Të gjitha kazinotë

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Bonus100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
BonusDeri në 600 dollarë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Bonus100% deri në 750 dollarë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet
Bonus100% deri në 1600 dollarë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen
Bonus100% deri në 500 € + 200 FS
 • 10 gjuhë të mbështetura
 • Shumëllojshmëri pagesash
 • Mbështetje 24/7
 • 10 gjuhë të mbështetura
 • Shumëllojshmëri pagesash
 • Mbështetje 24/7
BonusDeri në 120 dollarë + 120 rrotullime
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
BonusDeri në 775 € / 350 dollarë + 250 rrotullime falas
 • Program i mirë VIP
 • Shumë bonuse
 • Dizajn i mirë
 • Program i mirë VIP
 • Shumë bonuse
 • Dizajn i mirë
BonusDeri në 500 € + 200 rrotullime falas
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
BonusDeri në 1000 € + 100 rrotullime falas
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe
BonusDeri në 1000 dollarë + 100 rrotullime falas
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
BonusDeri në 5000 $/€
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium
Bonus100% Deri në 500 € + 100 rrotullime falas
 • 6000+ lojëra
 • Programet VIP
 • Kazinotë kripto
 • 6000+ lojëra
 • Programet VIP
 • Kazinotë kripto
Bonus100% deri në 1000 dollarë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar
BonusDeri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
 • Bastet e kazinosë dhe sporteve
 • Sportet virtuale
 • Rrotullime pa besnikëri
 • Bastet e kazinosë dhe sporteve
 • Sportet virtuale
 • Rrotullime pa besnikëri
BonusBonus depozite deri në 200 € + bonus pa depozite 7 €
  Bonus100% deri në 200 € + 7 € bonus pa depozite
   Bonus€/$100 Bonusi i parë i depozitës
    Bonus300 €/1BTC + 100 rrotullime falas
    • Pranon kriptomonedhën
    • Shumë gjuhë
    • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
    • Pranon kriptomonedhën
    • Shumë gjuhë
    • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
    BonusDeri në 750% bonus + 110 rrotullime falas
     Bonus100% deri në 1000 dollarë
     • Jackpote ditore
     • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
     • 1000+ lojëra elektronike
     • Jackpote ditore
     • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
     • 1000+ lojëra elektronike
     Bonus225% Deri në 600 € + 170 rrotullime falas
     • 20+ opsione pagese
     • Depozita minimale e ulët
     • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack
     • 20+ opsione pagese
     • Depozita minimale e ulët
     • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack
     BonusDeri në 300 dollarë + 150 rrotullime falas
     • Kazino e re në internet
     • Më shumë se 6000 lojëra
     • Seksione të shumta të lojërave elektronike
     • Kazino e re në internet
     • Më shumë se 6000 lojëra
     • Seksione të shumta të lojërave elektronike
     BonusDeri në 1500 dollarë + 50 rrotullime falas
      BonusDeri në 250 € + 20 rrotullime falas
      • Pranon kriptovalutat
      • Me rrotë bonus
      • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP
      • Pranon kriptovalutat
      • Me rrotë bonus
      • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP
      BonusDeri në 200 dollarë + 220 rrotullime falas
      • Shpërblime VIP
      • Kazino me letra me gërvishtje
      • Ofrohen çmime të rastësishme
      • Shpërblime VIP
      • Kazino me letra me gërvishtje
      • Ofrohen çmime të rastësishme
      BonusDeri në 500 € + 200 rrotullime falas
      • Miqësore për celularin
      • Oferta bonus mirëseardhjeje
      • Libri sportiv në dispozicion
      • Miqësore për celularin
      • Oferta bonus mirëseardhjeje
      • Libri sportiv në dispozicion
      BonusDeri në $500 + 200 rrotullime falas
      • Miqësore për celularin
      • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
      • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
      • Miqësore për celularin
      • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
      • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
      Bonus450% deri në 800 € + 250 rrotullime falas
      • Bonuse bujare
      • Multi-valuta
      • Miqësore për celularin
      • Bonuse bujare
      • Multi-valuta
      • Miqësore për celularin
      BonusDeri në 750 dollarë + 200 rrotullime falas
