Rishikimi i kazinosë Drück Glück - Mobile

Drück GlückResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusDeri në 100 dollarë
Pranon PayPal
Xhekpote për orë
Aplikacioni i disponueshëm
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Pranon PayPal
Xhekpote për orë
Aplikacioni i disponueshëm
Drück Glück
Deri në 100 dollarë
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Mobile

Mobile

Ju mund të shijoni më shumë se 500 lojëra me rezolucion të lartë sapo të bashkoheni në kazino Drueck Glueck. Dhe për më tepër, ju mund t'i luani ato në lëvizje, sa herë që dëshironi falë platformës së tyre celulare.

Aplikacioni celular Drueck Glueck funksionon pa probleme në pothuajse të gjitha pajisjet e dorës. Faqja e internetit është plotësisht e fokusuar në lojëra dhe platforma është shumë e thjeshtë dhe intuitive. Mund ta shkarkoni aplikacionin ose të hapni kazinonë duke përdorur shfletuesin tuaj. Sido që të jetë, ne jemi të sigurt se do të keni një përvojë të përsosur. Këto janë të gjitha pajisjet e përputhshme për kazinonë:

  • Samsung - Galaxy S6, S7, S8, S8+, S9, S9+, S10, S10+, Note, Tab, Edge, Edge+, Mini, Ace, A3, A5, A7, A, S, pro, Xcover 3
  • Apple - iPhone 5, 5S, 5C, SE, 6, 6S, 7, 8, 8 Plus, X, XS, XR, iPad, Air, Mini, Pro, 2, 3, 4
  • HTC - Nexus Series, One mini, max, A9, A9s, S9, 10, Dual SIM, U11+, U12+, U Ultra, Play, Lifestyle
  • Sony - Xperia M5, Z5, ZR, E5, V, L, SP, ZL, XZ, X, XA, XA2, Ultra, XZ2, Compact, Premium, Tablet Z4, Z3, Compact, Plus
  • LG - G5, G6, G7, Q6, Q7, V30, X Power, Mach, K8, K10, K40, K50, Q60, LTE, X kamera, ekran, Flex 2, V10, Class, 5X, Mini, G Pads 7.0 , 8.0, 8.3 dhe 10.1
  • Microsoft Lumia - 550, 650, 950, XL, LTE, SIM e dyfishtë, Seria Asha
  • BlackBerry - Motion, Key one, 2, Passport, Classic, Leap, DTEK60, DTEK50, Priv
  • Tableta - Sony Xperia Tablet, Seria Z, Lenovo Thinkpad & Tablet Yoga, Asus MeMo & Fonepad, Seria Nexus, Motorola Xoom 2, Seria Acer Iconia
  • Të tjera - Motorola Zoom, Atrix, Defy, Moto G, Wiko Series, Acer Liquid Series, Asus ZenFone, OnePlus, Two, Fairphone
1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë