Mr Green - Account

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Account

AjoËshtë shumë e lehtë për të krijuar një llogari te Mr Green. Për të krijuar një llogari, duhet t'i jepni kazinosë disa detaje tuajat personale.

Ata do të kenë nevojë për adresën tuaj të emailit, e cila më vonë do të jetë emri juaj i përdoruesit dhe ju do ta përdorni atë sa herë që dëshironi të identifikoheni në llogarinë tuaj. Do t'ju duhet të zgjidhni fjalëkalimin, vendin ku jetoni, numrin tuaj të telefonit celular dhe të dhënat personale si emri, data e lindjes dhe adresa e shtëpisë. Është e qartë se të gjitha këto informacione duhet të jenë të sakta.

Ju mund të keni vetëm një llogari në Mr Green Casino. Në rast se keni një llogari të vjetër të harruar, mund të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe ata do t'ju ndihmojnë të rihapni të njëjtën llogari.

Procesi i verifikimit

Verifikimi i llogarisë është një fazë shumë e rëndësishme që duhet të përfundoni. Të gjitha dokumentet që dërgoni në kazino nuk mund të jenë më të vjetra se 3 muaj. Ato duhet të jenë me ngjyra dhe të gjitha informacionet që përmbajnë duhet të jenë të dukshme. Në rast se kazinoja mundMos pranoni fotografinë ose dokumentet që ju keni dërguar, ata do t'ju kërkojnë të reja me email. Këtu është një udhëzues i thjeshtë se çfarë lloj dokumentesh mund t'ju nevojiten për verifikim:

 • Një foto e pasaportës, patentës së shoferit ose ID-së.

 • Çdo dokument duhet të jetë i qartë, i lexueshëm dhe me ngjyra.

 • Ne duhet të jemi në gjendje të shohim të katër anët e çdo dokumenti që dërgoni.

 • Ju do të duhet të dërgoni një dëshmi të adresës. Kjo mund të bëhet duke dërguar një deklaratë bankare ose një faturë. Në këtë mënyrë ju mund të provoni se jetoni në të njëjtën adresë me atë që keni regjistruar në lojtarin tuajllogaria e.

Kur duhet të verifikoni kartën tuaj të kreditit, këto janë gjërat e mëposhtme që duhet të bëni:

 • Bëni një fotografi të pjesës së përparme dhe të pasme të kartës.

 • Kazinoja duhet të shohë gjashtë shifrat e para dhe katër shifrat e fundit. Shifrat në mes mund t'i mbuloni me një copë të vogël letre.

 • Ju gjithashtu duhet të mbuloni kodin CVC/CVV në anën e pasme të kartës.

 • Emri juaj dhe data e skadencës duhet të jenë të dukshme në pjesën e përparme dhe karta juaj duhet të jetë e nënshkruar në anën e pasme.

 • Të katër qoshet e kartës duhet të jenë të dukshme.

Kur duhet të verifikoni deklaratën tuaj bankare, këto janë gjërat e mëposhtme që duhet të bëni:

 • Ju duhet të identifikoheni në bankën tuaj online dhe të bëni një pamje të ekranit që tregon numrin e llogarisë tuaj bankare, emrin tuaj dhe bankënlogoja e.

 • Në rast se bëniNëse nuk keni akses në bankingun online, duhet të vizitoni bankën tuaj dhe të kërkoni një deklaratë bankare.

Kur ju duhet të verifikoni një portofol elektronik, këto janë gjërat e mëposhtme që duhet të bëni:

 • Mund të hyni në llogarinë tuaj dhe të bëni një pamje nga ekrani që tregon emailin tuaj, emrin e përdoruesit dhe emrin e plotë.

Përveç detajeve të përmendura më sipër, kazinosë mund t'i duhen edhe dokumente të tjera. Kur ata kanë nevojë për dokumente të tjera që do të deklarohen qartë në emailin që do të merrni.

Identifikohu te z. Green

Mr Green është një nga kazinotë më të njohura dhe më të besueshme në internet. Pra, nëse dëshironi të luani lojërat e tyre, duhet të regjistroheni në kazinonë e tyre nëse jeni një lojtar i ri, ose thjesht të identifikoheni nëse tashmë keni një llogari. Z. Green ka një ofertë shumë bujare bonus për çdo klient të ri që është një plus i madh.

Një udhëzues i dobishëm identifikimi për Mr Green

Nëse ju jeni një lojtar ekzistues, por ju ende strehëNuk e di se si të identifikoheni në llogarinë tuaj, ne do t'ju ndihmojmë. Këto janë informacionet e mëposhtme që do t'ju nevojiten për të filluar:

 • Emri i përdoruesit – Tek Mr Green adresa juaj e emailit që keni përdorur për herë të parë për t'u regjistruar në kazino është edhe emri juaj i përdoruesit. Nëse nuk e mbani mend adresën tuaj të emailit, atëherë duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit për ndihmë shtesë. Ju duhet t'i dërgoni emrin tuaj, adresën, datën e lindjes, numrin e celularit. Pasi të marrin të dhënat tuaja, ata do t'ju kontaktojnë dhe do t'ju ndihmojnë më tej.

 • Fjalëkalimi – Në ditët e sotme ne të gjithë kemi fjalëkalime të ndryshme për gjëra të ndryshme dhe nuk është çudi që është kaq e lehtë të harrosh. Nëse nuk e mbani mend fjalëkalimin për llogarinë tuaj Mr Green, atëherë duhet të shkoni te faqja e hyrjes dhe të klikoni në 'Kam harruar fjalëkalimin'. Futni emrin e përdoruesit dhe klikoni dërgoni kodin. Do të merrni kodin e verifikimit SMS në numrin celular që keni përdorur për t'u regjistruar në kazino. Kur të merrni kodin futeni atë dhe futni fjalëkalimin e ri, kliko 'Vendos fjalëkalimin dhe do të identifikohesh. Nëse në ndonjë rast keniDuke marrë kodin, duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe ata do të bëjnë çmos për të zgjidhur problemin tuaj.

Total score10.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Holandeze
Norvegjeze
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (6)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Baccarat
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino HoldemKeno
Kriketi
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMA
Motorsport
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportive
Surfing
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (45)
Argjentina
Austria
Brazili
Côte d'Ivoire
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Gjibraltari
Guajana
Guatemala
Holanda
Honduras
Irlanda
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kroacia
Letonia
Lituania
Luksemburgu
Mali i Zi
Malta
MaqedoniaMbretëria e Bashkuar
Mianmar
Moldavia
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
San Marino
Serbia
Shqipëria
Sllovakia
Sllovenia
Suedia
Surinami
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (25)