      • Gama e gjerë e lojërave popullore
      • Kazino shumëgjuhëshe
      • Miqësore për celularin
      • Gama e gjerë e lojërave popullore
      • Kazino shumëgjuhëshe
      • Miqësore për celularin
      BonusDeri në 500 € + 200 rrotullime falas
      • Lojërat më të fundit në ofertë
      • Bonuset bujare të mirëseardhjes
      • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
      • Lojërat më të fundit në ofertë
      • Bonuset bujare të mirëseardhjes
      • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
      BonusDeri në $500 + 20 rrotullime falas dhe më shumë
      • Kazino shumëgjuhëshe
      • Shërbim i mirë ndaj klientit
      • Miqësore për celularin
      • Kazino shumëgjuhëshe
      • Shërbim i mirë ndaj klientit
      • Miqësore për celularin
      BonusDeri në 750 dollarë + 50 rrotullime
      • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
      • Bonuse bujare
      • Miqësore për celularin
      • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
      • Bonuse bujare
      • Miqësore për celularin
      Bonus100% deri në 400 EUR/USD + 200 rrotullime falas
      • Politikë transparente
      • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
      • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat
      • Politikë transparente
      • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
      • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat
      BonusBonus i mirëseardhjes Deri në 200 dollarë + 200 rrotullime
      • Miqësore për celularin
      • 6000+ lojëra
      • Kazino shumëgjuhëshe
      • Miqësore për celularin
      • 6000+ lojëra
      • Kazino shumëgjuhëshe
      BonusDeri në 100 $/€ + 25 rrotullime falas
      • Nuk nevojitet regjistrim
      • Pay N Play kazino
      • Përfitimet e statusit VIP
      • Nuk nevojitet regjistrim
      • Pay N Play kazino
      • Përfitimet e statusit VIP
      BonusDeri në 1000 € + 200 rrotullime falas
      • Miqësore për celularin
      • Bonuse bujare
      • Oferta VIP
      • Miqësore për celularin
      • Bonuse bujare
      • Oferta VIP
      Bonus100% Deri në 150 € + 150 rrotullime falas
      • Trajtim VIP
      • Bonuse bujare
      • Metodat e pagesës së menjëhershme
      • Trajtim VIP
      • Bonuse bujare
      • Metodat e pagesës së menjëhershme
      BonusDeri në 200 dollarë + 100 rrotullime falas
      • Instant-Play, i disponueshëm në të gjitha platformat!
      • Depozita e shpejtë e parave të gatshme
      • SSL i koduar
      • Instant-Play, i disponueshëm në të gjitha platformat!
      • Depozita e shpejtë e parave të gatshme
      • SSL i koduar
      BonusBonus 200% + 30 rrotullime falas dhe më shumë
      • Mbështetje 24/7 e disponueshme
      • Depozita minimale 2 dollarë
      • Fitoni çmime si vegla
      • Mbështetje 24/7 e disponueshme
      • Depozita minimale 2 dollarë
      • Fitoni çmime si vegla
      BonusDeri në 1000 € + 170 rrotullime falas
      • Tërheqje pa baste!
      • Lojëra me koleksion të madh
      • Shërbimi ndaj Klientit 24/7
      • Tërheqje pa baste!
      • Lojëra me koleksion të madh
      • Shërbimi ndaj Klientit 24/7
      BonusDeri në 3000 dollarë + 100 rrotullime falas
      • Mbështetje 24/7 e disponueshme
      • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
      • Sportet virtuale të disponueshme
      • Mbështetje 24/7 e disponueshme
      • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
      • Sportet virtuale të disponueshme
      BonusBonuset sezonale të disponueshme
      • Nuk nevojitet regjistrim
      • I shpejtë dhe i sigurt
      • Lundrim i lehtë
      • Nuk nevojitet regjistrim
      • I shpejtë dhe i sigurt
      • Lundrim i lehtë
      BonusDeri në 300 € + 90 rrotullime
      • Kazino hibride
      • Paguaj N Play
      • Programet VIP
      • Kazino hibride
      • Paguaj N Play
      • Programet VIP
      BonusDeri në 200 dollarë + 100 rrotullime falas
      • Përvojë lozonjare e lojërave
      • 700+ lojëra dhe rritje
      • Bonus bujar i mirëseardhjes
      • Përvojë lozonjare e lojërave
      • 700+ lojëra dhe rritje
      • Bonus bujar i mirëseardhjes
      BonusDeri në 720 € + 200 rrotullime falas
      • Platformë e sigurt dhe e besueshme
      • Qindra lojëra zbavitëse
      • Kazino me temë femrash
      • Platformë e sigurt dhe e besueshme
      • Qindra lojëra zbavitëse
      • Kazino me temë femrash
