Mr Green Rishikimi 2024 - Account

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
BonusBonus 1200 $ + 200 rrotullime falas
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Mr Green is not available in your country. Please try:
Account

Account

AjoËshtë shumë e lehtë për të krijuar një llogari te Mr Green. Për të krijuar një llogari, duhet t'i jepni kazinosë disa detaje tuajat personale.

Ata do të kenë nevojë për adresën tuaj të emailit, e cila më vonë do të jetë emri juaj i përdoruesit dhe ju do ta përdorni atë sa herë që dëshironi të identifikoheni në llogarinë tuaj. Do t'ju duhet të zgjidhni fjalëkalimin, vendin ku jetoni, numrin tuaj të telefonit celular dhe të dhënat personale si emri, data e lindjes dhe adresa e shtëpisë. Është e qartë se të gjitha këto informacione duhet të jenë të sakta.

Ju mund të keni vetëm një llogari në Mr Green Casino. Në rast se keni një llogari të vjetër të harruar, mund të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe ata do t'ju ndihmojnë të rihapni të njëjtën llogari.

Procesi i verifikimit

Verifikimi i llogarisë është një fazë shumë e rëndësishme që duhet të përfundoni. Të gjitha dokumentet që dërgoni në kazino nuk mund të jenë më të vjetra se 3 muaj. Ato duhet të jenë me ngjyra dhe të gjitha informacionet që përmbajnë duhet të jenë të dukshme. Në rast se kazinoja mundMos pranoni fotografinë ose dokumentet që ju keni dërguar, ata do t'ju kërkojnë të reja me email. Këtu është një udhëzues i thjeshtë se çfarë lloj dokumentesh mund t'ju nevojiten për verifikim:

 • Një foto e pasaportës, patentës së shoferit ose ID-së.

 • Çdo dokument duhet të jetë i qartë, i lexueshëm dhe me ngjyra.

 • Ne duhet të jemi në gjendje të shohim të katër anët e çdo dokumenti që dërgoni.

 • Ju do të duhet të dërgoni një dëshmi të adresës. Kjo mund të bëhet duke dërguar një deklaratë bankare ose një faturë. Në këtë mënyrë ju mund të provoni se jetoni në të njëjtën adresë me atë që keni regjistruar në lojtarin tuajllogaria e.

Kur duhet të verifikoni kartën tuaj të kreditit, këto janë gjërat e mëposhtme që duhet të bëni:

 • Bëni një fotografi të pjesës së përparme dhe të pasme të kartës.

 • Kazinoja duhet të shohë gjashtë shifrat e para dhe katër shifrat e fundit. Shifrat në mes mund t'i mbuloni me një copë të vogël letre.

 • Ju gjithashtu duhet të mbuloni kodin CVC/CVV në anën e pasme të kartës.

 • Emri juaj dhe data e skadencës duhet të jenë të dukshme në pjesën e përparme dhe karta juaj duhet të jetë e nënshkruar në anën e pasme.

 • Të katër qoshet e kartës duhet të jenë të dukshme.

Kur duhet të verifikoni deklaratën tuaj bankare, këto janë gjërat e mëposhtme që duhet të bëni:

 • Ju duhet të identifikoheni në bankën tuaj online dhe të bëni një pamje të ekranit që tregon numrin e llogarisë tuaj bankare, emrin tuaj dhe bankënlogoja e.

 • Në rast se bëniNëse nuk keni akses në bankingun online, duhet të vizitoni bankën tuaj dhe të kërkoni një deklaratë bankare.

Kur ju duhet të verifikoni një portofol elektronik, këto janë gjërat e mëposhtme që duhet të bëni:

 • Mund të hyni në llogarinë tuaj dhe të bëni një pamje nga ekrani që tregon emailin tuaj, emrin e përdoruesit dhe emrin e plotë.

Përveç detajeve të përmendura më sipër, kazinosë mund t'i duhen edhe dokumente të tjera. Kur ata kanë nevojë për dokumente të tjera që do të deklarohen qartë në emailin që do të merrni.

Identifikohu te z. Green

Mr Green është një nga kazinotë më të njohura dhe më të besueshme në internet. Pra, nëse dëshironi të luani lojërat e tyre, duhet të regjistroheni në kazinonë e tyre nëse jeni një lojtar i ri, ose thjesht të identifikoheni nëse tashmë keni një llogari. Z. Green ka një ofertë shumë bujare bonus për çdo klient të ri që është një plus i madh.

Një udhëzues i dobishëm identifikimi për Mr Green

Nëse ju jeni një lojtar ekzistues, por ju ende strehëNuk e di se si të identifikoheni në llogarinë tuaj, ne do t'ju ndihmojmë. Këto janë informacionet e mëposhtme që do t'ju nevojiten për të filluar:

 • Emri i përdoruesit – Tek Mr Green adresa juaj e emailit që keni përdorur për herë të parë për t'u regjistruar në kazino është edhe emri juaj i përdoruesit. Nëse nuk e mbani mend adresën tuaj të emailit, atëherë duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit për ndihmë shtesë. Ju duhet t'i dërgoni emrin tuaj, adresën, datën e lindjes, numrin e celularit. Pasi të marrin të dhënat tuaja, ata do t'ju kontaktojnë dhe do t'ju ndihmojnë më tej.

 • Fjalëkalimi – Në ditët e sotme ne të gjithë kemi fjalëkalime të ndryshme për gjëra të ndryshme dhe nuk është çudi që është kaq e lehtë të harrosh. Nëse nuk e mbani mend fjalëkalimin për llogarinë tuaj Mr Green, atëherë duhet të shkoni te faqja e hyrjes dhe të klikoni në 'Kam harruar fjalëkalimin'. Futni emrin e përdoruesit dhe klikoni dërgoni kodin. Do të merrni kodin e verifikimit SMS në numrin celular që keni përdorur për t'u regjistruar në kazino. Kur të merrni kodin futeni atë dhe futni fjalëkalimin e ri, kliko 'Vendos fjalëkalimin dhe do të identifikohesh. Nëse në ndonjë rast keniDuke marrë kodin, duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe ata do të bëjnë çmos për të zgjidhur problemin tuaj.

Mr Green kënaq dhëmbin tuaj të ëmbël me rrotullime ditore falas në Sugar Rush
2023-08-01

Mr Green kënaq dhëmbin tuaj të ëmbël me rrotullime ditore falas në Sugar Rush

I themeluar në vitin 2008, Mr Green është ndër markat më të respektuara të kazinove online në Evropë. Kazinoja është e njohur për gamën e saj të gjerë të lojërave, duke përfshirë jackpote të shumta progresive. Kjo kazino me shumë çmime ka gjithashtu disa bonuse dhe promovime për lojtarët e rinj dhe besnikë.