monedha virtuale. Kjo është një mënyrë e thjeshtë për t'u njohur me lojëra elektronike dhe lojëra të tjera përpara se të luani me para të vërteta. Zgjedhja e kazinosë Fgfox përfshin lojëra elektronike, ruletë, tregtarë të drejtpërdrejtë, jackpots, megaways dhe lojëra bonus.

Slots

Fgfox Online Casino ka një koleksion mbresëlënës të lojërave elektronike të videove nga pothuajse të gjithë ofruesit e softuerit. Ka mijëra tituj të lojërave elektronike, me ato të njohura të theksuara në faqen kryesore. Ju mund të eksploroni lojëra elektronike të ndryshme me të gjitha llojet e temave. Slotet e njohura përfshijnë:

 • ChilliPop
 • Toro e egër
 • Festa e frutave
 • Tren parash
 • Zarat e Charms

Kazino live

Lojtarët që preferojnë emocionet e një kazinoje me bazë tokësore mund të eksplorojnë mbi 550 lojëra drejtpërdrejt me tregtarë të disponueshme në Fgfox Casino. Evolution Gaming, një ofrues i njohur softuerësh me lojëra masive me tregtarë të drejtpërdrejtë, dominon këtë seksion dhe synon të sigurojë përvojën përfundimtare të kazinosë. Ka shumë tregtarë të drejtpërdrejtë për të zgjedhur, dhe shumica, nëse jo të gjithë, janë të hapur gjatë gjithë kohës për t'u kujdesur për zona të ndryshme kohore. Tregtarët kryesorë të drejtpërdrejtë përfshijnë

 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • Auto Ruletë
 • Kazino Hold'Em
 • Azure BlackJack
 • Boom City

Jackpots

Rrotulluesit e lartë nxiten nga mundësia për të fituar pagesa masive sa herë që luajnë në një kazino online. Fgfox strehon të gjitha llojet e lojtarëve; si rrjedhim, rolerët e lartë mund të luajnë në tituj të ndryshëm të çmimit të parë dhe të bëjnë pagesa të jashtëzakonshme. Ato përfshijnë:

 • Deti i Xhevahireve
 • Slotfather
 • Legjenda e Nilit
 • Parashikimet e Zanave
 • Dhoma e thesarit

Lojëra tavoline

Megjithëse nuk ka asnjë kategori lojërash tavoline në hollin e kazinosë Fgfox, lojtarët mund të kërkojnë lojëra të tilla si blackjack, ruletë, baccarat dhe video poker. Të gjitha këto lojëra bazohen në sistemin RNG. Ata vijnë me një modalitet falas që i ndihmon lojtarët të familjarizohen me opsionet e ndryshme të basteve. Ato përfshijnë:

 • Bastet anësore të Blackjack
 • Bonus Blackjack
 • Ruletë me çip të artë
 • Baccarat Supreme
 • Poker Karaibe

Software

Disponueshmëria e lojërave nga ofruesit kryesorë të softuerëve në industri është një nga veçoritë e shitjes së kazinosë Fgfox. Ai krenohet me estetikën e pastër dhe lojën e qetë të lojërave të kazinosë. Kazino online Fgfox ofron ekskluzivisht lojëra të optimizuara për PC, tableta dhe pajisje celulare. Opsioni "Furnizuesit" i lejon lojtarët të shfletojnë shpejt lojërat e disponueshme nga një ofrues specifik.

Krupierët e jetës reale organizojnë lojëra të drejtpërdrejta kazino në kate të ndryshme kazinoje. I gjithë aksioni transmetohet në cilësi të lartë dhe në kohë reale. Ndër furnizuesit kryesorë të softuerit janë:

 • NetEnt
 • Lojëra evolucionare
 • Lojë pragmatike
 • Qyteti i Nolimit
 • Booongo Gaming
Payments

Payments

Në Fgfox Casino, lojtarët mund të përdorin metoda të ndryshme pagese të mbështetura për të përfunduar transaksionet e tyre, duke përfshirë transfertat bankare, kuletat elektronike, pagesat me karta dhe kriptovalutat e njohura. Të gjitha depozitat janë të menjëhershme, me një limit minimal depozitimi prej 10 €. Në varësi të mënyrës së preferuar të pagesës, tërheqjet mund të vonohen deri në 48 orë. Kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 €. Disa nga mënyrat popullore të pagesës përfshijnë

 • Visa/MasterCard
 • Portofoli Jeton
 • Transferim i Shpejtë
 • Bitcoin
 • Litecoin