      BonusDeri në 800 dollarë + 100 rrotullime falas
      • Bonuset me rrota të larta
      • Mbështetje 24/7 e disponueshme
      • Bonus VIP
      • Bonuset me rrota të larta
      • Mbështetje 24/7 e disponueshme
      • Bonus VIP
      BonusDeri në 200 € + 60 rrotullime
      • Në dispozicion në shumë vende
      • Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas
      • Në dispozicion në shumë vende
      • Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas
      Bonus100% deri në 1 BTC
      • Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
      • Mbi 2600+ lojëra
      • Libri sportiv kripto
      • Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
      • Mbi 2600+ lojëra
      • Libri sportiv kripto
      Bonus100% Depozita e parë deri në 500 dollarë
      • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
      • Lojëra në kazino dhe baste sportive
      • Mbështetje 24/7 e disponueshme
      • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
      • Lojëra në kazino dhe baste sportive
      • Mbështetje 24/7 e disponueshme
      Bonus300% deri në 400 euro
      • Oferta Bujare Bonus
      • Mbështetje 24/7 e disponueshme
      • Programi VIP
      • Oferta Bujare Bonus
      • Mbështetje 24/7 e disponueshme
      • Programi VIP
      BonusDeri në 400 € + 150 rrotullime falas
      • Mbështetje 24/7
      • Shumë monedhë
      • Prodhuar ne Gjermani
      • Mbështetje 24/7
      • Shumë monedhë
      • Prodhuar ne Gjermani
      BonusDeri në 350 dollarë
      • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
      • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
      • Kazino online dhe live
      • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
      • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
      • Kazino online dhe live
      BonusDeri në 1850 dollarë + 500 rrotullime falas
      • Bonuset e mëdha të mirëseardhjes
      • Koleksion i madh lojrash
      • Shërbim miqësor ndaj klientit 24/7
      • Bonuset e mëdha të mirëseardhjes
      • Koleksion i madh lojrash
      • Shërbim miqësor ndaj klientit 24/7
      Bonus11% x 3 muaj kthim parash dhe 25% bonuse ditore
      • Kushtet e kthimit të parave
      • Kushtet e depozitimit
      • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike Megaways
      • Kushtet e kthimit të parave
      • Kushtet e depozitimit
      • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike Megaways
      BonusDeri në 1000 dollarë + 50 rrotullime falas
      • Bonuset 2 x javë
      • Pagesa të shpejta dhe të sigurta
      • Kazino me temë surfimi
      • Bonuset 2 x javë
      • Pagesa të shpejta dhe të sigurta
      • Kazino me temë surfimi
      Bonus100 € + 100 rrotullime
      • Bonuse bujare
      • Depozita dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
      • Një përzgjedhje e gjerë lojërash
      • Bonuse bujare
      • Depozita dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
      • Një përzgjedhje e gjerë lojërash
      BonusDeri në 333 € + 300 rrotullime
      • Oferta Bujare Bonus
      • Lojëra të reja dhe të përditësuara
      • PNP në Finlandë
      • Oferta Bujare Bonus
      • Lojëra të reja dhe të përditësuara
      • PNP në Finlandë
      BonusDeri në 500 dollarë në 3 depozitat e para
      • Ofron mbi 3200 lojëra
      • Kazino shumëgjuhëshe
      • Licenca MGA
      • Ofron mbi 3200 lojëra
      • Kazino shumëgjuhëshe
      • Licenca MGA
      Bonus300 $ + 80 rrotullime
      • 3000+ lojëra elektronike
      • Lojëra të menjëhershme
      • Bie dhe fiton
      • 3000+ lojëra elektronike
      • Lojëra të menjëhershme
      • Bie dhe fiton
      BonusDeri në 300 € + 200 rrotullime
      • Shpërblime të shkëlqyera dhe FS
      • Kazino me reputacion
      • Promovime të vazhdueshme
      • Shpërblime të shkëlqyera dhe FS
      • Kazino me reputacion
      • Promovime të vazhdueshme
      BonusDeri në 4000 € + 10 rrotullime
      • Oferta Bujare Bonus
      • Mbështetje 24/7 e disponueshme
      • Depozitë dhe tërheqje e shpejtë
      • Oferta Bujare Bonus
      • Mbështetje 24/7 e disponueshme
      • Depozitë dhe tërheqje e shpejtë
      BonusDeri në 100 € + 100 rrotullime falas dhe më shumë
      • Kazino celulare
      • 2000+ lojëra
      • Pagesa të shpejta dhe të sigurta
      • Kazino celulare
      • 2000+ lojëra
      • Pagesa të shpejta dhe të sigurta
