Drück Glück - Affiliate Program

Age Limit
Drück Glück
Drück Glück is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Affiliate Program

Nëse dëshironi të bashkoheni me Programin e Filialeve në Drueck Glueck Casino, mund ta bëni këtë duke plotësuar thjesht formularin e regjistrimit. Kjo procedurë është shumë e thjeshtë, ku duhet të futni të dhënat tuaja.

Kur bashkoheni me programin e filialeve, duhet të zgjidhni midis tre planeve të komisionit: marrëveshje CPA, pjesë e të ardhurave neto mujore dhe marrëveshje hibride.

Nëse zgjidhni ndarjen mujore të të ardhurave neto, do të paguheni bazuar në të ardhurat neto që kazinoja merr nga lojtarët që ju referoni. Ju duhet të dërgoni një numër të caktuar lojtarësh çdo muaj për të marrë një shumë të caktuar. Lista e mëposhtme do t'ju tregojë kërkesat për ndarjen e të ardhurave:

  • Kur referoni deri në pesë depozitues për herë të parë, mund të merrni një pjesë të të ardhurave prej 20%
  • Kur referoni gjashtë deri në 10 depozitues për herë të parë, mund të merrni një pjesë të të ardhurave prej 25%
  • Kur referoni 11 deri në 25 depozitues për herë të parë, mund të merrni një pjesë të të ardhurave prej 30%
  • Kur referoni 26 deri në 50 depozitues për herë të parë, mund të merrni një pjesë të të ardhurave prej 35%
  • Kur referoni 51 ose më shumë depozitues për herë të parë, mund të merrni një pjesë të të ardhurave prej 40%

Marrëveshja CPA

Marrëveshja CPA do t'ju japë një pagesë një herë për çdo lojtar që ju referoni. Ky plan është i disponueshëm vetëm në faqet e mëposhtme të basteve SlotsMagic, RedKings, EUCasino, Casino RedKings dhe Bet RedKings.

Marrëveshje hibride

Marrëveshja hibride është një kombinim i pjesës së të ardhurave dhe marrëveshjes CPA. Nëse e dëshironi këtë marrëveshje, duhet ta negocioni fillimisht me menaxherin tuaj të filialit. Marrëveshja Hybrid është e disponueshme vetëm për faqet e mëposhtme SlotsMagic, RedKings, EUCasino, Casino RedKings dhe Bet RedKings.

Cili është programi i filialeve Drueck Glueck?

Programi i filialeve Drueck Glueck quhet EGamingOnline.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (19)
Angleze
Bullgare
Daneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Turke
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (32)
Abaqoos
Bank Wire Transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
EPS
EcoPayz
Entropay
Euteller
Lottomaticard
MaestroMasterCard
Moneta
Multibanco
Neteller
Nordea
POLi
PayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Przelewy24
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
Teleingreso
Ukash
Visa
Visa Electron
WebMoney
ewire
iDEAL
MonedhatMonedhat (11)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (4)
Danimarka
Gjermania
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
SoftwareSoftware (11)