Deposits

Për ta bërë procesin e depozitimit sa më të thjeshtë dhe të shpejtë, lojtarët në kazinotë online preferojnë të kenë një përzgjedhje të gjerë të mënyrave të pagesës. Prandaj, FgFox ofron një shumëllojshmëri opsionesh pagese të sigurta, të sigurta dhe të besueshme. Kazinoja pranon metoda të shumta depozitimi, duke përfshirë Visa, Neteller, MasterCard, Paysafe Card, Volt . Në FgFox , mund t'i besoni ndonjë prej metodave të pranuara të depozitimit. Në këtë mënyrë, nuk do të keni asnjë problem për të shtuar paratë tuaja në llogarinë tuaj ose për të filluar me lojërat tuaja të preferuara. Plus, stafi ndihmues në FgFox është gjithmonë gati për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje që mund të keni në lidhje me depozitimin.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve tuaja është po aq e rëndësishme sa depozitimi, dhe FgFox ofron një sërë metodash të sigurta dhe të përshtatshme tërheqjeje. Procesi i tërheqjes është i drejtpërdrejtë me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit që ju lejon të menaxhoni transaksionet tuaja me lehtësi. Megjithatë, kini kujdes të verifikoni termat dhe kushtet përpara se të paraqisni një kërkesë për tërheqje, pasi disa mënyra pagese mund të kenë kufizime tërheqjeje ose ndoshta edhe disa tarifa. Ju mund t'i besoni FgFox për të përpunuar tërheqjet tuaja në kohën e duhur dhe pa probleme - të sigurta, të sigurta dhe të besueshme.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

BitcoinBitcoin
+13
+11
Mbyll

Languages

Kazino online Fgfox është një platformë shumëgjuhëshe që fokusohet te lojtarët nga vende të ndryshme. Për të akomoduar çdo lojtar, kazinoja mbështet disa gjuhë dominuese në vendet ku është e licencuar. Lojtarët mund të kalojnë ndërmjet gjuhëve të disponueshme me shumë lehtësi. Disa nga gjuhët e mbështetura përfshijnë

 • anglisht
 • finlandez
 • frëngjisht
 • norvegjeze
 • gjermanisht
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për FgFox . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit FgFox dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të FgFox ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Licencat

Security

Mbrojtja e identitetit dhe fondeve të klientëve të tij është një përparësi kryesore për FgFox , kështu që ata janë siguruar që ta pajisin platformën e tij me veçoritë më të mira të sigurisë. FgFox kodon të dhënat tuaja duke përdorur protokollin SSL. Për më tepër, sajti i nënshtrohet vlerësimeve të shpeshta të sigurisë për t'u siguruar që ai përdor gjithmonë standardet më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Kur bëhet fjalë për lojërat, FgFox ka të bëjë me inkurajimin e sjelljes etike. FgFox është e përkushtuar të sigurojë që përdoruesit e tij të kenë një përvojë pozitive dhe të sigurt të lojërave. Falë përkushtimit të kazinosë për mbrojtjen e lojtarëve dhe bastet etike, është një vend popullor për ata që kërkojnë kushte të tilla.

About

About

Fgfox është një kazino në internet miqësore me kriptomonedha e krijuar në vitin 2022. Ajo është në pronësi të FairGame GP NV dhe operohet nga agjenti i saj, Fair Game Software KFT. Fgfox Casino synon të ofrojë një përvojë të freskët lojrash përmes një lobi të pasur kazinoje dhe bonusesh fitimprurëse. Ka mbi 5000 lojëra kazino të mundësuara nga ofrues të njohur softuerësh, si Pragmatic Play, Endorphina, EGT dhe NetEnt.

Tema e Fgfox Casino bazohet në jetën e dhelprave në rajonet malore. Malet shkëmbore dhe një dhelpër janë të dukshme në sfond. Ai synon të testojë agresivitetin tuaj, ashtu si dhelprat. Fgfox Casino mbrohet me teknologjinë moderne të kriptimit dhe muret më të fundit të zjarrit. Ky rishikim i kazinosë në internet do të nxjerrë në pah të gjitha veçoritë kryesore të disponueshme në platformën Fgfox.

Pse të luani në Fgfox Casino

Kazino online Fgfox ofron paketa të shkëlqyera bonus për lojtarët e rinj dhe ekzistues. Bonuset ditore dhe javore u mundësojnë lojtarëve të rrisin balancat e llogarisë së tyre dhe të shijojnë seanca më të gjata lojrash. Fgfox Casino ka një holl të shkëlqyeshëm me mbi 5000 lojëra, duke përfshirë tituj të drejtpërdrejtë të tregtarëve, lojëra elektronike, jackpot dhe lojëra tavoline. Lojërat mundësohen nga ofruesit kryesorë të softuerëve në treg.