      Bonus100% deri në 2000 € + 200 rrotullime falas
      • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike
      • Bonuset VIP
      • Turne në dispozicion
      • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike
      • Bonuset VIP
      • Turne në dispozicion
      BonusDeri në 415 € + 350 rrotullime falas dhe më shumë
      • 3500+ lojëra
      • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
      • Ndërfaqe e qetë
      • 3500+ lojëra
      • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
      • Ndërfaqe e qetë
      BonusDeri në 500 € e më shumë
      • 3 bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
      • Mbështetje në shumë gjuhë
      • Tema dhe dizajn unik
      • 3 bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
      • Mbështetje në shumë gjuhë
      • Tema dhe dizajn unik
      BonusDeri në 550 $/€ + 200 rrotullime falas
      • Bast vetëm x30
      • Pagesat më të mira të kriptove
      • Transaksione të shpejta
      • Bast vetëm x30
      • Pagesat më të mira të kriptove
      • Transaksione të shpejta
      Bonus10% kthim parash
      • Kazino e re
      • Paguaj N Luaj për DE NL FI
      • 10% kthim parash
      • Kazino e re
      • Paguaj N Luaj për DE NL FI
      • 10% kthim parash
      BonusDeri në 1000 € / 0,016 BTC + 100 rrotullime
      • Kriptovalutat
      • Mbështetje e kujdesshme
      • Shpërblime të mëdha
      • Kriptovalutat
      • Mbështetje e kujdesshme
      • Shpërblime të mëdha
      BonusDeri në 200 € + 50 rrotullime
      • Miqësore për celularin
      • Mbështetje 24/7
      • Bonuse bujare
      • Miqësore për celularin
      • Mbështetje 24/7
      • Bonuse bujare
      BonusDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas
      • Gama e gjerë e lojërave elektronike
      • Pranon kripto
      • Miqësore për celularin
      • Gama e gjerë e lojërave elektronike
      • Pranon kripto
      • Miqësore për celularin
      BonusDeri në 500 $/€ ose 5 BTC + 100 rrotullime falas
      • Kazino Bitcoin
      • Shumë monedhë
      • Shumëgjuhëshe
      • Kazino Bitcoin
      • Shumë monedhë
      • Shumëgjuhëshe
      • Gama e lartë e vendeve
      • Zgjedhja e madhe sportive
      • Gama e lartë e vendeve
      • Zgjedhja e madhe sportive
      BonusDeri në 500 € ose 5 BTC + 100 rrotullime falas
      • Kazino Bitcoin
      • Shumë monedhë
      • Kodet e bonusit
      • Kazino Bitcoin
      • Shumë monedhë
      • Kodet e bonusit
      Bonus100 rrotullime falas
      • I sigurt dhe i sigurt
      • Pagesa të shpejta
      • Lojëra cilësore
      • I sigurt dhe i sigurt
      • Pagesa të shpejta
      • Lojëra cilësore
      Bonus100% deri në 100 € + 50 FS
      • Gama e gjerë e lojërave
      • Klub besnikërie me bonuse unike
      • Dhurata dhe surpriza ekskluzive
      • Gama e gjerë e lojërave
      • Klub besnikërie me bonuse unike
      • Dhurata dhe surpriza ekskluzive
      BonusDeri në 300 € + 150 rrotullime falas
      • Shumëllojshmëri sistemesh pagese
      • Biseda online 24/7
      • Dyqan ku lojtarët mund të shkëmbejnë monedha për para, bonuse
      • Shumëllojshmëri sistemesh pagese
      • Biseda online 24/7
      • Dyqan ku lojtarët mund të shkëmbejnë monedha për para, bonuse
      Bonus100% deri në 300 € + 100 rrotullime falas
      • Pagesë e shpejtë
      • Bonuse bujare
      • Mbështetje miqësore 24/7
      • Pagesë e shpejtë
      • Bonuse bujare
      • Mbështetje miqësore 24/7
      Bonus100% deri në 300 € + 150 rrotullime falas
      • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
      • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
      • Bast Ngjarje Sportive
      • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
      • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
      • Bast Ngjarje Sportive
      Bonus100% deri në 500 € + 100 rrotullime falas
      • Aventurë legjendare me Stacy
      • Bonusi i 6-të i mirëseardhjes sekret
      • Rrotullime falas të martën
      • Aventurë legjendare me Stacy
      • Bonusi i 6-të i mirëseardhjes sekret
      • Rrotullime falas të martën
      Bonus100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
      • Turne javore të drejtpërdrejta të kazinosë
      • Bonusi javor i rrotullimeve falas
      • Kufijtë e lartë të tërheqjes në VIP
      • Turne javore të drejtpërdrejta të kazinosë
      • Bonusi javor i rrotullimeve falas
