Drück Glück - Support

Age Limit
Drück Glück
Drück Glück is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Support

Ekipi i mbështetjes së klientit në Drueck Glueck mund të arrihet në çdo kohë të ditës. Ata janë të gjithë miqësorë dhe të sjellshëm dhe do të bëjnë gjithçka që është në fuqinë e tyre për t'ju ndihmuar të zgjidhni problemin që keni.

Mënyra më e përshtatshme për të kontaktuar me një përfaqësues të kazinosë është nëpërmjet Live Chat. Ju mund të bisedoni me një anëtar të ekipit dhe ata do t'ju përgjigjen çdo pyetjeje që keni në lidhje me kazinonë. Ju gjithashtu mund t'i telefononi në +1 647 724 4691. Ata gjithashtu kanë një adresë emaili në dispozicion për klientët e tyre. Ju mund t'i dërgoni me email në Support@DrueckGlueck.com.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (19)
Angleze
Bullgare
Daneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Turke
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (32)
Abaqoos
Bank Wire Transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
EPS
EcoPayz
Entropay
Euteller
Lottomaticard
MaestroMasterCard
Moneta
Multibanco
Neteller
Nordea
POLi
PayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Przelewy24
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
Teleingreso
Ukash
Visa
Visa Electron
WebMoney
ewire
iDEAL
MonedhatMonedhat (11)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (4)
Danimarka
Gjermania
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
SoftwareSoftware (11)