Fgfox Casino mbështet metoda të shumta bankare konvencionale dhe opsione të njohura të kriptomonedhave. Duke qenë një produkt i Easyrocket, kjo kazino ka një dizajn të thjeshtë dhe miqësor për përdoruesit që e bën lojën të qetë. Easyrocket është një ndërtues kryesor që zhvillon kazinotë në internet nga e para duke përdorur teknologjinë kryesore të lojërave. Për mbështetjen e klientit, ekipi i Fgfox përbëhet nga individë profesionistë të gatshëm për të ndihmuar lojtarët 24/7

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2019

Account

Krijimi i një llogarie është faza e parë e aventurës suaj të lojës Kazino Në Internet . Në FgFox , procesi i krijimit të llogarisë është i drejtpërdrejtë dhe mund të kryhet në vetëm disa hapa të thjeshtë. Pasi të regjistroheni për një llogari, mund të shijoni gjithçka që ofron kjo faqe më e mirë e lojërave të fatit në internet. Kaloni nëpër një shumëllojshmëri të madhe lojërash, merrni mijëra oferta interesante dhe mbështetuni në mbështetjen profesionale.

Support

Ekipi i mbështetjes së klientit Fgfox përbëhet nga profesionistë shumë të kualifikuar. Ata ofrojnë ndihmë në kohë për të gjithë kërkesat e lojtarëve gjatë përdorimit të kësaj kazinoje. Qëllimi i ekipit të tyre mbështetës është që vizita juaj në kazino online Fgfox të jetë sa më e rehatshme dhe e këndshme. Ju mund t'i kontaktoni ata përmes Live Chat ose email (support@fgfox.com). Ekziston një seksion i detajuar FAQ që ofron informacion të besueshëm.

Një përmbledhje e kazinosë Fgfox

Fgfox Casino është një kazino online me shumë platforma e krijuar në vitin 2022. Ajo ofron qindra lojëra kazinoje në internet dhe tregtarë të drejtpërdrejtë të mundësuar nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike si Pragmatic Play, Pragmatic Play dhe NetEnt. Ajo ka shënuar të gjitha kutitë e një kazinoje legjitime pasi ajo operon nën një licencë Curacao eGaming të lëshuar për kompaninë e saj mëmë, FairGame GP NV

Fgfox Casino krenohet me mbështetjen e mënyrave të shumta të pagesës. Ato vijnë me kufizime të arsyeshme të depozitave dhe tërheqjeve dhe janë lehtësisht të arritshme nga lojtarët. Ai gjithashtu i lejon lojtarët të kryejnë transaksione duke përdorur metoda bankare konvencionale ose kriptovaluta të njohura. Platforma shumëgjuhëshe ofron mbështetje të besueshme dhe profesionale ndaj klientit për të siguruar që lojtarët të shijojnë një përvojë të shkëlqyer kumari.

Gjithmonë luani kumar me përgjegjësi.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të FgFox . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në FgFox . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

Kur regjistroheni me FgFox , do të keni akses në një gamë të gjerë bonusesh, promovimesh dhe marrëveshjesh ekskluzive. Kur luani në këtë kazino kryesore, mund të shkoni direkt në një sërë promovimesh emocionuese. Nëse dëshironi të siguroheni që mund të arkëtoni fitimet tuaja dhe të përmbushni kërkesat e bastit të promovimit, mësoni termat dhe kushtet tërësisht përpara se të pranoni ndonjë marrëveshje. Për më shumë mundësi për të fituar të mëdha dhe për të shijuar me të vërtetë lojërat tuaja të preferuara, ju këshillojmë të shikoni promovimet e ofruara nga FgFox .

Monedhat

Monedhat

Për shkak të apelit ndërkombëtar, kazino Fgfox lejon lojtarët të bëjnë transaksione duke përdorur monedha të ndryshme. Opsioni i monedhës bazohet në vendndodhjen; prandaj kazino do të zgjedhë monedhën e rekomanduar për ju. Aktualisht, lojtarët mund të bëjnë transaksione ose me monedha fiat ose me opsione të njohura të kriptomonedhave. Disa nga këto monedha përfshijnë:

 • EUR
 • USD
 • AUD
 • BTC
 • ETH

Ju mund të shikoni listën e të gjitha monedhave të mbështetura nën Taksonomitë.