      • Kufijtë e lartë të tërheqjes në VIP
      Bonus100 rrotullime falas
      • Zgjidhje të mira pagese
      • Shumë lokalizime
      • 1-3 orë tërheqje
      • Zgjidhje të mira pagese
      • Shumë lokalizime
      • 1-3 orë tërheqje
      Bonus100% deri në 120 € + 120 rrotullime falas
      • Kazino bastesh sportive
      • Gamë e gjerë softuerësh
      • Shpërblime të larta
      • Kazino bastesh sportive
      • Gamë e gjerë softuerësh
      • Shpërblime të larta
      Bonus150% + 40 rrotullime falas
      • Turne sezonale
      • Shpërblime bujare
      • Lojëra speciale në ofertë
      • Turne sezonale
      • Shpërblime bujare
      • Lojëra speciale në ofertë
      Bonus100 rrotullime falas
      • Kazino e drejtë
      • Pay N Play kazino
      • Lojëra të reja dhe të njohura
      • Kazino e drejtë
      • Pay N Play kazino
      • Lojëra të reja dhe të njohura
      BonusDeri në 400 dollarë kthim parash
      • Nuk ka bonuse bastesh
      • 2000+ lojëra
      • Mbështetje 24/7
      • Nuk ka bonuse bastesh
      • 2000+ lojëra
      • Mbështetje 24/7
      BonusDeri në 400 €/$ + 100 rrotullime falas
      • Rrotullim falas në Rrotën e Pasurisë
      • Specializohet në lojëra elektronike
      • Rrotullime javore falas
      • Rrotullim falas në Rrotën e Pasurisë
      • Specializohet në lojëra elektronike
      • Rrotullime javore falas
      BonusDeri në 250 € + 150 rrotullime falas
      • Tema e Mbretit Arthur
      • Dhurata surprizë
      • Programet VIP
      • Tema e Mbretit Arthur
      • Dhurata surprizë
      • Programet VIP
      BonusDeri në 200 €/$ + 200 rrotullime falas
      • Kazino me letra me gërvishtje
      • Slote të reja mujore
      • Pranon kriptovalutat
      • Kazino me letra me gërvishtje
      • Slote të reja mujore
      • Pranon kriptovalutat
      BonusDeri në 300 €/$ + 150 rrotullime falas
      • Promovime të vazhdueshme
      • Lojërat Premier live të kazinosë
      • Sfidat e rrotullimit falas
      • Promovime të vazhdueshme
      • Lojërat Premier live të kazinosë
      • Sfidat e rrotullimit falas
      BonusDeri në 250 €/$ + 50 rrotullime falas
      • Bonuset javore
      • Mbështetje për biseda në shumë gjuhë
      • Programet VIP
      • Bonuset javore
      • Mbështetje për biseda në shumë gjuhë
      • Programet VIP
      BonusDeri në 400 € + 120 rrotullime falas
      • Bonuset VIP
      • Mbështetje për biseda shumëgjuhëshe
      • Shumëllojshmëri bonusesh
      • Bonuset VIP
      • Mbështetje për biseda shumëgjuhëshe
      • Shumëllojshmëri bonusesh
      BonusDeri në 1000 €
      • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
      • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
      • Shërbimi VIP
      • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
      • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
      • Shërbimi VIP
      BonusDeri në 1000 €
      • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
      • Pagesat Sofort dhe kripto
      • Shërbimi VIP
      • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
      • Pagesat Sofort dhe kripto
      • Shërbimi VIP
      Bonus125 rrotullime falas
      • Nuk ka bonus bastesh
      • Mbështetje 24/7
      • Tërheqje të shpejta
      • Nuk ka bonus bastesh
      • Mbështetje 24/7
      • Tërheqje të shpejta
      BonusDeri në 200 rrotullime falas
      • Gamification e integruar
      • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
      • Tërheqje të shpejta
      • Gamification e integruar
      • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
      • Tërheqje të shpejta
      Bonus125% deri në 1000 €
      • Ofron baste sportive
      • Pranon pagesa të sigurta
      • Mbështetje 24/7
      • Ofron baste sportive
      • Pranon pagesa të sigurta
      • Mbështetje 24/7
      Bonus100% deri në 200 € + 50 rrotullime falas
      • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
      • Ofruesit kryesorë të softuerit
      • Lojëra celulare
      • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
      • Ofruesit kryesorë të softuerit
      • Lojëra celulare
      BonusDeri në 1000 € + 125 rrotullime falas
      • Bonus festa e fundjavës
      • Kazino Bitcoin
      • Mbi 4000 lojëra
      • Bonus festa e fundjavës
      • Kazino Bitcoin
      • Mbi 4000 lojëra
      Bonus100% Deri në 25 € + 25 rrotullime falas
