Rishikimi i kazinosë Drück Glück - Support

Drück GlückResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 100 dollarë
Pranon PayPal
Xhekpote për orë
Aplikacioni i disponueshëm
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Pranon PayPal
Xhekpote për orë
Aplikacioni i disponueshëm
Drück Glück is not available in your country. Please try:
Support

Support

Ekipi i mbështetjes së klientit në Drueck Glueck mund të arrihet në çdo kohë të ditës. Ata janë të gjithë miqësorë dhe të sjellshëm dhe do të bëjnë gjithçka që është në fuqinë e tyre për t'ju ndihmuar të zgjidhni problemin që keni.

Mënyra më e përshtatshme për të kontaktuar me një përfaqësues të kazinosë është nëpërmjet Live Chat. Ju mund të bisedoni me një anëtar të ekipit dhe ata do t'ju përgjigjen çdo pyetjeje që keni në lidhje me kazinonë. Ju gjithashtu mund t'i telefononi në +1 647 724 4691. Ata gjithashtu kanë një adresë emaili në dispozicion për klientët e tyre. Ju mund t'i dërgoni me email në Support@DrueckGlueck.com.