      • Gama e gjerë e lojërave
      • Gama e gjerë e lojërave
      • Promovime të shkëlqyera VIP
      BonusDeri në 4500 € + 10 rrotullime falas
      • Bonuset ditore
      • 7000+ lojëra
      • Bonus bujar i mirëseardhjes
      • Bonuset ditore
      • 7000+ lojëra
      • Bonus bujar i mirëseardhjes
      Bonus100% deri në 500 € + 20 rrotullime falas
      • Lojëra superiore
      • Pagesat e shpejta
      • Programe ekskluzive VIP
      • Lojëra superiore
      • Pagesat e shpejta
      • Programe ekskluzive VIP
      Bonus100% deri në 250 € + 200 rrotullime falas
      • Nuk ka kërkesa për baste
      • Pagesat e shpejta
      • Studiot e lojërave premium
      • Nuk ka kërkesa për baste
      • Pagesat e shpejta
      • Studiot e lojërave premium
      BonusDeri në 300 € + 10 rrotullime falas
      • Pagesat e shpejta
      • Program unik VIP
      • Studiot më të mira të lojërave
      • Pagesat e shpejta
      • Program unik VIP
      • Studiot më të mira të lojërave
      BonusDeri në 1750 € + 300 rrotullime falas
      • Kazino krejt e re
      • Tërheqje të shpejta
      • Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
      • Kazino krejt e re
      • Tërheqje të shpejta
      • Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
      BonusDeri në 100 € + 50 rrotullime falas
      • Program i madh VIP
      • 4000+ lojëra
      • Tërheqje të sigurta
      • Program i madh VIP
      • 4000+ lojëra
      • Tërheqje të sigurta
      Bonus100% deri ne 500€
      • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
      • Konkurse
      • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave
      • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
      • Konkurse
      • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave
      Bonus100% deri në 300 € + 50 rrotullime falas
      • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
      • Bonuset ekskluzive
      • Shanse të mëdha esport
      • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
      • Bonuset ekskluzive
      • Shanse të mëdha esport
      Bonus100% deri në 4000 € + 100 rrotullime falas
      • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
      • Lojëra miqësore me celular
      • Opsione të shumta pagese
      • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
      • Lojëra miqësore me celular
      • Opsione të shumta pagese
      Bonus100% deri ne 450€
      • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
      • Shumë Promo të ndryshme
      • Aplikacioni celular
      • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
      • Shumë Promo të ndryshme
      • Aplikacioni celular
      Bonus100% deri në 500 € + 100 FS
      • Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
      • Shumë mënyra pagese
      • Gamification unik
      • Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
      • Shumë mënyra pagese
      • Gamification unik
      • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
      • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
      • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
      • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
      • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
      • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
      BonusDeri në $600 Bonus Mirë se vini + 200 FS
      • Shumëllojshmëri e madhe e lojërave elektronike
      • Promo të vazhdueshme
      • Dizajn modern, miqësor për celularin
      • Shumëllojshmëri e madhe e lojërave elektronike
      • Promo të vazhdueshme
      • Dizajn modern, miqësor për celularin
      Bonus168% Mirë se vini Kickstarter deri në 1000 SGD
      • Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
      • Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
      • Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave
      • Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
      • Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
      • Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave
      BonusBonus i mirëseardhjes 200% i Michael Owen
      • Kthim i pakufizuar parash
      • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
      • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni
      • Kthim i pakufizuar parash
      • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
      • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni